Erkekler İçin 62 Popüler Buzz Cut Stili

Erkekler için popüler olan bir diğer stil de buzz kesimdir; temiz ve yönetimi kolay bir görünüm. Vızıltı kesintileri olan erkekler genellikle az bakım gerektiren bir stil ararlar. “Vızıltı” kesimler olarak adlandırılmalarının nedeni, stilin genellikle makaslarla yapılmasıdır. Stil genellikle bir uzunluktur. Bununla birlikte, bazı vızıltı kesintileri düşük, orta veya yüksek solma içerebilir. Sonunda, bir vızıltı kesimi temelde sadece gerçekten kısa saçtır..

Üç numara saç kesimi

Üç numara saç kesimi

Üç numara saç kesimi

Popülaritesi, yönetimi kolay olduğu gerçeğinden geliyor, bu yüzden ordu bu stili düzenli olarak kullanıyor. Bu, sabah kalktığınızda endişelenmeniz gereken bir tarz değil. Kahvenizi alıp kapıdan dışarı çıkabilirsiniz. Ayrıca saç çizginizin azaldığını fark ederseniz sahip olmak için harika bir stil..

Erkekler İçin Bu 62 Popüler Buzz Cut Stiline göz atın:

  1. ünlü stili

Will Smith vızıltı kesme sporu yaptı uzun süre stil ve ona bir tişört yakışıyor.

2. Kısa Stiller

Buzzcut stilleri birçok farklı uzunlukta gelir, bu çok daha kısadır ve solmaya sahiptir..

3. Serin Titreşimler

Kademeli bir solma ile üstte daha uzun olan başka bir vızıltı kesim stili.

4. Seksi Stiller

Zane seksi bir stilin nasıl ortaya çıkacağını biliyor. Ayrıca yönetimi kolaydır. Bu saç modeli ile kalkıp gitmenin ne kadar kolay olduğunu hayal edin..

5. Cilalı Stil

Bu tarz iş ve oyun için harika olurdu çünkü çok iyi bir araya getirilmiş.

6. Kolay Stiller

Rahat ve kolay bir stil istiyorsanız, o zaman bu sizin için bir görünüm. Yönetmesi kolay ve bu oyuncu onu sallıyor.

7. Tıraşlı Tasarımlar

Bu vızıltı kesimi, yandan traş edilmiş soğuk bir çizgiye sahipseniz ekstra fayda sağlar.

8. Ünlü Görünüşü

Zane, vızıltı kesim stilini sallamakla ilgili. Her zaman hit albümler çıkarıyor; saçı için endişelenmesine gerek yok.

9. Kısa ve Gevrek

Bu tarzdan daha az bakım görmezsiniz. Stili bir esinti haline getirecek tek uzunluk.

10. Süper Kahraman Stilleri

Deadpool harika bir adam ve onun tarzlarından herhangi birini takip ederek yanlış gidemezsiniz. Ryan Reynolds, iyi bir moda anlayışını bilen ve harika bir saç kesimi içeren bir adam..

11. Temiz Hatlar

Bunun gibi harika bir stil havalı ve toplanmış. Eğer iş yapıyorsanız, her zaman cilalı görüneceğinizden emin olabilirsiniz..

12. Temiz Kesim Stilleri

Bunun gibi kısa bir stil, tüm yaz boyunca sizi serinletecek. Örümcek duyularınızı kullanın ve bu yıl size en uygun saç kesimini seçin.

12. Sarışın Stilleri

Zane açıkça popüler buzz saç kesiminin bir hayranı ve bu fotoğrafta da hepsini sarışın yapmaya karar verdi. Daha keskin bir stil istiyorsanız, işte bu.

12. Süper Kısa

Bu tarz, tamamen kelleşmenin bir adım gerisindedir. Sert bir değişiklik istiyorsanız, bu stili deneyin. Kesinlikle bu tarzdan daha kısa olamazsınız.

13. Soluk Stiller

Zane, saçı diğer stile göre biraz daha uzun ve solmasıyla geri döndü. Yakın bir tıraş istemiyorsanız, denemek için harika bir stil. Daha sonra her zaman daha kısa gidebilirsin.

14. Askeri Tarz

Bu, orduda göreceğiniz türden bir görünüme yakın. Yapılandırılmış bir stil istiyorsanız, bu sizin için olanıdır..

15. Kısa Bakışlar

Bir vızıltıya sahip olmak için yakın bir tıraş yapmanız gerekmez. Bu, bir araya getirilmesi hâlâ kolay olan popüler bir stildir. Gördüğünüz gibi kırmızı halı da hazır.

16. Soğuk Tıraşlar

Kesinlikle az bakım gerektiren bir stilin bir başka harika örneği. Ayrıca yaz için bir stiliniz varsa, kendinizi güzel ve havalı hissedeceğinizden emin olabilirsiniz..

17. Seksi ve Havalı

Paul Walker’ın her zaman havalı saç stilleri vardı ve bunu uzun süre sakladı. Yönetmesi kolay, havalı bir stil istiyorsanız, onu buldunuz..

18. Kaptan Amerika Tarzı

Chris Evans, Kaptan Amerika’yı oynamadığında, saçını kısa ve idare edilebilir tutmayı seviyor..

19. Havalı Ünlü Stili

Zac Efron, yıllar boyunca birçok farklı saç stiline sahip oldu. Bu tarz, bu yıl gideceğiniz herhangi bir etkinlik için cilalı ve harika görünüyor..

20. Dramatik Değişiklikler

Saçınız için hiç endişelenmek istemiyorsanız, o zaman bu kadar kısa bir saç kesimi yapın. Kesinlikle tekrar stil konusunda strese girmenize gerek kalmayacak.

21. Kısa Tıraş

Bu vızıltı kesim stiliyle tüm yolu kısaltmanın başka bir örneği. Bu, sizi tüm yaz boyunca serin tutacağından emin.

22. Keskin Kenarlar

Bu vızıltı kesiminin tamamı tek uzunlukta ve saç kesiminin kenarlarının mükemmel bir şekilde şekillendirildiğini ve parlatıldığını görüyoruz..

23. Soğuk Soluklar

Soluk bir kısa stil istiyorsanız, bu sizin için bir stil. Stilin etrafındaki tüm sivri kenarları seviyoruz. Bu havalı havayı istiyorsanız, bu görünümü deneyin.

24. Günlük İş

Bunun gibi stiller harika çünkü onları işe ve partiye giderken giyebilirsiniz. Onlar çok kolay ve çok yönlü bir saç kesimi.

25. Günlük Stil

Hepsi bir uzunlukta olan bir vızıltı kesiminin bir başka harika örneği. Buradaki solma sakalla teşhir edilir. Bu soluk görünümü seviyorsanız, bu stille yanlış gidemezsiniz..

26. Gosling Stili

Ryan Gosling, yıllar içinde farklı saç kesimleri olan başka bir aktör. Spor yaptığı bu temiz görünümü seviyoruz.

27. Vızıltılı Stiller

Jake en iyi askeri görünümünü sergiliyor ve harika görünüyor. Bu cesur görünümü seviyorsan, bu yıl denemek zorundasın..

28. Havalı ve Klasik

Vızıltı kesimler ve solmalar asla modası geçmeyecek. Bu solma, üst kısmı daha uzun olan cilde oldukça yakındır. Alın kenarı kare şeklindeydi. Bu saç kesimi ile gittiğiniz her yerde iltifat alacağınızdan emin olabilirsiniz..

29. Kare Görünümler

Bunun gibi bir tarz cilalı ve havalı. Daha keskin bir stil istiyorsanız, bu kare kenarların sizi havalı hissettireceğinden emin olabilirsiniz. Kare kenarlar ve yuvarlak kenarlar vardır. Bu harika bir görünüm.

30. Kolay Şekillendirme

Düşük bakım sizin fikrinizse, bu tarzda yanlış gidemezsiniz. Ayrıca, yine de her yerde giyebileceğiniz havalı bir görünüm.

31. Sağlam Görünüm

Sakalla güzel görünen bir stil istiyorsanız, onu buldunuz. Bu dayanıklı tıraşı seviyoruz. Sert bir kişiliğe sahipseniz, bu stili seveceğinizden emin olabilirsiniz..

32. Tüylü Stiller

Dağınık stilleri seviyorsanız, kısa saçla alabileceğiniz en yakın şey bu. Sabah biraz at ve gitmeye hazırsın.

33. Havalı Adamlar

Bunun gibi harika bir stil, iki Hollywood’un en popüler erkekleri. Stil trendlerini takip ederek asla yanlış gidemezsiniz. Kısa stiller onlara çok yakışıyor ve ikisinin de farklı yüz şekilleri var. Buzz kesintileri her ikisinde de çok iyi çalışır.

34. Yüksek Solma

Bunun gibi havalı bir tarz cilalıdır ve yönetimi kolaydır. Kenarlar mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle size çok şık bir görünüm sağlar.

35. Eğlenceli Stiller

Bu yüksek solma, bazı eğlenceli unsurlara sahiptir ve üstte, onu birkaç farklı şekilde şekillendirmenize izin verecek kadar saç vardır..

36. Beckham Stilleri

Bazen konu moda ve saç stili olduğunda David Beckham’ın hiç yanlış yapmadığı görülüyor. O kesinlikle havalı stiller söz konusu olduğunda kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir adam..

37. Kare Görünümler

Solmaya sahip kare görünümün başka bir örneği. Kolay ve rahattır ve bu stili her yerde giyebilirsiniz. Bu yıl deneyin ve bunun gibi az bakım gerektiren ve havalı bir stille gittiğinize sevineceksiniz..

38. Tıraş Et

Bu adamın daha önce çok daha uzun saçları varmış gibi görünüyor. Sahip olabileceğiniz en özgürleştirici hislerden biri saçlarınızdan kurtulmaktır. Bazı insanlar bunu kendilerine yeni bir başlangıç ​​yapmanın bir yolu olarak yapar. Bu adam muhtemelen şimdi çok daha hafif hissediyor.

39. Daha Uzun Stiller

Bu muhtemelen bir vızıltı kesiminin alabileceği kadar uzun ama size oynayabileceğiniz bir miktar saç bırakıyor..

40. Yuvarlak Stiller

Bu stildeki kenarlar kare yerine yuvarlatılmıştır..

41. Taze Görünümler

Bu yaz bu havalı görünüme sahip olmaya ne dersin? Kesinlikle bir etkinliğe veya arka bahçe barbeküsüne giyebileceğiniz bir görünüm..

42. Havalı Vızıltı Kesintileri

Bunun gibi bir stil yaz için mükemmeldir ve bir daha asla saçınızı şekillendirme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak..

43. Askeri Derece

Askeri görünümü seviyorsanız, bu tarz spor yapmalısınız..

44. Serin ve Temiz

Yönetilmesi o kadar kolay olan bir başka harika görünüm ki, bunu yapmanın neden bu kadar uzun sürdüğünü merak edeceksiniz..

45. Soğuk Hatlar

Tıraşlı stillerin en güzel yanı, saçınızda istediğiniz herhangi bir tasarımı tıraş edebilmenizdir. Bunun gibi bir tarzla bir sonraki partinizde havalı adam olun.

46. ​​Her Yerde Tıraş

Saçınız tek uzunluktayken şekillendirme bir esinti haline gelir.

47. A listesi Stili

A listesindeyken, istediğiniz herhangi bir stili sallayabilirsiniz ve Brad Pitt bir vızıltı kesimiyle harika görünüyor..

48. Savaşçı Stili

Bütün gün yüzük takarken saçınızı mümkün olduğunca kısa yapmak iyi bir fikir olabilir.. Conor McGregor bir tarzı sallıyor sakalıyla harika görünüyor.

49. Kısa ve Kaygan

Kısa bir vızıltı kesiminin bir başka harika örneği.

50. Seksi Şekillendirme

Bu, cilde yakın olması gerekmeyen bir vızıltı kesiminin harika bir örneğidir..

51. Temiz Görünüş

Kendinizi erkenden saçsız bulursanız, birçok erkek saçı kestirmeyi seçer çünkü bu, değişikliği o kadar şiddetli yapmaz. Bazı erkekler tamamen kel olmayı tercih eder. Her şey onunla ne kadar rahat olduğunuza bağlı.

52. Tatlı Stiller

Çok kısa olmayan ve erkeklerle dışarıda bir gece geçirmek için harika görünecek başka bir havalı görünüm.

53. Tatlı Soluyor

Bu şu anda çok moda bir tarz ve kendinizi çok taze hissetmenizi sağlayacak..

54. Şık Görünümler

Bradley Cooper tam bir bebek ve bugünlerde saçları uzun ama durum her zaman böyle değildi. Bu havalı görünüm bugünlerde hala çok popüler.

55. Buzzed Styling

Kısa bir vızıltı kesimi sergileyen başka bir kırmızı halı görünümü.

56. Tatlı Vızıltı

Bu tatlı tarz sinirli ve cilalıdır. Dikkatleri üzerinize çekecek bir görünüm istiyorsanız, işte bu.

57. Kısa ve Şık

Sadece kısa değil, aynı zamanda şık olan başka bir harika görünüm.

58. Sakallı Bakışlar

Sadece bir vızıltı kesimin olduğu için, onunla da havalı bir sakalın olamayacağı anlamına gelmez. Bugünlerde nereye giderseniz gidin harika görünmek için ikisini bir araya getirmenin harika yolları var..

59. Havalı ve Kısa

Robert Pattinson, bir vızıltı kesimi karşılığında havalı vampir kilitlerinden kurtuldu. Onun için çok farklı bir görünüm ama dürüst olalım, her şeyde harika görünüyor.

60. Taze Şekillendirme

Sabahları taze ve şekillendirmesi kolay bir başka havalı görünüm. Bu stiller, saçınızı şekillendirme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan kalkıp gitmenizi sağlar..

61. Soğuk ve Gevrek

Bu muhteşem stil, temiz ve canlı bir saç stilinde aradığınız her şeye sahiptir. Tepesi diğerlerinden daha uzun olan harika bir solgunluğu var.

62. Kare ve Kısa

Seveceğinizden emin olduğunuz kısa stilin bir başka harika örneği. Bu stiller şu anda o kadar moda ki, gittiğiniz her yerde odadaki şık adam gibi hissedeceksiniz..

buzz-cut-saç modelleri