Fitness bicykel rotoped – Ciclotte kombinuje luxus a funkčnosť

Fitness bicykel rotoped ciklotte tehly

Kombinovaný projekt funkčnosti, luxusu a ergonómie – Ciclotte

Ciclotte je inovatívny rotoped navrhnutý a vyrobený v Taliansku. Zariadenie kombinuje dizajnovú myšlienku z hľadiska tvaru a technológie a kombinuje tradičnú estetiku s funkčným využitím domáceho trénera.

Ciclotte je vyrobený zo špeciálnych materiálov, ako sú uhlík, oceľ a sklolaminát, a tak ste vďaka špeciálnej technológii epicykloidového prenosového systému získali úplnú inováciu vo fitness priemysle..

Ciclotte, ktoré navrhol Luca Schieppati – mladý návrhár z Milána a vyrába ho skupina Lamiflex Group v Bergame, okamžite upúta pozornosť svojim vybavením, ktoré vždy zdôrazňuje funkčné aspekty..

Cieľom bolo vytvoriť dizajn pre každodenný život, kde práca a relaxácia, pohyb a zábava zdieľajú jeden rozmer, vo flexibilnom období, kde dochádza k interakcii všetkých predmetov.

Vďaka svojim líniám, ktoré sú inšpirované ergonómiou a ponúkajú to podstatné, je Ciclotte oboje – fitness zariadenie aj kus nábytku, ktorý je možné integrovať do rôznych miestností.

Fitness bicykel rotoped

Fitness bicykel rotoped luxusná čierna ergonómia

Veľké koleso od Ciclotte tvorí základný kameň projektu. Veľký prsteň, ktorý bol od konca 19. storočia premenený na objekt špičkového inžinierstva na staromódnom motocykli, je predurčený stať sa nevyhnutnosťou v dizajnérskom svete a luxusnom fitnes. Medzi ďalšie charakteristické vlastnosti patrí výnimočné karbónové držadlá, dotykový displej, ktoré sú inšpirované systémami domácej automatizácie. Z technického hľadiska je Ciclotte navrhnutý tak, aby zobrazoval dynamiku a brzdenie na horskej dráhe, ktoré je ideálne pre vysoko intenzívne cvičenia, ako je spinning..

Ciclotte sa ukazuje ako prirodzený dôsledok projektu Ciclò, inovatívneho príkladu mestského bicykla, ktorý je súčasťou zbierky vystavenej v múzeu dizajnu Triennale v Miláne.

Vo vstupnom priestore nezaberá žiadne miesto

Fitness bike rotoped prostredie design prírody

Už si nemusíte robiť starosti s umiestnením rotopedu, môžete ho umiestniť kdekoľvek v domácnosti. Módni návrhári sa pokúšajú objaviť značky súkromných značiek, aby držali krok so životným štýlom svojich zákazníkov, takže sa nečudujte, ak nájdete spoluprácu s mnohými spoločnosťami mimo módneho priestoru. Typickým dizajnom je rotoped Roberto Cavalli pre Ciclotte Collection, ktorý teraz predstavujeme.

Hodnotná prezentácia produktu

Výstava rotopedov na fitness

Mužský vzhľad

dlažba, fitness bicykel, rotoped

  Vhodný pre ženy

Účinná dekorácia rotopedu na rotoped

K dispozícii v niekoľkých farbách

Typy fitness Farby na rotopedy

Mimoriadna, inovatívna technológia

Fitness rukoväť rotopedu v luxusnom dizajne

Kancelária a domáca fitnes

Tienidlo na cvičný bicykel na rotoped

Nábytok do obývačky – stojanová lampa so štýlom

Rotopedový koberec okolo projektu spolupráca na fitness bicykli

Ciclotte – elegantný a funkčný

Fitness bicykel rotoped okolo kruhu

Lesklý povrch – bicykel

Fitness fotorámček na stenu, rotoped, čierny povrch

V krytej plavárni

Fitness bicykel rotoped s kamennou stenou

Rotoped Ciclotte môžete dokonca použiť aj v kúpeľni

sklenená deliaca stena vaňa drevo fitness bicykel nástenná lampa na rotoped