Najlepszy przewodnik po tatuażach Conor McGregor

Ciekawi Cię kolorowe tatuaże Conora McGregora? Wyjaśniamy znaczenie jego kultowego dzieła z tuszem.

tatuaż z gorylem conor mcgregor

Conor McGregor to irlandzki bokser i zawodnik MMA znany na całym świecie ze swojego słynnego pojedynku bokserskiego z niepokonanym mistrzem Floydem Mayweatherem.

Jego inne znane walki to walka MMA z Khabibem Nurmagomedovem, walka wygrana przez jego przeciwnika.

Co ciekawe, Khabib następnie wyskoczył z klatki, by walczyć z drużyną McGregora, rozgniewany z powodu zapalnych uwag.

McGregor jest człowiekiem rodzinnym i ma dwójkę dzieci z ukochaną z dzieciństwa Dee Devlin. Pomimo kontrowersyjnych twierdzeń dotyczących niewierności McGregora i oskarżeń o potencjalne dziecko miłosne, para wciąż jest silna.

Odkąd dołączył do UFC, Connor McGregor wygląda zupełnie inaczej niż wtedy, gdy zaczął ten sport. Jego ciało pokryte jest sztuką z kilkoma kolorowymi tatuażami, które znajdują się w centrum uwagi.

Swój pierwszy tatuaż zrobił na wakacjach w Ayia Napa i od tego czasu dodał kilka unikalnych tatuaży.

W dzisiejszym przewodniku przyjrzymy się bliżej znaczeniom tatuażu Conor McGregor.

Dowiedz się o tatuażach Dwayne’a „The Rock” Johnsona w naszym następnym artykule.

Arabski Tatuaż Pisania

arabski tatuaż conor mcgregor

Tatuaż: Na lewej nodze Conora McGregora, blisko kostki, znajduje się arabski napis.

Interpretacja: Ayia Napa na Cyprze jest znana na całym świecie ze swojej epickiej sceny imprezowej. Kiedy był młodszy, pojechał na imprezę na imprezę i zrobił sobie ten tatuaż na nodze.

To był pierwszy tatuaż Conora McGregora. Zapytany, co to znaczy, powiedział: „To był mój pierwszy raz, kiedy byłem pijany… Dostałem go w Ayia Napa za 20 euro. To może znaczyć wszystko. Cóż, to wyjaśnia to!

Krucyfiks tatuaż

conor mcgregor krucyfiks tatuaż

Tatuaż: Krucyfiks ze skrzydłami znajduje się na karku.

Interpretacja: Chociaż krucyfiks generalnie pokazuje wiarę w Boga, McGregor pomylił wielu, gdy napisał na Twitterze „Pieprzyć politykę i jebać religię”.

Ludzie automatycznie zakładają, że jest katolikiem ze względu na swoje irlandzkie pochodzenie, ale nie możemy być pewni, ponieważ nie potwierdził.

Wierzy jednak w jakąś formę chrześcijaństwa. W 2017 roku on i długoletnia dziewczyna Dee Devlin zrobili wszystko, aby chrzciny syna.

Nie wiadomo jednak, czy McGregor chodzi do kościoła, jednak w 2019 roku został zmuszony do posprzątania dwóch kościołów w Nowym Jorku w ramach swojej pracy społecznej. Powiedział, że to doświadczenie było „pokorne”.

Nie przegap naszego przewodnika po tatuażach Lil Peep!

Ciernisty Helix Tatuaż

tatuaż z ciernistą spiralą conor mcgregor

Tatuaż: Helix of Thorns spływa z jego krzyża na dół jego pleców.

Interpretacja: McGregor nie mówił publicznie, co oznacza ten tatuaż. Wielu wierzy, że odnosi się do Chrystusa, a ponieważ tatuaż jest połączony z krucyfiksem, biegnąc wzdłuż jego kręgosłupa, może oferować jakąś formę duchowego połączenia.

McGregor nie miał widocznych tatuaży w 2013 roku i wydawał się dość szybko zakrywać swoje ciało sztuką, zwłaszcza gdy zaczął wzrastać do sławy.

Tatuaż goryla

tatuaż z gorylem conor mcgregor

Tatuaż: Uwagę zwraca tatuaż na klatce piersiowej Conora McGregora z dużym unikalnym gorylem.

Interpretacja: Ten tatuaż z gorylem Conor McGregor jest prawdopodobnie sposobem na zastraszenie swoich przeciwników. Goryl nosi koronę, trzymając w ustach serce.

Atrament został nieco zmieniony w stosunku do logo Straight Blast Gym, którego właścicielem jest trener John Kavanagh.

Zapytany o atrament na czacie Conana O’Briena, powiedział: „Czuję się, jakbym był królewskim gorylem, więc wziąłem koronę i kazałem mu zjeść serce. To było właściwe”.

W naszym najnowszym przewodniku opisujemy tatuaże Bena Afflecka.

Tatuaż różany

tatuaż z krzakami róży conor mcgregor

Tatuaż: Na jego lewym przedramieniu widnieje kolorowy krzew róży.

Interpretacja: Z tatuaży Conora McGregora ten tatuaż z różanego krzewu jest dziwnie wyjątkowy. Zawiera zegar wskazujący godzinę 15:35 i sztylet przebijający jedną z róż. Nie wiadomo jeszcze, czy czas ma jakieś znaczenie.

Zapytany o to, dlaczego robi sobie tatuaże, McGregor powiedział: „Po prostu podoba mi się to, jak wygląda na moim ciele… Nie spędzam miesięcy na wybieraniu tego, po prostu to widzę, dostaję i po prostu cieszę się doświadczeniem bycia tuszem na moim ciele dla reszta mojego życia. Nie wiem, co to jest.

Tatuaż „WOLNY JEST GŁADKI, GŁADKI JEST SZYBKI”

conor mcgregor slow jest gładki, gładki to szybki tatuaż

Tatuaż: „Powoli jest gładko, gładko jest szybko” widać na jego prawym przedramieniu.

Interpretacja: Ten tatuaż na ramieniu Conora McGregora jest frazą, o której wiadomo, że pochodzi z wojska, powiedzenia znanego powszechnie wśród Navy SEALs.

Znaczenie zachęca ludzi do powolnej praktyki, aby zrozumieli właściwą metodę i nie spieszyli się, ponieważ tak powstają błędy. Jeśli będziesz naciskać zbyt mocno, możesz się załamać.

McGregor uwielbia tatuaże, a kiedy szefowa UFC Dana White próbowała nakłonić go do wytatuowania się po przejściu na emeryturę, Conor odpowiedział: „Jesteś kurewsko stary, dlatego ich nie lubisz (tatuaże)!”

Tygrys tatuaż

tatuaż tygrysa conor mcgregor

Tatuaż: Tatuaż tygrysa jest centralnym elementem sztuki ciała Conora McGregora, zajmując większość miejsca na jego torsie.

Interpretacja: Na jego tułowiu siedzi duży kolorowy tygrys. Znany ze swojej nieustraszoności i mocy tatuaż tygrysa pasuje do osobowości Conora McGregora, gdy wchodzi na ring.

Zapytany o wybór tatuażu, powiedział: „Tygrys czasami na mnie skakał. Wydaje się, że to prawie coś znaczy. Myślę, że tygrys to odważne zwierzę. Polubiłem więc tygrysa i postanowiłem go zdobyć.

McGregor pojechał do Rosji jako gość Władimira Putina, aby obejrzeć finał mistrzostw świata między Francją a Chorwacją. Po spotkaniu z prezydentem udał się na karmienie i pogłaskanie tygrysa. Następnie żartobliwie poprosił o zmaganie się z nim, na co inni szybko odpowiedzieli: „Nie!”

Czy jesteś fanem Lil Wayne’a? Sprawdź jego historię tatuażu dalej.

Tatuaż „MCGREGOR i ZNANY”

conor mcgregor mcgregor i znany tatuaż

Tatuaż: Nad i pod tygrysem na jego torsie widać słowa „McGregor” i „Notorious”.

Interpretacja: McGregor to nazwisko legendy UFC. Imię to przekazał jego ojciec Tony McGregor, który niedawno został celebransem dla par pragnących się pobrać. Szkolił się w Irlandzkim Instytucie Celebrantów.

Conor przez całe życie otrzymał przydomek Notorious i z pewnością spełnił te oczekiwania, stając się jednym z największych nazwisk w MMA i UFC.

McGregor wyjaśnił swój pseudonim JD Sports: „Byłem znany z tego, że wpadałem w małe kłopoty. Mój trener tak mnie kiedyś nazwał”. Następnie powiedział: „A potem oczywiście jestem fanem Notorious B.I.G i muzyki wejściowej”.