Elegantná spálňa zariadená v zlatej a bielej farbe

elegantná spálňa v škandinávskom štýle

Elegantná spálňa – chcete vyzdobiť v zlatej a bielej farbe?

Mali ste už dlho náladu na elegantnú spálňu? Zlatá a biela – to znie ako štýl a sofistikovanosť, však? Možno by táto spálňa, ktorú vám dnes predstavíme, bola pre vás ideálnou inšpiráciou.

Kombinácia týchto dvoch farieb je nádherná.

Očarujúci, majestátny dotyk zlata je dokonale vyvážený čistým, upokojujúcim účinkom bielej. Presne to platí aj v tejto spálni. Vytvorilo sa teplé, útulné a relaxačné prostredie.

Jednoduchý škandinávsky štýl vyzerá v tejto farebnej palete oveľa hladšie a má ženskú pachuť. Jednoduchá, ale veľmi funkčná, taká elegantná spálňa vám pomôže spať lepšie a osviežujúcejšie.

Biele nástenné tapety sú zdobené filigránmi a zabraňujú tak odrazu svetla

elegantná otvorená šatníková skriňa s oceľovým stĺpikom

Pozrite sa na čelo postele! Skladá sa z otvorenej knižnice a vo vnútri sú zobrazené niektoré nálezy jemného zlata, ktoré udržujú rovnováhu. Elegantný, biely stolík so zlatými nohami sedí vedľa postele. Pri čítaní si tam môžete odložiť svoju pozlátenú šálku čaju.

Takéto geniálne riešenia sú elegantné a šetria priestor zároveň

elegantný spálňový zlatý nástenný stojan s vešiakmi

Nezabudnite na obliečky a vankúše. Ako vidíte, sú ústrednou súčasťou dekorácie spálne. Tu boli použité vankúše v bielej a okrovej farbe. Na škodu by nebol ani prehoz na posteľ s trblietavým zlatom, aj keď na vytvorenie rovnováhy tu bola použitá sivá prikrývka.

Závesná lampa v tvare misky je zvnútra potiahnutá zlatom

elegantná knižnica s čelným čelom do spálne

Co si myslis? Páčilo sa ti to? Čo iného môžete urobiť inak, ak chcete zdobiť zlato a bielo? Takáto elegantná spálňa by bola pre vás to pravé?