Najlepszy przewodnik po tatuażach Ben Affleck

W dzisiejszym przewodniku po tatuażach przyjrzymy się bliżej kolekcji tatuaży Ben Affleck. Dowiedz się, jaką pracę z tuszem wykonał i co to symbolizuje.

Ben affleck twarz

Ben Affleck to amerykański filmowiec i aktor z karierą trwającą kilka dekad.

Affleck zaczął grać jako dziecko i od tego czasu zdobył wiele nagród, w tym dwie Oscary i trzy Złote Globy.

Affleck lubi ideę miłości, a większość jego związków trwa kilka lat. Największe znaczenie miał dla Jennifer Garner, jego teraz byłej żony i matki trojga jego dzieci….

Pobrali się w 2005 roku, ale z powodu rzekomego intensywnego picia i oskarżeń o niewierność Affleck rozstali się w 2015 roku.

Uważa się, że miał romans z nianią Christine Ouzounian, a nawet zabrał ją na wakacje, chociaż nigdy nie zostało to potwierdzone.

Jego wybór tatuażu nie zawsze był największy, fani i celebryci wyśmiewali go za niektóre z jego tuszów, głównie tatuaże na plecach Bena Afflecka.

Dzisiaj przyjrzymy się, co oznaczają niektóre jego prace z tuszem.

Tatuaż Gigantycznego Feniksa

Ben affleck tatuaż Feniksa na plecach

Tatuaż: Gigantyczny Feniks zakrywa całe jego plecy.

Interpretacja: Ten tatuaż na plecach Ben Affleck jest dość wyjątkowy. Pomimo tego, że w 2016 roku tusz był fałszywy, okazuje się, że jest bardzo prawdziwy. Feniks generalnie reprezentuje śmierć i zmartwychwstanie.

Zapytany o tatuaż w wywiadzie z Ellen Degeneres powiedział: „To dla mnie ważne. Lubię to. To nie jest coś, co trzymam w tajemnicy. Nastroje były sprzeczne…. ale kocham mój tatuaż, jestem z niego zadowolony.”

Gwiazdy takie jak Matt Damon i Jennifer Lopez nie wspierały go tak bardzo w wyborze tatuaży.

Zapytany, dlaczego skłamał, że jest fałszywy, powiedział New York Times: „Nie podobało mi się, że ktoś zrobił zdjęcie, szpiegując mnie”.

Zobacz, co Ben miał do powiedzenia na temat samego tatuażu w poniższym filmie.

Tatuaż delfina

Ben Affleck tatuaż z delfinem

Tatuaż: Po prawej stronie jego biodra jest wypisany atramentem delfina.

Interpretacja: W 2011 roku Affleck był widziany z tym tatuażem z delfinem. Jest to nowy tatuaż Bena Afflecka, stworzony jako przykrywka inicjałów jego ukochanych z liceum, Cheyenne Rothman.

Poznali się jako nastolatkowie na obozie letnim w latach 90. i umawiali się na randki przez około siedem lat, zanim nazwali to zakończeniem w 1997 r..

W tym samym roku rozpoczął swój nowy romans z Gwyneth Paltrow, gdzie spotkali się na kolacji przez zhańbionego Harveya Weinsteina. Mężczyzna, który został skazany na 23 lata więzienia za wielokrotne napaści na tle seksualnym i gwałt trzeciego stopnia.

Tatuaż „OV”

tatuaż ben affleck

Tatuaż: Litery OV są wyryte na jego prawym łopatce.

Interpretacja: Ponieważ Affleck nigdy nie ujawnił, dlaczego otrzymał ten tatuaż, pozostaje nam tylko spekulować.

Tuż pod tatuażem znajdują się litery TA OR, a niektórzy fani uważają, że MON NON TE napisany powyżej jest anagramem na jeden miesiąc, jednak jest to tylko tak daleko, jak wielu ma, jeśli chodzi o rozszyfrowanie tatuażu.

Ogromny tatuaż z krzyżem i kwiatami

ben affleck krzyż i kwiaty tatuaż

Tatuaż: Na lewym bicepsie widać duży krzyż z kwiatami.

Interpretacja: Affleck zaktualizował swój poprzedni krzyż do góry nogami za pomocą diamentu i asa pik, do tego krzyża otoczonego kwiatami i jest hołdem dla jego wiary.

Affleck zaczął traktować chrześcijaństwo znacznie poważniej w późniejszym życiu i chodził do kościoła w większość niedziel, czasem z byłą żoną i dziećmi.

Zapytany, dlaczego zaczął traktować swoją wiarę poważnie, powiedział BeliefNet: „Jedną z rzeczy, które uważam za najpiękniejsze w tym, i zmagam się z moją wiarą, zmagam się z wiarą, ale widzę, że jest coś niesamowicie pięknego i elegancki w przekonaniu, że wszyscy jesteśmy grzesznikami i że naszym zadaniem jest znaleźć nasze odkupienie”.

„Znaleźć miłość Boga, odkupić siebie, żyć jak najlepiej, kochać się nawzajem, nie osądzać się nawzajem i przebaczać sobie nawzajem”.

Drut kolczasty z tatuażem drzewa i obręczy róż

tatuaż ben affleck z drutu kolczastego i róż

Tatuaż: Na prawym bicepsie widać drut kolczasty, drzewo i pas róż.

Interpretacja: Początkowy tatuaż zaczął się od drutu kolczastego na ramieniu, który później rozszerzył o drzewo i róże.

Drut kolczasty z różami często symbolizuje złamane serce, więc może Affleck próbuje zasugerować, że zakochał się w drzewie. Ponieważ nigdy nie wypowiadał się publicznie na temat znaczenia, możemy tylko próbować zgadywać.

Jedno jest pewne, Affleck zdecydowanie miał trudności, jeśli chodzi o romans. W wywiadzie dla The New York Times stwierdził, że jego rozwód z Jennifer Garner był jego „największym żalem”.

To nie zniechęciło go do szukania miłości ze swoją nową dziewczyną i współtwórcą Aną de Armas, która jest od niego szesnaście lat młodsza, podczas gdy była żona Jennifer Garner jest w nowym związku z Johnem Millerem, dyrektorem generalnym CaliGroup..

Nie przegap naszych innych przewodników po tatuażach celebrytów. Szczególnie podoba nam się nasz przewodnik po słynnym dziele tuszu Justina Biebera.

Co myślisz o jego tatuażach? Daj nam znać w sekcji komentarzy!