Najlepszy przewodnik po tatuażach Johnson Dwayne „The Rock”

Chcesz dowiedzieć się więcej o tatuażach Dwayne Johnson? W naszym przewodniku przyjrzymy się bliżej jego historii tatuażu.

Dwayne The Rock Johnson

Dwayne Douglas Johnson, znany również pod pseudonimem The Rock, wypracował kilka różnych ścieżek kariery.

Przez całe życie Johnson był zaangażowany w pro wrestling, zawodową piłkę nożną, aktorstwo, produkcję i jest biznesmenem.

Według Forbesa Johnson jest najlepiej opłacanym aktorem na świecie.

Rodzina The Rock jest mocno związana z zapasami po obu stronach. Matka Dwayne’a, Ata Johnson, jest córką pierwszej w historii promotorki wrestlingu kobiety, Ofelii „Lia” Maivia.

Jego ojciec, Rocky Johnson, który niestety zmarł 15 stycznia 2020 roku, był pierwszym czarnym mistrzem Georgia Heavyweight. A teraz córka Rocka podpisała kontrakt z WWE, czyniąc ją najmłodszą osobą w historii, która kiedykolwiek podpisała kontrakt z firmą.

Dwayne powiedział, że jest „zaszczycony”, że jego córka podąża jego śladami: „Podpisała kontrakt z WWE, to po prostu rozsadza mój umysł!” Johnson powiedział Jimmy’emu Falonowi przez czat wideo.

Jako człowiek rodzinny i entuzjasta body art, Johnson postanowił dodać do swojej skóry trochę prawdziwego i znaczącego atramentu.

Tatuaże Dwayne Johnson reprezentują jego życie i rodzinę, a my przyjrzymy się, co każdy z nich oznacza dla niego.

Plemienny tatuaż

tatuaż plemienny dwayne johnson

Tatuaż: Atrament plemienny pokrywa jego lewe ramię, ramię i część pleców.

Interpretacja: Tatuaż na ramieniu The Rock to polinezyjski tatuaż plemienny, który został namalowany na Hawajach w 2003 roku przez tatuażystę Po’oino Yrondi. To dumny hołd dla samoańskiego dziedzictwa jego matki.

Atrament trwał około 60 godzin i jest podzielony na dziesięć różnych sekcji, z których każda opowiada inną historię o jego życiu i historii rodziny.

Oto, co mają na myśli:

1. Liście kokosa wskazują na wodza Samoa.

2. Słońce przynosi szczęście.

3. Trzy osoby w jednej reprezentują jego byłą żonę, córkę i siebie.

4. Zestaw opadających wirów reprezentuje przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

5. Para oczu pokazuje, że przodkowie Johnsona zawsze nad nim czuwają.

6. Wielkie oko odwróci uwagę wroga podczas konfrontacji.

7. Zęby rekina symbolizują walkę.

8. Kapłan pełni rolę przewodnika duchowego.

9. Kamienie są fundamentem samego życia i wreszcie

10. Skorupa żółwia, która odstraszy złe duchy.

Tatuaż ducha wojownika

tatuaż ducha wojownika dwayne johnson

Tatuaż: Tatuaż Ducha Wojownika pokrywa lewą stronę jego klatki piersiowej.

Interpretacja: Tatuaż na klatce piersiowej Rock jest również polinezyjski i jest kolejnym hołdem dla jego samoańskiego dziedzictwa.

Unikalny tatuaż Dwayne The Rock Johnson, który został również namalowany na Hawajach przez tatuażystę Po’oino Yrondi.

Wyjaśnił tatuaż na Facebooku, mówiąc: „Na Hawajach mamy słowo „mana”, co oznacza „duch”. „Mana wojownika” to mój fundament. Rdzeń symbolicznej historii, którą opowiada mój tatuaż (tatuaż). Moja mana to moje DNA, które sprawia, że ​​jestem uziemiony i głodny. Znajdź swoją „manę” i pozwól jej prowadzić. Zainspiruj Cię… abyś dzisiaj był trochę lepszy niż byłeś wczoraj”.

Tatuaż Brahma Bull

tatuaż dwayne johnson brahma byk

Tatuaż: Byk Brahma można znaleźć na jego prawym ramieniu.

Interpretacja: Tatuaż byka The Rock był regularnie widywany na nim podczas jego kariery WWE, dzięki czemu tatuaż stał się ikoną. Stał się jego podpisem i często pojawia się na koszulkach i innych gadżetach.

Johnson zawarł niedawno umowę ze sprzedawcą odzieży Under Armour, w którym byk jest ważnym elementem ich współpracy.

The Rock postanowił zaktualizować niesławny tatuaż byka w 2017 roku, reprezentujący wzrost i zmianę przez całe jego życie.

Ewolucja tatuażu byka

tatuaż ewolucyjny dwayne johnson bull

Tatuaż: Ewolucja byka

Interpretacja: Po 22 godzinach ujawniono nowy tatuaż Rocka. Znaczenie tatuażu Dwayne Johnson wyjaśniono na jego osobistym Instagramie w następującym poście:

„Ewolucja byka. Krew, pot & lat. Po 3 sesjach i 22h tatuowania ze światowej sławy @NikkoHurtado, historia prawie skończona.. Każdy szczegół jest odzwierciedleniem mojej osobistej historii.

Od pęknięć i ciężkich uszkodzeń kości, które reprezentują ciężkie lekcje życia, których nauczyłem się przez lata. Tak jak blizny i zmarszczki – jestem im bardzo wdzięczna, bo na nie zapracowali.

Do rogów, nie skierowanych w górę ani w bok, ale skierowanych prosto przed siebie, reprezentujących nieustanną energię i postęp do przodu.

Rdzeń i kotwica tego obrazu znajduje się w oku. Przyjrzyj się uważnie, a znajdziesz życie, energię, moc i poczujesz MANA (ducha). Oko opowiada historię destrukcyjnej pozytywnej energii, zawsze gotowej do zniszczenia wszechświata.

W zależności od światła i kąta, czasami energia jest subtelna, a czasami rażąca. Ale zawsze jest żywy i gotowy, aby zakłócić wszechświat i kochać i chronić moją rodzinę i wszystkie rzeczy, które kocham z intensywną pasją i wdzięcznością.

Pozdrowienia dla życia, nauki, rozwoju i rozwoju. Oraz pozytywnym zakłócającym, gotowym do zniszczenia wszechświata.

Co myślisz o jego kolekcji tatuaży? Chcielibyśmy o tym usłyszeć poniżej!