Potrebujete pružinovú posteľ a prečo? – Prehľad niektorých najdôležitejších výhod

Ak ste si niekedy položili nasledujúcu otázku: "Potrebujem boxovú pružinovú posteľ??", Potom ste tu správne. S toľkými rôznymi možnosťami rámov postelí a matracov na trhu je dosť mätúce a ťažké si vybrať. Potrebujete o tom teda trochu viac informácií. Preto sme v nasledujúcom zostavili niektoré z najdôležitejších výhod základne pružinovej skrine. Len čítajte ďalej a urobte informované rozhodnutie, či skutočne potrebujete boxovú pružinovú posteľ alebo nie…

Potrebujete boxovú pružinovú posteľ a prečo?

Potrebujete pružinovú posteľ a prečo - Niektoré z kľúčových výhod6

Odpoveď na túto otázku je jednoduchá aj zložitá. To, či potrebujete boxovú pružinovú posteľ, závisí od typu rámu postele a matraca, ktorý máte. Niektoré rámy postelí neposkytujú matracu dostatočnú oporu a v tomto prípade prichádza do úvahy posteľ s pružinovým matracom.

Potrebujete pružinovú posteľ a prečo - Niektoré z kľúčových výhod5

Čo je vlastne skrinková pružina alebo skrinková pružinová základňa?

Krabicová pružina je základňou postele s pružinovými matracmi a pozostáva z robustného dreveného rámu na štyroch nohách, v ktorom je umiestnené zavesenie. Preto poskytuje pevný základ pre väčšinu matracov. Drevo vytvára rám, ktorý zodpovedá veľkosti a tvaru vášho matraca, zatiaľ čo zavesenie v strede poskytuje určitý stupeň odolnosti a absorpcie nárazov. Krabicová pružinová základňa teda ponúka pevnú oporu matraca a robí z boxovej pružinovej postele praktickú a veľmi obľúbenú voľbu pre veľký počet ľudí. Samozrejme existujú rôzne typy postelí s pružinovými matracmi, ktoré môžu vyhovovať vašim individuálnym potrebám a preferenciám. Tu nájdete ďalšie informácie o nej a odpoveď na otázku „Ktorá boxová pružinová posteľ je tá správna?

Potrebujete pružinovú posteľ a prečo - Niektoré z kľúčových výhod

Dôvody použitia základne boxovej pružiny

Pre pružinové matrace a vreckové pružinové matrace je boxová pružinová základňa v skutočnosti takmer nevyhnutná. Potrebujú mimoriadnu podporu a niečo, čo absorbuje hrbole pri sedení, ležaní a skákaní. Na to slúži taštičková pružina.

V dnešnej dobe je trend smerom k vnútorným pružinám matracov, takpovediac, ubúdajúci, ale stále môže byť výhoda použiť posteľ s pružinovým matracom. Kedy je však boxová pružinová posteľ cennou investíciou??

Pôvodne boli postele s pružinovými matracmi postavené tak, aby zvyšovali výšku vašej postele a podopierali váš matrac. Tieto dve funkcie stále ponúkajú, ako aj niekoľko ďalších výhod, ktoré uvedieme nižšie. Pozrite sa na to…

Potrebujete pružinovú posteľ a prečo - Niektoré z kľúčových výhod

  • Vylepšená cirkulácia vzduchu

Okrem zavesenia vo vnútri sú lôžka boxových pružín relatívne duté. Keď použijete posteľ s pružinovou skrinkou, okolo matraca prúdi viac vzduchu – a ak je dobre postavený, prúdi ním aj vzduch. Cirkulácia vzduchu je dôležitým faktorom, ktorý vám pomôže zostať v noci v pohode a lepšie spať. Preto je táto výhoda veľmi dôležitá a napriek tomu by sa nemala podceňovať.

  • Pohodlná výška

Napriek tomu, že nízke postele sú v súčasnej dobe trendom, mnoho ľudí stále hľadá vysokú posteľ. Ak ste napríklad vysoký, pod Bolesť kĺbov alebo je pre vás ťažké vstať ráno z postele, boxová pružinová posteľ vám môže pomôcť ľahšie vstať.

  • Extra podpora pre váš matrac

Niektoré rámy postelí neposkytujú potrebnú oporu pre váš matrac a môžu spôsobiť jeho pokles. Innerspring matrace občas vyžadujú, aby ste na predĺženie životnosti použili posteľ s pružinovým matracom. Informujte sa teda o svojej záruke na matrac, aj keď nepoužívate posteľ s pružinovým matracom.

Potrebujete pružinovú posteľ a prečo - Niektoré z kľúčových výhod

  • Dobrá absorpcia nárazov

Ďalšou výhodou boxovej pružinovej postele je, že absorbuje nárazy. Ak si ľahnete na matrac, budete sa v noci pred spaním váľať sem a tam alebo váš pes vyskočí a bude sa maznať, posteľ s pružinovou posteľou absorbuje časť sily. Z tohto dôvodu posteľ s pružinovým matracom predlžuje životnosť vášho matraca.

Ak necháte matrac na podlahe alebo ho budete používať bez podložky, pravdepodobne budete musieť zlikvidovať svoj matrac skôr, ako by ste inak mali..

Konečne

Vyššie uvedené výhody hovoria jasne v prospech nákupu boxovej pružinovej postele. Ale či si vyberiete boxovú pružinovú posteľ alebo nie, je len na vás. Všimnite si však typ matraca a kvalitu rámu postele alebo základne boxovej pružiny. Prajeme vám veľa úspechov pri výbere správnej postele a pokojného a pokojného spánku!

Potrebujete pružinovú posteľ a prečo - Niektoré z kľúčových výhod