Moderné jedálenské stoly so stoličkami – dizajnérske riešenia z masívu a skla

Moderné jedálenské stoly so stoličkami z dreva

Súčasný dizajn jedálenského stola

Na začiatku tohto roka som plánoval mať viac večerí v dobrej spoločnosti: s rodinou, priateľmi, so susedmi.

Jar je pravdepodobne najlepší čas na skutočné zavedenie tohto uznesenia! Tiež sa vám páči nápad? Potom vám my z Freshideen chceme pomôcť dosiahnuť to.

Chceme vám pomôcť nahliadnuť do jari 2014. Sadnite si, ale nezdvíhajte nohy. Jedlo lepšie spracujete, ak máte podrážky na zemi. Oddýchnite si a vychutnajte si uspokojenie, ktoré prináša dobré jedlo a pitie. Staňte sa ústredným bodom okolia. Staňte sa teda tým, čo sa zdá, že existuje iba vo veľkých filmoch a telenovelách.

Nech sa váš byt stane druhým domom vašich susedov. Pomaly by sa to mohlo vyvinúť na miesto, kde organizujete najlepšie večierky a kde je úžasná atmosféra. Bez ohľadu na to, či máte veľkú rezidenciu a malú, útulnú atmosféru, vždy existuje dostatok miesta na jedálenský stôl a príležitosť na jeho použitie. Chceme sa dnes pozrieť na 10 inšpiratívnych kusov nábytku tohto typu od Cattelan Italia? Nútia ľudí otočiť hlavu a oživiť náladu vo vnútri.

Krásna Brera

Moderné jedálenské stoly so stoličkami

Moderné jedálenské stoly so stoličkami v bielom sklenenom čalúnení

Vďaka svojmu rovnému strihu a skvelým povrchom predstavuje tento stôl všeobecného menovateľa štýlov interiérového dizajnu a potrieb spojených so stolovaním. Či už ide o honosné stretnutie alebo rodinnú hernú noc, poskytne vám to správne miesto.

Očarujúci Eliot

Moderné jedálenské stoly s okrúhlymi mramorovými stoličkami

Všetko je to o tom, mať sa dobre! Zistil som, že sedenie za okrúhlymi stolmi mi robí akýsi nepríjemný pocit.

Keď ste po boku prakticky každého, príležitosti na výmenu sú oveľa väčšie

Moderné jedálenské stoly s okrúhlymi bielymi stoličkami

Brilantné Valentino

Moderné jedálenské stoly so stoličkami zo skleneného dreva

Niekedy potrebujete stôl, ktorý presne zodpovedá vašej postave. V ostatných prípadoch môžu byť hostia privedení k živšej konverzácii bez toho, aby museli otvoriť ústa. Nič to nemôže urobiť lepšie ako stôl so symbolickou priepustnosťou. Výber skla je spojený s mnohými výhodami. Dáva pocit väčšieho priestoru. Vytvárate svieži a ostrý efekt a vaše jedlo bude pôsobiť luxusnejšie. Ak vás zaujíma móda, môžete si dokonca sadnúť a diskutovať o svojich topánkach a nohaviciach. Takže tém na zábavu máte ešte viac.

Kirk – čas nezávislých vystúpení

Moderné jedálenské stoly so stoličkami police nástenná zelená stolička

Malý jedálenský stôl je perfektnou voľbou

Moderné jedálenské stoly s dizajnovými stoličkami

Ale možno ste sa rozhodli, že strávite viac času sami a lepšie porozumiete sebe. Stôl pre jednu osobu vás nemusí osamelé a často je prispôsobený vašim vlastným potrebám. Môžete si tam dopriať raňajky, obed, večeru alebo si medzitým urobiť malú prácu. Neexistuje nič ako kus nábytku, ktorý by dokonale zodpovedal vašim potrebám a záujmom.

Vyborny zenit

Moderné jedálenské stoly so stoličkami závesné žiarovky

Dodajte svojmu domovu kontrastnú krásu, začínajúc štvorcovým jedálenským stolom. Táto voľba nie je taká bežná ako predĺžený, obdĺžnikový alebo okrúhly stôl. Nie je to však preto, že by to nebolo praktické. Je obzvlášť príťažlivý, najmä kvôli vzácnej kombinácii kontrastného skla a kovu. Mäkký dojem zo skla a jeho prispôsobenie sa nehrdzavejúcej oceli ešte viac zvýrazňuje hranatý charakter.

Inšpirované dizajnom z polovice storočia

Moderné jedálenské stoly so závesnými svetlami na stoličky

Pevné, oválne a vyrobené z mramoru

Moderné jedálenské stoly so stoličkami sférické závesné svetlá oválny mramor

Chcete opäť zažiť krásu tohto štýlu??

Moderný jedálenský stôl so stoličkami z korálkového lustra

 Nasledujúce dva štýly tabuliek vám pomôžu dosiahnuť toto rozlíšenie. Obaja vynikajú svojim vlastným štýlom. Obaja hovoríte jazykom klasického dizajnu, ale v inom dialekte.

Ležérny a umelecký

Moderné jedálenské stoly so závesnými svetlami na stoličky okrúhle sklo

Ste známi tým, že vytvárate koktailové večierky? Pustite sa do tejto myšlienky a mračte sa na stôl, ktorý vás pozýva na jedenie, pitie a párty zároveň!

Nohy…

Moderné jedálenské stoly so stoličkami s dizajnovým osvetlením

Kto povedal, že jedálenské stoly musia mať štyri nohy? Na nasledujúcom príklade vidíte, že rovnakú prácu môžu vykonávať dokonca dvaja. Vďaka svojmu priemyselnému vzhľadu vyplní otvorený priestor svojim vycibreným a zároveň robustným charakterom.

Transparentná krása

Moderné jedálenské stoly so stoličkami z guľovej sklenenej dosky

Ak by bol jeden z týchto stolov ideálnou voľbou aj pre vás?

Moderné jedálenské stoly so stoličkami vysoko lesklá jedáleň

To nebude inšpirovať len rozhovory o jedle, ale aj o médiách, ktoré sú krásne zhromaždené v jednotnom obraze. Mali by sme však tiež vziať do úvahy skutočnosť, že odtlačky prstov sú tu príliš viditeľné. Dávajte si teda pozor na susedov, ktorí chcú túto krásku ukradnúť!