Örgülerle Yaratabileceğiniz 32 Muhteşem Saç Modeli

Örgüler saçınıza uzunluk ve hacim katmanın harika bir yoludur. Örgüler, akla gelebilecek hemen hemen her saç tipine eklenebilir. Bilmediğiniz şey, birçok farklı örgü türü olduğudur. Sentetik veya insan saçı bölümleri doğal saçınıza yapıştırılabilir, örülebilir, kaynaştırılabilir veya dikilebilir. Hangi yöntemin sizin için en iyi olduğuna karar vermeden önce biraz araştırma yapın ve stilistinize danışın. Profesyonel bir örgü kendi saçınız gibi görünecek ve performans gösterecektir. Kendi saçınız gibi şekillendirilebilir, boyanabilir ve kesilebilir. Örgülerle oluşturulabilecek favori saç modellerimizden bazıları:

dalgalı saç modelleri

dalgalı saç modelleri

dalgalı saç modelleri

  1. karışık dalgalar: Böyle bir uzunluğu elde etmek çoğu kadın için en sağlıklı saçlarla bile zor olabilir. İstediğiniz saçı uzatmak için yıllarca beklemek istemiyorsanız, biraz ödünç alın! Yapıştırılmış bir örgü için, insan saçı uzantıları kendi saçınızın kafa derisine yakın küçük bölümlerine yapıştırılır. Saçın küçük kısımlarını büyük bir maşayla kıvırın ve seksi bir görünüm için parmaklarınızla tarayın.

fd

2. Romantik Bukleler: Taylor Swift, sürekli değişen stiliyle, özellikle de saçlarıyla tanınıyor. Renk ve uzunlukla oynamayı sever. Örgüler, bir günden diğerine kendinizi yeniden keşfetmenin harika bir yoludur. Bu görünümü dikilmiş örgü ile çoğaltabilirsiniz. Kendi saçınızı sıkı bir şekilde ördükten sonra, örgülere sentetik veya gerçek saçtan bir atkı dikilir ve işlem sırasında üzerleri örtülür. Bu yöntem, saç derisine yakın doğal saçlarınızı kolayca temizlemenizi ve şekillendirmenizi sağlar. Örgünüzü kıvırdıktan sonra deneyin Matrix Super Defrizzer Curl Jel bukleleri pürüzsüz ve tanımlanmış tutmak için.

g5th4g

3. Vurma Patlamaları: Patlamaların büyümesi sonsuza kadar sürebilir, bu da onları taahhüt etmeyi zorlaştırır. Dikilmiş bir örgü, patlama oluşturmak için harika bir seçenektir. Dikişinize ağ eklemenin bazı faydaları vardır. Saç eklemeden önce örgülere bir ağ dikmek, saçınızı kontrol altında tutar ve saç eklemek için daha büyük bir yüzey alanına izin verir. Ancak, şampuanlama ve nemlendirme açısından saça erişimi sınırlar. Hangi seçeneğin sizin için en iyi olduğunu stilistinizle tartışın. Örgü işleminiz tamamlandıktan sonra, istediğiniz patlama uzunluğunu oluşturmak için ön uzantıları kırpın. Daha fazla drama için öne çıkanlar ekleyin.

dd

4. Bukleler ve Daha Fazla Bukleler:  İnce saçlı kızlar, bu görünümün kendileri için mümkün olmadığını düşünebilir. Ancak bir örgü ile hayal ettiğiniz tüm buklelere sahip olabilirsiniz. Bir füzyon örgüsü, bu eğlenceli, kıvırcık ‘yap’ı yaratmak için bir seçenektir. Füzyon örgü ile saç, kendi saçınızın ince kısımlarına ağda ile yapıştırılır. Füzyonlar, gidilecek en pahalı yol olabilir, ancak birkaç nedenden dolayı yatırıma değer. Daha uzun süre dayanırlar (2-4 ay arasında) ve genellikle en az fark edilenlerdir.

dfd

5. Özel Durumlar Sofistike: Güzel bir örgüyü sürdürmek için gereken zaman ve para yatırımına hazır olmayabilirsiniz. Ancak, saçınızın hacimler ifade etmesine ihtiyaç duyduğunuz özel günlerde, bir örgü istediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olacaktır. Özellikle gelinler için örgüler, stilistinizin akla gelebilecek her şeyi yaratmasına olanak tanıyan uzunluk ve hacim ekler.

birkaç

6. Kısa boylu & Seksi:  Bazı kadınlar için, aşırı seyrek saç nedeniyle kısa saç görünümü bile elde etmek zordur. Saç uzantıları genellikle daha uzun uzunluklarda satılsa da, mevcut saça eklendikten sonra tıpkı kendi saçınız gibi kesilebilir ve şekillendirilebilir. Bu yetişkin dokulu peri kesimini elde etmek için şunun gibi bir ürün deneyin: Bumble and Bumble’s Texture Hair (Un) Dressing Crème.

ewfc

7. korkak bob:  Mükemmellikle uyumlu renklere sahip bu birleşik örgü, bir günde periden eğlenceli bir bob’a geçmesini sağlar. 6-8 haftadan fazla bir görünüm vermeyi planlamıyorsanız ve daha sıkı bir bütçeniz varsa, yapıştırılmış veya yapıştırılmış bir örgü iyi bir seçenektir. Yumuşak dalgalarla kıvrılmış bu görünüm genç ve eğlenceli.

efe

8. Zamansız Dallar: Kadınsı bir akşam görünümü oluşturmak için model, dramatik bukleler vermek için başının arka kısmına bir örgü ekledi. Bu kadar fazla saç eklerken, örgünüzün bazı kadınlarda saç dökülmesine neden olabilecek kadar sıkı olmamasına dikkat edin. İyi uygulanmış bir dokuma doğal, rahat ve ağrısız hissettirecektir. Boncuklu bir kafa bandı veya iğneler bu görünümü günden akşama taşır. Kımıldamayan güzel bukleler için deneyin Bitkisel Özler Tamamen Bükülmüş Bukle, Tanımla & Krem tutun.

rfgr

9. Uzun Katmanlar: Örgülerin güzelliği, istediğiniz uzunlukta gitmenize izin vermesidir. Birçok kadın için kalın, uzun, sağlıklı saçlara ulaşmak zordur. Örgülü, dikilmiş veya kaynaşmış olsun, insan saçı uzatmaları size uzun saçın sunduğu çok yönlülüğü sunar. Klipsli uzantılar, hacim eklemenin başka bir harika yoludur. Kullanımı kolaydır ve saçınıza minimum düzeyde zarar verir. Burada, uzun katmanlar, yüzü çerçeveleyen spirallere kıvrılır..

tjtes

10. Punk Vurguları: Müstehcen renk patlamaları için, farklı renklerde iplikler halinde dokuma yapın. Burada sıcak kahverengi, bakır ve sarı tonlarla aydınlatılıyor. Daha az taahhüt için, deneyin POP’un İnsan Saç Rengi Şeritleri Uzantıları lavantadan deniz mavisine kadar her tonda. Şampuanlayın, kurutun ve saçınızı her zamanki gibi şekillendirin. Klipsli atkıları eklemeden önce, klipsin tutturacağı sağlam bir taban oluşturmak için kökleri nazikçe sıkın. Kusursuz bir görünüm oluşturmak için doğal saçınıza benzer kalınlık ve doku içeren saç klipsleri kullanın..

vds

11. Ortadan Bölünmüş Bob: Michelle Pfieffer’in görünümünü bir örgü ile yeniden yaratmak için kumsal dalgalara hacim katabilirsiniz. Kendi saçınızın sağlığını korumak ve dökülmeyi önlemek için örgü uygulamaları arasında mutlaka kendi saçınıza bir mola verin. Parlak noktalar ve düşük ışıklar, bu açılı bob’a ek boyut kazandırır. Kusursuz bukleler elde etmek için deneyin John Frieda’nın Sahili Sarışın Deniz Dalgaları Deniz Tuzu Spreyi.

BERLİN - 10 ŞUBAT: Aktris Michelle Pfeiffer, 59. Berlin Film Festivali'nde Berlinale Palast'ın bir parçası olarak 'Cheri'nin galasına 10 Şubat 2009'da Berlin, Almanya'da katılıyor. (Fotoğraf Pascal Le Segretain/Getty Images)

12. Diva Boyutları: Yalnızca gerçek bir kraliçe bunun gibi uzunlukları kaldırabilir. Ama doğru yapıldığında harika görünüyorlar. Bu dikilmiş dokuma, doğal saçlarıyla kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Yan kısım ve bukleler ile bu muhteşem bir görünüm. Aphogee’nin 2 Adımlı Bakımı gibi protein bakımlarını dikiş gününde kullanmak, doğal saçlarınızı güçlü, sağlıklı ve kırılmaya daha az eğilimli tutar. Dokunduğunuzda yıpranmış saçlarınız yüzünden hayal kırıklığına uğramak istemezsiniz..

grghb4

13. İpek & Parlamak: Kelly Rowland her zaman harika görünüyor ve bu görünüm de bir istisna değil. Bu uzun, akıcı örgü yumuşak ve seksi. Başın tamamını kaplayan örgülere, bağlı saçların kabarmasını ve gevşemesini önlemek için 2-4 haftada bir rötuş yapılmalıdır. Doğal saçınıza mümkün olduğunca yakın olan, karşılayabileceğiniz en kaliteli saçları satın aldığınızdan emin olun. Çok parlak veya mükemmel olan saçlar, bir örgü taktığınız için ölü bir hediyedir. Kelly’nin parlaklığını elde etmek için deneyin Salon Pro’nun 30 Saniyelik Yağsız Dokuma Parlatıcı Spreyi.

örgü saç modelleri 1

14. Ombre Temyiz: Örgüler, doğal görünümünüze hacim, uzunluk ve renk katar. İnsan saçı uzantıları, tıpkı sizinki gibi boyanabilir ve işlenebilir. Sentetik saç boyanamaz ve denemeler feci sonuçlara yol açar. Burada, boğucu bir ombre etkisi için uçlarına karamela tonları eklenir.

örgü saç modelleri 3

15. Sade zarafet: Örgünüz genellikle yumuşak ve akıcı bırakıldığında en iyi şekilde görünür. İyi bir patlama ve pürüzsüzleştirici bir ürün ile Andrew Walker’ın Düz Şekillendirici Kremini Alın. Bu stili korumak, basit bir sprey ve bukle görünümünden daha fazla iş gerektirir, bu nedenle ekleyeceğiniz saç türünü seçmeden önce örgünüze ne kadar zaman ayırabileceğinizi düşünün. Mümkün olan en doğal görünümü sağlamak için kendi saçınızın dokusuyla da iyi uyum sağlamalıdır..

örgü saç modelleri 5

16. ilginç bukleler: Bu orta uzunlukta kıvırcık bob, örgülü veya dikilmiş bir örgü ile elde edilebilir. Saçları kökten uca bu kadar canlı tutmak için saç derisini günlük olarak şekillendirmek ve saçı sık sık temizlemek önemlidir. Bu, saç derinizi sağlıklı ve birikmeden korur ve tarzınızın taze görünmesini sağlar. Dikilmiş bir örgüyü yıkamak için, temizleyiciyi örgülerinizin arasına almak için ağızlık uçlu bir şişe kullanın. Durulayın ve işlemi tekrarlayın.

örgü saç modelleri 6

17. baştan çıkarıcı sevişmek:  Kerry Washington’ın büyümüş tüyleri yüzünü çerçeveler ve bukleler eklemek için yeterli uzunluk sunar. Örgünüzün en iyi şekilde görünmesini sağlamak için her 2-4 haftada bir stilistinizi ziyaret edin. Yatmadan önce saçınızın uçlarına onarıcı bir yağ sürün ve ipek bir fularla sarın. Bu, siz uyurken saçınızın karışmasını veya kabarmasını önleyecektir..

örgü saç modelleri 8

18. Karamel İpuçları:  Bu görünümü elde etmek için saçın kökünden ortasına kadar bir düzleştirme demiri kullanın. Her bölümün yarısından başlayarak, ince dalgalar oluşturmak için yassı demiri yüzünüzden uzağa doğru bükün. Kış görünümünüzü ısıtmak için bakır tonlarında açık renk ipuçları. Renk tonlarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için renk korumalı saç kremleri ve şampuanlar kullanın.

örgü saç modelleri 9

19. Masal Fantezi: İnsan saç uzantılarını birleştirerek bir saç görünümü yaratmak, tamamen kendinizi yeni bir şekilde görmekle ilgilidir. Giydirme oynamanın yetişkin versiyonu için her uzunluktaki görünüme örgüler ve saç takıları ekleyin. Forever 21’in Zincir Başlığı olduğun prenses gibi görünmeni ve hissetmeni sağlar.

örgü saç modelleri 23

20. Balo Mükemmelliği:  Her balo kraliçesi, özel gecesinde kendini güzel hissetmek ister. İnsan saçı uzantıları eklemek, ona sihirli bukleler oluşturmak için gereken uzunluğu ve hacmi verir. Tanrıça bir görünüm için, uzantılarınızı kendi saçınızın rengine ve dokusuna mümkün olduğunca yakın bir şekilde eşleştirin..

örgü saç modelleri 24

21. Katmanlar için Aşk: Örgünüzden en iyi şekilde yararlanın. Katmanlarla hareket ve doku ekleyin. Örgüde ördükten ve diktikten sonra bu kesim mükemmelliğe açılandırılmıştır. Katmanlar şekil oluşturur ve renge ekstra boyut kazandırır. 2014 Allure Dergisi En İyi Güzellik Ödülü Sahibi Seksi Saçlar Katmanlanır katmanlarınızı bir sonraki şampuanınıza kadar koruyacaktır.

örgü saç modelleri 25

22.Komşu Kız: En iyi şekilde görünmesini sağlamak için örgünüze bol miktarda TLC verin. Örgünüzü kurutmak, yıkamak ve yumuşatmak kadar önemlidir. Saçınızı örgünün altında tamamen kurutmazsanız, hoş olmayan bir kokuya neden olan küf oluşabilir. Saçın köküne zarar vermemek için örgünüzü aşırı şekillendirmeyin, kaliteli ürünler kullanın ve saç derinizi çekme, birikme veya tahrişe karşı izleyin..

örgü saç modelleri 26

23. Örgünüzü Örgü: Bu öğretici, saçın üç bölümünden atkuyruğuna nasıl modern bir görünüm kazandırılacağını gösterir. Orta bölümün etrafına daha küçük saç parçalarını örerek ve sabitleyerek, kızlar gecesinde ofise götürebileceğiniz cilalı bir midilliniz olur. Bu güzel örgüyü yerinde tutmak için Aveda’nın Control Force Sıkı Tutma Saç Spreyi.

örgü saç modelleri 29

24. Trend Renk Tonları:  Örgüler, benimsediğiniz buklelerinize çok sert veya kendi saçınız için zararlı olabilecek renk eklemenize olanak tanır. Sonbahar için muhteşem tonlar arasında küllü griler, pembe pembeler ve parlak bakırlar ve altınlar bulunur. Boyalı saçlar için özel olarak tasarlanmış ürünlerle renginizi koruyun. Mümkünse, bakire insan saçı kullanın. Hasara direnecek ve rengi daha uzun süre koruyacak.

örgü saç modelleri 32

25. örgülü taç: Örgüler şu anda hala trend ve tüm bu saçları bir taçla göstermenin daha iyi bir yolu. Üç saç tutamını ön kısımda soldan sağa hareket eden bir örgü şeklinde örün ve ilerledikçe her bölüme saç ekleyin. Kalan saçları gevşek bir at kuyruğuna çekin ve örgüyü altına sabitleyin. Tüm gün tutuş için sprey.

örgü saç modelleri 31

26. gelin mutluluğu:  Bir gelinin saçı, özel gününde onun en önemli “aksesuarlarından” biridir. Saç eklemek, onu gerçekten bir prensese dönüştüren büyülü bir görünüm yaratabilir. Düğün gününüzde istediğiniz görünüme sahip olduğunuzdan emin olmak için favori stilistinizle en az iki farklı deneme çalışması yapmanızı öneririz..

saç örgüsü 30

27. Sabitlenmiş Mükemmellik:  Örgünüz yerinde olduğunda, ek buklelerinizle çok sayıda stil oluşturabilirsiniz. Bu Rapunzel yan örgüsünü yeniden oluşturmak için temiz, kuru saçla başlayın. Saçınızı başınızın altında ve üstünde iki bölüme ayırın. Alt kısmı istediğiniz tarafa çekin, öne doğru bükün ve enseye sabitleyin. Üst kısmı birkaç küçük bölüme ayırın. Her küçük bölümü daha büyük sabitlenmiş at kuyruğuna doğru çekin ve ucu sıkı bir iğne buklesi haline getirin. Her bukleyi at kuyruğunun üst kısmının hemen üstüne sağlam bir şekilde sabitleyin. Gibi ağır bir tutma spreyi ile püskürtün Sebastian’ın Şekillendirici Şiddeti.

örgü saç modelleri 35

28.Uzun Katmanlar: Bir örgüyü giymenin basit, en çok yönlü yolu, uzun, yüzü çerçeveleyen katmanlardır. Bir değişiklik için düz poker takabilir, büyük fıçı bukleler, yan örgü veya saç takıları ekleyebilirsiniz. Butterscotch vurguları incedir, ancak ona renk boyutunu ve parlaklığını verir. Örgünüzü ve altındaki saçı yumuşatmak, yelenizi korumanın en önemli adımıdır. Yıkama günlerinde ağır hizmet tipi bir nemlendirici saç kremini kök ucundan saçınıza nazikçe tarayın. Durulamadan önce bir veya iki dakika saçta oturmasına izin verin. Günlük olarak, örgülü saçı kökünden zeytinyağı veya argan yağı gibi doğal bir yağla yumuşatın..

örgü saç modelleri 39

29. Rönesans Örgüler: Daha dramatik bir görünüm için zaten örülmüş uzantıları ekleyin. Örgülü uzantılar, klipsli parçalarla hızlı bir şekilde eklenebilir veya daha uzun bir bağlılık için dikilebilir. Örgüler hala pistlerin her yerinde ve tek bir yan örgü kadar basit veya bunun gibi karmaşık bir kısmi yukarı-do olabilir. Scunci eğlenceli ve kolay klipsli örgüler tek seferlik bir bakış için.

örgü saç modelleri 42

30. Sınırsız Uzunluk:  Profesyonelce uygulanmış bir örgü, size asla mümkün olmadığını düşündüğünüz uzunluğu verebilir. Ancak bu kadar saçı korumak biraz özen gerektirir. Düzenli düzeltmeler, bakım uygulamaları ve mevcut en iyi ürünleri takip etmek için stilistinizi sık sık ziyaret edin. Güzel bir örgü, harcadığınız zaman ve özen kadar güzel görünecek bir yatırımdır..

örgü saç modelleri 41

31. afro güzellik: Doğal buklelerin görünümünü seviyorsunuz, ancak kendi saçınızı hiçbir zaman birkaç santimden fazla uzatamadınız. Doğa Ana’ya tam bir insan saçı afro kıvırcık örgü ile destek verebilirsiniz. Denemek Palmer’s Olive Oil Formula Curl Uzatma Saç Pudingi dalgaları nemlendirmek ve yumuşatmak için.

örgü saç modelleri 50

32. Dalgalı Bob: Bu uzun dalgalı bob, şu anda en sevdiğimiz görünümlerden biri ve Beyoncé’nin giydiği mükemmel. Kahverengi vurgularla kontrast oluşturan Blond Highlights bu sezon her yerde. Sıcaklık katıyorlar, yüzünü vurguluyorlar ve gözlerini patlatıyorlar. Bu rengin en iyi yanı – kökleriniz geldiğinde stiliste koşmanıza gerek yok.

örgü saç modelleri

Artık bu görünümlerden ilham aldığınıza göre, mümkün olan en güzel ve sağlıklı örgüyü elde etmek için neye ihtiyacınız var??

Akıllıca seçim yaparak başlayın. Daha doğal bir görünüm için kendinize çok benzeyen saçları seçin. Sizin için en iyi örgü yöntemini stilistinizle tartışın. Kendinize ne kadar süre dayanmasını istediğinizi, onu korumak için ne kadar zaman ayırmanız gerektiğini ve saç ve ürünler için bütçenizin ne olduğunu sorun..

Örgü, zaman, para ve özen taahhüdüdür. Stilistinizden doğal, etkili ve saç tipinize göre tasarlanmış ürünler önermesini isteyin. En kaliteli saç, doğru ürünlerle tedavi edilmezse iyi performans göstermez.

Temizleyin ve koşullandırın. Saçınızı temizlemenin ve şekillendirmenin en iyi yolu için stilistinizin talimatlarını izleyin. Taze, temiz ve güzel kalması için örgünüze gerçek saçınız gibi özen göstermeniz gerekir. Bir örgü yapmaya hazırsanız, kalın, hacimli saçlar sizin olabilir. Artık örgünüzün bakımını nasıl yapacağınızı bildiğinize göre, bizimkilere gidin ve bu muhteşem görünümlerden birini kendiniz yapın.!