Gerçek Bir #Girlboss Gibi Görünmenizi Sağlayacak 49 Kalem Etek Kıyafeti

Bir kalem etek inanılmaz derecede çok yönlü bir giyim eşyasıdır. Patronunuzu etkileyecek, telaşsız bir ofis görünümü oluşturmak için kullanabilir, dışarıda çılgın bir gece geçirmek için kısa bir üst ile kombinleyebilir veya bir sonraki ofis toplantısında dikkatleri üzerinize çekmek için bir takım elbisenin parçası olarak kullanabilirsiniz. Çok çeşitli ayakkabılarla uyumludur, bu nedenle hemen hemen her mevsim giyilebilir. En önemlisi, aynı anda hem feminen hem de profesyonel görünebilmeniz için silüetinizi zarif bir şekilde vurgular..

Kalem Etek Kıyafetleri

Kalem Etek Kıyafetleri

Her kadın, özellikle çoğu zaman iş kıyafetleri giymeyi gerektiren bir işi varsa, birkaç kaliteli kalem eteğe yatırım yapmalıdır. Bir kalem eteğinin sizi gerçek bir #Girlboss gibi gösterecek bir kıyafet için nasıl temel olabileceğini göstermek için internetten birkaç görünüm topladık..

kalem etek kombinleri 1

Mümkün olan en iyi #neutrallife görünümünü elde etmek için kalem eteğinizi bir kot gömlek ve çıplak topuklu ayakkabılarla eşleştirin. Bu göz kamaştırıcı toplulukla bir debriyaj mükemmel bir şekilde gider.

kalem etek kombinleri 2

Biraz renk için kırmızı bir gömlek tercih edin ve kıyafetinizi gösterişli bir kolye ile süsleyin. Kısa sürede profesyonel ve şık görüneceksiniz.

kalem etek kombinleri 5

Bir kalem etek sıkıcı olmak zorunda değildir. Renkli bir baskı ruh halinizi yükseltecek ve kıyafetinize biraz hava katacaktır. Her şeyi şık tutmak için basit bir gömlekle eşleştirin.

Sonbahar Kıyafeti: Kalem Midi Etek

Süslü bir kemer ve şeffaf bir gömlek, ilk buluşma için mükemmel olan feminen bir görünüm yaratmanıza yardımcı olacaktır. Topuklu ayakkabılar zorunludur.

kalem etek kombinleri 9

İşleri basit tutmayı tercih ediyorsanız, bu sizin için kıyafet. Minimum çabayla kusursuz görünmeniz gereken günler için önerilir.

kalem etek kombinleri 10

Aksesuarlar, bir kalem etek kıyafetini gerçekten kalabalığın arasından öne çıkarabilir. Durum ve nokta: Bu ilginç eşarp, aksi halde sade (ve hatta biraz sıkıcı) bir kıyafete mükemmel bir ektir..

kalem etek kombinleri 11

Daha sinirli bir şey arıyorsanız, özellikle düz beyaz bir atletle eşleştirildiğinde bir kot kalem etek kesinlikle dikkatleri üzerine çekebilir..

kalem etek kıyafetleri 14

Bu güzel dantel kalem etek, muhteşem bir sonuç için bir kot gömlek ile süslenmiştir. Konuyla ilgili olduğumuz için, çıplak pompalar da oradaki her moda tutkunu için zorunlu bir satın almadır. Neredeyse her şeyle giderler.

kalem etek kombinleri 15

Büyük boy bir kemer belinizi vurgular ve kıyafetin öne çıkmasına yardımcı olur.

kalem etek kombinleri 16

Desenli kalem eteğe bir başka harika örnek, bu sefer bir kot gömlekle eşleştirildi. Gördüğünüz gibi üst yarıda işleri basit tutmak eteğin daha güçlü bir izlenim bırakmasını sağlıyor..

kalem etek kombinleri 17

İşten sonra bir randevunuz veya kokteyl partiniz var mı? Sorun değil! Bu üst ofis için uygun olmayabilir, ancak etekle iyi gider ve bir blazer ile harika görünecek. Ofisten çıktıktan sonra ceketinizi çıkarın ve eve gidip üzerinizi değiştirmek zorunda kalmadan saniyeler içinde görünümünüzü güncelleyin..

kalem etek kombinleri 18

Kalem eteklerin her zaman sade ve iş gibi olmak zorunda olmadığını kanıtlayan bu muhteşem takımdaki rengi seviyoruz..

kalem etek kombinleri 19

Göz alıcı bir parti görünümü için bir kalem eteği kısa bir üst ile eşleştirin.

kalem etek kıyafetleri 20

Patronunuz onaylamayabilir, ancak bardaki kalabalık kesinlikle görünüşünüzü alkışlayacaktır. İş arkadaşlarınızdan veya amirlerinizden gelen kınama bakışlarından kaçınmak için gün boyunca üstünüze bir gömlek giyin.

kalem etek kıyafetleri 21

Kalem eteğinize şık bir görünüm kazandırmak için şık bir üst giydirin.

kalem etek kıyafetleri 22

Kalem etekler, bir güç takımının parçası olarak harika görünüyor. Görünümü yumuşatmak ve kadınlığınızı sergilemek için blazerin altına dantel bir üst tercih edin..

kalem etek kıyafetleri 23

Kalem etekleri her mevsim giyebilirsiniz. Sonbaharda taytlar, çizmeler ve renkli bir süveterle harika görünüyorlar..

kalem etek kıyafetleri 24

Süper profesyonel görünmek için güçlü takım elbisenizi düz bir gömlekle giyin. İnciler kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olacak.

kalem etek kıyafetleri 26

Bu eteğin üzerindeki baskı muhteşem. Ayrıca, kırmızı çanta bu siyah beyaz topluluğa çok ihtiyaç duyulan bir renk patlaması katıyor.

kalem etek kıyafetleri 27

Miranda Kerr herhangi bir kıyafeti sallayabilir ve kalem etek de bir istisna değildir. Burada desenli eteğini sade ama etkili bir üst ve siyah topuklu ayakkabılarla eşleştirmeye karar verdi. Onun bir stil ikonu olmasına şaşmamalı.

kalem etek kıyafetleri 28

Siyah kalem etek + beyaz gömlek = ofis mükemmelliği.

kalem etek kombinleri 29

Aynı kombin, bu sefer bele dikkat çeken oversize bir kemerle.

kalem etek kombinleri 30

Biz çiçek baskılarının büyük hayranlarıyız, bu yüzden bu görünüme bayılıyoruz. Daha önce de söylediğimiz gibi, çıplak pompalar gerçekten her şeyle uyumlu görünüyor. katılmıyor musun?

kalem etek kıyafetleri 31

Suni deri siyah kalem etek, Blake Lively’nin kıvrımlarına sahip olmasanız bile herhangi bir silüet üzerinde iyi çalışır. Eteği yüksek topuklu ayakkabılarla kombinleyin, bacaklarınız daha uzun görünecek..

kalem etek kıyafetleri 32

Bu kıyafeti bir iş yemeği veya kokteyl partisinde giyin. Ofis için mükemmel bir cesaret.

kalem etek kıyafetleri 33

Bir kalem etekle ne eşleştirileceğine gelince, blazerler çok öfkelidir, ancak hırkalar da iyi çalışabilir.

kalem etek kıyafetleri 34

Yatay çizgiler kıvrım yanılsaması yaratabilir, bu nedenle zaten kıvrımlıysanız bu tür desenlerden kaçının. İşleri basit tutmak için beyaz bir üst ile eşleştirin. Bu arada, bu büyük boy küpelere takıntılıyız.

kalem etek kombinleri 35

Bir #Girlboss’a layık bir güç kıyafeti. Yöneticinizi gerçekten etkilemek istediğiniz zamanlar için.

kalem etek kıyafetleri 36

Desenli kalem etekleri üst yarısında sade bir şeyle kombinlediğiniz sürece ofiste giyebilirsiniz..

New york, ny - 31 Ocak: miranda kerr Manhattan şehir merkezinde 31 Ocak 2014 New York'ta görülür. (Fotoğraf: Alessio Botticelli/GC Images)

Miranda Kerr, temellere geri dönmek istediğiniz zamanlar için mükemmel, tamamen siyah toplulukla yeniden göze çarpıyor.

kalem etek kombinleri 38

Yaz çığlıkları atan dantel kalem etek. Kesinlikle baş döndürecek.

kalem etek kıyafetleri 39

Şeytan ayrıntıda gizlidir derler. Tarz söz konusu olduğunda, bazı korkak detaylar kesinlikle düz siyah bir kalem eteği renklendirebilir..

kalem etek kıyafetleri 40

Tüm kıyafeti daha seksi hale getirmek için karışıma bir fermuar ekleyin. Eteği, dekoltenizi sergileyen bir üst ile eşleştirin ve randevu gecesi için mükemmel bir görünüme sahip olun..

kalem etek kombinleri 41

Düğmelerin hayranı mısınız? Avantajınız için çalışmasını sağlayın. Ve tüm kıyafete göz alıcı bir hava katmak için uzun bir kolye ekleyin.

kalem etek kıyafetleri 42

Bir ağ etkinliğinde onu öldürmek istiyorsanız, zarif, tamamen siyah bir topluluk için gidin..

kalem etek kıyafetleri 43

Yağmurlu sonbahar günleri için rahat bir görünüm. Trençkotlar kalem eteklerle harika gidiyor.

kalem etek kombinleri 44

Bir renk patlaması, başka türlü sade bir kıyafet için harikalar yaratabilir.

kalem etek kombinleri 45

Seksi geri getiriyor.

kalem etek kombinleri 46

klas ve şık.

kalem etek kıyafetleri 47

Kalem etek, kabarık kazak, büyük boy güneş gözlüğü ve dağınık topuz şık bir görünüm sağlar.

kalem etek kombinleri 48

Daha eğlenceli ama yine de tamamen profesyonel bir görünüm için birkaç puantiyeli sallayın.

kalem etek kıyafetleri 49

Hayvan baskıları, üst kısmı sade tuttuğunuz sürece kalem eteklerde harika görünür..

kalem etek kombinleri 50

Bu ilginç kalem etek ve düz kesim üst ile figürünüzü sergileyin.

kalem etek kombinleri 51

Mükemmel iş görünümü için bir sonbahar deseni.

kalem etek kombinleri 52

Işıltılı debriyaj, bu ofis grubuna bir damla cazibe katıyor.

kalem etek kıyafetleri 53

Renklerden korkma. Hayat siyah beyaz sıkıcı olabilir.

kalem etek kombinleri 56

Taylor Swift, mahsul üstlerin kraliçesi ve onları kalem eteklerle eşleştirmeyi çok seviyor. Onun liderliğini takip etmekten korkma.

kalem etek kıyafetleri 57

Kalabalıktan sıyrılmanıza kesinlikle yardımcı olacak güçlü bir çiçek baskısı.

kalem etek kıyafetleri

Morun bu tonu büyüleyici.

Gördüğünüz gibi, kalem etek bir ofisin olmazsa olmazı olarak başlamış olabilir, ancak bu, bu çok yönlü giysinin kesinlikle ticari olduğu anlamına gelmez. Doğru aksesuarlar ve stille, sade bir kütüphaneci görünümü elde etme konusunda endişelenmenize gerek yok. Daha da önemlisi, çeşitli bluzlar ve blazerler ile bir kalem etek giyilebilir, bu da paranızın karşılığını fazlasıyla alacağınız anlamına gelir. Kalem etek etrafında dönen bir kıyafet oluştururken akılda tutulması gereken birkaç ek ipucu:

 • Bir kalem etek son derece esnektir. Partiler için giydirmek veya rahat bir görünüm için giydirmek kolaydır. Ofiste bir gömlek ile giyebilir ve akşamları bir tişört ile kombinleyebilirsiniz. Ya da her şeyi basit tutabilir ve gündelik bir günlük görünüm için sade bir atlet tercih edebilirsiniz..
 • Üstünüzü veya gömleğinizi sıkıştırmak görünümünüze daha sofistike bir dokunuş katar, bacaklarınızı uzatır ve daha ince görünen bir bel yaratır. Daha göz kamaştırıcı bir etki için yüksek belli bir etek giyerken özellikle üst kısmı sıkıştırmanız önerilir. Minyonsanız, gövdenizi kısaltmamak için etekle aynı renkte bir üst giyin..
 • En üste sokmak istemiyor musun? Bol bir üst giyecekseniz, daha sıkı görünmek için bir kemer takmalısınız..
 • Kalem etekler tüm vücut şekillerinde iyi görünebilir. Sorun bölgeniz alt yarınızsa, düz renkli bir etek seçin ve dokulu bir kazak veya desenli bir bluz ile eşleştirin. Daha ince görünmek istiyorsanız derin V yakalı bir gömlek veya üst ile kombinleyin. Bir kum saati silueti elde etmek istediğinizde, kemerlerden yararlanın veya bir peplum top deneyin. Son olarak, zayıfsanız ve kıvrımların yanılsamasını yaratmak istiyorsanız, desenli veya kalın baskılı bir etek tercih edin..
 • Büyük bedenseniz, kalem etekten çekinmeyin. Bunun yerine, daha kısa etek boyu olan yüksek belli bir model seçin – bu tarz vücut tipinize gerçekten uygundur ve sizi daha ince gösterebilir..
 • Doğru bedeni satın aldığınızdan emin olun. Kalem eteğiniz her zaman pürüzsüz görünmelidir – düz durduğunuzda eteğin kabarması veya kıvrılması varsa, çok dardır. Bir beden büyütün. Çok dar bir etek çok hoş durmayacaktır; Ayrıca, yürümek veya masanızda oturmak gibi günlük aktiviteleri daha tatsız hale getirecektir. bunu kimse istemez.
 • Kalem etekler topuklu ayakkabılarla harika görünüyor, ancak daha rahat bir görünüm için düz ayakkabılarla da eşleştirilebilirler. Tişörtün rengine uygun daireler tercih edin. Görünümü renklendirmek için bazı korkak parlak mücevherler ekleyebilirsiniz..
 • Kalem etekle kombinleyeceğiniz mükemmel dış giyim parçaları söz konusu olduğunda, ilkbahar/yazda denim ceket deri ceket, sonbahar/kış trençkot ile asla yanılmazsınız..
 • Bir kalem etek, iş sonrası etkinlikler için de işe yarar. Kalem eteğinize ışıltılı bir takı veya renkli bir deyim kolye ile anında ışıltı katabilirsiniz. Topuklu ayakkabılar bu durumda en iyi sonucu verir, ancak etkinlik bittiğinde başvurmak için sırtınızda bazı bale düzlüklerini de tutabilirsiniz..
 • Kısa bir üst kısmı olan bir kalem etek giymek, biraz cilt göstermenin ve göz alıcı bir görünüm yaratmanın harika bir yolu olsa da, ofis için en iyi fikir olmayabilir. Güzel haberler? Bir blazer ya da hırka ile kıyafeti yumuşatabilirsiniz..
 • Kim Kardashian, transparan üstleri ve blazerleriyle sallanan kalem eteklerin kraliçesi, bu nedenle zarif bir akşam görünümü yaratmak istiyorsanız onun stilini takip edebilirsiniz. Kalem etekler kokteyl partileri için harikadır ve şeffaf bir gömlek aynı anda hem kadınsı hem de profesyonel görünmenizi sağlar..
 • Kalem eteklerle kendinizi ifade etmenin eğlenceli bir yolu daha mı? Renk engelleyici. Sadece koyu tarafın vücudunuzun gizlemeye çalıştığınız bölgelerini kapladığından ve daha açık gölgenin en iyi özelliklerinizi gösterdiğinden emin olun..
 • Kış için kalem eteğinizi uzun deri çizmelerle kombinleyin. Görünümünüze doğru miktarda doku eklerken bacaklarınızı sıcak tutacaklar. Alternatif olarak, büyük boy bir kazak ve ayak bileği botlarıyla da iyi gider..
 • Peki uzunluk? Eğer minyon iseniz, tam dizinize oturan bir etek seçmelisiniz, çünkü bu tarz daha uzun bacak yanılsaması yaratacaktır. Ortalama veya uzun boyluysanız, eteğin etek ucu bacaklarınızın en küçük noktasından – genellikle dizin üstünde veya altında – size çarpmalıdır. Günün sonunda, bu tamamen kişisel bir tercih meselesi olsa da, size en uygun olanı görmek için farklı uzunlukları denemekten çekinmeyin..

Sonuç olarak, kalem etek herhangi bir stil cephaneliğinin zorunlu bir parçasıdır. Şık, esnek ve zamansız. Gardırobunuzda bir tane yoksa, alışveriş yapmanın tam zamanı. Bir yatırım parçasından bahsediyoruz, bu yüzden her kuruşuna değecek.