Milan Fashion Week a ďalšie slávne veľtrhy dizajnu po celom svete

milánsky týždeň módy milánsky týždeň módy

Zistite, čo sa chystá vo svete dizajnérov

Vďaka mnohým internetovým časopisom o dizajne a architektúre môžete virtuálne cestovať po celom svete každý deň. Okrem toho, bez ohľadu na to, kde žijete, môžete stretnúť cestujúcich ľudí z tohto odvetvia a porozprávať sa s nimi a vymieňať si informácie.

Odborníci na skutočnú svetovú úroveň by sa mali zúčastniť štyroch podujatí týkajúcich sa dizajnu a architektúry.

Chcete vedieť, ktoré to sú? Možno sa jeden alebo dva zhodujú s vašim ďalším cieľom cesty?

Keď píšete o tejto téme, nemôžete inak, než o nej napísať Milánsky týždeň módy  začať. Podľa názoru mnohých ľudí je to prakticky začiatok nového dizajnérskeho roka. Prvá udalosť v Miláne sa datuje do roku 1961. Počas svojho trvania sa zdá, že všetko v meste je podriadené tomuto veľtrhu módy.

Salone del Mobile počas milánskeho týždňa módy

milánsky týždeň módy milánsky týždeň módy salone del mobile milano

IMM Kolín nad Rýnom je ďalší, medzitým nemenej rešpektovaný veľtrh. Na medzinárodnom veľtrhu nábytku v Kolíne nad Rýnom sa stretávajú najlepšie dizajnérske a priemyselné spoločnosti nielen z Nemecka, ale z celého sveta. Tento veľtrh sa koná od roku 1949 a jeho obraz neustále rastie. Pre túto udalosť sú charakteristické dekoratívne predmety, nábytok a zaujímavé novinky zo všetkých oblastí.

Imm Cologne – veľtrh dizajnu v Kolíne

milánsky veľtrh módy a dizajnu týždeň imm kolínska voda im cologne

Jeden z mladších, ale veľmi rýchlo známych veľtrhov vo svete dizajnu a módy Maison & Objet. Odohráva sa vo francúzskom Paríži. Veľtrh sa koná dvakrát ročne. Prvýkrát je to v januári. Toto číslo je venované letným trendom. V septembri je veľtrh venovaný nadchádzajúcej zimnej sezóne.

Maison & Objet

Veľtrh dizajnu a týždňa módy v Miláne

Okrem tradične hojne navštevovaných veľtrhov teraz existujú aj tie, ktoré sa konajú mimo starého kontinentu. Nie je prekvapujúce, že sa v Dubaji v krátkom čase stal veľmi známym. Názov veľtrhu je  Dni dizajnu Dubaj. Tento veľtrh sa tiež vyznačuje vysokým štýlom, ktorý sa tu ponúka, a jedinečnými zisteniami, ktoré sú tu tiež možné.

Dni dizajnu Dubaj

milánsky týždeň módy dizajn veľtrh dizajnu dni dubaj

Zaujala vás téma? Tiež! Očakávajte o tom čoskoro viac!