Siyah Erkekler İçin 360 Dalga Nasıl Gidilir?

Siyah erkekler için 360 dalga her zaman popüler olmuştur. Ancak dalgalı saç kesimi, biraz çaba gerektiren havalı, kısa bir saç modelidir. 360 dalga elde etme süreci, bir du-paç, fırça, saç nemlendiricisi veya yağı (pomad) ve iyi bir şampuan veya saç kremi gerektirir. Derin 360 dalga elde etme adımları zaman aldığından, saçlarında dalgalar elde etmek isteyen erkeklerin sabırlı olmaları gerekir..

Aşağıda, siyah erkekler için 360 dalganın nasıl elde edileceğine dair adım adım kılavuzumuzu bulacaksınız. Başlamak için, bir şakak solması ve kenarı yukarı doğru olan bir vızıltı kesimi almanızı öneririz. Temiz bir saç çizgisi, saçınızdaki dalgaların canlı görünmesini sağlamak için uzun bir yol kat eder.!

Siyah Erkekler İçin 360 Dalga Nasıl Gidilir?

Derin 360 Dalgalar Elde Etmek İçin 6 Adım

Saçınızda dalgaları olabildiğince hızlı nasıl elde edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  1. Vızıltılarınızı keserken, çok kısa gitmediğinizden emin olun. Saç derinizi görmeyecek kadar kalın olmasını istediğinizi berberinize söylemek isteyeceksiniz..
  2. Ardından, dalgalı bir fırça ile saçınızı 1-2 dakika fırçalamak isteyeceksiniz. Erkekler için iyi bir fırça %100 Boar Bristles Diane fırçasıdır. Saçınızın yapısına ve dalgalarınızın ne kadar derin olmasını istediğinize bağlı olarak hem sert hem de yumuşak kıllı bir fırçaya sahip olmak iyi bir fikir olabilir..
  3. Şimdi akan sıcak suya bir bez koyun. Bezden biraz su sıkın ama nemli bırakın. Ardından sıcak havluyu saçınızın üzerine koyun ve silin. Başınızın yanlarını ve arkasını almadıysanız, bu alanlar için işlemi tekrarlayın..
  4. Daha sonra saçınıza iyi bir nemlendirici veya pomad uygulayın..
  5. Kaputun başınızın üstünde nerede oluştuğunu bulun ve öne, yanlara ve arkaya doğru fırçalamaya başlayın. Saçınızın hiçbir yerini kaçırmadığınızdan emin olun. Her yönde en az 20 vuruş fırçalamak isteyeceksiniz.
  6. Son olarak, başınıza bir dalga başlığı veya du-bez takın. Optimum sonuçlar için bunu gece uyurken yapmanızı öneririz, çünkü özellikle dalgalarınızın dağılmasını önleyecektir..

Dalgalarınızı alana kadar tüm bu işlemi tekrarlayın. 360 dalganın görünmesi 4 hafta kadar sürebilir, bu nedenle bu işlemi her gün tekrarlayın. Saç dalgalarınızı kaybetmeye başlarsanız, saçınızı çok sık yıkıyor veya yeterince fırçalamıyor olabilirsiniz..

Dalgalı Havalı Siyah Erkekler

İlham almak istiyorsanız veya saçınızdaki dalgaların nasıl görüneceğini merak ediyorsanız, aşağıdaki dalgalı saç modellerine göz atın..

Erkekler İçin Serin 360 Dalgalar

Siyah Saçlar İçin Kalın Dalgalar

Siyah Saçlar İçin Kalın Dalgalar

Dalgalar ve Kenar Yukarı ile Yüksek Cilt Solması

Dalgalar ve Kenar Yukarı ile Yüksek Cilt Solması

Derin 360 Dalgalar

En İyi Derin 360 Dalgalar

Küçük Dalgalar ve Keçi Sakallı Sıcaklık Solması

Küçük Dalgalar ve Keçi Sakallı Sıcaklık Solması

Dalgalar ve Sakal ile Düşük Cilt Solması

Dalgalar ve Sakal ile Düşük Cilt Solması

Düşük Kel Solma ve Sıralı Dalgalar

Düşük Kel Solma ve Sıralı Dalgalar

Saç Tasarımı ve Sakal ile 360 ​​Dalga

Saç Tasarımı ve Sakal ile 360 ​​Dalga