Erkekler İçin En İyi 27 Saç Kesimi

Soluk saç kesimleri bu günlerde son derece popüler. Ancak bu kategoride, görünüşe göre çoğu erkek daha şık ve solgun saç kesimini tercih ediyor. Yüksek solma, solma çizgisinin nerede başladığı ve kesimin ne kadar güçlü veya hızlı bir şekilde inceltildiği ile belirlenir. Ayrıca, bazı erkekler yüksek kel solma için yüksek solmalarının deriye indirilmesini tercih ederken, diğerleri berberlerinden yüksek sivriltme solmalarını ister. Saçınızı hangi şekilde kestirmek isterseniz isteyin, yüksek solmaz erkekler, üstte kısa, orta veya uzun bir saç modeli ile kombinleyebileceğiniz şık, kısa bir kesimdir..

Erkekler için birden fazla farklı solmaz saç kesimi olduğu göz önüne alındığında, en çok solan saç kesimlerine bir sayfa ayırmamız gerektiğini düşündük. Çok solmuş pompadour’dan yan kısma, kıvrık, tarak ve sahte atmacaya kadar, bir sonraki görünümünüzü bulmak için en iyi solmuş saç kesimlerini ve saç stillerini çevrimiçi olarak inceleyin.

Yüksek Solma

En İyi Solmaz Saç Modelleri

Soluk saç modelleri inanılmaz derecede çok yönlüdür. Kısa, soluk kenarlar, dikkati üstteki saç stiline odaklayan yüksek kontrastlı bir görünüm sunar. Bu, erkeklerin yüksek solmayı üstte kısa veya uzun saçlarla birleştirmesini sağlar. Kısa kenarlar, uzun top saç modelleri son yıllarda trend olduğu için, berberlerde solgunluğu yüksek saç kesimleri talep görüyor..

İşte yüksek solma giymenin en popüler yollarından bazıları.

Yüksek Solmaz Saç Kesimi

Yüksek Konik Solma

Yüksek konik solma, başın yanından aşağı doğru hareket ettikçe giderek kısalan profesyonel bir görünümdür. Ancak, kel bir solmanın aksine, yüksek derecede incelen bir solma saç kesimi cildi kesmez ve bunun yerine çok kısa saçlarda düzleşir. Bu, yüksek konik saç stillerini tüm erkekler için şık ve temiz kılar..

Yüksek Konik Solma

Yüksek Cilt Solması

Yüksek cilt solması, yanlarınızdaki ve sırtınızdaki saçları kesmenin en kısa yoludur. Yüksek kel solmuş bir saç kesimi, başınızın üst kısmından başlar ve çok sıkı bir görünüm için hızla cildinize karışır. Kesim, üstteki saç stilini gerçekten vurgulayan bir ton kontrast sunar.

Yüksek Cilt Solması

Bu, vızıltı kesimi veya mürettebat kesimi gibi kısa saç kesimleri, sahte şahin veya kaygan sırt gibi orta uzunlukta saç stilleri ve son olarak bir erkek topuzu veya üst düğüm gibi uzun saçlarla iyi çalışabilir. Göz önünde bulundurulması gereken bazı popüler stiller arasında yüksek ten rengi solma tarak, kısa tüy ve pompadour bulunur..

Yüksek Kel Solma

Yüksek Solma Alt Kesimi

Yüksek solmuş alt kesim, iki moda görünümü bir araya getiren, yılın en havalı kesimlerinden biridir. Erkekler, berberlerinden kesilmiş bir görünüm için alttan cilt solması veya daha kademeli bir karışım için konik bir alttan kesim isteyebilir. Ne olursa olsun, erkekler için bu popüler saç trendi tüm dünyaya yayılıyor..

Yüksek Solma Alt Kesimi

Yüksek Sıcaklık Solması

Adından da anlaşılacağı gibi, yüksek sıcaklıktaki solma, şakakların çevresinden başlar ve yanlara doğru iner. Bununla birlikte, geçici solmalar genellikle şakakların çevresinde belirgin, keskin bir çizgi veya şekil ile gelir ve etki için saç çizgisini ana hatlarıyla belirtir..

Yüksek Sıcaklık Solması

Yüksek Solmaz Pompadour

Yüksek solmaz pompadour, klasik ve moderni birleştiren havalı bir saç modeli. Sinirli ama şık bir kesim olarak, gösterişli solma, güçlü bir pomad veya ağda şekillendirici ürünle şekillendirilmesi ve bir arada tutulması gerekecek olan parlak kenarlar ve üstte daha uzun saçlar gerektirir..

Yüksek Solmaz Pompadour

Yüksek Solmaz Tarak

Yüksek solmuş tarak, modern gün için yeniden keşfedilen başka bir klasik kesimdir. Taraklı saç modeli, maksimum esneklik sunduğu için yılın en sıcak trendlerinden biri olmaya devam ediyor. Erkekler bir tarak solmaya başladığında, aynı zamanda bir kısa tüy, ponpon, kaygan sırt, sahte şahin, dikenli saç veya dokulu fırça sırtına da stil verebilirler. Parlak bir görünüm için bir pomad düşünün, ancak çoğu erkek balmumu veya kil gerektiren mat, doğal bir görünüm tercih ediyor..

Yüksek Solmaz Tarak

Yüksek Solma Yan Parça

Yüksek solmaya sahip yan kısım, tarak ucuna çok benzer, ancak daha belirgin bir kısım içerir. Saç stilinizi hangi tarafa ayırmaya karar vereceğiniz, saçınızın nasıl uzadığına bağlı olacaktır, ancak son görünüm her zaman klastır. Daha modern bir yan saç kesimi için berberinizden ayrılığı vurgulamak için kalın, traşlı bir saç kesimi isteyin..

Yüksek Solma Yan Parça

Kısa Saçlı Yüksek Solma

Kısa saçları üstte yüksek solma ile birleştirmek genellikle en iyisidir, sonuçta yüksek ve sıkı bir saç kesimi elde edilir. Bu tarz stiller temiz kesim, elde edilmesi kolay ve az bakım gerektirir. En yaygın varyasyonlar, soluk kenarlarla üstte bir vızıltı kesimi veya mürettebat kesimi içerir..

Kısa Saçlı Yüksek Solma

Uzun Saçlı Yüksek Solma

Uzun saçlı yüksek solma çok seksi bir görünüm sağlayabilir. Kısa kenarlar, uzun üst saç modeli trendinin bir parçası olarak, her yerdeki erkekler saçlarını daha uzun tutmayı tercih ediyor. Erkekler için kısa saç kesimlerinin modası asla geçmeyecek olsa da, birçoğu saçlarını uzatıyor ve orta uzunluktan uzun saç stillerine yöneliyor. Üstteki daha kalın, daha uzun saç, çeşitli şekillendirme seçenekleri sunar ve görünüm yalnızca yanlardaki yüksek soluk kesimle daha da vurgulanır..

Üstte Uzun Saçlı Yüksek Solma

Soluk erkek topuzu, üst düğüm ve örgülü at kuyruğundan püsküllere, kısa saçlara, dağınık taraklara ve uzun ayrık saçlara kadar, uzun saçlarda solmaya şekil vermenin birkaç yolu vardır..

Uzun Saçlı Yüksek Solma

Parçalı Yüksek Solma

Bir parça ile yüksek üst solma, siyah erkekler için havalı bir saç kesimi. Genellikle kıvırcık veya kıvırcık saçlarla şekillendirilen ve açık tenli ya da solgun kesimli bu siyah saç modeli, sinirli ve unutulmaz.

Parçalı Yüksek Solma

Havalı Yüksek Solmaz Saç Kesimleri

Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok havalı solmuş saç modeli varken, sizin için doğru kesime ve stile karar vermek zor olabilir. Bir sonraki berber dükkanı ziyaretinizden önce fikir ve ilham almak için bu harika yüksek solgun saç kesimlerine göz atın..

Yüksek Solmaya Sahip Dokulu Quiff

Dokulu Quiff ile Yüksek Soluk Saç Kesimi

Yüksek Solmaz Dikenli Saç Topu

Yüksek Solmaz Dikenli Saç Topu

Yüksek Cilt Solması ve Sırası Olan Dağınık Dalgalı Saçlar

Yüksek Cilt Solması ve Sırası Olan Dağınık Dalgalı Saçlar

Yüksek Solma ve Sakallı Kalın Fırçalanmış Sırt Saçları

Yüksek Solma ve Sakallı Kalın Fırçalanmış Sırt Saçları

Sert Taraf Parçası Solması

Sert Yan Parça + Yüksek Solma

Yüksek Alttan Kesilmiş Soldurma Tarağı

Yüksek Alttan Kesilmiş Soldurma Tarağı

Yüksek Bald Fade Pompadour

Yüksek Bald Fade Pompadour

Yüksek Solmaz Dokulu Uzun Saç

Yüksek Solmaz Dokulu Uzun Saç

Yüksek Kel Solma ile Üstte Fırçalanmış Saçlar

Yüksek Kel Solma ile Üstte Fırçalanmış Saçlar