Gününüzü Aydınlatacak 85 Çarpıcı Peri Stili Bob

Yeni bir stil arıyorsanız neden saçınızı kesmeyi düşünmüyorsunuz? Yeni kısa saç modellerini seviyoruz, özellikle de baharın gelmesiyle birlikte. Saçınızı kesmenin pek çok yeni ve ilginç yolu var..

peri bob

peri bob

peri bob

Sabah bakımı uzun sürmeyecek bir saç modeli arıyorsanız, neden güzel bir peri bob denemiyorsunuz? Onlar en güzel stillerden bazıları ve sabahları sizi sonsuza kadar stil sahibi yapmaya götürmezler. Bu günlerde meşgul olduğumuz için hızlı ve kolay stiller istiyoruz. Saçlarımızı şekillendirebilmek ve sabahları kahvaltı yapmak için hala zamanımız olsun istiyoruz..

Bir peri bob ile, her zaman iltifat aldığınızı mı göreceksiniz? Stil sevimli ve özgürce akıyor, herkes için bir stil olmalı.

Pixie bob’a sahip olarak, senin için endişelenmene gerek yok. saçın çok kısa olması. Dolu bir peri bazı insanları korkutabilir, ancak bir bob o kadar kısa değil. Birçok ünlünün de saç modeli var ve bu sezon onu sallıyorlar. Kendinizi zarif hissettirecek sofistike bir tarz. Bu saç modelleri, resmi olduğu kadar gündelik ortamlar için de harikadır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok stilimiz var. Gününüzü Aydınlatacak 85 Çarpıcı Peri Stili Bob’a göz atın:

  1. Zarafet Dokunuşu

Bir dalga ile çarpıcı bir stil. Bu oldukça zarif. Çok seksi bir tarz olabilen rüzgarlı görünüyor. Dağınık saçlar her zaman popülerdir ve cilalanacak tarzınız değilse, o zaman yapmayın..

2. Ünlü Stilleri

Bu seksi ve çok daha kısa bir tarz ve Kaley sallanıyor o. Bu yaz sizi havalı hissettirecek sinirli bir stil. Saçını kestirdiğinde birçok kişi şok oldu ama yeni stiliyle harika görünüyor. O zamandan beri sallıyor.

3. Uzun Stiller

Bu pixie bob’a tamamen farklı bir görünüm veren kulağın çevresinde bazı tutamlar var. Farklı stilleri seviyoruz ve bu kesinlikle göz kamaştırıyor.

4. Bir İnce Bob

Bu incecik peri bob, ince saçlı insanlar için harika. Bir araya getirilebilen veya dağınık hale getirilebilen bir tarz. İstersen her gün değiştirebilirsin.

5. Uzun Yan Kısım

Bir yan parça, tarzınızın nasıl göründüğü konusunda büyük bir fark yaratabilir. Her zaman iyi bir şey olan bu saç stilinde çok fazla hacim var. Ekstra hacme yardımcı olan uzun bir yan patlaması var. Her yaş için muhteşem bir stil.

6. Dalgalı Stiller

Daha keskin bir stil arıyorsanız, bu peri bob ile yanlış gidemezsiniz. Çok farklı dalgalı katmanları var. Bu tarzın hiçbir kafiyesi ya da nedeni yok ve onu bu kadar harika yapan da bu..

7. Seksi Bir Tarz

Bu stili çok seksi olduğu için seviyoruz. Gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız bu stil tam size göre. Aynı zamanda çok seksi olan cesur bir stili seviyoruz. tarzını da seveceksin.

8. Yüksek Sırt

Bu stili seviyoruz çünkü gerçekten eşsiz. Ön katmanlar arkadan çok daha uzundur. Bu açılı stiller her zaman sahip olunması gereken havalı görünümlerdir..

9. Gökkuşağı Renkleri

Bu uzun katmanlar, seveceğinizden emin olduğunuz renklerle karıştırılmış çarpıcı bir stil yaratmak için öne çekilir. Bu gökkuşağı boyama şu anda çok popüler. Bu yumuşak renkler ilkbahar ve yaz için mükemmeldir..

10. Mavi Yap

Bu dalgalı stil, çarpıcı mavi renkle daha muhteşem hale getirilmiştir. Stili birçok farklı açıdan görüyoruz ve bu da stili gerçekten öne çıkarıyor. Bu sinirli görünümle neye bulaştığınızı bileceksiniz.

11. Sofistike Stil

Daha gösterişli bir görünüm arıyorsanız bu zarif stili çok seveceksiniz. Bir tarafta daha kısa ve diğer tarafta çok daha uzun. Siz de bu stili bizim kadar seveceksiniz.

12. Mor Kilitler

Bu leylak kilitler Bahar için mükemmeldir. Halihazırda var olan pixie kesiminizde bir değişiklik istiyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır. Bazı şaşırtıcı renklerle çarpıcı bir stil.

13. Daha Kısa Stiller

Bu stilin bir tarafının ne kadar kısa olduğunu seviyoruz. Bu harika. Ofiste veya bir sonraki büyük etkinliğinizde bu stili giydiğinizi görebiliriz; çok yönlü bir tarz.

14. Serbest Akan Stil

Bu stili seviyoruz çünkü gevşek ve serbest akışlı! Bu, mohawk kesimine bağlı kalmadan Mohawk stilini elde etmeye yakın. Bu sinirli stili seveceksiniz.

15. Harika Stiller

Bu peri bob çok daha uzun. Güzel ve seveceğinizden emin olduğunuz bir tarz.

16. Gerçek Peri

Bu tarz diğerlerinden çok daha keskin ve daha kısa. Dikkat çekecek bir görünüm istiyorsanız, işte bu.

17. Kıvırcık Stiller

Kim demiş kısa saçla bukleler olmaz diye. Bu, her ikisine de nasıl sahip olabileceğinizin harika bir örneğidir..

18. Kırmızı Stiller

Bu cesur renkleri nasıl sevmezsin? Harika bir saç modeli sadece biraz renkle daha iyi hale getirilebilir.

19. Basit Stiller

Pixie bob’un rahat bir görünüm de olabileceğini kanıtlayan harika bir stil. Bu tarz için çok fazla bakım yok.

30. Kalın Yeşil

Pixie bob’unuz için neden koyu yeşili denemiyorsunuz? Eşsiz ve güzel bir stil.

31. Seksi Bir Şekillendirme

Doğal olarak kıvırcık saçlarınız varsa, bu saçınızın nasıl kısa görüneceğine iyi bir örnektir..

32. Cesur Stiller

Tüm sezon boyunca sizi mutlu edecek seksi bir stil.

33. Cesur Stiller

Bir tarafı çok daha uzun olan harika bir stil. Bu çarpıcı peri boblarına bayılıyoruz. Burada stili her açıdan görüyoruz!

34. Cesur Öne Çıkanlar

Koyu renkler bu stili biraz daha keskin kılıyor, ancak kesinlikle herhangi bir saç rengiyle çalışabilir. Her şey kişisel tarzınıza bağlıdır.

35. Sofistike Hanımefendi

Kesinlikle dikkat çeken harika bir stil. Bu peri bob yumuşak ve zariftir, her yerde giyebileceğiniz sofistike bir stildir..

36. Üç Stil Bir Arada

Bir peri bob ile neler yapabileceğinizden emin değilseniz, işte size üç farklı stil seçeneği. Hepsi aynı kesim, ancak burada onu birçok farklı şekilde şekillendirmenize nasıl izin verdiğini görebilirsiniz. Stili bu kadar harika yapan da bu; çok yönlü.

37. Seksi ve Şık

Bu saç modeli ile bloktaki en şık kadın gibi hissedeceksiniz. çok seksi olduğu söylenemez.

38. Tüylü Stiller

Cilalanman gerektiğini kim söyledi? Bu görünüm, yataktan fırlayabileceğiniz ve stilin sizin için zaten hazır olduğu anlamına gelir. Bu dağınık stilleri sevenler için mükemmel.

39. Bir Ofis Tarzı

Bu cilalı veya dağınık bir görünüm değil; arasında bir yerdedir. Her gün için harika bir görünüm.

40. Biraz Dalga Ekleyin

Bu, plaj görünümünü sevenler için harika bir görünüm. Aynı anda hem şık hem de gündelik. Plaj için harika.

41. Bükümlü Örgüler Ekleyin

Önüne kıvrımlı bir örgü ekleyerek pixie bob’unuzu harika hale getirdiniz. Bu seksi stili seviyoruz.

42. Platin Stiller

Sadece biraz platin sarısı veya gri ekleyerek tarzınızı daha keskin hale getirebilirsiniz. Biz onun şok edici parlaklığını seviyoruz.

43. Çok Renkli Stiller

Birçok katmana sahip harika bir peri bob. Tarzı seviyoruz çünkü gerçekten eşsiz.

44. Bazı Ciddi Hacim

Hacim nedeniyle bu stile aşığız. Bu, ince saçlı olanlar için harika bir görünüm çünkü size ek hacim veriyor..

45. Cesur ve Güzel

Bu buz gibi sıcak görünüm gününüzü aydınlatacak. Muhteşem ve dalgalı, gerçek bir saç modeli harikası.

46. ​​Günlük Stil

Bu gündelik stili seviyoruz çünkü bir dış mekan etkinliği için veya sadece ayak işlerini yapıyorsanız mükemmel. Kafa bandı onu çok daha mükemmel hale getiriyor.

47. Cesur ve Seksi

Gerçek cinsel çekiciliğe sahip başka bir gündelik stil. Bu tarzda erkekleri senden uzak tutamayacaksın.

48. Cesur ve Çarpıcı

Gerçekten benzersiz olan çarpıcı bir stil. Harika bir şey arıyorsanız, o zaman bu sizin için stil.

49. Aşkı Vurgulayın

Zaten bir peri kesiminiz varsa, sadece vurgu eklemek size tamamen yeni bir görünüm verebilir. Koyu olana açık bir renk eklemek derinlik katar. Bu yaz için harika bir görünüm olan bir stil.

50. Yüksek Üst

Bu açılı stiller her zaman popüler olmuştur ve modası geçmeleri pek olası değildir. Tamamen yeni bir görünüm arıyorsanız, bu sizi kesinlikle memnun edecektir..

51. Birçok Katman

Bu oldukça kısa olan katmanlı bir görünüm. İhtiyaç duyduğunuz yerde size ekstra hacim sağlayacak olan katmanlardır..

52. Muhteşem Stiller

Bu uzun peri önlüğü çok şık olduğu için seviyoruz. Katmanlar her yerde ve size bu sezon için cesur ve benzersiz bir stil sunuyor..

53. Maksimum Hacim

Bu şık peri bob ile cesur yeni bir görünüm yaratın. Ciddi bir hacmi olan başka bir açılı bob. Yine, onu birçok farklı açıdan görüyoruz..

54. Yaz Stili

Bu rahat tarzın bu yaz için harika bir seçim olacağından emin olabilirsiniz. O plaj günleri için gevşek ve rahat mükemmel.

55. Ünlü Görünüşü

Michelle Williams, peri stillerinin kraliçesidir. Yıllar boyunca birçok farklı uzunlukta bir peri bobuna sahipti. Ona her zaman harika görünüyorlar, bu yüzden emin olabileceğiniz bir stil, popüler bir stil.

56. Dört Bakış

Seveceğinizden emin olduğunuz bir başka sinirli stil. Burada dört farklı bakış açısı elde ediyoruz, böylece neye bulaştığınızı tam olarak bilirsiniz..

Ayrıca Bakınız:

  • Tüm Görünümünüzü Değiştirecek 64 Seksi Küçük Patlama Fikirleri
  • 98 Zarif ve Güzel Fransız Örgü Fikirleri
  • Bukleleri Yeniden Sevdirecek 70 Muhteşem Perma
  • Görünümünüzü Pop Hale Getirecek 69 Güzel Kestane Saç Modeli
  • Sizi Büyüleyecek 66 Çarpıcı Arı Kovanı Saç Modeli

57. Standart Peri

Gerçekten eşsiz olan harika bir stil. Keskin bir stil arıyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır..

58. Bir Kutu Stili

Bu görünüm daha boksör ama yine de çok hoş. Saçlarını çok kısa kesmek istemeyenler için çoğundan daha uzundur. Stili seviyoruz çünkü dağınık.

59. Cesur Yeni Tasarımlar

Bazı cesur vurguları olan harika bir stil. Burada oluşturulan boyutları seviyoruz.

60. Çok Kıvırcık Tasarımlar

Bukleleri seven bir kızsanız, bu pixie bob’u seveceğinizden emin olabilirsiniz. Daha fazla bukle var, o zaman idare edebilirsin.

61. Şık Bir Takım

Bu stili sevmeden edemiyoruz çünkü her şey mükemmel görünümü elde etmekle ilgili.

62. Seksi ve Harika

Bir periden daha fazla bob olan harika bir stil. Saçınızı çok kısa kesmekle ilgilenmiyorsanız, bu sizin için harika bir stil olacaktır. Belki küçük başlamak ve her seferinde biraz kesmek istersiniz.

63. Dalgalı Hacim

Bir sonraki etkinliğinizde harika görünecek harika bir stil. Burada gösterilen gevşek dalgaları seviyoruz.

64. Her Yaş İçin

Pixie bob ile ilgili en güzel şey, her yaşta giyilebilmesidir. Bunun gibi bir saç modeli ile şık yönünüzü gösterin.

65. Muhteşem Stiller

Bu stili seviyoruz çünkü gerçekten eşsiz. Yıllarca giyebileceğiniz eğlenceli bir tarz.

66. Yeni Bir Tarz

Muhteşem olan daha uzun bir görünümün başka bir örneği. Harika bir yeni stile sahip olmak için saçınızı çok kısa kesmenize gerek yok.

67. Genel Stiller

Gerçekten benzersiz olan üç stil. Stili her yönden görebilmeyi seviyoruz, bu şekilde gerçekten sizin için olup olmadığını bilirsiniz..

68. Vay Faktörü

Bu, kalabalığı şaşırtacak türden bir peri bob. Her şey bir tarafa çekilerek diğer taraf çok daha kısa.

69. Daha Uzun Katmanlar

Bu stili daha uzun katmanlarla seviyoruz çünkü gerçekten şık. Yüzünüze bir gülümseme getireceğinden emin olan cesur yeni bir görünüm.

70. Bazı Patlamalar Ekleyin

Bu kısa stille, kısa patlamalara sahip olabilirsiniz. Alışılmadık bir görünüm çünkü normalde daha kısa bir stille böyle kaküller görmezsiniz. Genellikle daha uzundurlar ve yanlara doğru kapalıdırlar..

71. Parlak Deniz Mavisi

Popüler deniz kızı görünümünü seviyorsanız, bu rengi seveceğinizden emin olabilirsiniz. Parlak ve güzel ve kesinlikle göze çarpacak.

72. Çok Kısa

Bu tarzın her parçası kısa ve kalbin zayıflığı için değil. Çok kısa bir şey arıyorsanız, o zaman bu sizin için stil.

73. Dalgalı Yapın

Saçınızda ne kadar çok katman varsa, o kadar keskin görünecektir. Birçok farklı uzunlukta katmanlara sahip olabilirsiniz..

74. Pek Çok Stil

Bu, pixie bob’unuzu birçok farklı şekilde nasıl şekillendirebileceğinize dair harika bir örnek. Bu sadece yeni bir stile sahip olmakla ilgili değil, birçok farklı stile sahip olmakla ilgili.

75. İleri İtildi

Bu harika pixie, saçın öne doğru şekillendirilebileceği şekilde kesilir. Sizin için yepyeni bir stil seçimi.

76. Dağınık Bir Stil

Sizi gülümsetecek muhteşem bir yeni stil. Senin için dağınık ve tamamen sıradan.

77. Disket Stili

Bu, rasgele veya süslü bir olaya giyilebilecek başka bir gevşek stil. Herkesi mutlu edeceğinden emin olan popüler bir tarz.

78. Süslü Tasarımlar

Bu, bir sonraki etkinliğinizde harika görünecek bir tasarım. Bir zarafet havası ile muhteşem ve şık. Bu stille tüm akşam dikkatleri üzerinize çekeceksiniz..

79. Kalın Renkler

Kısa bir stile renk eklemek size heyecan verici yeni bir görünüm kazandırabilir. Büyük bir değişiklik istiyorsanız, tarzınıza biraz parlak renkler ekleyin..

80. Mor Parıltı

Bu saç modeli kesinlikle bir rock yıldızı gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Kesim ve renk arasında, büyük bir değişiklik için ihtiyacınız olan her şey burada.

81. Sarışın Tasarım

Bu tarzda harika görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Bu yaz bu saç stilini sallarsan sarışınların daha çok eğlendiğini kanıtlayacaksın.

82. Özensiz Stiller

Jennifer Lawrence, dağınık görünümü tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. O sıradan bir kız ve aynı havayı takip ediyorsanız, o zaman bu sizin için saç modeli seçimidir..

83. Seksi ve Basit

Bu, elde edilmesi gerçekten basit olan seksi bir stildir. Burada gerçekten az bakım gerektiren bir stilimiz var. Bu tarz ile banyoda saatler geçirmeyeceksiniz..

84. Tatlı Stiller

Bir sonraki için yepyeni bir stile ihtiyacınız varsa, o zaman bile, bununla yanlış gidemezsiniz. Bukleler sizi her zaman daha zarif ve gösterişli hissettirecek.

85. Şık Stiller

Bu, süslü bir etkinlikte harika görünecek cilalı bir stilin başka bir örneğidir..