Spálňa Bad Feng Shui ničí váš milostný život

zlé spálne feng shui tipy do postele domáca kancelária

Spálňa Bad Feng Shui ničí milostný život

Ako konzultant Feng Shui som bol vo viac ako 500 spálňach, iba niektoré z nich by som označil za dobré miestnosti Feng Shui, pričom väčšina vibrujúceho toku lásky a sexuálnej energie bola skutočne potrebná. Spálňa je jednou z najviac prehliadaných miestností v dome, keď je skutočne najdôležitejšou miestnosťou Feng Shui..

Nasleduje rýchly sprievodca feng shui a dúfame, že sa ním nikdy nebudete riadiť.

Najdôležitejšia otázka: Naozaj chcete použiť Feng Shui na zničenie vášho milostného života?

Mnohí na túto otázku odpovedajú spontánne a povedia len: „Ako?“:

Chaotický stôl – žiadna objednávka

drevený stôl do spálne zlý feng shui

Spálňa Bad Feng Shui – prvý tip : Vytvorte si domácu kanceláriu vo svojej spálni. Zvlášť dbajte na to, aby ste tam nechali všetky povrchy papierov, priečinkov, lepkavé kresby. Ak máte starý počítač, ktorý prestal fungovať, je ideálne ho mať vo svojej spálni / domácej kancelárii pre prípad, že vám nefunguje pracovný počítač, a môžete starý starý pokazený ihneď použiť..

Špinavé, chaotické feng shui v spálni

tipy na spálne zlé feng shui

Spálňa Bad Feng Shui – druhý tip: Prineste si cvičebné zariadenie. Športové vybavenie vo vašej spálni určite posilní váš milostný život.

Spálňa Bad Feng Shui – tretí tip : Nezabudnite sledovať televíziu. Veľká televízia musí byť veľmi blízko vašej postele. Sledujte správy tesne pred spaním aspoň 30 minút každú noc.

Posteľ umiestnite do rohu miestnosti

zlý feng shui tipy na spálňu posteľ plyšový

Spálňa Bad Feng Shui – štvrtý tip: Vložte fotografie VŠETKÝCH svojich priateľov a rodinných príslušníkov, v ideálnom prípade viacerých generácií, aby strážili váš milostný život.

Spálňa Bad Feng Shui – piaty tip: Vložte všetky pamiatky od svojich bývalých pod posteľ. Pripnite ich naozaj pevne, aby pod ním nebolo žiadne voľné miesto, a potom pripnite ďalšie.

Nevzhľadná a špinavá spálňa – zlý Feng Shui

zlé spálne feng shui tipy na neporiadok v posteli

Spálňa Bad Feng Shui – šiesty tip : Vymaľujte spálňu na tmavo alebo s trblietkami, buďte kreatívni so svojim halloweenskym kostýmom a doplnkami.

Zlá spálňa feng shui – siedmy tip: Vezmite všetky svoje odumierajúce rastliny, veľké i malé, do štiepaných kvetináčov alebo predchádzajúcich nádob na jogurt. Umiestnite rastliny tak, aby boli prvou vecou, ​​ktorú uvidíte ráno a poslednou – predtým, ako pôjdete spať.

Žiadny poriadok a organizácia na stole v spálni

stôl s tipmi na spanie pre zlý feng shui

Spálňa Bad Feng Shui – ôsmy tip : Zabudnite na nočné stolíky a vtlačte posteľ rovno do jedného z rohov. Ladne položte na posteľ veselý vankúš Medvedíka. Nastavte vankúš tak, aby bol obrátený k dverám a pozdraví vás zakaždým, keď vojdete.

Škaredý a nepríjemne vyzerajúci dizajn spálne

zlé spálne feng shui tipy na spálňu

Spálňa Bad Feng Shui – deviaty tip : Neotvárajte okná a nenechajte zaplaviť denné svetlo! Nechajte energiu čo najskôr starú. Kto nakoniec hovorí, že vaša osobná energia je prepojená s okolitou energiou? V žiadnom prípade.

Niektoré mandarínky sú VŠETKO, čo zvýši váš milostný život. Ak teraz nájdete správne miesto na ich zobrazenie, vaša spriaznená duša bude o chvíľu s vami. Vážne! naozaj?

      Chaotický a zmätený  zlé spálne feng shui tipy žiadna objednávka

Svetlé a útulné, ale chaotické a chaotické

zlé tipy na spálňu feng shui špinavé