15 Seri Saç Kesimi

Patlama solması, her yerde berber dükkanlarında popüler bir erkek saç kesimi haline geldi. Patlama konik solma genellikle bir mohawk saç modeli ile eşleştirilir ve konik kulak çevresinde ve boyunda karıştırılarak kesilir. Patlama solma şekli genellikle yuvarlatılmış ve yanlarda ve arkada kavislidir, bu da onu mohawk için mükemmel solma türü yapar..

Birçok yönden, patlama saç kesimi, saç çizgisinin kenarına daha fazla odaklanması dışında, düşen solmaya çok benzer. Ani bir incelme elde etmenin pek çok farklı yolu ile, kesim en iyi erkek saç stillerinden herhangi birine eklenebilir. Göz önünde bulundurulması gereken havalı kısa kenarlar, uzun üst stillerden bazıları tarak, kısa, pompadour, sahte şahin, düz üst ve mohawk rengidir..

Ani solma geleneksel olarak siyah erkekler için bir saç kesimi olsa da, beyaz erkekler de kendi kısa, orta uzunlukta veya uzun stilleriyle görünümde çalışabilirler. Düz veya kıvırcık saçlar da dahil olmak üzere farklı saç tiplerine sahip erkekler bile bu şık, taze görünümü elde edebilir..

Burst Soluk

İşte en iyi solmaz saç kesimleri! Yüksek, orta veya düşük patlamalı solma istiyorsanız, bu örnekler bu benzersiz tasarımı denemeniz için size ilham verecek.!

Düşük Burst Solma

Düşük Burst Solma

Bu düşük patlamalı solma hala yanları ve sırtı kısa tutar, ancak çok yüksek sürmez. Profesyonel bir saç stiline ihtiyaç duyan ama yine de ani solma gibi keskin bir saç kesimi isteyen erkekler için bu sürüm en iyi sonucu verir. Üstte doğal dokulu bir stil ve yanlarda taze bir sivriltme ile bu görünümü şiddetle tavsiye ediyoruz. Ayrıca, erkeklerin berberlerinden yüksek, orta, düşük, konik veya cilt gibi herhangi bir tür patlama solması için sorabilecekleri mükemmel bir örnek..

Burst Soluk Mohawk

Burst Soluk Mohawk

Patlama solmaz mohawk, saç kesiminin en klasik versiyonudur. Kıvırcık saçlı bu geniş mohawk, yanlarda yüksek bir kel patlama solması ve saç çizgisi ve şakaklar boyunca bir kenar ile eşleştirilmiştir. Temiz kesim kaplama, bu mohawk’ın aynı anda serin, şık ve seksi solmasını sağlar. Siyah erkekler için en iyi saç stillerinden biri olarak, bu stili almakta gerçekten yanlış yapmış olamazsınız..

Burst Konik

Burst Konik

Patlama konikliği, cildi açığa çıkarmadan kenarları kısa kırpma seçeneği sunar. Bu patlama konik solma, bir mohawk şeklinde şekillendirilmiş üstte kalın, düz saçlarla birleştirilir. Badass ve modern, bu tür solma, erkekler için harika bir görünüm yaratmak için herhangi bir sayıda popüler saç stiliyle birleştirilebilir. Bu doğal, dokulu bitişi elde etmek için erkekler güçlü bir pomad veya saç cilası kullanmalıdır..

White Guy ile Burst Fade

White Guy ile Burst Fade

Bu hızlı solma saç kesimi, bu kesimin saç tiplerini nasıl aştığının güzel bir örneğidir. En iyi solma türleri tüm erkeklerde iyi görünür – Siyah, Beyaz, Hispanik ve Asyalı. Burada, düşük bir kel solma ve üstte kalın, doğal saçlarla şekillenme bulacaksınız. Önden arkaya doğru fırçalanmış ve hafifçe taranmış bu kısa ila orta uzunlukta saç modeli mükemmel hacim, hareket ve akış sunar. Bu görünümü çoğaltmak için yüksek kaliteli bir kil veya krem ​​kullanın.

Burst Konik Solma

Burst Konik Solma

Yanlarda ve arkada kısa karışımlı, işte üstte kıvırcık saçlı bir patlama konik solma. Dağınık bukleler ve şekillendirme, kıvırcık saçların solmasını andırıyor. Kıvırcık kıvırcık saç stillerini yönetmenin ve kontrol etmenin en iyi yollarından biri krem ​​ve güçlendirici kullanmaktır..

Burst Fade Comb Over

Burst Fade Comb Over

Hızlı solma tarak, klasik bir saç stiline özel bir bakış sağlar. Taraklı solma, genellikle yanlarda geleneksel düşük, orta veya yüksek sivriltme ile şekillendirilir, ancak bir patlama kalabalığın içinde öne çıkmanıza yardımcı olur. Saç daha sonra bir tarafa taranarak bölünmüş bir görünüm elde edilir. Hacim ve doku için yüksek kaliteli mat erkek şekillendirme ürünü kullanın.

Burst Soluk Sahte Şahin

Burst Soluk Sahte Şahin

İşte dokulu bir yüzey, traşlı sırt ve kalın sakallı, solmaya yüz tutmuş sahte şahin. Fohawk olarak da bilinen sahte şahin, özellikle kenarlarda solma ile güzel bir tarza sahiptir. Cerrahi hat veya kısım tatlı bir saç tasarımı ekler. Fohawk’ınızın tüm gün boyunca solmaya devam etmesini sağlamak için, erkekler güçlü bir tutuş, düşük parlaklıkta bir cila kullanmalıdır..

Kıvırcık Top ile Burst Konik

Kıvırcık Top ile Burst Konik

Siyah erkekler için, üstte kısa kıvırcık saçlı bir patlama solması modaya uygun bir stildir. Sıkı bukleler ve cilt solması ile bu mohawk’ın elde edilmesi ve bakımı kolaydır. Ayrıca, uzun, dolgun bir sakal uzatın ve çok erkeksi bir görünüme sahip olun..

Tasarım ile Hızlı Soldurma

Tasarım ile Hızlı Soldurma

Yanlarda bir saç tasarımı ile kişisel tarzınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir. Havalı saç tasarımları, sembollerden yazıya kadar değişebilir. Vurguları ve bebek bezi bukleleri (veya kıvrımları) olan kalın, uzun mohawk harika ve sinirli görünüyor. Ekstra temiz bir görünüm için berberinizden saç çizgisi boyunca yeni bir sıra isteyin..

Beyaz Adamlar İçin Mohawk Fade

mohawk solmaya beyaz adam

Mohawk solması genellikle siyah erkekler için daha popüler bir saç kesimi olsa da, bu stil beyaz erkeklerde ve saç stilini seven herkeste de iyi görünüyor. Düşük patlamalı konik solma, favoriler ve sakal ile kusursuz bir şekilde birleşir ve şakakların etrafındaki saç çizgisinin tatlı şekillenmesini fark edeceksiniz. Bu görünümü kaldırabilirseniz, bu yıl denemenizi şiddetle tavsiye ederiz..

Düz Üst Mohawk

Düz Üst Mohawk

Burada resmedilen düz tepeli mohawk, bu stillerin benzersiz bir versiyonunu sunar. Düz üst solma klasik bir görünüm olsa da, patlama solma bu kesimi farklı kılar. Arkadaki kenar yukarı, mohawk ve uzunluk ile birlikte bu modern saç modeli şık bir profil sunuyor.

Düz Saç Patlaması

Düz Saç Patlaması

Patlama solmasının kalın, düz saçlar da dahil olmak üzere tüm saç tiplerinde işe yaradığının kanıtı. Siyah erkeklerde yaygın olan kıvırcık saçların aksine, bu düz dağınık saç modeli mükemmel bir kontrast sunuyor. Erkekler için kısa kenarlar, uzun üst saç trendini takip eden stil, şık ve moderndir..

Fransa’nın Güneyi ve Burst Fade

Fransa'nın Güneyi + Burst Fade

Güney Fransa saç modeli, patlama solması mohawk için başka bir isimdir. Eskiden Usher’ın imzası olan kesim olan bu görünüm, cilde doğru sivrilen yüksek bir patlama solmasına sahiptir. Üstteki geniş mohawk, kalın kıvrımlardan veya buklelerden yapılmıştır. Bebek bezi olmadan, bu şekillendirme temiz ve modaya uygun.

Line Up ile Orta Cilt Burst Soldurma

Line Up ile Orta Cilt Burst Soldurma

Hızlı solma saç kesimi, orta kel solma da dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde gelir. Üstteki çok kısa dikenli saç, bir patlama ve mohawk kombinasyonudur. Kenarlarda biraz kontrast oluşturmak için, berber sıfır solma makası ve saç çizgisi boyunca kenar yukarı düzeltici kullanmak zorunda kaldı. Sonuç bu ultra havalı saç modeliydi.

Daha fazla kesim ve stil için, erkekler için en iyi solan saç kesimlerinin tam listesine göz atın.!