Nápady na spálňu Feng Shui – Pred kúpou postele si skontrolujte kontrolný zoznam

feng shui nápady do spálne drevo biela čierna posteľná bielizeňNápady na spálňu Feng Shui – Pred kúpou postele si skontrolujte kontrolný zoznam

Vaša posteľ je najdôležitejším kusom nábytku vo vašej domácnosti, pravdepodobne to už poznáte. Ak však nie, prečítajte si všetky nápady do spálne do feng shui, aby ste sa ľahko presvedčili! Vedieť, ako si vybrať posteľ s dobrým feng shui?

A vlastne, z čoho je dobrá posteľ Feng Shui? Tu prichádza všetka pomoc, ktorú potrebujete. Starostlivo si prečítajte tento kontrolný zoznam Feng Shui, zapíšte si jednotlivé body a bez obáv sa vyberte na nákup novej postele.

Typické zariadenie spálne Feng Shui

feng shui nápady do spálne, drevená posteľ s baldachýnom, biela

Je ľahké určiť potrebnú veľkosť postele, ale čo štýl postele? A materiál postele? Ako nájsť drevenú posteľ? A ako by táto posteľ vyzerala s krásnym železom opracovaným čelom? Áno, existuje veľké množstvo postelí. Feng Shui však skutočne uľahčuje výber perfektnej postele. Najlepším materiálom pre posteľ je drevo. Akýkoľvek štýl je dobrý, nezabúdajte, pokiaľ máte pod posteľou voľný priestor. To zvyšuje možnosti ukladania, takže veľmi nízke postele zostávajú mimo hraníc Feng Shui.

Pohodlná spálňa osvetlená slnečným svetlom

Zamatové textúry

feng shui nápady do spálne, drevo, zamat, mäkké

Dobré čelo postele je veľmi dôležité pre pohodlnú posteľ Feng Shui. Najlepšie sú čelo postele Feng Shui, ktoré je pevné a vyrobené z dreva alebo čalúnené. Po tejto kombinácii majú nielen pevnú, ale aj jemnú a podpornú energiu Feng Shui a ponúkajú ju vám a vašej spálni. Nevyberajte si posteľ s čelom vyrobeným z páčidiel, ak vám nechýbajú staré dobré časy vo väzení alebo v nemocnici (lenivý vtip, ale objasnite to hlavné!)

 Jednoduchý, ale relaxačný dizajn spálne

Feng shui nápady do spálne, drevené čelo postele

Na trhu je množstvo matracov, vyberte si jeden a vložte peniaze do toho, ktorý bude najlepšie podporovať spánok a relaxáciu. Čím lepšie v noci spíte, tým lepšie je vaše zdravie počas dňa. Nekupujte matrace z druhej ruky, to je zlé Feng Shui. Najlepšie farby na posteľnú bielizeň sú tie, ktoré sú známe ako tóny pleti.

   Pohodlný dizajn spálne – drevené zariadenie Feng Shui – možnosti uloženia pod posteľnápad na spálňu drevený nočný stolík možnosť uloženia pod posteľ

Nápad do spálne inšpirovaný prírodou a zariadený podľa pravidiel Feng Shui

feng shui nápady do spálne, drevo, originál

Jednoduchý interiér spálne, ale navyše elegantný a pohodlný – kritériá Feng Shui

nápady na spálňu feng shui drevené červené vankúše

Nádherné zariadenie spálne – trávovo zelená posteľná bielizeň, nádherný výhľad na prírodu

nápady na spálňu feng shui drevená posteľ