Görünümünüzü Canlandıracak 47 Düşük Solan Saç Modeli

Bu yıl yeni bir şey arıyorsanız, neden düşük solma denemiyorsunuz? Erkekler için en popüler saç kesimlerinden biridir. Hatta yüksek solmaya göre daha popüler hale geliyor. Yeni bir stil arıyorsanız, bu stille yanlış gidemezsiniz..

Saçınızın uzun veya kısa olması farketmez, tarzınıza düşük solma uygulayabilirsiniz. Saç uzuyor olsa bile, düşük solma yine de iyi görünecek. Aslında başka bir saç kesimi yapmak zorunda kalmadan stille birkaç hafta geçirmeyi başarabilirsiniz..

Görünümünüzü Tazeleyecek 47 Düşük Solma Saç Modeline göz atın:

  1. Çarpıcı Soluklar

Üstteki saç oldukça uzun ve yanlara doğru şekillendirilmiş. Taze bir stil arıyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır. Düşük solma, sakalla bütünleştiği için harika görünüyor.

az solan saç kesimi

2. Kıvırcık Üst

Her zaman şekillendirmesi biraz daha kolay olan kalın saçları var. Bu stili birçok nedenden dolayı seviyoruz. Soluk soğuk ve üst kısım geri çevrildi.

3. Düşük Solma

Buradaki düşük solma, sakalla tanışmak için getirildiği için harika görünüyor. Bu, bu yıl kesinlikle denemeniz gereken bir stil..

4. Cesur Görünümler

Bu görünüm, çoğundan biraz daha kısa ve daha temiz. Tarz yanlara ayrılmıştır ve canlı tutulur.

5. Sakallı Stiller

Bunun gibi bir stil, seveceğinizden emin olduğunuz bir stildir. Yanınızda taşıyabileceğiniz bir iş stilini seviyorsanız, bu sizin için bir stildir..

6. Dağınık Stiller

Solmaya sahip olmak, cilalı bir görünüme sahip olmanız gerektiği anlamına gelmez. Bu dağınık stil, işleri biraz daha keskin sevdiğiniz anlamına gelir..

7. Ayağa Kalkmak

Bu tarz biraz her yerde ve her yerde serin ve temiz bir görünüm. Bu yaz deneyin ve ne düşündüğünüzü bize bildirin.

8. Geri Döndü

Buradaki saç çok kalın, bu yüzden çok fazla vücut var. Aslında stil vermeyi de biraz daha kolaylaştırabilir. Stil üstte uzun ve geri çevrildi. Oldukça seksi bir tarz ve gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerinize çekeceğiniz kesin..

9. Daha Uzun Görünüşler

Üstünde uzun ve serin bir düşük solmaya sahip başka bir harika stil. Bu stille görebileceğiniz gibi solmayı çıkarmak için de tam bir sakala ihtiyacınız yok. Bu görünümle her yer dağınık ve tarz.

10. Cilalı Görünümler

Sinirli olmayan ve biraz daha Ivy League seviyesinde olan bir şey arıyorsanız, o zaman bu sizin için bir tarz. Bunun gibi bir stil de stil vermek çok kolay olacak.

11. Gevrek ve Temiz

Bunun gibi bir stil, pek çok düzeyde harika. Durmanın dalgaların çarpması gibi görünmesini seviyoruz. Tüm yıl boyunca tamamen dışarı çıkabileceğiniz harika bir görünüm.

12. Kare Kesikler

Aradığınız şey kısa stiller ise, bu stille yanlış gidemezsiniz. Ön kısım kare şeklinde mükemmel bir şekilde traş edilmiştir. Biraz öne çıkan yeni bir stilden hoşlanıyorsanız, bu sizin için olanıdır. Bunun gibi havalı bir stili nasıl denemek istemezsin? Korkak ve sinirli, istediğiniz her şey harika yeni bir görünümde.

13. Daha Yumuşak Görünümler

Bu tarz sabahları şekillendirmek için çok fazla zaman almayacak. Temelde biraz etrafa atmanız gerekiyor ve gününüz için hazırsınız. Az bakım gerektiren stilleri seviyorsanız, bu stille yanlış gidemezsiniz. Akan dalgaları seviyoruz; sadece doğal görünümünüzü korumanın tamamen sizin için işe yarayacağını kanıtlıyor. Mümkün olduğu kadar kucaklayın ve bu bukleleri hayatınızdan çıkarma konusunda endişelenmeyin..

14. Yüksek Üst

Gerçekten bir izlenim bırakan modaya uygun görünümlerden hoşlanıyorsanız, aradığınız görünüm budur. Cesur ve gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerinize çekeceğiniz kesin. Bayanlar buna bayılacaklar çünkü bunun size karşı biraz üstünlüğünüz olduğu ve moda anlayışınızın yerinde olduğu anlamına geldiğini biliyorlar. Bu tarz göz alıcı olmak içindir ve herkes onu çekemez. Bunun gibi bir tarz muhtemelen kişiliğinize uyacaktır ve bu bir saç modeli seçerken aklınızda bulundurmanız gereken bir şeydir. Böyle bir stili ortaya çıkarmak için kendine güvenen ve cesur bir adam gerekir.

15. Eşit Stiller

Yönetilmesi kolay kısa bir stil. Az bakım yapmayı seviyorsanız, bu sizin için bir stildir. Bu, temelde sadece yıkayıp giden bir tarz. Sakalın ve solmanın aynı uzunlukta olmasını seviyoruz. Bu stiller sakallarla her zaman havalı görünür ve biz de hepsinin birbirine bu kadar kolay karışmasını seviyoruz. Bu yaz yepyeni bir stile ihtiyacınız varsa, bu basit model tam size göre..

16. Saygısız Stil

Bu yıl taze ve canlı olan bir başka havalı görünüm. Bunun gibi stiller her yıl popülerlik kazanıyor. Modaya uygun ve bazı klasik unsurlara sahip. Parça küçük ve basittir ve gerisi geri çevrilir. Bu durumda, düşük solma, elbette, sizin için çok daha dramatik bir görünüm yaratacak olan tarafta daha uzundur. Gözleri üzerinize çekeceğinden emin olan daha dramatik bir görünüm..

17. Tıraşlı Bölüm

Tıraşlı kısım, drama ve parıltı ile ilgili bir stildir. Açıkçası normal bölümden çok daha fazla öne çıkıyor. Aynı zamanda stil anlayışınız hakkında da bir şeyler söylüyor. Bu havalı görünüm taze ve gerçekten bu yıl için tam olarak ne yapacağınızı öne çıkarıyor. Tıraşlı kısım yıllar içinde popülaritesini artırıyor gibi görünüyor ve bu yıl kesinlikle denenecek bir görünüm..

18. İleri Tarz

Bu fotoğrafta görebileceğiniz gibi, düşük solmayı sallamak için sakala bile ihtiyacınız yok. Herhangi bir stil gerektirmeyen dağınık bir tepesi var. Bu durumda neredeyse sakal bile yok. Kızların parmaklarını arasından geçirmeyi seveceği seksi bir görünüm. Havalı bir stil istiyorsanız, bunun gibi eğlenceli bir stille yanlış gidemezsiniz. İnsanlar, böyle bir görünümün arkasındaki kişilik nedeniyle iyi vakit geçirdiğinizi varsayacaklardır..

19. Kıvırcık Üst

Bu adam buklelerini tamamen kucaklıyor ve bundan en iyi şekilde yararlanıyor. Bukleleri evcilleştirmek bazen zor olabilir ama her şey kontrolü altında gibi görünüyor. Sakalın sakalla mükemmel uyumunu seviyoruz. Genel olarak süper havalı bir görünüm sağlar. Bukleler ve solmalar her zaman birlikte iyi gider ve bunu bu havalı stille göreceğinizden emin olabilirsiniz..

20. Gevrek Stiller 

Bunun gibi harika bir stil üstte süper uzun. Listede göreceğiniz en moda stillerden biridir. Şu anda çok popüler ve stil vermek de zor değil. Soluk, tüm stille de çalışır. Havalı arıyorsanız, o zaman buldunuz. Bu yıl grubunuzu rekabeti alt üst edecek havalı bir stille etkileyin.

21. Temiz Kesim Şekillendirme

İster iş ister oyun için olsun, bu tarz kitaplar için olan bir tarzdır. Temiz ve oldukça kısa kesilmiş. Bu özel stili istiyorsanız, jel kullanmakta iyi olmalısınız. İş veya akademisyen iseniz harika olan cilalı bir görünüm. Bu Ivy League tarzı ve gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerinize çekeceğinizden emin olabilirsiniz. Stilin etrafındaki keskin kenarları seviyoruz; gerçekten bütün görünümü pop yapar.

22. Badass Stilleri

Bunun yaptığı gibi tarzınızı serbest bırakın. Bu stilde çok fazla cüretkarlık var ve seveceğinizden emin olduğunuz bir görünüm. Düşük solma serin ve toplanmış, nereye giderseniz gidin seveceğinizden emin olduğunuz bir stil..

23. Daha Düz Stiller

Asla modası geçmeyen bir başka klasik görünüm. Bu, sabahları şekillendirmek kolaydır, daha çok yaygarasız bir saç modelidir. Buradaki solma da cilde diğerleri kadar yakın değil. Bu tarzda değilseniz tene gitmek zorunda değilsiniz.

24. Tiki Stilleri

Bunun gibi harika bir tarz tiki ve temiz. Parça net ve solma, diğerlerinin olduğu kadar sert değil. Genel olarak oldukça iyi duruyor. Üstteki uzun saç yanlara doğru şekillendirilmiştir. Bu, iş için kullanabileceğiniz kadar zevk için de kullanabileceğiniz profesyonel bir görünüm..

25. Dalgalı Stiller

Buradaki düşük solma noktası ve sakalla harika uyum sağlıyor. Üst kısım dalgalı ve yönetimi kolaydır. Sabahları hazırlanmak için çok az veya hiç zamanınızı alacak, az bakım gerektiren bir tarz. Çaba harcamadan bu kadar havalı görünmek gerçekten mümkün mü??

26.Slicked Stiller

Bu kaygan stil, yerinde tutmak için çok fazla jel içerir. Her şey saçınızda ürünleri kullanmakta ne kadar rahat olduğunuza bağlıdır. Düşük solma, geri kalanı kadar dramatik değil ve aynı zamanda sakalın içine doğru kayboluyor.

27. Seksi Stiller

Tüm bayanların başını döndürecek seksi bir görünüm arıyorsanız, bu stile bayılacaksınız. En iyi yanı, sabahları yaratmanın hiç zaman almamasıdır. Görünümünüzü kısa tutmayı seviyorsanız, bu stille yanlış gidemezsiniz..

28. Havalı Tasarım

Bu tarzdaki tıraş kare şeklinde dizayn edilmişti. Bunun gibi stiller göz alıcı olmalı ve kesinlikle öyleler. Saçlarının çok koyu olması görünüşü daha da öne çıkarıyor.

29. Kaybolan Kenar

Bu fotoğrafta, saçları nasıl bu kadar mükemmel bir şekilde tıraş edebildiklerini görüyoruz. Temel olarak çizgilerini çiziyorlar ve ardından takip ediyorlar. Bu solma çok benzersizdir çünkü temelde kaybolur, bu nedenle sakalın nerede başlayıp nerede bittiğini gerçekten bilemezsiniz. Bu yıl sizi oldukça taze hissettirecek net bir görünüm. Bu yıl deneyin ve neden bahsettiğimizi göreceksiniz..

30. Her Yerde Soluk

Solmalar tipik olarak başın her tarafına gider ve düşük solma ile elde ettiğimiz benzersiz görseli severiz. Seveceğinizden emin olduğunuz başka bir harika stil. Yaz tamamen yeni şeyler denemekle ilgilidir, neden sadece havalı görünmekle kalmayıp aynı zamanda yönetilebilir bir stil denemiyorsunuz?.

31. Kalın Çizgiler

Saçınızı biraz daha uzun tutmayı seviyorsanız, neden bu stili denemiyorsunuz? Bu serbest akan tarzda doğal buklelerini nasıl kucakladığını seviyoruz. Düşük solma, bu yıl spor yapabileceğiniz çok taze ve sinirli bir görünüm vermek için boyuna doğru hareket eder. Bu tarzların hepsi görsel olarak çekici.

32. Çivili ve Tıraşlı

Bu adam sadece serin bir düşük solma denemekle kalmadı, aynı zamanda kafasının arkasına bir haç traş etti. Daha keskin bir görünüm yaratmak için saçınıza hemen hemen her şeyi tıraş edebilirsiniz. bu stiller biraz benzersiz olmaktan çok daha fazlası. Yapmak istediğiniz bir ifadeniz varsa, saç stilinize tıraş etmeyi deneyin. Muhtemelen saçlarını daha kolay toplamasına yardımcı olan kalın saçları var. Bu şu sıralar çok popüler olan bir tarz.

33. Kalın Saç Modelleri

Bu, kalın saçlı bir erkeğin başka bir örneğidir. Kalın saçlara sahip olmak bazen saçınızı şekillendirmeyi kolaylaştırabilir çünkü muhtemelen zaten kendi başına ayağa kalkar. Bu düşük moda, cilde çok yakın yapılır ve size tamamen farklı bir görünüm verir..

34. Daha Koyu Stiller

Üst kısım uzun ve öne doğru tasarlanmış, bu da size tabii ki orada tamamen farklı bir görünüm kazandıracak. Orada çok fazla sakal yok, ama hala orada. Düşük solma, sakalın içine karışır. Bunun şimdiye kadar gördüğümüz daha keskin stillerden biri olduğunu düşünüyoruz..

35. Yüksek Moda Stilleri

Modayı ve trendy kalabalığın bir parçası olmayı seviyorsanız, bu stiller tam size göre. Sadece şiddetli bir kısım görmekle kalmıyoruz, aynı zamanda saçlar da yanlara doğru şekilleniyor. Sadece erkeklerle dışarı çıkmak için değil, aynı zamanda profesyonel yaşamınızda da fark yaratabileceğiniz bir tarz istiyorsanız, o zaman bu tarz tam size göre..

36. Kaygan Geri

Saçınızı öne doğru şekillendirebilir veya bu durumda geriye doğru şekillendirebilirsiniz. Bunun gibi stiller saçınızda bazı ürünlerin kullanılmasını gerektirecektir. Sakal bu tarzda biraz daha kalındır ve düşük solmanın hemen içine karıştığını görebiliriz..

37. Daha Kısa Şekillendirme

Gerçekten badas olan bir başka harika stil de bu kısa stil. Bundan daha az bakım gerektiren bir stil bulamazsınız. Daha da kısa olan solma dışında her şey kısa. Saçınızı şekillendirmeyi düşünmek bile istemiyorsanız, bu görünüm tam size göre..

Alttaki üç stil, gerçekten istiyorsanız stilinizi ne kadar sinirli yapabileceğinizi gösteriyor..

38. Sarmaşık Ligi Stilleri

İş ve eğlence için gösterişli bir görünüm istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir görünüm. Ancak jeli kullanırken rahat olun çünkü bu tarzda buna ihtiyacınız olacak. Bu düşük solma, diğer stillerden bazılarından çok daha düşüktür..

39. Parlak Stiller

Bu adamın tarzı ne kadar parlak? Mükemmel bir şekilde şekillendirilmiş ve yanlara doğru şekillendirilmiştir. Bir taraf daha uzun gibi görünürken diğer tarafta düşük solma görüyoruz. Çoğu kişiden biraz daha uzun ama istemiyorsan doğrudan cilde gitmene gerek olmadığının harika bir örneği..

40. Sinirli Akış

Bu badass tarzı tamamen saçta derinlik yaratmakla ilgilidir. Dramatik ve seksi ve kesinlikle kontrol etmeniz gereken bir tarz. Düşük solma da dramatiktir ve daha uzun üst kısmı daha da öne çıkarır. Üst kısım birçok farklı yönde öne doğru şekillendirilmiştir..

41. Şık Stil

Bu cilalı bir saç modelinin başka bir harika örneği. Bu görünüm üstte uzun ve mükemmellik için tasarlandı. Bu, işteyseniz mükemmel bir tarz çünkü insanlar sizi otomatik olarak ciddiye almaya başlayacak. Popüler bir tarz çünkü şu anda moda. Sakal, gördüğümüz çoğu stilden çok daha kalın ama solma oldukça güzel bir şekilde karışıyor.

42. Trend Görünümler

Yönetilmesi de kolay olan bir başka harika moda görünüm. Modaya uygun olmak sizin için önemliyse, bu tarzda yanlış gidemezsiniz. Ayrıca her yere takılabilir, bu nedenle çalışmak ve oyun oynamak sizin için hala bir seçenek. Bunun gibi havalı bir stille yanlış gidemezsin.

43. Sinirli Çizgiler

Aynı zamanda keskin ve taze bir görünüm istiyorsanız, o zaman sizin için stili buldunuz. Düşük solma çok kısadır ve aslında bir noktada kaybolur. Kenarlar karedir ve saçta saç stilini daha da öne çıkaran birçok ürün vardır..

44. Basit Stiller

Bu tarzda doğal bukleler var ve bu onları neden kesmemeniz gerektiğine dair harika bir örnek. Bukleler kucaklanmalı ve bu tarzda gördüğümüz gibi, çok az bakım gerektiren bir stil de yaratabilirler. Üst kısım uzundur ve düşük solma sakalla mükemmel uyum sağlar. Aradığınız şey basit bir stilse, bu stille yanlış gidemezsiniz..

45. Üstte Kalın

Böyle bir stili ortaya çıkarmak için kalın saçlara sahip olmalısınız. İnce saçlarınız varsa, sadece çok farklı görünecek. Bu eşsiz görünümü yaratan şey saçın kalınlığıdır ve saç çok kalın olduğu için bunu oluşturmak için genellikle daha az ürün gerekir. Bunun gibi bir stil iyi görünüyor ya da bu fotoğraftaki gibi gevşek bırakabilirsiniz. Düşük bir solma var ve bunu bu sakallı stille görüyoruz. Orada çok sakal yok ama oldukça iyi sallıyor.

46. ​​Daha Cesur Stiller

Bu stilde kaybolan kenarlar var ve baktığınızda çizgilerin gerçekten orada olup olmadığını merak ediyorsunuz. Üst kısım orta uzunluktadır ve jel ile şekillendirilmiştir. Bu tarz bir tarz ile çok yönlüdür, böylece onu birkaç farklı şekilde şekillendirebilirsiniz. Solmaya, cilde çok yakın, size çok farklı bir görünüm sunuyor..

47. Kısa ve Seksi

Stil vermesi kolay ve sabahları sizi çok az telaşla bırakan bir başka harika stil. Gündelik stilleri seviyorsanız ama yine de havalı görünmek istiyorsanız, bu stil tam size göre. Bu solgunluğun aynı zamanda kaybolan ve seveceğinizden emin olduğunuz bir yanı var..