30 svetiel a žiaroviek – super atraktívne prevedenie

Rozžiarte svoj domov elegantným šarmom

Existuje dobrý dôvod, prečo sú svetelné zariadenia tak dôležité pre fanúšikov dizajnu i profesionálov. Okrem mnohých rôznych možností, ktoré sú k dispozícii, majú tieto aj schopnosť narušiť charakter vášho domova. Osvetlenie je určite jedným z najdôležitejších prvkov pri vytváraní dokonalého domova s ​​príjemnou atmosférou.

Dnes tu máme tri nádherné a fascinujúce kúsky, ktoré predstavujú ideálne zameranie.

Dizajnové svetlá a žiarovky ukazujú charakter a jedinečnosť

Dva z týchto kúskov dokážu úplne predefinovať konvenčné vnímanie. Prinášajú prvok rozmarnej hravosti. K dispozícii sú tiež závesné svetlá, ktoré sú aktuálne už niekoľko desaťročí. Teraz sú vo svete dizajnu ich vlastným trendom. Od honosného a rafinovaného po minimalistický a moderný, máme tu trojicu, vďaka ktorým sa budete vznášať v iskrivej fascinácii.

Čerstvo natretý drevený nábytok

Interiérová dekorácia v prechodnom štýle

Čiernobiele bohatstvo v kúpeľni

Lesklá modrá závesná lampa do obývačky

Deliaca stena a vstavaný krb

Roztomilé, útulné kreslo v červenej farbe

80 žiaroviek

Sarino blízkovýchodné kúzlo

Svetlá a žiarovky – V tomto prípade sa človek očividne odlišuje od identických konceptov súčasného dizajnu. Tu máte do činenia s lustrom z matného skla Sara. Na tejto ručne fúkanej žiarovke je niečo exotické. Klasický egyptský a stredomorský štýl bol prevzatý a vykreslený s moderným charakterom. Tento štýl sa bude páčiť predovšetkým všetkým, ktorí chcú do svojich interiérov vniesť nádych farby. Dokonale by sa zapísalo do domov s vidieckym charakterom. Vhodné by boli aj apartmány pri pláži. Inšpiratívne obrázky sú vyhotovené vo vynikajúcom remeselnom a eklektickom štýle. Ale toto zariadenie by bolo skvelé aj pre moderné domy.

Jantárové svetlá a žiarovky

Ratanový nábytok v jedálni

Tento luster bol vytvorený spoločnosťou Canopy Design. Luster Sara je k dispozícii v mnohých farbách. Siahajú od živej červenej a teplej oranžovej po nefritovú zelenú a ružovú.

Tradičná jedáleň

Biely jedálenský stôl s vysokým leskom

Atraktívne závesné svetlá nad jedálenský stôl

Teplé prostredie – drevený nábytok

Sky blue komponenty – obvyklý luster

Minimalistická mágia 85 svetiel

Navrhol Rody Graumans pre Drog je luster s 85 žiarovkami vhodný pre ľudí, ktorí radi kombinujú skvelý charakter svetiel s elegantnou, minimalistickou estetikou. Lampa drží minimum. Účinok sa dosiahne jednoduchým vynásobením žiaroviek. Drôty a konektory pomáhajú vytvárať obraz veľkolepého svietidla.

Napriek 85 žiarovkám bolo rozhodnuté pre variant LED, ktorý pomáha ušetriť veľa elektriny. Svietidlá a svetlá – Toto je obzvlášť zrejmé na základe porovnania s modelom z roku 1993. Vizuálne bohatstvo nezabráni tomuto lustru, aby sa dokonale zapísal do industriálneho a minimalistického prostredia.

Mestský byt

Kompaktná obývacia izba v štýle vidieckeho domu – 80 žiaroviek

Luster s 85 žiarovkami vyzerá skvele, aj keď je pozadie super neutrálne. Odporúča sa používať svetlá a žiarovky v rámci otvoreného plánu. Pomáha určiť individuálny charakter celku. To tiež vytvára pocit proporcionality v obzvlášť vysokých miestnostiach. Podstatné je, že takmer nič nemôže pôsobiť štýlovejšie a jednoduchšie ako táto lampa.

Banda žiaroviek

Jedálenský stôl so stoličkami – potiahnutý kožou

Kompletne biele vybavenie kuchyne

Bohato vzorované a zdobené zábradlie

Druh svetelnej inštalácie

Ikonické svetlá PH

Tieto boli navrhnuté v roku 1958. Vznikli ako revolúcia v dizajne žiaroviek. Pøul Henningsen bol vynikajúci umelec, ktorý ich vytvoril. Stále vyzerajú rovnako aktuálne ako v roku 1960. Kolekcia obsahuje mnoho závesných svetiel. Siahajú od krásnych artičokov až po minimálne snehové gule. V rámci tohto radu majú majitelia bytov z čoho vyberať. Závesná lampa Artschock so 72 laserom rezanými listami inšpirovala v 50. rokoch mnoho podobných modelov. Do istej miery sa im podarilo reprodukovať svoju mágiu.

Výber Svetlá a žiarovky V súčasnej dobe sa neukazuje ako obzvlášť ľahká úloha. Najlepšie urobíte, ak zvolíte závesnú lampu, ktorá je stabilná a vydrží test času. Rovnako ako tri príklady, ktorými ukončím dnešný článok …

Zvláštne textúry dreva v kuchyni

Páčili sa vám naše príklady?

 Vybrali by ste si konkrétny alebo podobný?

Svieže farby a rafinované inštalácie

Lakované drevo – stabilný kuchynský nábytok

Plastový, moderný kuchynský nábytok

Farebné prevedenie v snehobielej a hnedej