Červená niť ako náramok – spoznajte šperky UMAI

náramok červená niť skvelá šperkovnica

Červená niť ako náramok – funkčný náramok

Ste poverčiví? Trikrát sa otočíte, keď vám cestu skríži čierna mačka? A nosíte so sebou vešiaky, aby sa vám osud stal milosrdnejším? Ak ste jedným z týchto chlapcov, možno máte na zápästí červenú niť?

Je možné spojiť ochrannú funkciu červenej nite a krásu šperku v jednom. Zvlášť ženám sa to bude páčiť, nie? V tomto článku vám chceme predstaviť šperky UMAI, konkrétne náramky z červených nití, ktoré si môžete ľahko kúpiť online.

Nádherná kombinácia diamantu a zlata

náramok z červených nití zlatý diamant

Znak nekonečna v zlate

náramok z červenej nite zlatý nekonečno

Účinky a magickú silu kameňov poznajú ľudia už stáročia. Preto sa používajú aj ako súčasti rôznych druhov šperkov; aj v náramkoch. Takže šperky nie sú hodnotené len pre seba, ale aj pre svoje funkčné využitie. Veľa ľudí si myslí, že niektorí ľudia to s nimi nemyslia dobre. Aby ste sa chránili pred negatívnou energiou cudzích ľudí, spoľahnite sa na silu červenej nite. Niektorí si červenú niť jednoducho uviažu okolo zápästia, iní ju však chcú v podobe štýlových šperkov. Preto uprednostňujú náramky s červenou niťou. Červená niť tak môže chrániť, ale môže sa tiež zmeniť na krásne štýlové šperky.

Jednoduchý náramok 

červená niť zlaté prvky náramok šperky

Červená niť so strieborným srdiečkom

náramok z červenej nite strieborné srdce

Tiež by ste chceli mať krásny náramok, ktorý vám ponúka ochranu a prosperitu a zároveň svojou krásou púta pozornosť všetkých? O to sa môžu postarať náramky UMAI! Neváhajte, doplnia vašu krásnu zbierku šperkov, pretože sú elegantné a nežné. Pozrite sa na ne znova pozorne a vyberte si model, ktorý sa vám najviac páči! Niektoré prevedenia obsahujú striebro, iné zlato. Čomu dávaš prednosť?

Strieborné srdce ozdobené kamienkami

červená niť strieborné kamene šperky

Nežný strieborný kvet

náramok červená niť strieborné kvetinové šperky

Náramok môže byť skvelým darčekom!

červená niť zlatý kruh náramok šperky