Strzyżenie fal

Fryzura z falami to popularny i modny sposób na stylizację fryzury. Większość facetów łączy blaknięcie z falami, chociaż istnieje wiele różnych rodzajów fryzur fal dla czarnych mężczyzn. Używając pędzla falistego, duraga lub czepka oraz pomady, możesz nadać czarnym włosom teksturę i styl, tworząc spiralę wokół głowy. Znane również jako fale 360 ​​lub długość fali, te fajne fryzury dla czarnych facetów można dodatkowo ulepszyć przez wilka, który w ogóle nie obcina włosów, aby pozwolić wyrosnąć perwersyjnym lokom.

Jeśli próbujesz uzyskać fale, oto najlepsze fryzury na fale. Niezależnie od tego, czy chcesz fryzurę o wysokiej, średniej, niskiej, łysej, temp, opadającej z falami, te 360-falowe pomysły na fryzury prezentują wszystkie różne cięcia i style, które możesz uzyskać. Możesz nawet dodać część na górze, fryzurę po bokach lub pełną brodę, aby uzyskać wyjątkowo gorący, męski wygląd.

Fala fryzura

Najlepsze zanikanie z falami

Najlepsze fryzury z falami dla czarnych mężczyzn wymagają zanikania po bokach i plecach. Dzięki wielu różnym rodzajom wyblakłych fryzur dla czarnych włosów do wyboru, faceci mogą eksperymentować z wieloma cięciami, aby uzyskać pożądany wygląd.

Znikaj z falami

Od zanikania tempa, które zaczyna się wysoko, do zanikania, które zwęża się w dół do szyi, zapytaj swojego fryzjera, który męski zanikanie jest idealnym uzupełnieniem Twojego stylu. Oto najlepsze fryzury stożkowe z falami 360, które podpowiedzą Ci pomysły na następną wizytę w salonie fryzjerskim.

Zanikanie tempa z falami

Zanikanie tempa z falami

Zanikanie temperatury z falami zapewnia czysty, świeży wygląd. Ta fryzura zanikająca w świątyni zaczyna się wysoko i jest podkreślona linią wzdłuż linii włosów. Krótkie cięcie na górze zaczyna pokazywać fale. Aby dopełnić styl, zapuść pełną brodę, aby uzyskać męskie wykończenie. Seksowna i nowoczesna, ta kombinacja zanikania tempa i fal 360 będzie dobrze wyglądać na każdym czarnym mężczyźnie.

Upuść Fade z falami

Upuść Fade z falami

Ta kropla z falami zapewnia ładny, ciasny krój. Krótkie po bokach, nisko opadająca skóra blednie wokół ucha i wzdłuż dekoltu, zapewniając eleganckie wykończenie. Fale 360 ​​zaczną być głębsze i bardziej zdefiniowane, gdy będziesz kontynuować szczotkowanie. Kształt wokół skroni i linii włosów oczyszcza zabłąkane włosy, a kobiety pokochają długą brodę.

Niskie zanikanie + fale

Niskie zanikanie z falami

To niskie zanikanie z falami jest doskonałym przykładem tego, jak niska fryzura może zaakcentować wzór stworzony przez głębokie fale 360. Niski stożek jest idealny dla profesjonalnych czarnych mężczyzn. Linia do linii zakrzywia się wzdłuż linii włosów i po bokach, aby uzyskać czysty wygląd. Jeśli nie chcesz zbytnio eksponować skóry głowy, zrób niskie cięcie falami.

Mid Fade + Fale

Mid Fade z falami

Dla niektórych facetów uzyskanie średniego zanikania z falami może być idealną równowagą. Dzięki blednięciu środkowej części skóry po bokach i plecach oraz falom, które kręcą się dookoła, ta niesamowita fryzura jest zarówno elegancka, jak i przystojna.

Wysoka Fade + Fale

High Fade z falami

Wysoki blaknięcie z falami wygląda ostro i stylowo. Silne blaknięcie łysiny zaczyna się w pobliżu czubka głowy i szybko zwęża się do skóry, aby uzyskać chłodne cięcie. Aby uzyskać nieco mniej skóry, rozważ fryzurę o wysokim stożku, która po prostu staje się krótsza, ale pozostawia bardzo mało włosów na dole. Jako jedna z najpopularniejszych fryzur fal, wszystko w tej fryzurze jest idealne.

Łysy Fade + Fale

Łysy Fade z falami

Nowoczesna i odważna, łysina z falami jest świetna, jeśli chcesz bardzo krótkiej fryzury. Znana również jako blaknięcie skóry, łysa fryzura może zaczynać się wysoko, nisko lub pośrodku i stopniowo zwęża się do wygolonych boków. Z krótkimi czarnymi włosami, ta 180 fale blakną elegancko z częścią lub projektem.

Zanikanie stożka z falami

Zanikanie stożka z falami

Taper blaknięcie z falami to modna czarna męska fryzura. Ta zwężająca się fryzura ma krawędź do góry i fale 360, aby uzyskać świeży styl. Niezależnie od tego, czy jesteś Czarnym, Białym czy Latynosem, jest to idealny wzór fali do stworzenia.

Fajne fale 360

Najlepsze 360 ​​fale spiralne wokół głowy z głębokimi, czystymi grzbietami. Podczas gdy fryzura z czystymi falami stanowi podstawę, ważne jest, aby zainwestować w odpowiednie produkty do włosów. Dobry pędzelek do falowania i czepek durag lub nasadka do falowania mogą pomóc w szybkim uzyskaniu fal. Jednak uzyskanie głębokich fal 360 może zająć tygodnie. W końcu fryzurę z falami uzyskuje się poprzez konsekwentne szczotkowanie i czepianie w nocy.

360 fal

Chociaż większość różnych rodzajów fryzur falowych zależy od rodzaju zanikania, nadal istnieją sposoby, aby wyróżnić fryzurę falową. Od części do stylizacji włosów po głębokie fale 360 ​​lub 180, oto kilka unikalnych, ale popularnych fryzur z falami.

Głębokie fale 360

Głębokie fale 360

Głębokie fale 360 ​​wymagają czasu, poświęcenia i regularnego szczotkowania. Na zdjęciu fryzura o niskim stożku z falami i krawędzią do góry. W połączeniu z gęstą brodą ten krój jest seksowny i gorący. Nasz przewodnik pokaże Ci, jak uzyskać tak dobre fale.

360 fal z częścią

360 fal z częścią

Fade fryzura z 360 falami i częścią łączą się, tworząc bardzo stylowy wygląd. Głębokie fale zapewniają teksturę na wierzchu, a niski stożek blaknięcie po bokach skupia wzrok na stylizacji powyżej. Ogolona część dodaje chłodu i dobrze komponuje się z falowanym wzorem.

Strzyżenie 360 ​​fal + projektowanie włosów

Strzyżenie 360 ​​fal + projektowanie włosów

Jeśli chcesz być kreatywny, możesz wypróbować nieograniczone projekty fryzur w zakresie 360 ​​fal. Na zdjęciu niesamowity wzór serca pocięty na głębokie 360 ​​fale. Jednak czarni mężczyźni mają nieskończone pomysły na stylizację włosów, od ogolonych linii po zygzaki i cokolwiek chcesz.

Fale z brodą

Fale z brodą

Strzyżenie fal z brodą może być świetnym połączeniem. Męscy i twardzieli, czarni mężczyźni z pełnymi brodami po prostu dobrze wyglądają. Naturalnie będziesz chciał, aby zarost był czysty, zadbany i zadbany. Zalecamy zakup wysokiej jakości szamponu i odżywki do brody oraz balsamu lub olejku do brody. Uzyskaj fale i brodę dla pochlebnego stylu, który zauważą kobiety.

Półksiężycowa fryzura

Półksiężycowa fryzura

Fryzura w kształcie półksiężyca to zakrzywiona część, która jest ogolona w czubku twoich włosów. Uzyskaj zanikanie fali, opracuj wzór fali, a następnie dodaj półksiężycową część, aby uzyskać nowy wygląd.

Czarni chłopcy z falami

Chłopcy z falami

Waves działa dla czarnych mężczyzn i chłopców w każdym wieku. Dzięki niskiemu zwężeniu zanikania, linii i części, 360 fal tego dziecka wygląda nieźle.

Strzyżenie 180 fal

Fajna fryzura 180 fal + blaknięcie

Nie wszyscy czarni chcą 360 fal. Jeśli wolisz bardzo krótkie włosy po bokach i na plecach, prawdopodobnie poprosisz fryzjera o wysoką łysą fryzurę. 180 fal stylizuje równie ładnie i jest łatwiejszy do zdobycia i prostszy w utrzymaniu. Porozmawiaj ze swoim fryzjerem o najlepszym sposobie na blaknięcie 180 fal dla twoich włosów.

Strzyżenie 360 ​​fal + kolejka

Strzyżenie 360 ​​fal + kolejka

Idealnie przycięte na całym ciele, oto doskonały przykład czystej linii włosów i kształtu, grubej ogolonej części we wzorze fali i zadbanej brody.

Istnieją wszystkie rodzaje fal na włosy, więc jeśli chcesz spróbować fryzury na fale, po prostu wybierz fryzurę i pokaż swojemu fryzjerowi.

Strzyżenie 360 ​​fal