Erkekler İçin En İyi 35 Konik Solmaya Saç Kesimi

Daralan saç kesimi, erkekler için en ikonik ve modaya uygun stillerden biridir ve erkeksi, ancak gündelik veya profesyonel durumlar için mükemmel olan temiz bir görünüm sunar. Klasik inceltmeden düşük, orta, yüksek, cilt konikliğine kadar, erkekler bu kısa kesimi yanlarda ve arkada en iyi erkek saç stilleriyle birleştirebilir..

Aslında, çok yönlülüğü nedeniyle, konik solma aynı zamanda erkekler için birçok farklı saç stilinin temelidir. Popüler düşük ve yüksek inceltilmiş solma saç kesimlerinin ötesinde, sıcaklık, kel solma, düşme, patlama ve jilet gibi bir dizi farklı solma türü vardır. Benzer şekilde, herhangi bir klasik veya modern erkek saç modeli oluşturmak için daralan solmayı bir tarak, mohawk, afro, yüksek top veya kıvırcık saçla birleştirebilirsiniz..

Pek çok farklı türde solmaz saç kesimi vardır ve aralarından seçim yapabileceğiniz tüm farklı saç kesimi stillerini anlamanıza yardımcı olmak için çevrimiçi olarak en iyi, havalı konik solmaların resimlerini sağladık. Bir sonraki berber dükkanı ziyaretiniz için bu sayfayı yer imlerine ekleyin!

Konik Solmaya Saç Kesimleri

Konik Saç Kesimleri

Berberinizden solgun bir saç kesimi istemeden önce, konik saç kesiminin ne olduğunu ve kesimin yanlarınızda ve arkanızda nasıl görüneceğini anlamanız önemlidir. Daha ince bir solma elde etmek için, berberiniz saçınızı başınızın yanından aşağı indikçe giderek daha kısa olan saçınızı kesmek ve karıştırmak için kesme makinesi kullanacaktır..

Solma genellikle az bakım gerektiren, en havalı saç stilleriyle iyi çalışan yüksek kontrastlı kesimler olduğundan, dünyanın dört bir yanındaki erkekler konik saç kesimlerini sever. Aslında, konik solma, saç dokusu veya türünden bağımsız olarak tüm kısa kenarlar, uzun üst stiller ile iyi görünüyor. Erkekler için en iyi konik saç modellerini bulmak için aşağıdaki örneklerimize göz atın.!

En İyi Konik Solma

Konik Solmaya Saç Kesimi Nedir??

“Konik solma” terimi, hem konik hem de solmuş bir saç kesimini tanımlamak için düzenli olarak kullanılsa da, teknik olarak bunlar farklı kesimler ve stillerdir. Hem incelme hem de solma, berberinizin başınızın yanlarındaki ve arkasındaki saçları nasıl keseceğini ifade eder ve her ikisi de kısa ve kısa saçların kademeli olarak karıştırılmasını gerektirir..

Konik Solma

Bununla birlikte, solma ve sivriltme arasındaki fark, incelen saç kesimlerinin genellikle solmalardan daha uzun olmasıdır. Yeni başlayanlar için, klasik bir konik makasla kesilirken, solma saç kesme makineleriyle kesilir. Koniklik en az bir inç uzunluğunda başlar ve saç çizgisi boyunca yavaş yavaş kısalır. Ayrıca, daha muhafazakar bir görünüm için kısa bir konik kesim daha kısa saça kadar düzeltir, ancak kel değil.

Konik Solmaya Saç Kesimi

Öte yandan, bir solma kısa saçla başlar ve çok kısa saça karışır, genellikle cildi keser. Bu nedenle, konik solma iki saç kesiminin en iyi kombinasyonudur – yanlarda daha uzun saçlar, kontrastı en üst düzeye çıkarmak için çok kısa ve keldir..

Yüksek Konik Solma

Sonuç olarak, konik ile solma, düşük ile yüksek veya kel ile konik arasındaki karşılaştırmanın tümü, saçınızı nasıl şekillendirmek istediğinize bağlıdır. Konik saç modelleri, kısadan orta uzunlukta saçlara kadar daha uzun olma eğilimindedir. En iyi solgun saç modelleri, yüksek kontrast nedeniyle çok kısadan kısaya, orta veya uzun olabilir..

Düşük Konik Solma

İşte erkeklerin şu anda alması için en iyi konik saç kesimleri!

Düşük Konik Solma

Düşük konik solma kulakların hemen üstünde başlar ve saç çizgisi etrafında boyuna doğru kıvrılır. Düşük koniklik, taze, temiz bir saç kesimine ihtiyaç duyan profesyoneller için mükemmeldir. Düşük konik saç modelleri yanlarda ve arkada daha az kontrast bıraktığından, erkekler saçlarını daha uzun süre yukarıda tutmak isteyeceklerdir..

Düşük Konik Solma

Bununla birlikte, daha agresif bir kesim için hafif düşük koniklik, kel bir solma ile birleştirilebilir. Düşük konik solma ile iyi çalışan popüler erkek saç modelleri arasında tarak üstü, sahte şahin, kısa ve yan kısım bulunur. Sonuç, şık ve klas bir beyefendinin kesimi ve stilidir..

Düşük Konik Solma + Sert Kısım + Kısa Saç

Yüksek Konik Solma

Yüksek konik solma, başın tepesine yakın başlayan sert, sinirli bir saç kesimidir. Yüksek konik, kısa kenarları, uzun top erkek saç trendini takip eden yüksek kontrastlı bir görünüm isteyen erkekler için iyi bir kesimdir. Çok kısa, yüksek solma saç kesimi daha hızlı karıştığından ve genellikle 0, 1 veya 2 numaralı kesme makinesi boyutu gerektirdiğinden, bu daralan renk geçişi, gözlerinizi üstteki daha uzun saça odaklar..

Yüksek Konik Solmaz Saç Kesimi

Alçak kesim gibi, yüksek konik saçı kel kesen bir cilt solması ile eşleştirilebilir. En iyi konik solmaya saç stilleri, tarak, kısa, pompadour, sahte şahin, kaygan sırt, yüksek ve sıkı, mürettebat kesimi, vızıltı kesimi ve Fransız mahsulü gibi çeşitli kısa, orta ve uzun saç stillerini içerir..

Yüksek Konik Solma

Orta Konik Solma

Orta konik solma, düşük ve yüksek solma arasında çekici bir denge sunar. Orta bir konik, yanlarda ve arkada yarıya kadar başlar ve erkeklere çok şık veya çok sıkıcı olmayan mutlu bir orta nokta sağlar. Orta konikliğin avantajı, en iyi saç kesimi stilleri, uzunlukları ve saç tipleri ile her yerde işe yaramasıdır..

Kaygan Sırt ve Sakal ile Orta Solmaya

Üstte kısa veya uzun saçlarınız olsun ya da kalın, dalgalı veya kıvırcık saç gibi benzersiz bir dokuya sahip olun, orta konik solgun saç kesimi size çok yakışacaktır..

Düşük Damla Solma

Yan Parçalı Düşük Solma ve Sert Parça

Düşük Konik + Boyun Solması

Uzun Dalgalı Saçlı Düşük Konik Solma

Düşük Jilet Solması

Sert Parça ve Fırçalama ile Düşük Konik Solma

Alttan Kesilmiş Solma

Uzun Kaygan Sırt Saçları ile Yüksek Cilt Solması

Orta Cilt Solması

Orta Konik Solma

Sıcaklık Solması

Sıcaklık Solmaya Saç Kesimi

Yüksek Sıcaklık Solması

Sıcaklık Soldurma ve Sakallı Sıraya Girme

Cilt Konik Solması

Kel Konik Solmaya

solmuş alt kesim

Cilt Solması

Solmaya Bırak

Solmaya Bırak

Orta Damla Soluk

Saç Kesimi

Düşük Kel Damla Solması

Düşük Damla Solma

Orta Cilt Damlası Solması

Damla Konik Soldurma

Konik Solmaz Mohawk

Konik Solmaz Mohawk

Afro Konik Solmaya

Afro Konik Solmaya

Afro Cilt Solması

Afro Solması

Kel Soluk Tarak

Tarak Üzerinde Solmaya

Sert Taraf Parçası Solması

Taraklı Saç Kesimi

Yüksek Üst Solma

Yüksek Üst Solma

Merhaba Üst Soluk

Yüksek Üst Konik Solma

Düşük Üst Solma

Düşük Üst Solma

Konik Saç Kesimi + Uzun Dokulu Kaygan Sırt

Konik Saç Kesimi + Uzun Dokulu Kaygan Sırt

Konik Solmaya Kıvırcık Saç

Konik Solmaya Kıvırcık Saç

Düşük Konik Solma + Line Up + Kalın Kıvırcık Üst

Düşük Konik Solma + Line Up + Kalın Kıvırcık Üst