Przewodnik po tatuażach Justina Biebera i znaczenia

Przechodzimy przez epicką podróż do sztuki ciała Justina Biebera. Spójrz na wszystkie jego tatuaże oraz historie i znaczenia za nimi.

Justin Bieber tatuaż korona

Justin Drew Bieber jest kanadyjskim autorem tekstów i piosenkarzem, który podpisał kontrakt z RBMG Records w młodym wieku 13 lat.

Gdy tylko Bieber skończył 16 lat, rozpoczął swoją podróż do sztuki ciała. Jego ojciec jest również entuzjastą tatuażu, a para ma kilka tatuaży razem.

Bieber bardzo głośno mówi o swojej wierze, nawet prowadził nabożeństwo w sierpniu 2019 r., Nic więc dziwnego, że wiele tatuaży Justina Biebera ma dla nich aspekt religijny.

Jego sztuka ciała działa jako forma uwolnienia jego wewnętrznych myśli i uczuć, a niektóre tatuaże oznaczają ważne dni w jego życiu.

W poście na Instagramie w 2018 roku Bieber powiedział: „Absolutnie kocham sztukę, a moje ciało stało się płótnem i jest tak zabawne!”.

W dzisiejszym przewodniku przyjrzymy się niektórym ze słynnych znaczeń tatuażu Justina Biebera.

Tatuaż ptak

tatuaż na biodrze Justina Biebera

Tatuaż: zarys mewy na lewym biodrze

Interpretacja: Ten mały ptak był pierwszym tatuażem Justina Biebera i został wytatuowany tuż po jego 16. urodzinach. W wywiadzie dla GQ Bieber powiedział: „Był oparty na książce, którą przeczytała cała jego rodzina”.

Zarówno jego wujek, jak i ojciec również mają tę sztukę ciała w swojej kolekcji. Jest to zarys mewy z „Johnathan Livingston Seagull” z bajki Richarda Bacha.

Tatuaż klatki piersiowej

tatuaż na klatce piersiowej Justina Biebera

Tatuaż: Pionowe litery hebrajskie

Interpretacja: Pionowy tatuaż wzdłuż klatki piersiowej Justina jest napisany po hebrajsku i oznacza “Jeszua”. Oznacza Jezusa i jest tylko jednym z wielu tatuaży reprezentujących wiarę Justina Biebera. Zarówno Justin, jak i jego ojciec dostali pasujący tatuaż podczas podróży do Izraela w 2011 roku.

Tatuaż na lewej nodze

Justin Bieber tatuaż na lewej nodze

Tatuaż: Jezus i korona cierniowa, lewa łydka.

Interpretacja: Ten tatuaż na nodze Justina Biebera przedstawia duży portret Jezusa w koronie cierniowej, często przypominający wielu o tym, kiedy Jezus umarł za nasze grzechy. To tylko jeden z wielu tatuaży religijnych, które ma piosenkarka.

W marcu 2020 roku Bieber wydał piosenkę „Dziękuję Jezu”, aby pokazać, jak bardzo dziękuje mu za jego sukces.

Tatuaż złożonymi rękami

Justin Bieber z założonymi rękami tatuaż

Tatuaż: Złożone ręce modlitewne u dołu lewej nogi.

Interpretacja: Kolejny hołd religijny, ten tatuaż na nogę Justina Biebera, został wyjaśniony przez sławnego tatuażystę JonBoya jako „Reprezentacja jego wiary w Jezusa i jego podróży w poszukiwaniu celu w Bogu”. Była dziewczyna Selena Gomez również ma uderzająco podobną parę założonych dłoni na udzie.

Tatuaż „UWIERZ”

Justin Bieber wierzy, że tatuaż

Tatuaż: „Uwierz” na jego lewym ramieniu.

Interpretacja: W wywiadzie dla gospodarza CBS-Late Night, Davida Lettermana, Justin Bieber stwierdził, że wydanie jego albumu dla „Believe” było „ważnym dniem”.

To doprowadziło go do zdobycia atramentu i sposobu na zaznaczenie pamiętnej okazji. „Believe” był jego trzecim albumem, na którym Bieber próbował odejść od swojego poprzedniego gatunku popu dla nastolatków.

Chiński znak tatuaż

Justin Bieber chiński tatuaż z postacią

Tatuaż: Chiński symbol po prawej stronie piersi.

Interpretacja: Ten tatuaż na klatce piersiowej Justina Biebera prawdopodobnie powinien był włożyć w to trochę więcej myśli. Chociaż symbol miał mówić „Podążaj za swoim sercem”, gdy symbole są umieszczone jeden na drugim, oznacza to coś zupełnie innego. To znaczy słaby i nieśmiały.

Tatuaż korony

Justin Bieber tatuaż korona

Tatuaż: Korona po lewej stronie, tuż pod obojczykiem.

Interpretacja: W sierpniu 2012 roku Bieber został wytatuowany koroną na obojczyku. Ten tatuaż Justina Biebera Crown skłonił wielu do myślenia, że ​​był to hołd dla „Króla Popu” Michaela Jacksona po jego nagłym odejściu. Ponieważ Bieber nigdy nie przedstawił wyjaśnienia, pozostaje nam tylko spekulować.

sowa tatuaż

Justin Bieber tatuaż sowa

Tatuaż: Sowa na lewym zewnętrznym przedramieniu.

Interpretacja: Ten tatuaż Justin Bieber Owl jest znany z tego, że reprezentuje mądrość. Jest to jeden z kilku ptaków, które Bieber dodał do swojej kolekcji atramentów, drugim jest orzeł. Umieścił również tę samą sowę w swoich efektach specjalnych podczas trasy Believe.

Róża Tatuaż

Justin Bieber tatuaż z różą

Tatuaż: Róża przy jego prawym łokciu.

Interpretacja: Różany tatuaż Justina Biebera, który jest popularny wśród entuzjastów body artu na całym świecie. Sam Bieber nie wyjaśnił, dlaczego dostał atrament, jednak róża może oznaczać krew, zmartwychwstanie i odrodzenie.

Został namalowany przez jego ulubione studio tatuażu „Bang Bang” w Nowym Jorku.

Hokejowy tatuaż (Stratford Cullitons)

Justin Bieber tatuaż hokejowy

Tatuaż: Logo zespołu Stratford Cullitons na lewym łopatce.

Interpretacja: Hokej jest popularnym sportem w Kanadzie, a dziadek Biebera upewnił się, że zaangażował go w miłość, jaką darzył Stratford Cullitons. Tak więc, w hołdzie dla swojego dziadka, Bieber nałożył logo zespołu na łopatkę.

Pokazał to na Instagramie z podpisem „Mój dziadek zawsze zabierał mnie do Stratford Culliton w każdy piątek wieczorem, to jest dla ciebie dziadku”.

Tatuaż z cyframi rzymskimi

Justin Bieber tatuaż z rzymskimi cyframi

Tatuaż: Cyfry rzymskie na prawym obojczyku Biebera.

Interpretacja: Ten tatuaż Justina Biebera z rzymskimi cyframi został wyjaśniony w wywiadzie dla GQ. Bieber wskazał na tatuaż na prawym obojczyku i powiedział: „To są urodziny mojej mamy, wygląda na to, że mam dużo rzeczy związanych z moją mamą”..

Chociaż ten tatuaż miał wielkie intencje, Justin prawdopodobnie powinien był przeprowadzić lepsze badania, ponieważ 1975 w cyfrach rzymskich jest w rzeczywistości MCMLXXV.

Tatuaż symbol Chrystusa

Justin Bieber chrystus symbol tatuaż

Tatuaż: Symbol Chrystusa na lewym przedramieniu.

Interpretacja: Rozmawiając z GQ Justin Bieber powiedział: „X oznacza nieznane, wiesz, może znają moją powłokę lub artystę, ale niekoniecznie mnie”. Ten tatuaż przyniósł złą reklamę po tym, jak tatuażysta z Londynu publicznie powiedział:

„Kiedy powiedziałem, że to 1000 funtów, ochroniarz Biebera nie chciał płacić. Zlekceważyli mnie i próbowali targować się o pieniądze. W końcu przyjąłem 500 funtów tylko po to, żebym mógł iść… W zasadzie to żart i rozpieszczony bachor. Kiedy tam byłem, widziałem, jak Justin wpada w szał ze swoim osobistym asystentem. To było haniebne”.

Tatuaż ryb koi

Justin Bieber tatuaż z rybą koi

Tatuaż: Ryba Koi na lewym przedramieniu.

Interpretacja: Ryba Koi po japońsku oznacza karp i jest bardzo popularnym symbolem w kulturach azjatyckich. Wielu artystów tatuażu uważa, że ​​Koi oznacza szczęście, dobrobyt i niezależność, a także wiele innych rzeczy. Ten tatuaż został napisany tuszem po wizycie w Kopenhadze.

Tygrys tatuaż

tatuaż tygrysa justina biebera

Tatuaż: Boczny portret twarzy tygrysa na lewym górnym ramieniu.

Interpretacja: Niedługo po tym, jak Bieber dostał tusz Koi, skorzystał z okazji w Szwecji, aby dodać kolejny kawałek do swojej kolekcji sztuki ciała. Jego nowy atrament był tygrysem obnażającym zęby w złośliwy sposób. Tygrys reprezentuje siłę i moc.

Selena Gomez Anioł Tatuaż

tatuaż anioła justina biebera

Tatuaż: Anioł Selena Gomez na prawym nadgarstku.

Interpretacja: To hołd dla Seleny Gomez, jego byłej dziewczyny. Zdjęcie zostało zrobione z jej sesji zdjęciowej Elle. Para jest włączona i wyłączona od kilku lat od 2010 roku. W rozmowie z GQ Bieber powiedział:

„To moja była dziewczyna, więc trochę próbowałem zakryć twarz cieniem, ale ludzie nadal wiedzą”, pokazując, że prawdopodobnie żałuje, że dostał atrament”.

Tatuaż Rycerza i Miecza

Justin Bieber rycerz i tatuaż z mieczem

Tatuaż: Rycerz i Miecz na lewym wewnętrznym przedramieniu.

Interpretacja: W przeciwieństwie do swoich innych tatuaży, Bieber nie korzystał z Internetu, aby pochwalić się tym, w rzeczywistości był znacznie cichszy.

Atrament przedstawia króla wyciągającego miecz z kamienia, co mocno pasuje do historii króla Artura. Mniej więcej w tym samym czasie, gdy ten tatuaż został wytatuowany, Bieber miał problemy z sąsiadem z powodu jego antyspołecznego zachowania.

Zamek tatuaż

tatuaż zamek justin bieber

Tatuaż: Zamek z falami na lewym dolnym ramieniu.

Interpretacja: W 2013 roku Justin Bieber w końcu ukończył swój półrękaw tym zamkiem. To kolejny tatuaż, który Justin dzieli ze swoim ojcem. Zamek reprezentuje ochronę, moc i siłę.

Krwawiący Glob Tatuaż

tatuaż na świecie Justina Biebera

Tatuaż: Kula krwawiąca na krzyżu, lewe wewnętrzne przedramię.

Interpretacja: Ten tatuaż na ramieniu Justina Biebera jest prawdopodobnie jednym z najbardziej wyjątkowych. Jest to kula na krzyżu, krwawiąca koroną cierniową. Został on dodany do jego kolekcji w maju 2013 roku i pokazuje cierpienie Jezusa zniesione dla reszty świata.

Tatuaż oczu

tatuaż na oko justina biebera

Tatuaż: Mama Biebera patrzy na jego lewe ramię.

Interpretacja: To oko wypisane atramentem na skórze Justina jest w rzeczywistości jego matką, Pattie Mallette! Na Instagramie dodał napis „Mama zawsze patrzy”. Artysta tatuażu Keith ze studia tatuażu Bang Bang w Nowym Jorku udzielił wywiadu MTV, powiedział:

„Dla niego to było tak, jakby czuwała nad nim matka, coś ochronnego. To całkowicie od mamy. Rozmawialiśmy o tym, że oboje mamy tatuaże dla naszych matek i że jest to coś, czego nigdy nie będziemy żałować.

Tatuaż wersetu biblijnego

Justin Bieber Biblia werset tatuaż

Tatuaż: Werset biblijny na prawym łopatce.

Interpretacja: Biblijny werset ma jasne znaczenie i zaznaczył 22. tuszowanie Biebera, które miało miejsce tuż przed jego 20. urodzinami. Jest to wyraźnie jeden z wersetów, z którymi Bieber najbardziej się kojarzy. To tatuaż na plecy Justina Biebera, którego prawdopodobnie nie zapomnisz.

Tatuaż Orzeł

Justin Bieber tatuaż orzeł

Tatuaż: Orzeł na lewym bicepsie.

Interpretacja: Ten tatuaż Justina Biebera jest jednym z dwóch orłów. Orły symbolizują moc i mądrość, jednak Bieber nie wyjaśnił publicznie, dlaczego otrzymał ten tatuaż.

Tatuaż „LEPSZY W 70”

Justin Bieber lepszy w wieku 70 lat

Tatuaż: Lepiej w wieku 70 lat na prawym udzie.

Interpretacja: W poście na Instagramie Justin Bieber powiedział: „Patrzę wstecz na wiele rzeczy w moim życiu, błędy, niepewność i chociaż czuję, że zmarnowałem dużo czasu, sprawia to, że chcę być lepszy, szybszy i dłuższy! Dla mnie osobiście chcę pracować codziennie, aby być lepszym w wieku 70 lat!”

Tatuaż gwiazdy na lewym ramieniu

Justin Bieber gwiazda tatuaż na lewym ramieniu

Tatuaż: Gwiazda na jego lewym ramieniu.

Interpretacja: W grudniu 2013 roku podczas podróży na Filipiny Bieber ujawnił ten tatuaż. W tym czasie pomagał także w zbieraniu funduszy dla ofiar tajfunu. Dla niektórych gwiazdy reprezentują relację człowieka z Bogiem.

Tatuaż błazna

Justin Bieber tatuaż błazna

Tatuaż: Błazen na prawym wewnętrznym przedramieniu.

Interpretacja: Ten tatuaż został namalowany tuszem wkrótce po Bieberze, został przyłapany na obciąganiu dwóch domów sąsiadów i może być jego sposobem na walkę ze złą prasą. Został mu nałożona grzywna w wysokości 80 000 $ i okres próbny.

Pozew między parą został ostatecznie rozstrzygnięty w 2018 roku, którego szczegóły nie zostały określone. W dokumentach stwierdzono, że Bieber również splunął w twarz sąsiada.

Kompas Tatuaż

tatuaż kompas justin bieber

Tatuaż: Kompas na lewym górnym przedramieniu.

Interpretacja: W niecałe 24 godziny po tym, jak pokazał swojego Błazna, Bieber wrócił do gry z nowym postem w mediach społecznościowych, pokazując swój tusz do kompasu. Kompas wskazuje kierunek, coś, czego Bieber wyraźnie potrzebował, w czasie, gdy jego zachowanie stało się nieco chaotyczne.

Tatuaż „MIŁOŚĆ”

Justin Bieber kocha tatuaż

Tatuaż: MIŁOŚĆ pionowo na prawym wewnętrznym przedramieniu.

Interpretacja: Samo słowo „miłość” jest dość oczywiste. Utwór został odsłonięty w 2014 roku, kiedy plotki mówiły, że Justin i Selena wrócili do siebie, to tylko podsyciło spekulacje.

Tatuaż wiolinowy

Justin Bieber tatuaż wiolinowy

Tatuaż: Klucz wiolinowy za lewym uchem.

Interpretacja: Z tatuaży Justina Biebera ten jest znacznie prostszy i pokazuje jego miłość do muzyki. Z karierą trwającą ponad dekadę nie wygląda na to, żeby Bieber był gotowy odłożyć mikrofon w najbliższym czasie.

Krzyż tatuaż na klatce piersiowej

Justin Bieber tatuaż krzyż na klatce piersiowej

Tatuaż: Krzyż na środku jego klatki piersiowej.

Interpretacja: Duży krzyż na środku jego klatki piersiowej pokazuje, jak poważnie Bieber traktuje swoją wiarę. Jest to jeden z wielu hołdów religijnych umieszczonych na jego ciele. To kolejny tatuaż Justina Biebera Jesus do dodania do kolekcji.

Tatuaż „Wybacz”

Justin Bieber wybacza tatuaż

Tatuaż: „Przebacz” na prawej talii.

Interpretacja: W 2014 roku Bieber postanowił zrobić sobie tatuaż podczas lotu z Panamy do Kanady. Wyjaśnił: „Przebaczenie jest potężne, przebacz tak, jak Jezus umarł na krzyżu, aby przebaczyć nasze grzechy”.

Tatuaż pojawił się 5 dni po jego aresztowaniu na plaży w Miami, gdzie został znaleziony nielegalnie wyścigi uliczne i został oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu, stawianie oporu podczas aresztowania i prowadzenie pojazdu bez ważnego prawa jazdy.

Tatuaż balonowej dziewczyny Banksy’ego

tatuaż Justina Biebera z balonem Banksy'ego

Tatuaż: Dziewczyna z balonikiem Banksy’ego na prawym przedramieniu.

Interpretacja: Podczas przesyłania swojego nowego tatuażu na Instagram, aby pokazać wszystkim swoim fanom, Bieber dodał podpis: „Nie pozwól, aby Twoje marzenia odpłynęły”..

Diamentowy tatuaż

Justin Bieber diamentowy tatuaż

Tatuaż: Diament na prawym nadgarstku.

Interpretacja: Diament jest obecny w okładce albumu „Confident”, piosence, w której występuje Chance the Rapper i jest częścią tatuażu Justina Biebera. W albumie Biebera „Journals” jest również przedstawiony mały diament, podobny do jego żony, tatuaż Hailey Baldwin za uchem.

Krzyż tatuaż na twarzy

Justin Bieber krzyż tatuaż na twarzy

Tatuaż: Mały krzyżyk obok lewego oka Biebera.

Interpretacja: To drugi tatuaż na twarz Justina, a oba zostały namalowane przez sławnego tatuażystę JonBoya. Atrament religijny został wykonany w 2016 roku, a jego obecna żona Hailey Baldwin również wytatuowała ten sam mały krzyż na szyi tuż przed zaręczynami.

Gwiazda tatuażu graffiti

Justin Bieber tatuaż gwiazda graffiti

Tatuaż: Gwiazda graffiti na prawym zewnętrznym przedramieniu.

Interpretacja: Justin Bieber uwielbia graffiti, więc nic dziwnego, że ten kawałek został dodany do jego kolekcji.

W Brazylii Bieber może zostać aresztowany za wandalizm, jeśli wjedzie do kraju po tym, jak został przyłapany na graffiti hotelu w 2013 r. Następnie jego zespół bezpieczeństwa zaatakował fotografów, którzy złapali go przed kamerą. Bieber również znalazł się pod ostrzałem po tym, jak na ulicach San Francisco znaleziono promocje graffiti, aby promować jego nowy album „Purpose”.

Koreański tatuaż z maską

Justin Bieber koreańska maska ​​tatuaż

Tatuaż: Koreańska maska ​​na prawym przedramieniu.

Interpretacja: Seunghyun Jo, tatuażysta z Toronto, który pochodzi z Korei Południowej, narysował ten kawałek na Bieberze niecały miesiąc po tym, jak dostał swój atrament „Przebacz”..

Napisał na Instagramie „Love @seunghyunjotattoos świetny człowiek pracy…. Kocham Koreę!” Bieber ma również kilka innych azjatyckich tatów, w tym rybę Koi i japoński symbol Kanji.

Tatuaż „Cierpliwość”

tatuaż Justina Biebera cierpliwość

Tatuaż: „Cierpliwość” wypisany pionowo z prawej strony szyi.

Interpretacja: Tatuaż Justina Biebera „Cierpliwość” został z dumą dodany do jego kolekcji w 2014 roku. Uzyskanie tatuażu cierpliwości jest często pisane jako trwałe przypomnienie, aby zaakceptować wszelkie problemy lub opóźnienia w swoim życiu bez niepokoju, a nawet złości.

Tatuaż „LL”

tatuaż justin bieber ll

Tatuaż: LL na lewym ramieniu.

Interpretacja: Ten tatuaż na ramieniu Justina Biebera jest o wiele bardziej znaczący. Wyjaśniając ten kawałek w wywiadzie dla GQ Bieber, powiedział: „Ten jest naprawdę fajny, historia za nim polega na tym, że LL oznacza głowy nisko do góry. Tylko po to, by nigdy nie trzymać głowy nisko i zawsze szukać lepszych dni”.

Tatuaż „G”

Justin Bieber litera g tatuaż

Tatuaż: „G” na prawym ramieniu Biebera.

Interpretacja: G ma duże znaczenie dla Justina Biebera, w wywiadzie dla GQ powiedział: „Mam to dla mojego chłopca, jego córka ma na imię Georgia i ma stan mózgu, więc dostałem to dla niego, tylko po to, by go wesprzeć i dać mu znać Mam jego plecy”. Jak słodko!

 „Celowy” tatuaż

tatuaż Justina Biebera

Tatuaż: Cel w środku jego żołądka.

Interpretacja: Ponownie, tak jak zrobił to ze swoim tatuażem „Believe”, jest to kolejny utwór, który wyznacza ważny dzień w karierze Justina Biebera, wydanie jego albumu „Purpose” z 2015 roku.

Skrzydła na karku

tatuaż skrzydła justina biebera

Tatuaż: Skrzydła na karku.

Interpretacja: W wywiadzie dla GQ Bieber nie wdawał się w szczegóły, dlaczego dostał tatuaż, ale powiedział, że był to jego ulubiony tatuaż w 2016 roku.

Tatuaż szyi Justina Biebera „trwał około 3 i pół do 4 godzin…. I to było po prostu szalenie niewygodne” mówiąc o pozycji jego szyi. Jest bardzo podobny do Davida Beckhama

Tatuaż „SONOFGOD”

Justin Bieber syn boga tatuaż

Tatuaż: Syn Boży tuż pod jego klatką piersiową.

Interpretacja: Ten tatuaż Justina Biebera Syna Boga jest dość dużym przypomnieniem oddania Biebera dla jego wiary.

W 2017 roku pokrył tatuaż znacznie większym kawałkiem torsu. Chociaż słowa są nadal widoczne, jego tors przedstawia teraz anioły, chmury, łuki i bramy niebios. Dostał oryginalny tatuaż z powrotem w 2016 roku, gdzie pokazał go swojej publiczności show we Włoszech.

Tatuaż lwa

tatuaż lew justin bieber

Tatuaż: Lew po lewej stronie klatki piersiowej.

Interpretacja: To kolejny atrament, który Bieber został wytatuowany w studiu „Bang Bang” w Nowym Jorku. Źródło powiedziało E! Wiadomości: „Justin jest w świetnym miejscu, naprawdę szczęśliwy i zawsze był fanem lwów……Lwy reprezentują odwagę”. Te tatuaże na klatce piersiowej Justina Biebera naprawdę przyciągają wzrok.