Seveceğinizden Emin Olacağınız 63 Havalı Boho Saç Modeli

Bu sezon harika bir yeni görünüm mü arıyorsunuz? O zaman neden bir Boho saç modeli denemiyorsunuz? Bu günlerde, doğal ve sağlıklı bir yaşam tarzı giderek daha popüler hale geliyor. İnsanlar 70’lerin moda trendlerini ve bohem saç stillerini geri getiriyor. Özellikle saç modelleri şu sıralar çok popüler. Annenizin Bohem stili de değil, bu görünümler sadece yaratıcı değil, aynı zamanda muhteşem stillere dönüştü..

Bu sezon bu görünümlerle tarzınıza tazelik katın. Gökyüzü, sahip olabileceğiniz tarz için sınırdır. Bükümler ve çarpıcı kısmi kabarıkların yanı sıra çörekler ve hatta dağınık bir örgü var. Bu sezon stilinizle yaratıcı olun ve istediğinizi elde edin..

Bu stilleri de sallamanın pek çok yolu var. Görünümü kendi haline getirmek için biraz renk ve hatta aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Doğal yaşama meraklıysanız, bitki parçalarından yapılmış birçok aksesuar var. Doğa, bu harika stiller için ilham kaynağınız olabilir. Deneyin ve kendi stillerinizi yaratın.

Seveceğinizden Emin Olacağınız Bu 63 Havalı Boho Saç Modeline göz atın:

  1. Balık Kuyruğu Örgüler

Bu göz alıcı balık kuyruğu örgüsüyle partinin gözdesi olacağınızdan emin olabilirsiniz. Hacimli bir at kuyruğuna dönüştüğü için yan stili seviyoruz. Bu, bu listedeki en güzel görünümlerden biridir; bu yaz kesinlikle denenmeli.

2. Gevşek Örgüler

Taze ve doğal bir stil arıyorsanız, bu gevşek örgü ile yanlış yapmış olamazsınız. Örgüler etkinlikler için harikadır çünkü görünümünüzü her zaman bir arada tutarlar..

3. Uzun ve Gevşek

Arkadan aşağı inen gevşek bir balık kuyruğu olan bir başka harika Bohem tarzı. Bu basit görünümler karmaşık değil ve yine de size inanılmaz bir görünüm sunuyorlar..

4. Taç Örgü

Başı taçlandıran örgü, en popüler Bohem stillerinden biridir. Sonunda oldukça büyük bir tane olmasını seviyoruz.

5. Dağınık Çörekler

Dağınık çörekler her zaman harika bir stil seçimidir ve bunun içinde balık kuyruğu örgüsü dokunmuştur. Bu tarz bir sonraki etkinliğinizde giyebileceğiniz bir stildir..

6. Kalın Örgüler

Hem dağınık hem de romantik bir havası olan harika bir stil. Sıradan bir görünüm veya resmi bir görünüm olabilir; çok yönlü.

7. Gevşek Dalgalar

Her zaman emin olduğunuz bazı unsurlar vardır. Bohem tarzlarda bul ve bu gevşek dalgalar ve örgüler.

8. Taç Stilleri

Saçını taç yapmak için kullanabiliyorken kimin aksesuara ihtiyacı var. Bu çok sıra dışı bir tarz, ancak özgünlük arıyorsanız, o zaman mükemmel bir tarz..

9. Resmi Görünümler

Bohem tarzlar bile resmi etkinlikler için kullanılabilir. Bu, tüm gece boyunca harika hissetmenizi sağlayacak çarpıcı bir stil. Görünümü tamamlamak için kendinize harika aksesuarlar alın.

10. Küçük Örgüler

Bu tarz birkaç örgü dışında gevşek bırakılır. Aradığınız şey gündelikse, aradığınız tarz bu olabilir..

11. Muhteşem Örgü

Bu alışılmadık şekilli bir örgü ama çok havalı. Bir at kuyruğu stilinin de dahil olduğunu seviyoruz. Bu boho görünümü giyerek yüksek moda olduğunuzu hissedeceksiniz.. 

12. Çift Çörek

Bu gevşek stilin üstünde yeni bir görünüm yaratmak için iki topuz var. Bu tarz çok yönlüdür, böylece gündelik olarak veya bir sonraki etkinliğinizde giyebilirsiniz..

13. Çarpıcı Örgüler

Tüm bahar boyunca seveceğinizden emin olduğunuz harika bir örgü modeli. Kişiliğinize en uygun olanı görmek için bu stillerden birkaçını deneyin. Tüm yazınızı yeni görünümünüzü ortaya çıkaracak çeşitli stilleri deneyerek geçirebilirsiniz..

14. Aksesuarlar Her Şeydir

Boho stili arayanlar için cesur bir seçim. Tüm çiçekli aksesuarların yanı sıra balık kuyruğu örgüsünü de seviyoruz. Balık kuyrukları her zaman kesinlikle göze çarpan güzel görünümler yarattı.

15. Kısa Stiller

Sırf kısa saça sahip olman, o boho havasıyla harika bir stile sahip olamayacağın anlamına gelmez. Stile dahil edilen örgü ile buradaki dağınık görünümü seviyoruz.

16. Dağınık Stiller

Örgülü dağınık topuzun bir başka harika örneği. Bu boho tarzlar genellikle romantik ve dağınıktır çünkü bu tarzdaki rahat duygu budur..

17. Minik Örgüler

Bu çarpıcı stili tamamlamak için ihtiyacınız olan tek şey birkaç örgü. Görünümünüzü gün boyunca gevşek tutmak istiyorsanız, bu harika stili deneyin..

18. Nihai Boho

Çoğu insan Boho stilini düşündüğünde, genellikle oradan gelen şey budur. Bir taç örgümüz, bazı gevşek dalgalarımız ve hatta baştan sona örgülerimiz var..

19. Dağınık Örgüler

Bu gevşek örgüler çok güzel değil mi? Bu tarzları seviyoruz. Bu örgülü at kuyruğunun bir yandan diğer yana çekilmesine bayılıyoruz. Gittiğiniz herhangi bir etkinliğin konuşması olacağından emin olan yeni bir görünüm yaratır..

20. Kısmi Kabarık

Sıradan bir gün için basit bir stil arıyorsanız, bu stilde yanlış yapmış olamazsınız. Bu kısmi kabarıklık, çok basit ve aynı zamanda çok güzel olan harika bir stil..

21. Harika Stiller

Bir etkinlikte giyebileceğiniz bir stil arıyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır. Bu kalın at kuyruğunu oluşturmak için çok fazla saç gerekecek, bu yüzden eğer sahip değilseniz, bazı saç uzantılarına yatırım yapın..

22. Boho At Kuyruğu

Boho at kuyruğu, taçlı bir örgüye sahip dağınık bir stildir. Bu tarz rasgele veya bir etkinlik için giyilebilir. Bu dağınık stilleri seviyoruz, bu stilde herkesi havaya uçuracak çok fazla yaratıcılık var.

23. Ünlü Stilleri

Blake Lively’nin yıllardır salladığı çarpıcı bir tarz. Gördüğü zaman muhteşem bir stil biliyor. Lively her zaman harika bir tarz bilen biridir, bu yüzden onun trendlerini takip etmekten zarar gelmez.

24. Ters At Kuyruğu

Eşsiz olduğu için seveceğinizden emin olduğunuz harika bir stil. Bundan daha havalı çok fazla at kuyruğu bulamazsınız. Deneyin ve bu sezon için gideceğiniz görünüme uyup uymayacağını görün..

25. Geniş Örgüler

Gösteriyi çalacak bir başka harika örgülü at kuyruğu.

26. Dağınık Görünüm

Bu dağınık stil, çok daha büyük bir örgüye dönüşen oldukça dikkat çekici bir örgülü taçya sahiptir. Bu stiller çok havalı ve bir etkinlik için harika olurdu.

27. Altın Tasarımlar

Sade bir stili alıp doğru aksesuarlarla sıra dışı hale getirebilirsiniz..

28. Pigtailler

Hiçbir şey, kumsalda bir gün veya koşu işlerini içeren bir gün için at kuyruğunu yenemez. Bu içten dışa örgüler muhteşem ve sadece günlük bir tarz değiller..

29. Cesur Stiller

Bir başka harika taçlandırma stili ama bu sefer kıvrımlı örgüler kullandılar.

30. Taze Görünümler

Aynı anda hem dağınık hem de zarif olan harika bir stil.

31. Üç Örgü

Bu tarz şu sıralar çok popüler ve size diğerlerinden çok farklı bir görünüm de sunuyor..

32. Kısmi Stiller

Gerçekten benzersiz olan bir başka harika kısmi stil. Bu stili seviyoruz çünkü örgüler kalın ve büyülü bir tarz yaratıyorlar..

33. Güzel Stiller

Bu boho tarzı güzel ve romantik. Büyük gününüz için değerli bir görünüm istiyorsanız, işte bu.

34. Bol Örgüler

Bu stil, muhteşem yeni bir görünüm yaratmak için tüm şekil ve boyutlarda örgülere sahiptir..

35. Tarzda Sadelik

Bu, her yerde giyebileceğiniz basit bir stildir..

36. Zarif Stiller

Bunun gibi bir görünümle, bir sonraki partinizde herkesi şaşırtacağınızdan emin olabilirsiniz..

37. Kabarıklık

Bohem kabarık elbiseler bir bahçe partisi veya bir yaz düğünü için mükemmeldir..

38. Uzun Stiller

Bunun gibi stiller yaratmak için kesinlikle çok fazla saça ihtiyacınız var. Başın yanındaki bu eşsiz örgüyü seviyoruz.

39. Kalın ve Geniş Örgüler

Böyle bir örgü kesinlikle göze çarpar. Oluşturması basit bir stil ama yine de çok güzel.

40. Dağınık ve Güzel

Birkaç güzel örgüye sahip dağınık stillere bir başka harika örnek.

41. Göz Alıcı Görünümler

Bu, basit bir örgünün bile büyülü ve göz alıcı olabileceğinin kanıtıdır..

42. Basit ve Güzel

Oluşturması kadar basit olan başka bir güzel görünüm.

43. Örgü Taç

Bu romantik saç modeli ile kendinizi 60’lı ve 70’li yıllara dönmüş gibi hissedebilirsiniz. Saç bandı görevi gören örgülü aksesuarları seviyoruz.

44. Balık Kuyruğu Aşkı

Süper harika olan harika bir stil. Balık kuyruğu örgüler, bu tarz stiller için çok popülerdir. Bu yaz bunları sallamaya bayılacaksınız.

45. Resmi Unsurlar

Bir sonraki etkinliğiniz için harika aksesuarlarla harika bir görünüm.

46. ​​Resmi Çörekler

Gittiğiniz her yerde sizi memnun edecek harika bir stil. Bir topuzun dağınık olması, resmi bir etkinlikte harika görünemeyeceği anlamına gelmez..

47. Standart Stiller

Oldukça etkileyici bir örgüye sahip kısa bir stilin bir başka harika örneği.

48. Muhteşem Tasarımlar

Bir sonraki etkinliğiniz için göz alıcı bir tarz arıyorsanız, bu romantik ve büyülü stili mutlaka denemelisiniz..

49. Püsküllü Görünüm

Sade ve tatlı olan harika bir tarz. Her şeyi doğal tutmayı seviyorsanız, bu sizin için harika bir stil..

50. Çarpıcı Stiller

Bu stil, uzunluğu nedeniyle çok şaşırtıcı. Böyle çarpıcı bir stil elde etmek için çok fazla saça ihtiyacınız var. Çok romantik bir hava yaratan gevşek yönleri seviyoruz.

51. Çarpıcı At Kuyruğu

Bu stili bu kadar inanılmaz yapan şeyin bir kısmı kesinlikle stildir. Ancak buz gibi soğuk renklendirme solmasını gözden düşüremeyiz. Kesinlikle bu tarzı pop yapan şey.

52. Yumuşak Stiller

Hepsi bir arada basit ve çarpıcı harika bir stil.

53. Eşleşen Stiller

Gelin partiniz veya hatta sadece bir kız gecesi için uyumlu stiller arıyorsanız, bu çarpıcı stiller ile yanlış gidemezsiniz. Kızlarınızın, büyük gününüzde istediğiniz kadar güzel görüneceğinden emin olabilirsiniz..

54. Soğuk Bir Tarz

Bu yaz plajda veya barbeküde giyebileceğiniz harika bir yeni görünüm arıyorsanız, bu stilden başka bir yere bakmanıza gerek yok..

55. Cesur Bir Örgü

Bu sezon size çok farklı bir görünüm kazandıran taç çevresinde kalın olan harika bir örgü.

56. Romantik Örgüler

Görünüşe göre bunlar resmi törenler veya düğünler söz konusu olduğunda çok popüler. Sizi gün boyu büyülü hissettirecek o romantik havayı yayarlar..

57. Üst Örgü

Bunun gibi stiller, özgünlükleri nedeniyle nefes kesicidir. Bu tarz ile gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerinize çekeceğinizden şüpheniz olmasın..

58. Yumuşak Bükümler

Dağınık bir stil istediğinizde kıvrımlı örgüler her zaman harika görünüyor. Bu tarz stillerin oluşturulması hiç zaman almaz..

59. Yumuşak Balık Kuyruğu

Balık kuyruğu örgülerini görünümünüze dahil eden başka bir basit stil. Gevşek ve harikalar, basit bir gün için mükemmel bir görünüm.

60. Dalgalı Kabarık

Bir sonraki resminiz için harika bir kabarıklık arıyorsanız, bunun gibi bir stille yanlış gidemezsiniz. Bazı dalgalarla gevşek ve aksesuarlar ölmek üzere.

61. Basit Ama Çarpıcı

Bunun gibi harika bir stil için tek ihtiyacınız olan bir örgü. Bu çok basit ve yine de muhtemelen bütün gece boyunca iltifatlar alacaksınız. Alt kısımdaki muhteşem renk değişimini de takdir ediyoruz. Bazen yeni bir görünüm için ihtiyacınız olan tek şey renk değişikliğidir..

62. Çoklu Stiller

İki çok farklı stil ama aynı zamanda benzer olanlar. Biri daha gevşek, diğeri örgülü. Bu stiller zarif ve romantik, bir sonraki büyük etkinliğiniz için harika seçenekler.

63. Dalgalı ve Gevşek

Bazen boho bir stil için ihtiyacınız olan tek şey saçınızı küçük bir dalgayla serbest bırakmaktır. Gevşek ve gündelik stiller, görünümünüz için ihtiyacınız olan doğal şeylerdir.