Esmer Saçın Çok Seveceğiniz 55 Çarpıcı Tonu

Bu sonbahar mevsiminde bir değişiklik arıyorsanız, neden esmer bir ton denemiyorsunuz? Sarışınların daha çok eğlendiği doğru değil. Dışarıda şovu çalan bir sürü esmer var. Aralarından seçim yapabileceğiniz o kadar çok farklı ton var ki, karamel vurgulu açık kahverengiyi veya hatta gözlerinizi patlatacak bir çikolata kahverengi tonunu deneyebilirsiniz..

Bu boğucu ve seksi esmerler tonlarını sergiliyor ve siz de eğlenceye katılmalısınız. Mevcut en iyi kahverengi tonları, doğal görünen, ancak bu bir adım öteye gidenlerdir. Bu, doğal tonları büyük ölçüde değiştirmek yerine hafifletmekle ilgilidir..

Yeni bir gölge mi istiyorsunuz? Sizin için sahip olduğumuz renklere göz atın ve bu sezon yeni bir şeyler denemeyi veya mevcut esmer stilinizi renklendirmeyi tercih edin..

Aşağıda Seveceğiniz 55 Çarpıcı Esmer Saç Tonu:

  1. Klasik Ombre

Bu çok basit ve doğal bir görünüm. Ombre, alt kısma eklenir ve çok açık olmayan basit bir renk değişimidir..

2. Çikolata Rengi

Bu oldukça koyu esmer bir ton, muhtemelen koyu çikolata rengine daha yakın..

3. Öne Çıkanlar

Esmerseniz ve basit bir değişiklik istiyorsanız, görünümünüzü vurgularla aydınlatın. Sarışın olabilir, hatta kahverengi ailede kalarak karameli deneyebilirsiniz. Stili gerçekten ısıtan bir gölge.

4. Yumuşak Tonlar

Bu esmer için harika bir stil ve renk seçimi. Öne çıkanlar, tarzınızda ince bir değişiklik yapmanın harika bir yoludur.

5. Öncesi ve Sonrası

Bu, mevcut daha koyu bir gölgeniz varsa neler yapabileceğinizin harika bir örneğidir. Ne kadar vurgunun saçın genel görünümünü değiştirdiğini görün. Stil tamamen farklı görünüyor.

6. Ünlü Stili

Jessica Alba, klasik esmer stilinin ötesine asla geçmedi. Vurgularla hafif tutuyor ve her zaman harika görünüyor.

7. Yumuşak Elemanlar

Büyük bir değişiklik aramıyorsanız, o zaman bu sizin için olabilir. Bu büyük bir değişiklik değil ama doğal tonunuzu gerçekten aydınlatacak.

8. Eva Stili

İşte doğal bir görünüme sahip başka bir ünlü stili. Eva, doğal görünümünü korumayı seven başka bir kadın ve her zaman harika görünüyor..

9. Kırmızı Dokunuş

Kahverengi söz konusu olduğunda, kendi kişisel tonunuzu oluşturmak için her zaman biraz başka bir renk ekleyebilirsiniz. Bu durumda, kahverengiye biraz kırmızı eklendi ve çıldırmadan sadece bir kırmızı ipucu veriyor. Harika görünen ve bu sonbahar mevsiminde seveceğiniz bir gölge..

10. Sarışın Tasarımlar

Doğal tonunuzu gerçekten aydınlatmak istiyorsanız, o zaman sadece sarışın vurgular ekleyin. Bu stilin bir dizi önemli özelliği var, bu yüzden içinde çok fazla sarışın var. Yine de kahverenginin alt tonlarını görebilirsiniz..

11. Karamel Öne Çıkanlar

Buradaki doğal gölge oldukça karanlık ve görünümü aydınlatmaya gelince, sanki sarışın ve karamel vurguları varmış gibi görünüyor..

12. Çikolata Stilleri

Jennifer Love-Hewitt her zaman harika görünüyor. Her zaman uzun çikolata kahvesi saçları vardı ve zaman zaman burada gördüğünüz gibi önemli noktalar görüyoruz. Bu gölge her zaman herkes için harika bir seçimdir..

13. Jenner Stili

Kendall Jenner koyu kahverengi bukleleriyle harika görünüyor. Harika bir stile sahip olmak için vurgulamaya ihtiyacınız olduğunu kim söyledi??

14. Koyu Kahverengi

Tarz çok karanlıktır, ancak daha sonra alt kısma eklenen hafif vurgular vardır..

15. Sıcak Tonlar

Bu tarz her mevsim için harika. Sadece sıcak tonları seviyoruz çünkü tüm yüzü aydınlatıyorlar.

16. Yumuşak Özellikler

Brown’la ilgili harika olan şey, herhangi bir köklü değişiklik yapmak zorunda kalmadan onunla çok fazla oynayamamanızdır..

17. Muhteşem Kahverengi

Bu, herkesin seveceği güzel bir kahverengi gölge. Ayrıca işleri aydınlatmak için sadece birkaç önemli nokta var..

18. Çarpıcı Tonlar

Bu stili birkaç nedenden dolayı seviyoruz, kesim kısa ve şık ve renk için ölmek. Sarışın vurgular ekleyerek kahverengini nasıl parlattığını seviyoruz.

19. Seksi Stiller

İçinde oldukça şaşırtıcı vurgular olan harika bir stil. Tarzınızı canlandırmak istiyorsanız muhteşem saçlar için bu tarifi takip edin..

20. Dağınık Stiller

Seveceğinizden emin olduğunuz bir ombre stilinin başka bir örneği.

21. Çakmak Kilitleri

Bu kadının gerçekten salladığı daha açık bir gölgesi var. Daha açık bir ton denemek isterseniz bu çok güzel.

22. Karanlık ve Lezzetli

Bu başka bir çok koyu çikolata kahverengi tonudur ve uzun süre besleyeceğiniz bir renktir..

23. Daha Yumuşak Tonlar

Öne çıkanlar, görünümünüze ince veya güçlü bir değişiklik vermenin her zaman harika bir yoludur. Her şey nasıl bir bakışın peşinden gittiğin.

24. Daha Hafif Tasarımlar

Çok uzun saçları var ve bu onun gerçekten daha parlak tonlara sahip olmasını sağlıyor. Bu harika görünen olayları sevmeden edemiyoruz.

25. Basit Stiller

Sizi tüm sezon boyunca mutlu edecek harika bir kahverengi tonu.

26. Muhteşem Tonlar

Biz sadece bu muhteşem kahverengiyi seviyoruz, sıcak ve davetkar.

27. Ünlü Esmerler

Gisele, her zaman doğal esmer stilini koruyan bir ünlü. O asla birkaç vurgu yapmaktan öteye gitmez.

28. Karanlık ve Gizemli 

Size sizinle ilgili o gizemli havayı verecek muhteşem bir kahverengi tonu. Bu vampir, doğal olarak koyu olan gölgesinde her zaman çarpıcı görünmüştür..

29. Yumuşak Kahverengi

Doğal gölgenizi nasıl aydınlatabileceğinize dair bir başka harika örnek.

30. Basamaklı Gölgeler

Bu önemli noktalar sadece mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş değil, aynı zamanda muhteşem.

31. Kahverengi Yeni Sarışındır

Tüm görünümü gerçekten ısıtan saçtaki vurgulara harika bir örnek.

32. Açık Kahverengi

Doğal renginizi aydınlatmak istiyorsanız neden bu güzel tonu denemiyorsunuz??

33. Cesur Bakışlar

Belki biraz daha heyecan verici bir şey arıyorsunuz. Küçük bir değişiklik istemiyorsun, büyük bir değişiklik istiyorsun, değil mi? Sorun değil. Kahverenginizi bej rengine taşıyan bir ombre deneyin. Gittiğiniz her yerde kafaları çevireceğinizden emin olabilirsiniz. Bu çarpıcı bir renk ve çok uzun süre seveceğinizden emin olabilirsiniz..

34. Vurgulama

Bazı şaşırtıcı vurgulama seçeneklerine sahip çikolata kahverengi tonuna harika bir örnek.

35. Kraliyet Esmeri

Bu prenses harika stil hakkında her şeyi biliyor ve inanılmaz bir kahverengi tonu var. Biraz kraliyet muamelesi istiyorsanız, o zaman bu stili beden için tamamen denemelisiniz. Gün için bir prenses gibi hissedin.

36. Yanmış Renk

Bu vurgular oldukça sıcak ve bu karanlık stilin görünümünü tamamen değiştiriyorlar. Tarzınızı ısıtmak istiyorsanız, öne çıkanları eklemeniz yeterli.

37. Beyaz Işıklar

Bu bayan görünüşünü değiştirmek için çok uğraştı ve biz kesinlikle onu seviyoruz. Gri de dahil olmak üzere birçok farklı vurgu rengine sahip ve doğal esmer rengine karşı harika görünüyorlar..

38. Muhteşem Stiller

Bu düğün kabarıklığının biraz koyu çikolata kahvesi rengiyle ne kadar harika göründüğüne bakın. Gösteriyi çalmak istiyorsan bu rengi denemelisin..

Ayrıca Bakınız:

  • Oynaması Eğlenceli 53 Harika Kıvrımlı Saç Modeli
  • Gerçekten Öne Çıkan Kadınlar İçin 64 Alt Kesilmiş Saç Modeli
  • Canlı Olan 70 Nefes Kesen Deniz Kızı Saç Modeli
  • Seveceğiniz 68 Zarif Yarım Yukarı Yarım Down Saç Modelleri
  • Dünyanızı Sarsacak 69 Muhteşem Balo Saç Modelleri

39. Birçok Ton

Vurguların nasıl birçok renkte gelebileceğinin bir başka örneği. Sadece birine bağlı kalmak zorunda değilsin. Tarzını kendin yap.

40. Cesur ve Güzel

Bu muhteşem renk ona çok iltifat ediyor. Ten rengiyle ve koyu renk gözleriyle iyi gider. Bu sezon stilinizle bir sıçrama yapmak istiyorsanız, o zaman bu koyu kahverengiyi beden için deneyin..

41. Çarpıcı Stiller

Küçük bir değişiklik istiyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey vurgulamalar. Kafanızda kaç tane istediğinizi seçme şansınız var. Böylece, görünümünüzü gerçekten aydınlatmak için tam bir vurgu başlığı elde edebilir veya ince bir destek vermek için birkaç tanesine sadık kalabilirsiniz. Gökyüzü yapabileceklerinizin sınırıdır.

42. Kahverengi Tasarlamak

Kahverengiyi seviyoruz, anlatamıyor musun? Bu tarz vurgularla harika görünüyor.

43. Beyonce Aşk

Bu kızla ilgili her şeyi seviyoruz, tarzı her zaman inanılmazdı. Sahip olduğu herhangi bir stili nasıl sallayacağını biliyor. Burada esmer stilini bazı karamel vurgularıyla aydınlatıyor. Bir ünlü gibi hissetmek istiyorsanız, o zaman bu stili beden için deneyin..

44. Kısa Stiller

Bu, daha açık bir kahverengi tonu seçerek tüm görünümünüzü nasıl ısıtabileceğinizin harika bir örneği. Değişikliği yaptığınız an yüzünüze renk katacaktır. Bu muhteşem renkleri seviyoruz.

45. Küçük Kırmızı

Kristen Stewart, yakın zamana kadar elbette her zaman esmer bir tarzı sarstı. Bu harika bir renk, çünkü sadece daha açık değil, aynı zamanda bir miktar kumral rengi de var. Bu ünlü stillerini seviyoruz, hepsini kopyalamak istiyoruz.

46. ​​İnanılmaz Stiller

Esmer stilinizi değiştirmek için ihtiyacınız olan tek şey birkaç vurgulu basit stiller. Bu ünlü stilini deneyin ve kalabalığı şaşırtın.

47. Karamel Aşkı

Bu muhteşem stilde karamel bir dokunuş var ve ne kadar güzel olduğuna doyamıyoruz. Yeni bir değişiklik arıyorsanız, neden bu güzel esmer gölgeyi bu sezon denemiyorsunuz?.

48. Biel Aşkı

Jessica Biel sadece doğal tonunu sallıyor. Burada, çok daha hafif olan yeni bir stil sunarak, ona oldukça fazla vurgu ekledi. Onu seviyoruz.

49. Sıcak Tasarımlar

Bu gölgeyi seviyoruz çünkü aydınlık ve karanlık arasında bir yerde. Bu sezon bir baharat rengi istiyorsanız, bunu deneyin..

50. Koyu Kahverengi Tasarımlar

Bu renk çok koyu kahverengi, neredeyse siyah. Boyut için yeni bir gölge denemek istiyorsanız, bu koyu görünüme bayılacağınızdan emin olabilirsiniz. Pek çok insan sonbaharda gölgelerini koyulaştırmayı tercih ediyor ve bu, seçilecek muhteşem bir gölge gibi görünüyor..

51. Güzel Kahverengi

Bu kahverengi tonunu seviyoruz, çok güzel ve ten rengiyle iyi gidiyor. Kendi ten renginize uygun bir renk bulmak her zaman en iyisidir..

52. Harika Seçimler

İşte çok farklı üç ton ama hepsi güzel. En çok arzu ettiğiniz gölgeyi seçin ve onunla koşun. Bu renk seçeneklerinin hiçbirinde yanlış gidemezsiniz.

53. Açık Kahverengi Tasarımlar

Bu vurguların tüm görünümünü gerçekten nasıl aydınlattığını seviyoruz. Tarzınızı değiştirmek istiyorsanız, bu muhteşem gölgeden başka bir yere bakmayın..

54. Jolie Stili

Angelina Jolie her zaman göz alıcı bir esmer olmuştur ve her zaman saçının rengini değiştirmektedir. Bazen karanlık, bazen de ona vurgular ekler. İster açık ister koyu bu ünlü rengiyle esmer olmayı seveceksiniz. Aynaya her baktığınızda bir ünlü gibi hissedeceksiniz.

55. Dalgalı Kahverengi

Bu tarz, renk, gölge ile ilgili her şeyi seviyoruz. Her şey muhteşem kahverengi çığlık atıyor. Biz onu seviyoruz ve siz de seveceksiniz.

Umarız sevdiğiniz bir gölge bulabilmişsinizdir. Esmer olmak kutlanması gereken bir şeydir. Sarışınlar kadar eğlenmek istiyorsanız, bu renklerden birini seçin ve yetenekli bir stilistten randevu alın. pişman olmayacaksın.

Bu stillerin hepsinin faydaları vardır, bu sadece aradığınız şeye bağlıdır. Cesur bir değişiklik istiyorsanız, özellikle daha açık bir gölge ile bir ombre her zaman harika bir seçimdir. Koyu bir gölge istiyorsanız, çikolata her zaman kalabalık bir zevktir. Ancak basit tutmak istiyorsanız, birkaç önemli noktayı elde etmekte asla yanlış gidemezsiniz..

Umarız makaleyi beğenmişsinizdir, lütfen en sevdiğiniz esmer stilleri hakkında yorum yapın.