50 fotogeniškų kirpimų storiems plaukams

Dauguma mergaičių su storais plaukais turi vieną labai paprastą sprendimą, kaip su tuo susidoroti.

Jie viską susmulkina į glotnias bobas ar mielas pikselius, kad kuo mažiau sumažintų priežiūros pastangas ir kuo mažiau laiko ruošiantis.

Bet kas, jei mes jums pasakytume, kad yra ir kitų šukuosenų, kurios gali būti ir glostančios, ir be pastangų? Čia yra 50 fotogeniškų kirpimų storiems plaukams, kurie įkvėps jūsų kitą kelionę pas stilistą.

1. Liucija Hale

lucy hale kirpimas storiems plaukamsŠaltinis

Pradėkime nuo storų plaukų šukuosenų sąrašo su aktore Lucy Hale. Ji dėvi tekstūruotą bobą su netvarkinga, bet spalvingomis šoninėmis dalimis. Puikus dalykas šiai šukuosenai yra tai, kad jį galite ištraukti namuose su minimaliomis pastangomis.

2. Mila Jovovič

mila jovovich kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Kalbėdama apie bobas, aktorė Mila Jovovich atėjo čia sumodeliuoti žandikaulio ilgio su palaidomis senovinėmis garbanomis. Mums taip pat patinka makiažo darbas su auksiniais akių šešėliais, kurie išryškina jos žalias akis ir ryškiai raudoną lūpą.

3. Blondiniai sluoksniuoti kirpimai storiems plaukams

Blondinės sluoksniuotos Bob kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Ši asimetriška bob padės jums atsikratyti viso to perteklinio tūrio, kuris vyksta nugaroje. Tai mažas triukas, kuris padės išlaisvinti sprandą ir atvėsins, ypač vasarą.

4. Tekstūruotų sluoksnių kirpimai

tekstūruotų sluoksnių kirpimas storiems plaukamsŠaltinis

Vidutinio kirpimo metu tekstūruoti sluoksniai visada plonina storus plaukus link jų galų. Tokiu būdu atrodys, kad per pečius turite mažiau, todėl bus lengva judėti ir sukuriama ilgesnės šukuosenos iliuzija.

5. 2000 -ųjų kirpimas storiems plaukams

2000 -ųjų kirpimas storiems plaukamsŠaltinis

Kas neprisimena šio mažo perlo iš 2000 -ųjų? Tuomet atrodė, kad kiekviena sutikta moteris šį kirpimą nešiojo skirtingo ilgio ir šviesių atspalvių. Puiku buvo tai, kad jis iš tikrųjų suplonino plaukus viduryje.

6. Aptakūs kirpimai storiems plaukams

dailūs tiesūs kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Kartais lengviausias sprendimas yra ir geriausias. Blizgūs, tiesūs plaukai padeda atsikratyti perteklinio kirpimo apimties daug geriau nei šukuosena su garbanomis. Taip pat daug lengviau valdyti, jei nuspręsite jį sudėti į bandelę ar kuodą.

7. Ilgi Pixie kirpimai storiems plaukams

ilgi pixie kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

„Pixie“ kirpimas yra klasikinis pasirinkimas, kai reikia susidoroti su storais karčiais. Tai ilga tradicinio „Pixie“ versija su šoniniais kirpčiukais ir kai kuriais sluoksniais. Aptarkite su savo stilistu savo galimybes dėvėti lazdelę.

8. Garbanotų Bobų kirpimas storiems plaukams

garbanotų bobų kirpimas storiems plaukamsŠaltinis

Kitas dažnas storų ir garbanotų plaukų problemos sprendimas yra pasirinkti apimties bobą. Čia yra triukas. Jūs netgi galite jį apipjaustyti namuose, kai jis tampa per ilgas. Peržiūrėkite keletą „YouTube“ vadovėlių, kad parodytumėte, kaip tai padaryti.

9. Asimetriški „Pixie“ kirpimai storiems plaukams

asimetriški pikselių kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Pagalvokite apie šį kirpimą kaip „Pixie“, turintį požiūrį. Vienintelis skirtumas tarp šios versijos ir klasikinio trumpo kirpimo yra tas, kad ši turi ilgesnę pusę, kurią galite naudoti savo naudai.

10. Banguoti Pixie kirpimai storiems plaukams

banguoti „Pixie“ kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Jei turite banguotus plaukus, kurie taip pat yra stori, tuomet jau žinote, kad galite būti plaukiant karštu vandeniu. Šį derinį nėra lengva sutramdyti. Tačiau jei išbandysite šį stilingą pikselį, nesigailėsite. Stiliuokite jį su kai kuriais per dideliais auskarais, kad pridėtumėte žavesio taškų.

11. Apverstas Bobas

apversti bobiniai kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Grįžtame prie bobų su visų laikų mėgstamiausiu. Apverstas bobas buvo su mumis dešimtmečius, čia ir ten patobulintas. Žinoma, per pastaruosius kelerius metus ji galėjo matyti 2.0 versiją, tačiau iš esmės ji vis dar yra ta pati.

12. Sunkūs kirpimai storiems plaukams

nervingi kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Kadangi kalbame apie pastarųjų kelerių metų temą, turime kalbėti apie kūginius kirpimus. Jie buvo labai populiarūs nuo tada, kai pasaulis juos atrado, ir gera žinia yra ta, kad jūs galite juos naudoti, jei turite storus plaukus.

13. Ilgi kirpimai storiems plaukams

ilgi kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Jei turite storus plaukus, bet esate pasiryžę išlaikyti visą jų ilgį, turėsite turėti keletą gudrybių rankovėje, kad suteiktumėte tam tikrą formą. Pvz., Pabandykite pridėti kelis sluoksnius apačioje, kad šiek tiek suplonėtų.

14. Išretėjęs Bobas

ilga bobė išretino storų plaukų kirpimusŠaltinis

Tas pats pasakytina apie šią bobą. Tai loba arba ilga bob, kuri buvo suploninta pridedant keletą sluoksnių. Jie prasideda vidurinėje dalyje ir baigiasi trapiu ir šiurkščiu paviršiumi, todėl atrodo, kad plaukai yra ploni, o ne stori.

15. Vidutiniai kirpimai storiems plaukams

vidutinio kirpimo storiems plaukamsŠaltinis

Jūs netgi galite išsisukti su vidutinio ilgio plaukais, jei žinote, kaip tinkamai juos formuoti. Geriausia apskritai vengti garbanų, jei galite, nes jos tiesiog prideda daugiau nereikalingo kūno prie mano karčių. Eikite atsipalaiduoti paplūdimio bangose.

16. Vintažinis Bobas

vination garbanotų bobų kirpimas storiems plaukamsŠaltinis

Ypatingomis progomis galite išbandyti šią senovinę bobą, kuri jūsų kasdienybei suteiks šiek tiek džiazo, tuo pačiu išlaikydama storus plaukus. Būtent tada jūs tikrai galite įdėti visus šiuos plaukus į darbą ir sukurti iš jų retro šedevrą.

17. Storų plaukų kirpimas su kirpčiukais

kirpimai kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Kirpčiukai yra tvirta idėja, kai turite storus plaukus, nes jie pašalins kai kurias priekines sruogas. Štai patarimas. Rinkitės išmintingus kirpčiukus, o ne sunkius. Jūsų tikslas yra suploninti plaukus, o ne pridėti daugiau smūgių.

18. Deep Side Part

gilių šoninių plaukų kirpimas storiems plaukamsŠaltinis

Jei jums reikia dalyvauti ypatingame renginyje, pavyzdžiui, vestuvėse ar išleistuvėse, arba tiesiog fotografuojate asmenukes, štai šukuoseną, kurią galite ištraukti namuose. Nulaužkite seną plaukų suktuką ir tinkamai jį panaudokite. Tada šukomis suformuokite gilią šoninę dalį.

19. Nupjauti kirpimai storiems plaukams

neramūs kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Nešvarus kirpimas ir saldi, šviesi spalva visada atrodys taip, tarsi jūsų plaukai būtų daug plonesni nei yra realiame gyvenime. Kad gautumėte tą neramią apdailą, jūsų stilistas naudos skustuvą, užteptą ant jūsų plaukų galiukų.

20. Ilgai nepadarytas Bobas

anuliuoti tekstūruoti ilgi bob kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Tai tekstūruota, ilga, neatšaukta bob. Jūs galite dėvėti jį tiesiai išeidami iš dušo arba galite naudoti plaukų suktuką, kad pridėtumėte tam tikros tekstūros ir paplūdimio bangų. Siekiant didesnio gylio, gali būti patarti kai kurie akcentai.

21. Klubų kirpimas storiems plaukams

klubų kirpimas storiems plaukamsŠaltinis

Šis aštrus ir tūrinis kirpimas puikiai tinka, jei turite kvadratinį veidą. Plaukų laku paderinti sluoksniai sutelks dėmesį į veido kampus ir išryškins tik geriausias jūsų savybes.

22. Natūralūs kirpimai storiems plaukams

ilgi kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Yra keletas ponių, kurios nebijo baisių plaukų ir tiesiog sveikina jas savo gyvenime. Sveikiname ir sveikiname juos už nuostabų pasirinkimą, apimantį tai, ką jiems davė gamta.

23. Lobų kirpimas

lob kirpimas storiems plaukamsŠaltinis

Jei planuojate gauti lobą ir storus plaukus, turite atkreipti dėmesį į tipą. Jis turi būti retinamas keliose vietose ir šiek tiek tekstūruotas, kad jis neatrodytų per daug krūminis.

24. Boho kirpimas storiems plaukams

natūralūs kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Jei jums patinka ši išvaizda, galite ją nukopijuoti ir pasiekti šį efektą naudodami tam tikrą jūros vandens purškiklį. Tai suteiks jūsų spynoms šiek tiek tekstūros ir traškumo. Norėdami baigti, išdžiovinkite plaukus arba iškart išeikite į lauką ir leiskite vėjui išdžiūti taip, lyg būtumėte paplūdimyje.

25. Apimties kirpimas storiems plaukams

apimties kirpimas storiems plaukamsŠaltinis

Naudodami plaukų džiovintuvą ir minkštą šepetėlį, kaupkite tam tikrą tūrį. Natūralios garbanos geriausiai tinka, jei norite pasiekti šią išvaizdą. Tačiau, jei nesate natūraliai garbanotas, visada galite naudoti kai kuriuos plaukų volelius ir miegoti ant jų per naktį.

26. Prašmatnūs kirpimai storiems plaukams

prašmatnūs kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Tai yra kuo arčiau gofruotų plaukų, kiek tik galite gauti, iš tikrųjų nesusiglamžę. Tai išvaizda, labai primenanti 90 -ųjų dešimtmetį, tačiau su visiškai moderniu posūkiu. Jei jums tai patinka, „YouTube“ yra pamokų, kurias galite žiūrėti.

27. Minkšti kirpimai storiems plaukams

karšti kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Ši trumpa bob tikrai yra viena seksualiausių šio kirpimo versijų, kurią galite išbandyti. Super sluoksniai ir garbanos su šonine dalimi jūsų grožiui suteiks paslaptingos ir spalvingos pusės, kurią galėsite suporuoti su dūminiu akių makiažu.

28. Šiuolaikinė Marilyn

Šiuolaikiniai Marilyn kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Kas neatpažįsta legendinio Marilyn Monroe kirpimo? Tai buvo platinos blondinės ilgas pikselis su senovinėmis garbanomis. Puiki žinia yra tai, kad dabar galite dėvėti, jei turite storus plaukus, bet, žinoma, modernesnę versiją.

29. Apverstas Bobas

apversti bobiniai kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Štai šukuosena, kuri buvo labai populiari 90 -aisiais. Atrodė, kad kiekviena moteris, kurią matėte per televizorių, kirpėsi taip pat, kaip ir visos jūsų mokytojos bei kai kurios mėgstamos aktorės. Apversta bob dabar sugrįžta.

30. Brandūs kirpimai storiems plaukams

brandūs kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Neleisk, kad penkiasdešimt ar šešiasdešimtmetis trukdytų tau elgtis su plaukais taip, kaip jiems dar dvidešimt. Nors norma sako, kad šiuo metu turėtumėte rinktis didelį karbonadą, iš tikrųjų turėtumėte pasirinkti šukuoseną, kuri jums labiausiai patinka.

31. Saldūs kirpimai storiems plaukams

saldūs kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Spalva, kurią pasirenkate, kai turite storus plaukus, taip pat labai svarbi rezultatui. Kai kurios spalvos, pavyzdžiui, tos, kurios yra šaltesnėje spektro pusėje, iš tikrųjų gali sukurti plonesnių plaukų optinę iliuziją.

32. Šaunūs kirpimai storiems plaukams

kietas kirpimas storiems plaukamsŠaltinis

Mes visiškai įsimylėję šį žiemišką spalvų derinį. Tai slyvų mėlynas mišinys, nusileidžiantis į grybų rudą link sruogų galų. Šis derinys yra retas, tačiau tik padidina jo grožį.

33. Sumažinti kirpimai storiems plaukams

atgaliniai kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Pasisveikinkite su 2000 -ųjų pradžia su šia unikalia apimties išvaizda. Patikėkite ar ne, tai taip pat laikoma bobu, o šoniniai kirpčiukai labai aukšta nugara. Tiesą sakant, jei atidžiai pažvelgsite, pastebėsite, kad tai yra žymesnės „Rachelės“ versija.

34. Prancūzų įkvėpimo kirpimai

prancūzų įkvėpimo kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Jei yra šalis, kurią norime pasisemti įkvėpimo išplaukdami į plaukus, tebūnie tai Prancūzija. Paryžiaus merginos visada be pastangų gražios savo ilgomis bobomis ir sunkiais kirpčiukais. Šią vasarą išbandykite prancūzišką išvaizdą ir nesigailėsite!

35. Linksmi kirpimai

linksmi kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Ar vis dar ieškote linksmo „Coachella“ stiliaus? O kaip pūkuotos ausys? Suporuokite juos su mėgstama apranga ir jūsų šventės išvaizda bus paruošta. Geros naujienos? Šios galvos juostos yra keliolika rublių, todėl turėsite iš ko rinktis.

36. Katie Holmes

katie holmes kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Štai fantastiškai įmantrus aktorės Katie Holmes vaizdas, kurį galite lengvai dėvėti išleistuvių vakarą. Viskas, ko jums reikia, yra keletas aukštos kokybės plaukų priežiūros produktų, kurie gali drėkinti plaukus ir užtikrinti, kad jie išliktų vietoje visą naktį.

37. Saulėlydžio ombre

saulėlydžio kirpimas storiems plaukamsŠaltinis

Šis ombre derinys dėl akivaizdžių priežasčių vadinamas saulėlydžiu. Tai liepsnojančios raudonos ir oranžinės spalvos mišinys, turintis omenyje saulėlydžius paplūdimyje. Jei norite dramatiškos išvaizdos, netgi galite sukurti makiažą, kuris atitiktų tuos pačius atspalvius.

38. Elegantiški kirpimai storiems plaukams

elegantiški kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Jei galite ištraukti imbiero plaukus ir beretę, gyvenime galite nusivilkti bet ką. Nuo šiol tai turėtų būti jūsų šūkis. Tik pažiūrėkite, kokia nuostabiai nuostabi ši išvaizda, jau nekalbant apie rafinuotą ir elegantišką, turint omenyje Jackie Kennedy.

39. Platininiai kirpimai storiems plaukams

platinos kirpimas storiems plaukamsŠaltinis

Štai puikus pavyzdys, kaip turėtumėte kreiptis į šukuoseną, jei turite storus plaukus. Kirpimas yra labai bukas bobas su dar bukesniais kirpčiukais, kuris pašalina bet kokius krūmo požymius, o platinos spalva viską išlygina.

40. 90 -ųjų kirpimas storiems plaukams

90 -ųjų kirpimas storiems plaukamsŠaltinis

80 -tieji metai buvo susiję su dideliais plaukais, todėl 90 -ieji bandė tai šiek tiek nuraminti. Tai reiškia, kad galite leisti šiam dešimtmečiui jus įkvėpti, jei turite storus plaukus ir surasite šukuoseną, kuri geriausiai tinka jums ir jūsų veido bruožams.

41. Druskos ir pipirų kirpimas

druskos ir pipirų kirpimas storiems plaukamsŠaltinis

Druskos ir pipirų pavadinimas buvo suteiktas šiai natūraliai plaukų spalvai, nes ji imituoja pagardus. Tai reiškia, kad jūsų plaukai žilėja ir pasiekė tokią būseną, kai jie yra pusiau tamsūs ir pusiau balti.

42. „Peekaboo“ akcentai

peekaboo kirpimai trumpiems plaukamsŠaltinis

Jei nenorite dažyti visų plaukų tam tikra spalva, visada galite pasirinkti peekaboo akcentus. Jei jums reikia daugiau informacijos apie tai, mes skyrėme specialų kūrinį peekaboo, kurį galite rasti čia.

43. Purpuriniai kirpimai storiems plaukams

purpuriniai kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Šis purpurinis balayage turi viską, ko reikia, kad taptų dėmesio centru ir atitrauktų žmones nuo jūsų plaukų storio. Tai violetinės ir marsalos derinys su natūraliomis tamsiomis šaknimis.

44. Mėlyni kirpimai storiems plaukams

mėlyni kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Čia yra spalva tikrai drąsioms moterims. Šis atspalvis yra toks pat nervingas ir elegantiškas. Atkreipkite dėmesį, kaip atrodo, kad jis puikiai dera su perlų vėriniu, tačiau neprarandant savo sukamumo bruožo, kurį mes taip mėgstame netradicinėmis spalvomis.

45. Raudoni kirpimai storiems plaukams

raudoni kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Kitas didelis moterų hitas yra ši vyšnių raudona. Pagrindinis patrauklumas yra tas, kad jis yra taip toli nuo pačios natūralios spalvos, kur yra visas jo patrauklumas. Jei atidžiai pažiūrėsite, pamatysite, kad apatinė spalva yra juoda.

46. ​​Žali kirpimai storiems plaukams

žali kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Vyšnių raudona yra jūsų spalva vasarai, o ši fantastiška dirbtinė pušies žalia spalva tinka žiemai. Šiemet tai bus didžiulis Kalėdų vakarėlio hitas. Tiesiog pagalvokite apie visas tas nuostabias asmenukes, kurias padarysite aplink medį!

47. Pasteliniai rožiniai kirpimai

rožiniai kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Rožinis saldainių siūlas nėra lengva dėvėti. Tam reikia atsidavimo ir priežiūros, taip pat daug drąsos. Patarimas – dėvėdami makiažą sumažinkite iki minimumo, kad neatrodytumėte pernelyg teatrališkas.

48. Pilka ir rožinė ombre

pilki ir rožiniai kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Rožinė ir pilka nėra dvi spalvos, kurias paprastai matote kartu. Tačiau jei dažymo darbas bus atliktas teisingai ir stilius bus atliktas tinkamai, atspalviai papildys vienas kitą ir taps tikru „Rožės, išaugusios iš betono“ atvaizdu.

49. Afro kirpimas storiems plaukams

afro kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Tikriausiai galime pasakyti, kad afro yra neoficialus storų plaukų apibrėžimas. žiedai ir garbanos, pateikiami kartu su afro, gali būti gana bauginantys laikyti vietoje arba karaliauti daugeliu atvejų. Štai kodėl jums reikia gerai sušukuoto kirpimo.

50. Šoniniai kirpimai storiems plaukams

šoninės dalies kirpimas storiems plaukamsŠaltinis

Paskutinis mūsų sąrašo įrašas yra toks lengvas pasirinkimas, kad nematome, kaip galėtumėte jam pasakyti „ne“. Viskas, ko jums reikia, yra plaukų tiesintuvas ir šukos, kad galėtumėte sukurti šoninę dalį. Nebijokite šiek tiek apimties dideliam garbanojimui ant galvos.

Išvada

Pagrindinis klausimas, kuris kyla, yra šis. Ar stori plaukai yra užmaskuota palaima? Ne. Tai palaima, taškas.

Tačiau, kad galėtum juo mėgautis, reikia išmokti valdyti plaukus. Štai kur atsiranda kirpimai storiems plaukams.

Peržiūrėkite mūsų 50 fotogeniškų šukuosenų sąrašą ir išsirinkite sau tinkamiausią. Pasidalykite su mumis komentarų skiltyje žemiau, ką pasirinkote!