Najlepszy przewodnik po tatuażach Scarlett Johansson

Przyjrzyj się bliżej kolekcji tatuaży Scarlett Johansson w naszym przewodniku. Wyjaśniamy również znaczenie jej wyborów dotyczących tatuaży.

Scarlett Johansson bransoletka tatuaż

Scarlett Johansson jest amerykańską aktorką urodzoną w Nowym Jorku 22 listopada 1984 roku, zmieniając swój znak zodiaku w Strzelca.

Karierę aktorską rozpoczęła w latach 90. i jest znana na całym świecie, głównie dzięki występom w filmach o superbohaterach.

Chociaż Johansson ma dziecko z byłym mężem Romainem Dauriacem, nie odłożyło to jej kariery na dalszy plan, a ona jest obecnie 9. najbardziej dochodową gwiazdą kasową.

Wielu fanów Johanssona nadało jej przydomek ScarJo, jednak faktycznie stwierdziła, że ​​uważa to imię za „leniwe” i „obraźliwe”.

W odcinku PBS Finding your Roots Johansson odkryła niedawno, że jej stryjeczny dziadek zginął podczas II wojny światowej w warszawskim getcie w Polsce podczas nazistowskiej inwazji.

Johansson jest wielką fanką sztuki, nic więc dziwnego, dlaczego zdecydowała się rozpocząć swoją kolekcję body art.

Dzisiaj przyjrzymy się niektórym ze znaczeń tatuaży Scarlett Johansson.

Dwa połączone koła z tatuażem na literę „A”

Scarlett Johansson krąży i pisze tatuaż

Tatuaż: Po wewnętrznej stronie prawej kostki znajdują się dwa splecione kółka z literą A.

Interpretacja: Ponieważ Scarlet Johannson nigdy publicznie nie stwierdziła, co oznacza ten tatuaż, pozostaje nam tylko spekulować. Johannson był związany z Avengers przez dekadę.

Wielu fanów wierzy, że ten tatuaż może oznaczać Avengers: Infinity War, ze względu na dwa powiązane ze sobą kręgi, które oznaczają nieskończoność wraz z A jak Avengers.

Wschód słońca tatuaż

Scarlett Johansson wschód słońca tatuaż

Tatuaż: Obraz słońca wschodzącego na jej lewym wewnętrznym przedramieniu.

Interpretacja: Tatuaż wschodzącego słońca ogólnie symbolizuje optymizm i nowe początki. Kiedy zapytano Johansson, dlaczego dostała ten tatuaż, odpowiedziała:

„Od jakiegoś czasu mam tatuaż przedstawiający wschód słońca. Cieszę się, kiedy na to patrzę, ale główny powód, dla którego to zrobiłem, jest bardzo osobisty. Niektóre rzeczy muszą pozostać prywatne”.

Bransoletka tatuaż

Scarlett Johansson bransoletka tatuaż

Tatuaż: Na prawym nadgarstku Johanssona jest wytatuowana bransoletka.

Interpretacja: Ten tatuaż ma obraz tego, co niektórzy uważają za młot Thora zwisający z bransoletki. Jeśli przyjrzysz się uważnie, możesz również zobaczyć, że wpisałem [serce] NY.

Niektórzy fani uważają jednak, że to tylko prosty hołd dla „Wielkiego Jabłka”.

„LUCKY YOU” z tatuażem podkowy

Scarlett Johansson, masz szczęście z tatuażem podkowy

Tatuaż: Po prawej stronie żeber aktorki widać podkowę otoczoną napisem Lucky You.

Interpretacja: Na całym świecie, w wielu kulturach, ludzie uważają, że podkowa jest oznaką szczęścia. Scarlett dostała atrament od francuskiego tatuażysty i artysty graffiti, Fuzi Uvtpk.

Jagnięcina z tatuażem w kwiatowy wzór

Scarlett Johansson tatuaż z różami i owcami

Tatuaż: Ten wzór z jagnięciną i kwiatami zakrywa dużą część pleców Johanssona.

Interpretacja: Ten tatuaż na plecach Scarlett Johansson pokazuje, jak bardzo aktorka kocha sztukę. Atrament został po raz pierwszy zauważony w 2018 roku na Met Gala.

Chociaż Johansson prawdopodobnie dążył do eleganckiego wyglądu, gospodarz czatu Wendy Williams pomyślała inaczej. Omawiając wygląd Oscara Johanssona, powiedziała: „Tatuaże… są brudne z tyłu”..

Josh Lord był tatuażystą stojącym za tym dziełem i dyskretnie rysuje Johanssona od prawie dekady.

Róża Tatuaż

Scarlett Johansson tatuaż róża

Tatuaż: Scarlett ma obraz róży tuż pod lewą piersią.

Interpretacja: Johansson zdecydowanie ma słabość do róż po jej dużym tuszem różanym na plecach. Róże ogólnie reprezentują samo życie, z całym dobrem i złem. Scarlett postanowiła włączyć liście róży do swojego body artu.

Innym powodem tego tatuażu może być jej córka, która nazywa się Rose Dorothy Dauriac, co może być powodem, dla którego ten atrament jest tak blisko jej serca.

Latająca sowa tatuaż

Scarlett Johansson latająca sowa tatuaż

Tatuaż: Po prawej stronie jej żeber znajduje się latająca sowa.

Interpretacja: Spośród tatuaży Scarlet Johansson ten jest najbardziej popularny wśród entuzjastów body artu.

Sowa symbolizuje mądrość, aw niektórych kulturach jest postrzegana jako obrońca i opiekun. Wiele innych celebrytów również napisało tuszem ptaka, w tym Justin Bieber i Drake.

Tatuaż logo Avengers

Scarlett Johansson pościg logo tatuaż

Tatuaż: Na prawym ramieniu widać logo Avengers.

Interpretacja: W maju 2018 r. obsada Avengers (oprócz Marka Ruffalo) poszła do właściciela East Side Ink, Josha Lorda, aby narysować to logo.

Kiedy Lord udzielił wywiadu Revolver Magazine na temat tuszu, powiedział: „Ukryty jest tam symbol dla każdego w filmie… Tam też są ukryte ich inicjały”.

Tatuaż Scarlett Johansson Avenger nie został wyjaśniony, jaka była jej konkretna personalizacja.