Kısa Sarı Saç Giymenin 60 Harika Yolu

Sarışınların daha çok eğlendiğini söylüyorlar. Ya da bu beyler sarışınları tercih ediyor. Sizce haklılar mı? Bunun doğru olup olmadığını söyleyemeyiz ama bildiğimiz şey, kısa sarı saçın güzel bir şey olduğu..

Başka bir deyişle, böyle bir saç kesimini ve saç stilini tamamen sallamalısın! Hala emin değil? O zaman işte size ilham verecek kısa sarı saçlar için gerçekten harika fikirler!

1. Tüylü Bob

kısa sarı saçKaynak

Kısa sarı saç fikirleri listemize tüylü bob ile başlıyoruz. Bu görünümü taklit etmek için tek yapmanız gereken bir avuç köpük veya saç cilası alıp parmaklarınızı saçlarınızda gezdirmek..

2. Futbolcu Anne Kısa Sarı Saç

futbol anne kısa sarı saçKaynak

Hem şık hem de pratik bir saç kesimine ihtiyacınız varsa, aradığınız şey bu. Bu, bazı ince bukleler oluşturarak kısaltılmış orta boy bir bob. Ayrıca sarının tarçın rengiyle karıştırılmış parlak karamela rengini de seviyoruz..

3. Kate Winslet

kate winslet kısa sarı saçKaynak

Dünya, çarpıcı bir kırmızı yele giydiği Titanik’te oyunculuk devi Kate Winslet’in dikkatini çekti. Ancak bu fotoğraf çekiminde kısa sarı saçları ve abartılı makyajıyla gerçek bir bomba gibi görünüyor..

4. Emma Thompson

emma thompson kısa sarı saçKaynak

Emma Thompson, oynadığı tüm filmler için sayısız dönüşüm geçirmesine rağmen, gerçek hayatta saçlarını kısa ve güzel tutmayı seviyor. Mor mat makyaj burada da kazanıyor.

5. Buzlu Kısa Sarı Saç

buzlu kısa sarı saçKaynak

Bu sarışın tonunun en güzel yanı, onu zorlayıcı ruj renkleri ile eşleştirebilmenizdir. Bu vintage kırmızıyı tercih edebilirsiniz, ancak daha modern erik, yeşil, asitli yaban mersini ve siyah tonları da deneyebilirsiniz..

6. Jennifer Lawrence

jennifer Lawrence kısa sarı saçKaynak

Jennifer Lawrence uzun buklelerini kesmeye karar verdiğinde kısa sarı saç modeli tercih etti ve yoğun göz makyajı yapmaya başladı. Bize büyüdüğünü ve şimdi tamamen va-va-voom olduğunu söylemeye başladı.!

7. Beyaz Kısa Sarı Saç

kısa beyaz sarı saçKaynak

Doğal şeritte yürüyüş yapmak istiyorsanız çok doğal görünen bu beyaz sarı rengini deneyebilirsiniz. Ayrıca köklerinizi ve çalılıklarınızı bir gölge daha koyu boyamayı unutmayın. Biz de üst düğümü seviyoruz.

8. Kaley Cuoco

kaley cuoco kısa sarı saçKaynak

Hepimizi nefes nefese bırakan bir başka saç dönüşümü de aktris Kaley Cuoco’nunkiydi. Onu ve uzun dalgalı saçlarını yıllarca The Big Bang Theory’de takip ettik. Ve sonra, aniden, sarışın bir periyle buradaydı..

9. Şafak Kısa Sarı Saç

kısa sarı saçKaynak

Bu sarışın tonuna şafak denir ve nedenini görmek kolaydır. Bu rengin püf noktası, saç kesiminde olduğu gibi, köklerinizi koyu boyamaktır. Kuaförünüzün bir ustura kullanarak uçları bitirebileceği basit, dalgalı bir bob için gidin.

10. Uzun Asimetrik Peri

kısa sarı saçKaynak

Peri kesimi yıllardır trend oluyor. Sonuç olarak, artık sayamayacağımız kadar çok çeşidi var. Ve bunu sevdik mi: bir tarafta daha uzun ve daha keskin olan asimetrik bir peri kesimi.

11. Sanatsal Kısa Sarı Saç

kısa sarı saçKaynak

Gerçekten bir izlenim bırakmak istiyorsanız, her zaman kısa sarı bob’un iddialı versiyonuna gidebilirsiniz. İsterseniz bunu kopyalayabilir veya kendinizinkini bulabilir veya kuaförünüzün en iyi yaptığı şeyi yapmasına izin verebilirsiniz..

12. Victoria Beckham

victoria beckham kısa sarı saçKaynak

Victoria Beckham’ın Spice Girls yıllarını hala sürdürdüğünü hatırlıyor musunuz? Bunu yapmanın yollarından biri, uzun patlamaları olan kısa, çok jelleşmiş ve dikenli bir peri giymekti..

13. Tomboy Kısa Sarı Saç

kısa sarı saçKaynak

Bu kitaplar için bir saç kesimi. O kadar güzel ki hayran olmak için çok zaman harcayacaksınız. Ayrıca, daha kadınsı bir dokunuş eklemek için biraz büyük boy takılar takmanız yeterlidir. Bu sarışın tonu, güzel ten renginde de çarpıcı görünüyor..

14. Miley Cyrus

miley cyrus kısa sarı saçKaynak

Saçlar açısından büyük değişiklikler için geri sayımımız Miley Cyrus ile devam ediyor. Büyüdükçe buklelerini kesmeye ve çeşitli sarışın tonlarında boyamaya karar verdi – çoğunlukla.

15. Evan Rachel Wood

evan rachel wood kısa sarı saçKaynak

Sadece biz miyiz, yoksa aktris Evan Rachel Wood hiç daha iyi görünmedi mi? Burada, önünde bal rengi gölgeli ve arkada esmer şeker olan kısa sarı saçlar giyiyor..

16. Kristen Stewart

kristen stewart kısa sarı saçKaynak

Dünya, Kristen Stewart’ın koyu kahverengi saçları varken ve Alacakaranlık destanında Bella’yı oynadığında tanıştı. Ancak o zamandan beri, o da gitti ve çoğu sarışın tonlarında olan kadınlar için kısa saç modelleri yapıyor..

17. Michelle Williams

michelle williams kısa sarı saçKaynak

Birkaç yıl önce My Week with Marilyn’de Marilyn Monroe’yu canlandırdığından beri, Michelle Williams’ın kadınlar için kısa sarı saç kesimlerini tamamen sallayabilecek türden bir kız olduğu herkes için aşikar hale geldi..

18. Christina Aguilera

christina aguilera kısa sarı saçKaynak

Mucize şarkıcı Christina Aguilera, ne yaparsa yapsın iyi görünüyor. Burada, ağır makyajla daha da vurgulanan kirli bir buz sarısı gölgesinde kaba ve katmanlı bir çene boyu bob sporu yapıyor..

19. Helen Mirren

helen mirren kısa sarı saçKaynak

Dame Helen Mirren, sınıf ve zarafetin somutlaşmış halidir. Kısa sarı saçları aslında Londra sis grisi ve güneş öpücüğü sarısının bir karışımı ve kesimi uzun ve dalgalı bir peri, yandan bölünmüş kakülleri var..

20. Mor Köklü Kısa Sarı Saç

kısa sarı saçlı buzlu platin mor köklerKaynak

Bu gerçekten uğrunda ölmeye değer bir kombinasyon. Platin sarısı saçın bu buzlu tonu, köklere mor üzüm suyu eklenmesiyle daha da güzel hale getirildi. Bu iki ton gerçekten birbirini harika bir şekilde ortaya çıkarıyor.!

21. Platin Hala Kral

kısa platin sarısı saçKaynak

Platin, sarışın boyaların en çok aranan tonlarından biri olmaya devam ediyor. Bu kısmen diğer renklerle eşleştirmenin kolay olması sayesinde.

22. Taylor Swift

taylor swift kısa sarı saçKaynak

Taylor Swift’in özellikle sarı saçlar için yapılmış bir yüzü var gibi görünüyor, kısa ya da uzun tarafı olsun. Her zaman daha koyu köklere sahip hafif doğal veya macadamia sarısı giyer ve tabii ki, evden çıkamayacağını itiraf ettiği kırmızı rujunu da kullanır..

23. Balayaj Kısa Sarı Saç

kısa sarı saçKaynak

Balayaja gitmek istiyorsanız, bunu yapmanın yolu budur. Kuru bir sarışın yerine, bej ve çok hafif karamelin yanı sıra bazı arktik nüanslarla platin rengi karıştırabilirsiniz. Tıpkı yukarıdaki resimdeki Julianne Hough gibi oldukça doğal bir görünüm elde edeceksiniz..

24. Meryl Streep

meryl streep kısa sarı saçKaynak

Meryl Streep’in The Devil Wears Prada’daki görünümü gerçekten ikonik. Vogue’un kendi Anna Wintour’una dayanan bir karakteri canlandırdı. Ancak yapımcılar moda gurusunun saç kesimini birebir kopyalamak istemedikleri için Meryl’e bu kısa sarı saç modelini verdiler..

25. Meg Ryan

meg ryan kısa sarı saçKaynak

Son birkaç on yılın en ikonik kısa saç stillerinden biri, beyaz perde sevgilisi Meg Ryan’a ait olmalı. En parlak zamanlarında, bu çok tüylü uzun periyi farklı sarışın tonlarında spor ederdi..

26. Anne Hathaway

anne hathaway kısa sarı saçKaynak

Anne Hathaway, ona en çok yakışan renk olmasa da, sarışından da kurtulabileceğini kanıtladı. Burada uzun bir peri ve bir tarakla, tonlanmış bir dumanlı göz ve çıplak bir dudakla eşleştirilmiş..

27. Claire Danimarkalılar

Claire Danes kısa sarı saçKaynak

Bu doğal güzellik, konu stil ve makyaj olduğunda yanlış bir şey yapamaz. Kısa sarı saçlara gelince, doğal kahverengi kökleri ve hafif tüylü uçları olan bu muhteşem bob’u benimsedi..

28. Donmuş

kısa sarı saçKaynak

Bu 2016 için ikonik bir görünümdü: dağınık arktik, kısa sarı saç, eyeliner kedi gözü, konturlu bir yüz, mat dudaklar, güçlü kaşlar ve tabii ki bir burun halkası. Hala çok havalı bir görünüm.

29. Fındık ve Altın

kısa sarı saçKaynak

Bu renk kombinasyonuna aşık olmamak elde değil. Koyu köklere sahip fındık bej sarısı parlak ve doğal görünüyor. Üstelik, ışıltılı altın küpeler ve mor mat makyajla bir araya getirdiğinizde, kendinize bir kazanan oldunuz..

30. Altın Gül

kısa sarı saçKaynak

Son birkaç yıla bir renk atanacak olsaydı, bu olurdu. Altın gül muhteşem görünen bir tarzdı ve hala öyle. Özellikle mavi-yeşil gözleriniz varsa, saçlarınız için de bir ilham kaynağı olarak kullanmaktan korkmayın..

31. Marilyn Monroe

marilyn monroe kısa sarı saçKaynak

Marilyn Monroe’yu dahil etmeden kısa sarı saç fikirleri listesi oluşturmaya çalışmak bile imkansız olurdu. İşte o bir B’de&Sarışın bomba buklelerinin orijinal resmi.

32. Kıvırcık Kısa Sarı Saç

kıvırcık kısa sarı saçKaynak

Bu, kısa kıvırcık bukleleri şekillendirmenin gerçekten kolay bir yoludur. Saç, yanları ve arkası tıraşlı peri şeklinde kesilir. Şekil vermek için yapmanız gereken tek şey avucunuzun içine biraz köpük koyup parmaklarınızı saçlarınızda gezdirmek..

33. Gwyneth Paltrow

gwyneth paltrow altın kısa sarı saçKaynak

Uzun saçlarını bir sonraki Rapunzel kadar sevmesine rağmen, aktris Gwyneth Paltrow’un da zaman zaman saçlarını kestirdiği biliniyor. Burada çok şık ve zarif bir klasik bob sporu yapıyor..

34. Rosie Huntington Whitely

Rosie Huntington Whiteley Kısa Sarı SaçKaynak

Süper model, bu kısa sarışın da dahil olmak üzere hemen hemen her saç kesimini çekmesine yardımcı olan ölmesi gereken bir yüz kemik yapısına sahip. Çarpıcı plaj dalgaları ile omuz boyunda bir bob.

35. Kate Moss

kate moss kısa sarı saçKaynak

Listemizdeki bir başka süper model, Kate Moss’un saçları kitaplar için bir tanesi. Bu kirli kumlu sarışın, ela gözlerini mükemmel bir şekilde vurgular. Bunun dışında, asimetrik bob, kare yüzünü nazikçe saran ve çerçeveleyen birkaç kısa ipliğe sahiptir..

36. Jennifer Aniston

jennifer aninston şık parlak bobKaynak

Rachel yılları bittikten sonra Jennifer Aniston daha ağırbaşlı ve zarif bir görünüme geçti. Daha açık renkli, daha altın rengi ve dalgalı uçları olan şık bir bob’u kucakladı..

37. Metalik Kısa Sarı Saç

metalik kısa sarı saç parmak dalgalarıKaynak

Daha dramatik bir görünümle ilgileniyorsanız, bunu benzersiz bir saç kesimi öneriyoruz. Çok kısa bir peri, neredeyse erkeksi bir uzunlukta. Ancak, vintage parmak dalgaları sayesinde erkeksi hava yok..

38. Kesilmiş Kısa Sarı Saç

Havalı, Gevrek Sarışın Alttan Kesilmiş peri. Platin, köklü, gümüş rengi kısa sarı saçKaynak

Kısa sarı saçlara gelince, pastayı alması gereken bu. Platin vurguları ve traşlı alt kesimi olan kısa bir peri. Ayrıca her şeyin ne kadar havalı ve canlı göründüğünü seviyoruz.

39. Tüylü ve Pembe

kısa sarı saçKaynak

Bu saç kesimine bakıldığında ortaya çıkan ilk iki şey, ne kadar mükemmel tüylü göründüğü. Ve ayrıca açık pembe patlamalar. Arka taraf soluk, çok keskin bir kesimle bitiyor.

40. Khloe Kardashian

khlow kardashian kısa sarı saçKaynak

İlham almakta zorlanıyorsanız, her zaman Kardashian görünüm kitabından bir yaprak alabilirsiniz. Örneğin, daha kısa bir görünüm istiyorsanız Khloe’yi ve onun dalgalı omuz uzunluğundaki bobunu alın..

41. Sarışın, Mor, Pembe ve Pastel

kısa sarı saçlı mor pembe pastelKaynak

Rengi karıştırmanın çok kolay bir yolu olduğu için, sarışını bir şeyle birleştirmek her zaman harika bir fikirdir. Örneğin, biraz soluk mor ve biraz pembe kullanabilir ve bunu bir tür pastel renk elde edebilirsiniz..

42. Zebra

kısa sarı saçKaynak

Kısa sarı saçlar çok yönlü olabilir ve bu sevimli bayan bunu bir kez daha kanıtlamak için burada. Ultra kısa bir peri kesimi yapıyor ve saçında bir zebra deseni oluşturmak için sarı saç rengini ve yan ayırmayı kullanıyor.

43. Asimetrik Peri

kısa sarı saçKaynak

Kısa sarı saçla ilgili bir başka yol da peri ve bob arasındaki karışımdır. Başka bir deyişle, saçınızı arkada bir peri şeklinde kesip öne uzun kaküller bırakarak her iki dünyanın da en iyisini elde edebilirsiniz..

44. Alice Liddell

kısa sarı saçKaynak

kim olduğunu bilmiyorsun Alice Liddell NS? Sadece Alice’e ne dersin? Hala hayır? Alice Harikalar Diyarında’ya ne dersin? İngiltere’de yaşayan ve tüm zamanların en ünlü kitaplarından birine esin kaynağı olan küçük kız, saçını aynen böyle kestirdi..

45. Emeli Sande

emeli sande kısa sarı saçKaynak

Serçe şarkıcısının kendine has bir görünümü var ve bu kadar. Açıkça görülüyor ki, kısa sarı saçları, aslında kumlu renkli bir sahte şahin, traşlı yanları ve bukleleri veya üstte düz saçları var..

46. ​​Karikatür Sarışın

platin doğal kıvırcık kısa sarı saçKaynak

Kalabalığın arasından sıyrılmanın bir yolu, saçınızı güzel bir çizgi film sarısına boyamak. Lady Gaga’yı düşünün ve onun bir ilham kaynağı olmasına izin verin!

47. Vızıltı Kesimi

kısa sarı saç kesimiKaynak

Kısa sarı saç aynı zamanda eski güzel vızıltı kesimi anlamına da gelebilir. Bir kızda. Evet, biliyoruz, bunu daha adil sekste görmek biraz nadir, ama bakın ne kadar güzel. Disney temalı tişört de çok şirin, bu yüzden ikisini de alın!

48. Kızıl Johansson

doğal kısa sarı saçKaynak

Günümüzde, Scar Jo sarışın veya esmer tonlarında kısa saçlara sahip. Ancak burada kırmızı halı etkinliği için giydiği bu muhteşem kızıl sarı eski saç modeli için gittik. klas ve güzel!

49. Kavun Kedisi

nefes kesen bob kısa sarı saçKaynak

Bu saç kesimini şununla ilişkilendirebilirsin: NS kavun kedisi. Ve haklısın, aynen öyle görünüyor. Tamamen iddialı, mimari, dalgalı, katmanlı, asimetrik ve yaklaşık iki ton fantastik, stil açısından.

50. Grunge Kısa Sarı Saç

grunge kısa sarı saçKaynak

Grunge, eskiden neon olan bu neon yeşili gibi her türlü solmuş tuhaf renkle birlikte dağınık, kirli sarışınla ilgili, ama şimdi sadece oh! yani Courtney Love grungy.

51. 60’ların Kısa Sarı Saçı

90'ların kısa sarı saçlarıKaynak

Courtney Love’dan bahsetmişken, işte 90’lardan bir bakış. Arada burada biraz pembe olan dalgalı bob, alnın soluna ve sağına çekilmiş kısa kaküller, burun halkası ve tabii ki siyah Nirvana tişört.

52. Rachel McAdam’lar

Kısa açılı bob rachel mcadams kısa sarı saçKaynak

Rachel McAdams’ın Mean Girls’de havalı kızların kraliçesi Regina George’u oynaması için seçilmesinin bir nedeni var. Uzun saç, kısa saç, kıvırcık saç, düz saç, sarışın, esmer, pembe, pastel, her şeyi yapabilir!

53. Koyu Sarışın Mia Farrow

koyu bal kısa sarı saçKaynak

Bu, hepimizin bildiği ve sevdiği parlak bitişi vermek için kestane ve kehribar dokunuşuyla karıştırılmış derin bir bal tonudur..

54. Mükemmel Peri

kısa sarı saç mükemmel periKaynak

Perilerin üstünde perilerimiz vardı. Ama bu mükemmel olmalı. Sadece 60’ların harika havası ve çok güçlü kadınsı bir havası var, bu da bir peri kesiminin sihrini işlemesi için tam da ihtiyaç duyduğu şey..

55. Courtney Aşkı

kısa sarı saçKaynak

Ona bir kez daha dönüyoruz, ancak bu sefer o gerçekten burada. Ünlü kısa sarı saçları ile grungeın kraliçesi Courtney Love. Aslında saç modeli o kadar ünlü ki bu B’de bile nasıl göründüğünü anlayabilirsiniz.&Fotoğrafa dokundu.

56. Dalgalı Kısa Sarı Saç

dalgalı kısa sarı saçKaynak

Bu görünümü kopyalamak istiyorsanız, saç maşasını çıkarmanız gerekecek. Saça biraz doku kazandırmak için biraz köpük kullanın. Ya da bu muhteşem görünümü elde etmek için saçınızı geceden örerek sabah serbest bırakmayı deneyebilirsiniz..

57. Maison Kitsune

New Wave, Maison Kitsune' SS 2014 Lookbook kısa sarı saçKaynak

Bu, Maison Kitsune İlkbahar Yaz 2014 Lookbook’tan bir Yeni Dalga yaprağı. Modelin kısa sarı saçları, sanki elinde saç maşası ile çok fazla zaman geçirmiş gibi, uçlarında neredeyse kızarmış görünüyor. Ayrıca ipek eşarp ve retro güneş gözlüklerini de seviyoruz..

58. Uzun Bob

uzun bob güzel renk kısa sarı saçKaynak

Uzun bob gibi basit bir saç modelinin harika yanı, doğal özelliklerinizi vurgulayacak olmasıdır. Bunun gibi bir lob ile saçınızı yana doğru ayırın ve elmacık kemiklerinizi sergilemek için kulaklarınızın arkasına toplayın..

59. İki Ton

Kısa sarı saçlardan gelen doğal saç rengiKaynak

Tamamen sarışın olmanıza gerek yok: bunun yerine iki tonlu olun! Platin sarısı ile karıştırılan bu kumlu ton, üstte rengârenk duruyor, altta ise modelin doğal saç rengini görebiliyorsunuz..

60. Tarçınlı Sarışın Bob

tarçın sarısı bob kısa sarı saçKaynak

Gerçekten kalabalığın arasından sıyrılmak istiyorsanız farklı bir şey deneyin. Lezzetli bir tarçın karamel renginde kısa sarı saçları tercih edin!

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Bu imza görünümüne sahip ünlülerden komşu şirin kızlara kadar, size kısa sarı saçlarınızı giymenin birkaç havalı yolunu gösterdik. Veya bu görünüm için gereken ilham!

Bunlardan hangisi senin favorindi ve denemek için can atıyorsun? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!