Spálňové trendy 2016: skombinujte požadované prvky s aktuálnymi trendmi

Trendy v spálni 2016

Z čisto štatistického hľadiska ľudia strávia v spálni 24 rokov a štyri mesiace svojho života – a iba spia. Okrem toho je veľa hodín, počas ktorých sa pohodlne pomotáte vo svojej posteli, prečítate si dobrú knihu alebo sa rozhodnete pre outfit pred zrkadlom. Izba, v ktorej trávite toľko času, si zaslúži prvotriedny vzhľad. Pri súčasných trendoch spální je to ľahké implementovať.

Ukážte svoje farby: ružová a svetlo modrá

Trendovými farbami sezóny sú ružová a svetlo modrá. Vyžarujete pokoj a vyrovnanosť. Ideálne na relaxáciu po dlhom dni. Ako farba na stenu, na koberec alebo dekoráciu – tieto dva tóny by v modernej spálni nemali chýbať. Trend však neznamená, že váš individuálny vkus musí byť podriadený. Kombinácie s inými farbami sú vždy možné. Biela farba je stále obľúbenou klasikou, pokiaľ ide o farebný dizajn spální.

Trendy v spálni nápady zariaďovania vankúšov pruhy

Trend: mix štýlov v spálni

Jednotnosť bola včera. Dnes sú materiály, štýly a tvary zmiešané. Netradičný a individuálny vzhľad dodáva miestnosti osobný nádych. Špičkové dizajnérske kúsky je možné ideálne kombinovať s nájdenými predmetmi z blšieho trhu – správna kombinácia predstavuje rozdiel!

Dobrá zmes štýlov rôznych prvkov je v súčasnej dobe súčasťou trendu vybavenia spální.

Otvorené šatníky

Skvelý nápad pre úhľadných šialencov otvorené šatníky. Preč s škaredými dverami skrine a vnútri s nástennou policou a závesnými tyčami. Chytré organizačné systémy veľmi uľahčujú praktické skladovanie odevov a ich udržiavanie v poriadku. Konštrukcie z rúrkovej ocele v kombinácii s ťažkými drevenými panelmi zaisťujú moderný štýl.

Gadgets

Podlahové rohože s integrovanými budíkmi, nástenné hodiny s funkciou streamovania hudby cez internet, rolety ovládané systémom iOS – výber skvelých pomôcok do spální je obrovský. A ak chcete zo svojej spálne urobiť skutočnú oázu pohody, bez podpory malých pomocníkov by ste sa nemali zaobísť. Svetlá nálady sú tiež skutočným vrcholom. Majú upokojujúci účinok a pôsobia veľmi dekoratívne.

Trendy v spálni - nápady na zariadenie podkrovia

Stojacie lampy

Dobre premyslený koncept osvetlenia nekončí ani v spálni. Svetlé stropné svetlá nie sú príliš útulné. Žiarivé svetlo, ktoré osvetľuje celú miestnosť, je do spálne nevhodné. Pri podlahových lampách je však možné nastaviť cielené akcenty osvetlenia. Vedľa postele alebo za toaletný stolík – šikovne umiestnené svetelné prvky a žiarovky navodia v spálni náladu a útulnú atmosféru.

Koberec v spálni

Účinok podláh je často podceňovaný. Pre úplné pohodlie existuje tendencia používať na podlahy niečo praktické. Často sa dáva prednosť parketám a dlažbe. Samozrejme, ponúkajú čistý povrch a jasný vzhľad, ale také podlahy v spálni často nie sú útulné. Miestnosť je možné transformovať kobercom. Aj tu je potrebná zmes materiálov. Možnosťou sú dokonca aj viaceré vrstvy. Čo hovoríte na z. B. s pevným slameným kobercom, na ktorom leží jemná jahňacia koža?

Prikrývky, vankúše a spol.

Akonáhle sú farby vybrané, šatník je nainštalovaný a položený koberec, je dôležité integrovať pekný „konečný prvok“ do dizajnu spálne. Vankúše a prikrývky sú na to najlepšou voľbou. Plnia niekoľko úloh a umožňujú individuálny dizajn. Poskytovatelia ako La Redoute noste so sebou rozsiahly sortiment prehozov, vankúšov, perín a mnoho ďalšieho. Distribuované v niekoľkých vrstvách na posteli, tieto detaily tvoria centrálny pútač očí. Vysokokvalitné prevedenie tiež zvyšuje komfort spánku.

ZÁVER: Skombinujte trend a jednotlivé prvky

Trendy v spálni sa neustále menia. Pre individuálny štýl kombinujete požadované prvky s modernými trendmi. To vytvára miestnosť, ktorá vás pozýva na relaxáciu a dobrý pocit. Najlepšie je pracovať so všestrannou základnou myšlienkou. Tlmené farby stien a jednoduché kusy nábytku je možné kedykoľvek kombinovať mnohými spôsobmi. Sú nadčasovými prvkami v trendových spálňach.

Práva na obrázky: 

Obrázok 1: [chránené e -mailom] – vankúše -1031079_1280

Obrázok 2: [chránené e-mailom]-posteľ-izba-1530304_1280