Kızınızın Kesinlikle Seveceği En Tatlı 57 Saç Modeli

Kızınız için eğlenceli saç modelleri arıyorsanız, buradan başka yere bakmayın..

Küçük kızlar annelerinin küçük versiyonlarıdır ve hoşumuza gitse de gitmese de genç yaşta güzelliğe ilgi duyarlar. Küçük kızlar modaya ilgi duymaya ve kendi kıyafetlerini seçmeye başlarlar ve güzellik ve saçla ilgilenmeleri çok geçmeden gelir. Güzellik onlara çok uzun süre yabancı değildir ve her şeyi çok çabuk öğrenirler. Bu yüzden küçük kızlar prenses olmakla bu kadar ilgileniyorlar çünkü her şey çekicilik ve giyinmekle ilgili. Tıpkı anneleri gibi makyaj yapmak istiyorlar, sonuçta yıllarını bizim makyaj yapmamızı izleyerek geçiriyorlar. Saç ve makyajla oynamanın çok eğlenceli olduğunu derinden bildikleri için bizi taklit ediyorlar..

Küçükler için saç modelleri söz konusu olduğunda, yaratıcılık için çok yer var; Oluşturabileceğiniz farklı stiller söz konusu olduğunda gökyüzü sınırdır. frisky küçük pigtailler var, sevimli çörekler, birçok doğal görünümlü gevşek saç modeli ve kimisi aksesuarlı kimisi aksesuarsız eğlenceli örgüler. Küçük kızlar okula ya da özel bir etkinliğe gittiklerinde özel görünmek isterler. Havalı görünmek ve arkadaşları gibi moda olmak istiyorlar. Dış görünüşe bu kadar önem veren bir dünyada kimse geride kalmaktan hoşlanmaz. Farklı saç stilleriyle oynarlar ve birçok farklı aksesuar türüyle çalışırlar. Çocuğunuzun seçebileceği birçok farklı stilimiz var; bazıları özel, bazıları ise lüks.

Küçük Kızlar İçin En İyi Saç Modelleri

Gerçekten zahmetli olacak bir saç modeli istemezsiniz çünkü başlangıçta onu şekillendirmenin eğlencesini ortadan kaldırır. Çocuğunuzun seveceği ve göstermek isteyeceği tatlı bir şey istiyorsunuz. Çocuğunuza en çok yakışan saç kesimini seçebilirsiniz. Çocuğunuzun ince saçları varsa, bir bob ile uğraşmak isteyebilirsiniz. Bir bob’u şekillendirmek çok fazla zaman almaz ve yine de görünümü Fransız örgüsüyle örebilir veya aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Bu şekilde saçlar gözlerinden uzak tutulabilir..

Çocuğunuzun doğal bukleleri veya kalın saçları varsa, saçlarının uzamasına izin vermek en iyisidir. Daha meraklı stilleri sallayabilecek ve sofistike gevşek stillere veya updoslara sahip olacak. Uzun süslü atkuyruğu ve güzel uzun örgüler deneme fırsatına sahip olacak. Bu bakışlar genellikle mahallenin kıskançlığıdır..

Bazı anneler aşırı örgülü saç modellerini ve süper dar modelleri sevmezler. Kızlarının, kendi beklentileri için fazla gösterişli, oyuncak bebek gibi görüneceğinden endişe ediyorlar. Düşünmek istedikleri son şey çocuklarına makyaj yapmak çünkü onlara yarışma bebeklerini hatırlatıyor..

Uzun saçlar bazen okulda dağınık olabilir ve birçok anne çocuklarının gün boyu temiz ve düzenli görünmesini ister. Saçların daha toplu görünmesi için daha çok örgü, at kuyruğu veya yüksek topuz tercih ederler. Saç bandı ve toka gibi aksesuarların eklenmesi genellikle saçı düzgün bir şekilde yerinde tutar. Bu görünümler iyi saç stilleridir ve sabah okula gitmeden önce saç şekillendiriyorsanız zaman alıcı değildir. Özel günler için bir saç modeli arıyorsanız, updos her zaman mükemmel seçimlerdir. Küçük kızlar saçlarını çeşitli şekillerde şekillendirmekten mutluluk duyarlar. Biraz Hollywood görünümü, bukleler veya popüler parmak dalgaları istiyorlar. Tüm görünümü yumuşatmak için saç stiline eğlenceli aksesuarlar ekleyerek daha yetişkin gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklar giyinip saçlarını yapma fikrine bayılırlar ve siz de bunun eğlencesinin bir parçası olabilirsiniz..

Küçük ayrıntılar, normal bir saç kesimini veya stili özel bir şeye dönüştürebilir. Bazı bukleler veya doğru aksesuarlarla doğal bir gevşek saç modeli inanılmaz hale getirilebilir. Tek bir örgüde bile yapacağınız birkaç dokunuş, kızınız için basit bir saç kesimini şık ve yeni bir saç modeline dönüştürebilir. Çocuğunuza yepyeni bir görünüm kazandırmak için seçebileceğiniz pek çok farklı stil var..

57 En Tatlı Küçük Kız Saç Modelleri

  1. Spiral At Kuyruğu

Bu, kızınızın kesinlikle seveceği olağanüstü bir tasarım. Basit bir at kuyruğu alır ve boyunca bükülmüş örgü nedeniyle onu özel bir şeye dönüştürür..

1150916-küçük kız-saç modelleri

2. Basit Bir Yay

Bu sıradan bir topuz değil, topuzun kendisi çok sevimli bir yay şeklinde yapılmış. Stil boyunca oldukça bir araya getiren örgüler de var..

2150916-küçük kız-saç modelleri

3. Özel Çiçekler

Bu gevşek saç modeli, örgülerden yapılan bu üç çiçeğin eklenmesiyle çarpıcı bir şekilde değişti. Tasarım çok şirin ve kızınız buna bayılacak..

3150916-küçük kız-saç modelleri

4. Kalp

Başın arkasında iki örgü vardır ve bu örgüler bir araya gelerek bir kalp oluşturur. Denemek için çok özel bir tasarım.

4150916-küçük kız-saç modelleri

5. Yıldız çarpması

Bu at kuyrukları tek başlarına çok sevimlidir ancak yıldızın eklenmesiyle olağanüstü hale gelir. Yıldız, yerine sabitlenmiş basit bükülmelerden oluşur..

5150916-küçük kız-saç modelleri

6. Bir Taç Kafa Bandı

Önünde bir örgü haline getirilmiş bir taç dışında saçların çoğu aşağı bırakılır. Örgü, tasarımda da benzersizdir.

6150916-küçük kız-saç modelleri

7. Halo Tarzı

Bu eşsiz tarz, genç bir kız için muhteşem. Bu, bir etkinlik için mükemmel bir kabarıklıktır; biraz halo gibi görünüyor.

7150916-küçük kız-saç modelleri

8. Dairesel Tasarımlar

Bu örgü, çok eğlenceli görünen dairesel bir tasarıma bükülmüştür. Çocuğunuz kesinlikle onu sevecektir.

8150916-küçük kız-saç modelleri

9. Olduğunu İzleyin

İşte örgüden yapılmış harika bir at kuyruğu örneği. Ücretsiz bir tasarım ve benzersiz bir tasarım.

9150916-küçük kız-saç modelleri

10. Dairesel Güneş

Dairesel tasarım ve renk arasında neredeyse güneş gibi görünüyor. Çocuğunuzu kesinlikle mutlu edecek eğlenceli bir görünüm.

10150916-küçük kız-saç modelleri

11. Klasik Topuz

Buradaki stil, zarif bir tasarım olan klasik bir topuzun stilidir. Her iki tarafta da görünümü gerçekten bir araya getiren küçük örgüler var..

11150916-küçük kız-saç modelleri

12. Dişliler

Ne eğlenceli bir saç modeli, kıvrımlı topuzlar dişli gibi görünüyor. Diğer çocukları kıskandıracak benzersiz bir tarz. İkinci bakış, başının her yerindeki spirallerle aynı derecede eğlenceli. Bu tarzların çok eğlenceli tarafı var. Son bakış gevşek ve diğerlerinden daha az eğlenceli değil.

12150916-küçük kız-saç modelleri

13. Sevimli Pigtailler

Bu çok basit bir görünüm ve yine de çok sevimli. Bu gevşek örgüler, görünümü gerçekten çok özel kılıyor..

13150916-küçük kız-saç modelleri

14. Gevşek Bukleler

Bir etkinlik için bir saç modeli arıyorsanız, bundan başkasına bakmayın. Çarpıcı ve küçük çiçek aksesuarları tüm stilin zarafetine katkıda bulunuyor..

14150916-küçük kız-saç modelleri

15. Örümcekler!

Bu at kuyrukları, ortada çapraz bir tasarımla başın arkasına düşer. Örümcekleri aksesuar olarak ekleyin ve herhangi bir Cadılar Bayramı partisine hazır olacaktır..

15150916-küçük kız-saç modelleri

16. Geriye Örgü

Bu kısmi kabarıklık zarif görünüyor, bir prensesin sahip olmasını beklediğiniz bir şey. Örgü uzun ve dolgundur ve büyük örgünün içinde kesişen daha küçük örgüler vardır..

17150916-küçük kız-saç modelleri

17. Örgülerin Bağlanması

Bu benzersiz bir tasarım çünkü örgüler aslında hiç örgü değil. Kısmi bir örgüdür ve her birinin içinden çıkan bir örgü vardır. Bantlar görünüme biraz renk katıyor.

18150916-küçük kız-saç modelleri

18. Bir Kafa Bandı Ekleyin

Bu tarz, basit bir topuzu saç bandı ekleyerek nasıl özel bir şeye dönüştürebileceğinizin harika bir örneğidir..

19150916-küçük kız-saç modelleri

19. Halo Örgüler

Burada başı taçlandıran üç örgü var. Yapması çok zaman almayan tatlı bir tarz.

20150916-küçük kız-saç modelleri

20. Mohawk Midilli

Bu biraz küstah kız için daha keskin bir görünüm. Çok eğlenceli görünen mohawk şeklinde bir at kuyruğu.

21150916-küçük kız-saç modelleri

21. Uygun Bir Yay

Yandaki bu iki örgü, uçta bir yay oluşturmak için aşağıya düşer. Çocuğunuzun kesinlikle seveceği sevimli bir tarz.

22150916-küçük kız-saç modelleri

22. Sıkı Topuz

Saç örgüler ilavesiyle sıkıca geri çekilir. Görünüm yüksek bir topuzla tamamlandı.

23150916-küçük kız-saç modelleri

23. Bir Kalp Tasarımı

Ortadaki kalp deseni at kuyruğundan oluşmaktadır. Muhteşem bir tasarım yaratmak için başı çevreleyen örgüler var.

24150916-küçük kız-saç modelleri

24. Kıvırcık İşaret

Kıvırcık, gevşek bir görünüm, etkinlikler için her zaman harika bir stildir. Tüm görünümü tamamlayan parlak beyaz bir fiyonk var.

25150916-küçük kız-saç modelleri

25. Bir Fransız Örgüsü

Bundan daha zarif olacak çok fazla tasarım yok. Topuz uygun ve saçın arkası bir Fransız örgüsünde yapılır..

26150916-küçük kız-saç modelleri

26. Yan Çörek

Bu çok farklı bir görünüm çünkü topuz başın yanında. Örgüler de bir tarafa çekilir ve her şey pembe bir fiyonk ile bir araya gelir..

27150916-küçük kız-saç modelleri

27. Oval Örgü

Bu büyük örgüler, at kuyruğu ile biten bir oval oluşturmak için arkada oluşturulur. Süslü bir etkinlikte harika görünecek güzel bir tasarım.

28150916-küçük kız-saç modelleri

28. Bir Merdiven

Bu basamaklı döngüler benzersiz bir tasarım sağlar. Pimler çok renkli ve tüm görünümü aydınlatıyor.

29150916-küçük kız-saç modelleri

29. Minik Kalpler

İki at kuyruğu, bu harika tasarımı dört ücretsiz kalple oluşturur. Kızınızı bir prenses gibi hissettirecek tatlı bir tasarım..

30150916-küçük kız-saç modelleri

30. Minik Çörekler

Fransız örgülerinden oluşan kompakt bir tasarım. Her örgü bir çiçeğe dönüştürülür ve bir aksesuar eklenir. Bu tatlı tarzda her iki taraf da aynı.

31150916-küçük kız-saç modelleri

31. Çoklu Çiçekler

Üç çiçekle tamamlanan rahat bir görünüm. Aksesuarlar görünümle çok güzel.

32150916-küçük kız-saç modelleri

32. Uzun Mohawk

Üst kısım, geri kalanı gevşek olan bir mohawk şeklindedir. Her iki tarafta da stili daha da benzersiz kılan uzun örgüler var..

33150916-küçük kız-saç modelleri

33. Balık Kuyruğu

Balık kuyruğu, çocuklar için popüler bir tasarımdır, ancak bu görünüm, tasarım boyunca çapraz geçen tek örgü nedeniyle daha da özel hale getirilmiştir..

34150916-küçük kız-saç modelleri

34. Açık Örgü

Bu basit örgü arkada kesişir ve diğer örgülere bağlı bir gevşek örgü daha vardır. güzel bir tarz.

35150916-küçük kız-saç modelleri

35. Spiral Bukleler

Bu çok güzel olan başka bir görünüm. Saçını gözünden uzak tutmak için arkadan çekilmiş birkaç parça var..

36150916-küçük kız-saç modelleri

36. Çarpıcı Kabarık

Bu kabarık resmi bir etkinlik için mükemmeldir. Sadece oluşturmak basit değil, aynı zamanda kesinlikle büyüleyici.

37150916-küçük kız-saç modelleri

37. Karmaşık Tasarımlar

Bu kısa saçlar için harika bir görünüm. Çok fazla uzunluğa ihtiyacınız yok, sadece at kuyruğuna geri çekin. Üst kısım nefes kesici olan karmaşık bir tasarımdır..

38150916-küçük kız-saç modelleri

38. Güzel Çörekler

Bu örgüler alttan oluşturulur ve çift topuz oluşturmak için yukarı doğru hareket ederler. Çöreklerde yer alan küçük ve büyük örgüler var.

39150916-küçük kız-saç modelleri

39. Minik Tasarımlar

Bu minik örgülü çörekler sadece sevgilim. Stilin kendisi baştan sıkıca geri çekilir ve çörekler çok sevimli bir tasarımdır..

40150916-küçük kız-saç modelleri

40. Dairesel Topuz Tasarımları

Çarpıcı bir tasarım. Bu örgüler dairesel tasarımlar halinde şekillendirilir ve daha sonra bir topuz haline getirilir. Güzel!

41150916-küçük kız-saç modelleri

41. Çift Örgüler

Bu örgüler yana doğru çekilir ve birbirlerini keserler..

42150916-küçük kız-saç modelleri

42. Yaratıcı Tasarım

Bu, üstte oluşturulmuş bir tasarımla rahat bir görünümün başka bir örneğidir. İkinizi de mutlu edecek orijinal bir görünüm..

43150916-küçük kız-saç modelleri

43. Çarpıcı Ayrıntılar

Bundan daha güzel tasarımlar bulamazsınız. Sadece bakmak nefes kesici. Tasarımdan geçen pek çok farklı örgü var ve hepsi mükemmellik için yapılmış. Yaylar zaten muhteşem bir görünüme son dokunuş.

44150916-küçük kız-saç modelleri

44. Çapraz Örgüler

Alttan çıkan bir örgü ve üstte zaten oluşmuş bir örgü var. Her ikisi de harika bir stil yaratarak çöreklerin içine katlanır.

45150916-küçük kız-saç modelleri

45. Üç Örgü

Başın arkasındaki üç örgü, başın yan tarafındaki topuzu oluşturmak için uzanır. Saçın geri kalanı topuzun içine sıkıca çekilir.

46150916-küçük kız-saç modelleri

46. ​​Çift Kalp

Büyük örgülü bir kalbin içinde başka bir örgülü kalp vardır. Yapması zor olmayan sevimli bir tarz.

47150916-küçük kız-saç modelleri

47. Aşırı Örgüler

Bu bir dev için bir örgü ama bu küçük kızda harika görünüyor. Kızınızın kesinlikle seveceği sorunsuz bir tasarım.

48150916-küçük kız-saç modelleri

48. Aksesuar Ekle

Bu, zaten harika bir tasarımı gerçekten pop yapmak için nasıl aksesuar ekleyebileceğinize dair harika bir örnek..

49150916-küçük kız-saç modelleri

49. Yan Örgüler

Büyük ve küçük, bu yan örgüler arkada birleşerek zarif bir görünüm oluşturur. İplik dokuma, görünüme biraz daha zarafet katıyor.

50150916-küçük kız-saç modelleri

50. Yatay Satırlar

Bu çarpıcı tasarım, yatay sıralar halinde geçen örgülere sahiptir. Bu üç örgü, yan taraftaki topuzu yapmak için bağlanır.

51150916-küçük kız-saç modelleri

51. Kıvırcık Mohawk

Yanlarda kendi benzersiz tasarımında mısır tarlaları bulunurken, üst kısım mohawk şeklinde buklelerle doldurulur..

52150916-küçük kız-saç modelleri

52. Tatlı Bir At Kuyruğu

Bu at kuyruğu sıkıca geri çekilir ve başın etrafına dolanan üç örgüden oluşur. At kuyruğunun kendisi gevşek buklelere sahiptir. Bütün görünüm bir yay ile tamamlandı.

53150916-küçük kız-saç modelleri

53. İnanılmaz Örgü Çalışması

Birbiriyle kesişen birçok örgüden büyük bir örgü oluşturulur. Bu örgü, bir topuz oluşturmak için başın yanına sarılır..

54150916-küçük kız-saç modelleri

54. Minik Balık Kuyruğu

Stil, her şeyin bir çift at kuyruğunda bir araya getirildiği sıkı bir stil. Pigtailler küçük balık kuyruklarından oluşur. Küçük bir kız için sevimli bir görünüm.

55150916-küçük kız-saç modelleri

55. Hacimli Çörekler

Bu küçük örgüler, iki kabarık şehvetli çörek oluşturmak için yukarı doğru gider. Bu oldukça sevimli küçük bir tarz.

56150916-küçük kız-saç modelleri

56. Farklı Açılardan

Farklı açılardan oluşturulan bu görünümü görebilirsiniz. Örgü boyun çizgisi boyunca ilerler ve harika bir tasarım oluşturur. Örgünün kendisi benzersizdir ve kafasından geçerken değişir. Sevimli bir aksesuarla çok güzel bir tasarım.

57150916-küçük kız-saç modelleri

57. Büyükten Küçüğe

Bu balık kuyruğu örgüleri büyükten küçüğe doğru gider. Başın üstünde büyük başlarlar ve daha sonra çok hızlı bir şekilde altta birbirine bağlanan daha küçük örgüler oluştururlar. Altta bir bükülme ile bağlanırlar ve hepsi birbirine bağlanır.

58150916-küçük kız-saç modelleri

Çocuğunuz için bir stil seçmek söz konusu olduğunda, bu harika tasarımların hiçbirinde yanlış gidemezsiniz. Aradığınız şeye bağlı olarak basitten olağanüstüye giderler. Hayatınızdaki resmi etkinlikler için güzel updosların yanı sıra günlük kullanım için tasarımlar var..

En iyi yanı, hepsinin tamamlanması kolay tasarımlar ve bazıları en az birkaç gün saklanabiliyor. Kızınız bu eğlenceli tasarımlarla her gün bir prenses gibi hissedecek. Birlikte geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanın ve ona güzelliğin içini ve dışını gösterin. En sevdiğiniz saç stillerini birlikte bağlayabilirsiniz.

Umarız makaleyi beğenmişsinizdir! En sevdiğiniz tasarımın ne olduğunu bize bildirin!