50 pomysłów na fryzurę dla Edgy Miley Cyrus

Wiele rzeczy można i powiedziano o Miley Cyrus, ale jedno jest pewne. Jeśli chodzi o fryzury, nic nie może być dla niej uznane za „ekstremalne” lub „zadziorne”. Piosenkarka i nastoletnia aktorka przeszła od super słodkich fal Disneya do rockowych pixies iz powrotem do miękkich loków przez całą swoją karierę. Przewiń najlepsze pomysły na fryzury Miley Cyrus wszechczasów i jej ewolucyjny styl, właśnie tutaj.

1. Blondynka na brunetce Ombre

Zacznijmy od obecnego wyglądu Miley Cyrus. Tak dzisiaj wygląda piosenkarka. Wróciła do długich włosów i bardzo małego makijażu, oswojonego i skromnego wyglądu w porównaniu do tego, co nosiła na początku 2010 roku.

brunetka blondynka ombre miley cyrus fryzura

Źródło

2. Ciemne włosy Strzyżenie Miley Cyrus

Narodziny Miley Cyrus brzmiały Destiny Hope, ponieważ jej rodzice mieli nadzieję, że będzie przeznaczona do wielkości. Miała również przydomek Smiley, ponieważ dużo się uśmiechała jako dziecko. Został później skrócony do Miley. Piosenkarka następnie oficjalnie zmieniła swoje imię na Miley.

ciemna młoda fryzura miley cyrus

Źródło

3. Blondynka boi się fryzury Miley Cyrus

Nigdy nie bojąc się pokazać swoich prawdziwych kolorów, oto Miley nosząca zestaw niechlujnych blond dredów i parę puszystych, różowych uszu króliczka jako jej nowe ulubione akcesorium do włosów. Ma też tatuaż ze sztuczną twarzą w kształcie fioletowego serca.

blond dready miley cyrus fryzura

Źródło

4. Czeska fryzura Miley Cyrus

Bądźmy przez chwilę szczerzy. Czy to jest bardziej artystyczne niż to? Absolutnie miażdżymy się tutaj wyglądem Miley z piaskowymi blond włosami naturalnie rozchylonymi pośrodku i prawie bez makijażu.

proste włosy fryzura miley cyrus

Źródło

5. Pleciony Bun

Oto rodzaj fryzury, która stała się znakiem rozpoznawczym tej piosenkarki i którą ona i ona sama mogą z taką łatwością wykonać. Jest to pleciony, górny kok, umieszczony bardzo blisko czoła i związany gumką z lat 90..

pleciony kok fryzura miley cyrus

Źródło

6. Strzyżenie w kucyk Miley Cyrus

Wracamy do króliczych uszu, ale tym razem Miley zdecydowała się na elegancki i prosty kucyk. Możesz zobaczyć jej naturalnie ubarwione korzenie, a także jej blond włosy z tyłu. Wszyscy też jesteśmy gotowi na idealne kocie oko!

fryzura miley cyrus w kucyk

Źródło

7. Miodowa blond fryzura Miley Cyrus

Wyjmijcie lokówki, dziewczyny, bo tym razem chodzi o fale na plaży! I porozmawiaj o tym pięknym kolorze włosów. Nazywa się miodowa blondynka, a Miley wybrała ją, ponieważ podkreśla jej cudowne niebieskie oczy.

miód blond miley cyrus fryzura

Źródło

8. Retro fryzura Miley Cyrus

Oto Miley promująca swój album z 2016 roku, Younger Now. Podczas jednego z jej występów na żywo nosiła ten inspirowany stylem country wygląd z wysadzanym klejnotami niebieskim strojem i typową fryzurą w jej starym, brązowym kolorze włosów.

retro fryzura miley cyrus

Źródło

9. Strzyżenie brunetki Miley Cyrus

Choć teraz wydaje się to tak odległe, był czas, kiedy Miley Cyrus była nastolatką, jak wszyscy inni, z długimi, brunetkowymi włosami. A oto retrospekcyjne zdjęcie jej grającej na gitarze, aby to udowodnić.

brunetka miley cyrus fryzura

Źródło

10. Strzyżenie Miley Cyrus z grzywką

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak twoja ulubiona piosenkarka, Miley Cyrus, wygląda z grzywką? Nie zastanawiaj się dłużej, ponieważ jest tutaj w całej okazałości ze wspaniałym zestawem blond grzywek. Jeśli ośmielimy się powiedzieć, wygląda nawet ładniej niż zwykle.

blond grzywka fryzura miley cyrus

Źródło

11. Strzyżenie Miley Cyrus z bocznymi grzywkami

Kontynuując temat grzywki, oto ona z zestawem grzywek bocznych z lat 90. Miley wciąż nie porzuciła swoich platynowych blond włosów, ale możemy zauważyć tego oznaki wkrótce, gdy piosenkarka zaczyna coraz bardziej pokazywać swoje korzenie.

grzywka w bok fryzura miley cyrus

Źródło

12. Warstwowa fryzura Miley Cyrus

Czas na kolejną podróż w głąb pamięci, gdy spojrzymy na to zdjęcie Miley z jej dni jako „dobrej dziewczyny”. Nosiła włosy w średniej długości blond fryzurze z wieloma warstwami, które pomogły jej uzyskać objętość.

warstwowa fryzura miley cyrus

Źródło

13. Strzyżenie Miley Cyrus z niechlujnym warkoczem

Innym przykładem z jej klasycznych czasów jest ten niechlujny warkocz, który założyła na imprezie na czerwonym dywanie. Uwielbiamy też maślanożółtą sukienkę, którą miała na sobie, a także opadające diamentowe kolczyki. To był spokój przed wielką rewolucją Miley.

niechlujny warkocz fryzura miley cyrus

Źródło

14. Strzyżenie Top Bun Miley Cyrus

Oto zdjęcie, które udowadnia, że ​​Miley Cyrus jest taka jak reszta z nas, dziewczyn. Używa pączka do stworzenia swojej górnej bułki i wygląda uroczo jak guzik, kiedy to robi. To główna inspiracja dla włosów!

górna fryzura miley cyrus w kok

Źródło

15. Słodka fryzura Miley Cyrus

To kolejny współczesny wygląd, który sprawił, że wiele osób zastanawiało się, czy Miley w końcu dorosła i jest gotowa porzucić swoje zbuntowane młode lata i udać się w kierunku dojrzałości. Pozwolimy Ci być sędzią.

słodka fryzura miley cyrus

Źródło

16. Zimowa fryzura Miley Cyrus

Jednak w tamtych czasach kasztanowy brąz był charakterystycznym kolorem włosów Miley Cyrus i nie zmieniała go przez bardzo długi czas. Tutaj ma na sobie super uroczą czapkę, którą możesz całkowicie skopiować zimą.

zimowa fryzura miley cyrus

Źródło

17. Strzyżenie nastoletniej Miley Cyrus

Oto sesja zdjęciowa Miley w maju 2009 roku dla Teen Vogue. Była nastolatką o świeżej twarzy, która właśnie wtedy zakochiwała się w świecie i vice versa. Jeśli chodzi o włosy, jej styl był nienaganny nawet wtedy.

Miley Cyrus Teen Vogue, maj 2009, zdjęcie na okładce, fryzura miley cyrus

Źródło

18. Urocza fryzura Miley Cyrus

Oto kolejny współczesny wygląd Miley, który pokazuje, że piosenkarka może być gotowa zrezygnować z wybryków ostatnich kilku lat i ponownie stać się elegancką i klasą damą. Ta blond ombre jest zdecydowanie naszą inspiracją do włosów.

śliczna fryzura miley cyrus

Źródło

19. Stara hollywoodzka fryzura Miley Cyrus

Mówiąc o eleganckim i eleganckim, cofnijmy się w czasie do tego wyboru stylizacji, który Miley zrobiła na imprezę na czerwonym dywanie. Stylizowała swoje krótkie włosy w klasyczne loki z drewna Holly i zdecydowała się na bombowy makijaż i biżuterię. łał!

stare hollywoodzkie fryzury miley cyrus

Źródło

20. Strzyżenie Miley Cyrus z blond warkoczami

Ale nie byłaby Miley bez odrobiny dodatku na wierzchu. Dlatego zrównoważyła swoje proste blond warkocze i minimalistyczny makijaż z dżinsową kurtką pokrytą dużymi, sztucznymi różami w rozwodnionych kolorach.

blond warkocze fryzura miley cyrus

Źródło

21. Miley Cyrus Pixie Fryzury

Wiek chochlika był dla Miley ogromny z każdego punktu widzenia. Zaszokowała wszystkich, kiedy całkowicie obcięła swoje długie, brązowe włosy na platynową blond fryzurę pixie. Następnie oświadczyła, że ​​w całym swoim życiu nigdy nie czuła się lepiej ani bardziej wyzwolona.

fryzura miley cyrus

Źródło

22. Strzyżenie sesji zdjęciowej Miley Cyrus

Oto piosenkarka pozująca do sesji zdjęciowej dla Marie Claire. Stylizacja jest absolutnie wspaniała, z fioletową mini sukienką pokrytą cekinami i koralikami, a jej krótkie, miodowo-blond włosy mają bardzo modny, mokry wygląd.

dla Marie Claire Miley Cyrus strzyżenia

Źródło

23. Ruda fryzura Miley Cyrus

Nie ma wielu rzeczy, których Miley Cyrus nie spróbuje, jeśli chodzi o włosy, a kolory są na szczycie listy. Tutaj ma miedziane rude włosy, które podkreślają jej niebieskie oczy i podkreślają jej kość słoniową.

ruda fryzura miley cyrus

Źródło

24. Fryzura Pixie Miley Cyrus

Nie powinniśmy być stronniczy, ale to jest nasza ulubiona pixie Miley Cyrus. Piosenkarka ma bardzo cienkie włosy, kiedy nie przemawia do przedłużania długości i objętości, a z tym naturalnym wyborem wygląda fantastycznie.

pixie miley cyrus fryzura

Źródło

25. Fryzura Fauxhawk Miley Cyrus

Innym rodzajem cięcia pixie jest ten bardzo fajny i ostry fauxhawk. Ma zwężające się boki w naturalnym kolorze włosów Miley i platynowy blond top z długimi kolcami. Sukienka bez pleców w kolorze mięty sprawia, że ​​wygląda na wyższą i szczuplejszą.

fryzura fauxhawk miley cyrus

Źródło

26. Strzyżenie głowy łóżka Miley Cyrus

Jeśli chcesz skopiować ten styl z koralikami, wystarczy trochę pianki do włosów. Weź trochę w dłoń i przeciągnij palcami po włosach, aż uzyskasz pożądaną objętość i objętość.

fryzura miley cyrus w łóżku

Źródło

27. Mały blond kucyk

Dostajemy tutaj główne wibracje Britney dzięki butelkowemu blond kolorowi włosów, małym, niechlujnym kucykowi i teatralnym okularom przeciwsłonecznym. To fantastyczna rzecz, ponieważ Miley zawsze mówiła, że ​​Britney Spears była dla niej główną inspiracją.

mały kucyk fryzura miley cyrus

Źródło

28. Strzyżenie Miley Cyrus z warkoczykami

Ten szczególny wygląd przypomina nam współczesną Lolitę. Miley ma na sobie blond warkocze, a także parę czerwonych okularów przeciwsłonecznych, które wydają się być inspirowane postacią Lolity. Ma też na sobie jedne z jej ulubionych insygniów – parę kolczyków ze znakiem pokoju i koszulkę Pride.

warkocze fryzura miley cyrus

Źródło

29. Koszulka Pompadour Miley Cyrus

Miley dopuściła się ostrych fryzur do tak ekstremalnego wymiaru i uczyniła je swoimi tak bardzo, że teraz wyglądają na niej z klasą. Ta ciemnobrązowa pompadour z blond pasemkami jest idealnym dodatkiem do sukienki z dżetów, którą nosi.

fryzura miley cyrus pompadour

Źródło

30. Fryzura Lob

Oto jeden z występów Miley w The Voice, w którym przez kilka sezonów służyła jako trener. Wszyscy byli zaskoczeni, widząc, jak porzuca swój ostry i buntowniczy styl w tej eleganckiej brązowej sukience z dekoltem w kształcie serca i przepięknym blond lobem.

lob miley cyrus fryzura

Źródło

31. Boczna część Pixie Cut

Możesz nazwać tę fryzurę małym ćwiczeniem, próbując wypuścić włosy. W pewnym momencie, nie tak dawno temu, Miley zdecydowała, że ​​nadszedł czas, aby porzucić fryzurę pixie, która tak ją uszczęśliwiała w przeszłości, i zapuścić włosy.

część boczna fryzura pixie miley cyrus

Źródło

32. Strzyżenie Miley Cyrus z przednimi warkoczami

Kiedy była nastolatką, Miley nosiła słodsze i bardziej odpowiednie dla wieku fryzury. Możesz je teraz skopiować, jeśli jesteś nastolatkiem. Ten, na przykład, jest idealny do szkoły lub jeśli masz życie prywatne jako piosenkarka o międzynarodowej sławie.

przednie warkocze fryzura miley cyrus

Źródło

33. Brudny platynowy krój Pixie

To cięcie pixie, które sprawiło, że atrament rozlał się na cały świat. Kiedy odcięła wszystkie włosy i ufarbowała je na platynową blondynkę, Miley natychmiast stała się ikoną mody i stylu. Dostosowała również sposób, w jaki robiła makijaż, aby pasował do nowej fryzury.

niechlujna platynowa długa fryzura pixie miley cyrus

Źródło

34. Długa fryzura Miley Cyrus

Inną kultową fryzurą Miley Cyrus jest ta, którą nosiła przez pierwszą połowę swojego życia. To ten długi, kasztanowy lub mahoniowy brąz, zwykle z falami plażowymi. To nadało jej wygląd prostej i miłej nastolatki.

mahoniowa długa fryzura miley cyrus

Źródło

35. Średnia fryzura Miley Cyrus

Piosenkarka bawiła się również przez chwilę średnią długością, którą nosiła w super wybuchu z garścią fal plażowych. Miała też blond pasemka na brązowych włosach, klasyczne połączenie.

średnia fryzura miley cyrus

Źródło

36. Pierzaste cięcie Pixie

Widząc, że ma cienkie lub cienkie włosy, Miley musi znaleźć sposób, aby wydawały się bardziej soczyste. Jednym ze sposobów jest wybranie pierzastej lub warstwowej fryzury, która da iluzję objętości i głębi twoim zamkom.

Źródło

37. Pastelowa różowa fryzura Miley Cyrus

Miley, która nie jest obca w dziwnych kolorach, od jakiegoś czasu próbowała również pastelowego różu. Wydaje się, że działa dobrze z jej najnowszym ulubionym dodatkiem, uszami królika i jej klasycznymi lokami. Uwielbiamy tę nową i elegancką Miley.

pastelowa różowa fryzura miley cyrus

Źródło

38. Odwrócenie Pixie Cut

Jednym ze sposobów, w jaki możesz tchnąć życie w swój stary fason pixie, jest odwrócenie go. Rozłóż włosy z jednej strony i przeciągnij je. Wydmuchaj to wszystko i użyj lakieru do włosów, aby utrzymać wszystko na swoim miejscu.

Miley Cyrus długa fryzura pixie

Źródło

39. Kręcona fryzura Miley Cyrus

Ze wszystkich obecnych stylizacji Miley Cyrus, ten jest zdecydowanie naszym ulubionym. Brak w nim przepychu i ozdobników, do których przyzwyczaiła nas piosenkarka, ale wygląda wyjątkowo pięknie, udowadniając, że częściej nie, mniej naprawdę znaczy więcej.

Źródło

40. Pre-nastoletnia fryzura Miley Cyrus

To zdjęcie Miley, gdy była małą dziewczynką, która dopiero zaczynała swoją drogę do międzynarodowej sławy, daje nam teraz wszystkie odczucia. To naturalny kolor jej włosów, które są bardzo jasne, prawie blond brąz.

pre-teen fryzura miley cyrus

Źródło

41. Fajna fryzura Miley Cyrus

Kiedy próbowała uciec od swojego wizerunku dobrej dziewczyny Hannah Montana, ale zanim zdecydowała się na duży blond krój, Miley próbowała wyglądać seksownie i zmysłowo, używając kasztanowych włosów i błyszczącego, dziewczęcego makijażu.

fajna fryzura miley cyrus

Źródło

42. Drażniona fryzura Miley Cyrus

Miley zwiększa głośność zarówno w przenośni, jak i dosłownie dzięki tej jedynej w swoim rodzaju fryzurze. Patrząc wstecz, można powiedzieć, że mogło to być trochę zbyt matroniczne jak na jej wiek, ale na pewno wyglądała fantastycznie.

Strzyżenie miley cyrus o długości ramion

Źródło

43. Strzyżenie Hannah Montana

Kto może zapomnieć lub nie znać fryzury Hanny Montany? Jak wszyscy wiemy, była to peruka, którą włożyła prawdziwa Miley, aby zostać słynną piosenkarką Hannah. Zawierał gładkie blond włosy z zestawem grzywek.

hannah montana miley cyrus fryzura

Źródło

44. Podcięcie fryzura Miley Cyrus

Kiedy dorosła, odejście od jej nieskazitelnie czystego wizerunku było jak największe. Wywoływała kontrowersje, gdziekolwiek poszła ze swoimi strojami, wypowiedziami, zachowaniem na scenie i poza nią oraz ogólną osobowością.

podcięta fryzura miley cyrus

Źródło

45. Elegancka fryzura Miley Cyrus

Od tego czasu piosenkarka próbowała trochę uporządkować swój występ. Krytycy przypisują to albo temu, że wizerunek złej dziewczyny już jej nie odpowiada, albo że w końcu wyrosła z buntowniczego etapu w swoim młodym, dorosłym życiu.

elegancka fryzura miley cyrus

Źródło

46. ​​Elegancka fryzura Miley Cyrus

Bez względu na przyczynę, wydaje się, że Miley Cyrus wywołała już wystarczająco dużo kontrowersji przez całe życie i jest gotowa zwolnić tempo i skupić się na tym, co naprawdę ważne – swojej muzyce. Jej wizerunek z pewnością wydaje się mówić, że.

elegancka fryzura miley cyrus

Źródło

47. Strzyżenie dobrej dziewczyny Miley Cyrus

Dla wszystkich było jasne, że Miley wróciła do grania dobrej dziewczyny, kiedy weszła na czerwony dywan podczas rozdania nagród Grammy 2018 w tej bajkowej sukience księżniczki Zaca Posena. Makijaż prawie nie istniał, a jej włosy były skromne.

zac posen fryzura miley cyrus

Źródło

48. Strzyżenie Miley Cyrus po służbie

Tak teraz wygląda piosenkarka w swoim codziennym życiu, gdy została złapana na ulicy, robiąc zdjęcie z fanem. Widać ten sam brak makijażu i zupełnie niezobowiązujące fryzury, gdy Miley wchodzi w nowy etap swojego życia.

fryzura miley cyrus

Źródło

49. Letnia fryzura Miley Cyrus

Wystarczająco dużo czasu na jeszcze jedno zdjęcie Miley ubranej w ten kręcony długi bob. Dostajemy główne wibracje XXI wieku z jej loków, pomarańczowej opalenizny, koralowego makijażu i mandarynkowej sukienki z ramiączkami spaghetti.

letnia fryzura miley cyrus

Źródło

50. Strzyżenie Miley Cyrus z kosmicznymi bułeczkami

Podsumowując, oto kilka kosmicznych bułeczek z epoki Miley Cyrus, kiedy była buntowniczką i walczyła ze wszystkimi zasadami i etykietami, które ludzie chcieli na nią nałożyć. I oczywiście zawsze machała językiem, swoim charakterystycznym ruchem!

Kosmiczne bułeczki fryzura miley cyrus

Źródło

Wniosek

Nie ma wątpliwości, że Miley Cyrus przeszła wiele zmian w swoim życiu, a wraz z nimi całe mnóstwo fryzur. Przeszła od słodkiej dziewczyny z sąsiedztwa, grającej Hannah Montanę, do kompletnej definicji buntownika z platynową pixie, przyciętej do zwyczajnej i naturalnej kobiety, którą jest dzisiaj. Najważniejsze, że wszystkie jej fryzury odzwierciedlały to, co czuła w środku. Jaki był twój ulubiony?