Morun Moda Tonunu Kullanan 45+ En İyi Saç Modeli

Yeni bir saç rengi arıyorsanız, mor ile modaya yön verin.!

Parlak renkler bu günlerde moda endüstrisinde giderek daha popüler hale geliyor. Mor her zaman popüler bir renk olmuştur, ancak onu kırmızı halıda daha önce hiç olmadığı kadar sık ​​görürsünüz. Katy Perry, soluk mor bir stile sahip olan ve onunla kırmızı halıya vuran birinin harika bir örneğidir. Saçını tuhaf bir renge boyayan birine sorun ve size bunu yaptıklarını çünkü havalı tonlar giymenin çok eğlenceli olduğunu söyleyeceklerdir. Sadece diğer insanlardan farklı olduğunuzu bilme duygusuyla ilgili bir şey var. Birçoğu bu duygudan rahatsız değil, ancak birkaçı bir açıklama yapma hissini seviyor.

Mor saç-

Mor saç-

Mor saç-

yapamayan çok kız var saç rengini büyük ölçüde değiştirmek çünkü bu kadar büyük bir değişime hazır değiller. Ama bir de her gün saç renklerini birçok farklı moda tonuyla değiştirmeyi hayal eden başkaları da var..

Bu makale, mor saça uyan birçok farklı tonu ve stili gösterecektir. Birçok insan mor gölgeyi sevmeye ve popülerliklerinin arttığını göstermeye başlıyor. Bu makale, mor bir gölgeye atlamaya hazır olup olmadığınıza karar vermenize yardımcı olacaktır..

Mor, düzgün uygulandığında inanılmaz derecede güzel bir görünüm olabilir. Belki de mevcut görünümünüzü canlandırmak için tam bir renk veya sadece bazı mor vurgular istersiniz. Etkili bir saç boyama tekniği seçmek önemlidir. Saçınızı boyama konusunda fazla deneyiminiz yoksa, bir kuaföre gitmek en iyisi olabilir. Vurgular, daha aşırı bir tam renk yapmadan renkle denemeler yapmanın eğlenceli bir yoludur. Vurgular taç kısmına veya ombre görünümü gibi alt seviyeye yerleştirilebilir..

Daha koyu bir doğal gölgeniz varsa, saçınızda daha koyu bir mor tonu kullanabileceksiniz. Saçınıza biraz boyut eklemek harika olacak. Sarı saçlarınız veya daha açık tonlu saçlarınız varsa, lavanta gibi daha yumuşak tonları sevebilirsiniz. Çok tamamlayıcı. Saçınızın kısa mı yoksa uzun mu olduğuna bağlı olarak renk seçimine karar vermenize yardımcı olabilir. Daha uzun saçlar çok daha fazla iş gerektirir. Tam bir renge sahip olduğunuz kısa saç ise çok aşırı görünmeyecektir..

Sahip olduğunuz saç stilinin, saç renginizin ne kadar iyi görüneceğiyle çok ilgisi var. Bazı saç renkleri, farklı saç stilleriyle en iyi şekilde görünür. Açık ve koyu karışımı ile vurgulamalarla güzel bir görünüm oluşturulabilir. Mor ile ilgili en güzel şey, hemen hemen her saç modeli veya saç uzunluğu ile uyumlu olmasıdır..

Risk almaya ve inanılmaz görünüme gitmeye hazırsanız, o mor size sunmalıdır. Mor saç güçlü ve oldukça etkileyici bir görünüm. Bunun nedeni, birinin üzerinde nadir bulunan bir renk olmasıdır. Sokaklarda mor saçlı yürüyen çok fazla insan bulamazsınız, ama bu en iyi kısım. Gerçek bir orijinal olabilirsiniz. Modaya uygun olun ve fark edilin, zaten güzel olan stil anlayışınızı geliştirmek için bir değişikliğin zamanı geldi..

Mor renginde büyük bir değişiklik yapmadan önce kuaförünüze danışmak her zaman en iyisidir. Cilt tonunuza ve teninize uygun olduğundan emin olmak istersiniz. İstediğiniz son şey saçınızı mora boyamak ve size gerçekten yakışmadığını bulmaktır. O zaman tekrar değiştirmeniz gerekecek ve bu saçınıza çok fazla zarar verebilir. Bir kuaför, belirli insanlarda hangi saç stillerinin ve renklerin en iyi görüneceğini nasıl belirleyeceğini bilir. Saç renginizin bütünlüğünü korumak için özel saç ürünleri kullanmak da iyi bir fikirdir. Mor gibi moda renklerinde solma çok kolay olabilir ve bazı ürünler çok fazla solmayı önlemeye gerçekten yardımcı olabilir..

Aşağıda En İyi Mor Saç Modellerinden 46’sı var

  1. Derin Mor Öne Çıkanlar

Vurgular arıyorsanız, bu harika bir görünüm. Mor, siyahın karşısında gerçekten öne çıkıyor. Tam bir renk istemiyorsanız, bu harika bir görünüm. Vurgular, saçın patlaması ve ön kısmıdır. Görünüm için birkaç farklı mor tonu var.

1250816-mor saç

2. Düz Renk

Bu vurgular olmasa da, aynı zamanda tam bir renk de değil. Mor parlaktır ve önde öne çıkar ve arkaya doğru ilerledikçe kaybolur. Fark ettiyseniz, renk aslında arkaya doğru ilerledikçe bloklar halinde kaybolur..

2250816-mor saç

3. Mor Ombre

Ombre hala çok popüler. Farklı bir görünüm arıyorsanız, göze çarpan bir görünüm için alt kısmı mor renkle boyayın. Saçı bu hafifliğe getirmek, ilk etapta doğal renginizin açılmasını gerektirecektir, bu nedenle taahhüt için hazır olun..

3250816-mor saç

4. Tam Renkli

Bu, bazı gri vurgulara sahip tam renkli bir lavantadır. Kesinlikle herhangi bir etkinlik sırasında ortaya çıkacağı kesin olan benzersiz bir renk tonu. Daha açık bir gölge ile baştan sona bir değişiklik arıyorsanız, bu rengi deneyin..

4250816-mor saç

5. Çarpıcı Mor

Bu, dikkat çekici bir mor tonunda tam bir renktir. Öne çıkmak istiyorsanız, o zaman bu sizin için renk, gölge bir nakavt. Renk, soluk tenine karşı inanılmaz görünüyor ve rengin daha da öne çıkmasını sağlıyor..

5250816-mor saç

6. Neon Mor

Her yerde canlı bir görünüm arıyorsanız, bu neon moru boyut olarak deneyin. Kesinlikle göz alıcı harika bir renk.

6250816-mor saç

7. Mavi ve Mor

Bu kız mavi saçlarını renklendirmek için mor vurgular kullanıyor. Kombinasyon birlikte gerçekten iyi gider. Saçınıza ek bir dokunuş vermek istiyorsanız, ardından bazı yumuşak vurguları deneyin..

7250816-mor saç

8. Mor Ombre

Ombre tarzında açık mor ile koyu mor bir taban var. Mor için harika bir görünüm ve daha açık renk tonu gerçekten görünümü güçlendiriyor.

8250816-mor saç

9. Pastel Renkler

Normalde sarışınsanız, yumuşak bir lavanta teninizle harika görünür. Bu pastel renk, güzel ve zarif olanıdır..

9250816-mor saç

10. Fuşya Gölge

Bu mor tonu fuşyaya yakın, bir sonraki etkinliğiniz için mükemmel olabilecek muhteşem bir renk. Çok karanlık veya çok açık bir gölge değil.

10250816-mor saç

11. Çoklu Öne Çıkanlar

Bu mor gökkuşağı, oldukça inanılmaz bir görünüm yaratmanız için size birçok farklı mor ton sunuyor. Stil boyunca parlak morlar ve derin morlar var.

11250816-mor saç

12. Mor Bir Dokunuş

Büyük bir değişiklik aramıyor ama moru denemek istiyorsanız, saçınızın dibine biraz renk katın. Aşırıya kaçmadan saçınıza biraz değişiklik katmanın mükemmel bir yolu..

12250816-mor saç

13. Şimdi Mor

Tamamen mor, göz çizmeyi seven biri için harika bir seçimdir. Gölge çarpıcı ve gerçekten gözlerini patlatıyor.

13250816-mor saç

14. Farklı Bir Gölge

Kısa bir stil, mor için farklı bir görünüm sunabilir. Bu resimde, birbirine çok yakışan iki farklı mor tonunu karıştırmış..

Mor saç-

15. Sıcak Bir Bakış

Bu renk, en sıcak renkler ve trendlerle ilgilidir. Sıcak pembe, mor ombre ile inanılmaz görünüyor. Bu sezon için sıcak bir görünüm istiyorsanız, bu tarzdan hayal kırıklığına uğramayacaksınız..

15250816-mor saç

16. Güçlü Öne Çıkanlar

Temel renk, birkaç farklı mor tonunda ek vurgular içeren koyu bir mordur. Birbirine karışan renkler kesinlikle çok etkileyici.

16250816-mor saç

17. Bir Renk Sıçraması

Karanlık bir gölgeye karşı harika vurguların nasıl göründüğüne dair başka bir örnek. Arka plan her zaman karanlıktır ve bu vurgular stile oldukça fazla destek sağlar..

17250816-mor saç

18. Açık Lavanta

Daha açık bir mor tonu arıyorsanız, bu rengi deneyin. Gerçekten göze çarpan hafif bir gölge. Kesinlikle seveceğiniz bir renk.

18250816-mor saç

19. Mor Ombre

Temel renk doğal bir tondur, ombre ise doğal görünümle harika görünen koyu bir mordur. Uzunluğu, birçok farklı ton kullanmasına izin verir..

19250816-mor saç

20. Lavanta Görünümü

Lavanta siyah saçlarıyla inanılmaz görünüyor. Oldukça karanlık bir arka planı var ve lavanta böyle koyu bir renkle gerçekten harika görünüyor.

20250816-mor saç

21. Sarışın Bir Tasarım

Sarı saçlarınız varsa, boyut için bu mor tasarımı deneyin. Üstte derinden başlar ve sonra dibe vurduğunda yıkanır. Sarı saçlarını korumak isteyen biri için harika bir görünüm.

21250816-mor saç

22. Koyu Mor

Doğal görünümün altındaki koyu mor rengin öne çıkmasına yardımcı olur. Hâlâ doğal renginiz var ama mor, ona yepyeni bir hava katıyor. Yeni, cesur bir renk denemenin ek avantajı ile doğal görünümünüzü korumanın avantajlarından yararlanırsınız..

22250816-mor saç

23. Sadece Üst

Bu renk saçın sadece üst tabakasında kullanılırken alt kısımdaki traş doğal kalır. Çok kısa bir görünüm, başın hemen üstünde mor renk alarak görünümünüzü öne çıkarabilir..

23250816-mor saç

24. Büyüleyici Gölge

Bu, doğal gölgenizi korumanın harika bir yoludur, ancak ona küçük bir değişiklik yapın. Gerçekten göze çarpan farklı mor tonları var. Bütün görünümü bir araya getiren tonların karışımını seviyorum. Alt kısmın tamamı bir gökkuşağı rengindedir; güzel.

24250816-mor saç

25. Kısa ve Şık

Moda renkleri kısa saçla her zaman harika görünür çünkü çok aşırı görünmez. Morun bu daha açık tonu harika bir renk seçimidir. Birkaç farklı tonu var gibi görünen soluk mor bir görünüm..

25250816-mor saç

26. Soluk Görünüm

Bu renk çarpıcı; Böyle derin, koyu bir renkten neredeyse pastel olana nasıl gittiğini seviyorum. Kesim aynı zamanda mükemmel renk seçimine de yardımcı olur çünkü doğru açılara sahiptir. Arkada koyu mor popu görüyorsunuz ve ön kısımda uzunluk uzadıkça hafifliyor.

26250816-mor saç

27. Tüm Gölgeler

Bu renk tasarımı, mümkün olan tüm mor tonlarını kullanıyormuş gibi görünüyor. Üst tonlar çarpıcı ama altta daha açık hale geldikçe hayal kırıklığı yaratmıyor.

27250816-mor saç

28. Cesur Öne Çıkanlar

Koyu saçlarınız varsa, derin vurgular eklemek, kendinize yeni ve cesur bir görünüm kazandırmanın harika bir yoludur. Birbirini tamamlayan birkaç farklı ton var.

28250816-mor saç

29. Neon Öne Çıkanlar

Doğal koyu gölgenizle harika vurguların nasıl görünebileceğinin bir başka örneği. Mor, renkleri patlatan bir neona yakındır..

29250816-mor saç

30. Daha Yumuşak Öne Çıkanlar

Tabanınız için daha açık bir mor tonu deneyebilir ve vurgular için yine de daha açık bir mor tonu seçebilirsiniz. Bütün görünüm çok dikkat çekici.

30250816-mor saç

31. Yoğun Renkler

Bu yoğun renklerin bir heyecana neden olacağından emin olabilirsiniz. Bazı cesur renklerle büyük bir değişiklik arıyorsanız, bu tonları deneyin..

31250816-mor saç

32. Bir Renk Gökkuşağı

Bu, birçok farklı renkle morun ne kadar harika olabileceğinin harika bir örneğidir. Öne çıkanlar birlikte gerçekten iyi görünüyor.

32250816-mor saç

33. İnce Bir Lavanta

Küçük bir sıçramanın günlük görünümünüzü nasıl canlandırabileceğine dair başka bir örnek. Sadece birkaç önemli nokta var, ancak stili gerçekten değiştiriyor. Küçük bir değişiklik istiyorsanız, öne çıkmanıza yardımcı olacak birkaç önemli nokta ekleyin..

33250816-mor saç

34. Rock Yıldızı Mor

Bu rock yıldızı görünümü, gittiğiniz herhangi bir etkinliğe rock yıldızı hazır hissetmenizi sağlayacak. Bazı cesur ve muhteşem renkler hakkında konuşun. Bazı beyaz çizgilerle birlikte birçok mor tonu vardır. Mora karşı beyaz, tüm görünümü öne çıkarıyor.

34250816-mor saç

35. Mor Üst

Saçın üstü ve altı mor tonlarındadır. Genel çekicilik mavi, ancak mor göze çarpıyor.

35250816-mor saç

36. Mor Değişiklikler

Doğal gölgenizi aşırıya kaçmadan korumak istiyorsanız, o zaman sadece biraz mor vurgular ekleyin..

36250816-mor saç

37. Kısa Tonlar

Kısa görünüm, bunun gibi vurgulanmış tonlarla harika. Dalgalı bir görünüme farklı vurgular ekleyerek ciddi bir stil ekleyebilirsiniz..

37250816-mor saç

38. Soluk Bir Tarz

Bu mor stil çarpıcı. Daha koyu başlar ve saçın dibine çarptığında solgunlaşır. Yıkanmış görünüm burada bazı ciddi puanlar kazanıyor.

38250816-mor saç

39. Mor Bir Dokunuş

Sadece birkaç parça mor, görünüşünüzü gerçekten değiştirebilir. Saçınıza harika bir stil eklemek için tam bir renk olması gerekmez. Sarışın öndeyken mor saçın sadece arkasına eklenir..

39250816-mor saç

40. Okyanus Renkleri

Doğal görünüm, birkaç renk parçasıyla gerçekten değişebilir. Cesur bir görünüm istiyorsanız, derin mor ve mavi parçalarla yanlış gidemezsiniz. Vurgular, benzersiz bir görünüm oluşturmak için başın sadece bir tarafındadır.

40250816-mor saç

41. Nötr Bir Mor

Bu inanılmaz bir görünüm. Nötr sarışın ve kahverengi tonlarıyla koyu morun ne kadar harika göründüğünü seviyorum. Biraz caz ile doğa görünümü. Doğal kıvrılma, tüm görünüme gerçekten biraz parlaklık katar..

41250816-mor saç

42. Mor Şoklar

Bu kısa görünüm, birçok vurgu tonuyla doludur. Başın tabanında, tüm görünümü bir araya getiren çok koyu mor patlamalar var. Cesur bir görünüm ama kalabalığı memnun edeceği kesin.

42250816-mor saç

43. Basamaklı Mor

Gerçekten uzun saçlı çarpıcı bir açık mor örneği. Renk boyunca çok güzel olan sarı çizgiler var. Mor ve sarışın birlikte gerçekten birbirini tamamlıyor. Bundan daha güzel bir mor tonu bulamazsınız.

43250816-mor saç

44. Derin Mor

Genel olarak karanlık bir görünüm arıyorsanız, bu koyu mor tonu deneyin. Saç boyunca biraz daha hafif vurgular varmış gibi görünüyor, ancak genel renk çok derin bir mor. Renk kombinasyonu, herhangi bir etkinlik için inanılmaz görünecek muhteşem bir kombinasyon..

44250816-mor saç

45. Lavanta Görünümü

İnce bir görünüm arıyorsanız, sarışınınıza birkaç vurgu eklemeyi düşünün. Çok fazla bakım gerektirmez ve sonunda kaybolur. Ancak küçük bir değişiklik arıyorsanız, büyük değişiklikler olmadan çarpıcı bir görünüm yaratmak için birkaç lavanta vurgusu ekleyin..

45250816-mor saç

46. ​​Karanlık Öne Çıkanlar

Doğal tabanınız daha koyu bir renkse, görünüme şok edici bir renk katması için daha koyu bir mor tonu denemek isteyebilirsiniz. Bu görünümde öncekinden daha fazla vurgu var, ancak daha az güzel değil. Aslında, ne kadar çok vurgunuz varsa, renk o kadar öne çıkar..

46250816-mor saç