Moderné jedálenské stoly so stoličkami ukazujú sochársku eleganciu

Súčasné stoly pre moderný sochársky vzhľad

Dnes sú presne tri moderné jedálenské stoly so stoličkami Modely od spoločnosti Cattelan Italia. Tento rok debutovali na medzinárodnom veľtrhu nábytku v Miláne.

Ale pomocou toho môžete určite zvýšiť štýl svojho domu.

Takže určite by ste si domov priniesli luxusný štýl. Pretože je jedinečný vďaka geometrickým a vizuálnym kontrastom, ktoré ponúka.

Vo všetkých týchto modeloch sa tradičná základňa stola preberá a reinterpretuje.

Kľúčovou črtou tejto trojice je spojenie súčasného dizajnu s klasickým duchom. Je to vďaka štíhlej siluete a kreatívnemu dizajnu každého jednotlivého modelu. To všetko je funkčné, estetické a nenapodobiteľné.

Určite pripravia pôdu pre skvelé moderné vybavenie.

Grécke inšpirácie

Moderné jedálenské stoly so stoličkami

Ste fanúšikom starovekej gréckej sochy a umenia? Potom vás model PLISSET v krátkom čase vyhodí. S pocitom panache a drámy ho vytvoril Raffaello Gagliotto.

Stôl má výnimočnú základňu pokrytú ružovým mramorom. Zaručene sa stane ústredným bodom každej miestnosti v akejkoľvek kuchyni a jedálni. Z tohto modelu by veľa vyťažili aj obchodné priestory. Sklenený povrch predstavuje perfektný kontrast k robustnej základni.

Vytvárate podmanivú súhru svetla a tieňa a jeho kontúrovaná základňa je v skutočnosti ShowStopper

Okrúhly stôl so sklenenou doskou

Geometrický štýl a morská mágia

Tabuľka SKORPIO používa úplne iný prístup. Pokiaľ ide o základňu, všetko závisí od ostrých a rovných čiar. Tento stôl sa teda veľmi dobre hodí do moderných, minimalistických a prechodných miestností.

Nohy sa navzájom krížia a vizuálne vytvárajú tvar X. To prispieva k geometrickej rozmanitosti v miestnosti. Aj tu máte do činenia s priehľadným sklom alebo špeciálne vyrobeným dubovým podstavcom. Máte možnosť vybrať si variant, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu interiéru.

Stôl navrhli Andrea Lucatello a Paolo Catellan

Stolová doska z masívneho dreva

To dáva miestnosti úplne nový charakter

Sochárska konštrukcia – geometrické čiary

Prírodné drevo ako doska stola

Teraz sa dostávame k tretej tabuľke tejto trojice. Ide o to VIETATO BAGNARSI,  okolo bočného stolíka a sú mu venované posledné dva obrázky. Limitovanú sériu vytvoril Giulio Lazzotti. Hravé a moderné malé detaily boli inšpirované plutvami delfína. Na to, aby ste si to všimli, nie je potrebná veľká predstavivosť.

VIETATO BAGNARSI

V skutočnosti to platí pre všetky tri modely. Ktorý by ste si vybrali?