Moderné lustre vyrobené zo starých vecí – návrhy od Stuarta Haygartha

luster znovu použité položky stuart haygarth

Stuart Haygarth vytvára fascinujúce moderné lustre zo starých predmetov

Stuart Haygarth už mnoho rokov zbiera rôzne predmety, ktoré prišli z oceánu na pobreží Kentu. Potom ich roztriedi a vytvorí z nich množstvo rôznych skvelých diel. Dokonca moderné luster ocitli medzi nimi.

Obrovská guľa vytvorená zo starých vecí

luster dizajnér luster stuart haygarth

Vynechaný luster vyrobený zo žiaroviek

lustrové žiarovky dizajn stuart haygath

Tide je taký fascinujúci kúsok

moderný farebný luster v dizajne prílivu a odlivu lustra

Tento luster bol vyrobený z rôznych plastových predmetov. Všetky majú veľmi rozdielne veľkosti. Napriek tomu sa ich autorovi podarilo vyformovať do jednotnej sféry. Toto je okrúhle a podľa autora má napodobňovať mesiac. To samozrejme nie je náhoda. Pretože sú to práve pohyby vody, ktoré boli spôsobené týmto nebeským telom, že všetky tieto predmety prichádzajú na pobrežie.

Okuliarsky luster

Model Spectacle bol naopak vytvorený z 1000 dioptrických okuliarov. Boli k sebe zviazané tak, že len ťažko rozoznáte, že nejde o klasický luster. Pokiaľ sa ale lepšie prizriete, nemôže chýbať doplnkové zrkadlo a zväčšovací efekt vďaka šošovkám, ktoré sú v ňom obsiahnuté.

Tento luster okorení každý interiérový dizajn

moderný dizajn lustrových okuliarov obrovský

Luster na zadné svetlo

Tail Light je ďalší veľmi obľúbený model. Svetlá automatického zastavenia, ktoré je v niektorých prípadoch možné pozorovať mnoho dlhých hodín, slúžili ako fascinácia. Zhromaždil ich, zoskupil podľa veľkosti a tvaru a pripevnil k akrylovým škatuliam. Takto získate požadovanú štruktúru.

Inšpiratívne svietidlo

moderný luster Stuart Haygarth koncové svetlo

Jednorazový luster

Zdroje, ktoré boli vynaložené na výrobu tohto modelu, sú veľa žiariviek a 416 plastových pohárov. Model si môžete kúpiť v mnohých rôznych prevedeniach.

Futuristický dizajn je taký

moderný luster jednorazový stuart hyagath

Millenium luster

Na moderný luster Millenium potreboval viac ako 1000 použitých konfetových škatúľ. Sú veľmi ľahké, a preto poskytujú pekný lesklý efekt. Vyrobíte ich z nových škatúľ a nájdete ich v mnohých rôznych odtieňoch.

Luster, ktorý pripomína farebný vrch

moderný luster Stuart Haygarth neobvyklého dizajnu

Žiara zo snowboardu

Ako už bolo uvedené v názve, od tohto autora si môžete kúpiť aj veľa položiek na snowboard. Nad športové vybavenie namontujete tri žiarovky a vytvoríte z nich skvelú lampu. Na dosiahnutie lepšieho efektu môžete sami pridať zodpovedajúce ozdoby.

Takéto lustre vyvolávajú fascináciu

luster stuard haygarth dizajnový luster

Elegantný dizajn je možné vytvoriť aj z opätovne použitých predmetov

luster stuart haygarth atypicky extravagantný