Stropné a nástenné svetlá dodávajú dráme a šarmu

15 spôsobov, ako pridať drámu so žiarou

the Stropné a nástenné svetlá nemení len náladu v izbách, ale aj vzhľad. Farba, meranie, opakovanie a kompozícia sú všetky dôležité vlastnosti, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere. Bez ohľadu na to, či ste tradicionalista alebo radikálny modernista, môžete svoju osobnú izbu okoreniť nádhernými svetlami. Pozrime sa spoločne na niekoľko príkladov, ktoré vám pomôžu.

Bubon: Tieto obrovské závesné svetlá v tvare slzy slúžia ako skutočné zátky

Stropné a nástenné svetlá stropné osvetlenie jedáleň

Prečo fungujú dobre v rámci celkového vybavenia: Nielenže sú nadrozmerné a dramatické, ale majú povrch z uhlíkovo tvrdého ocele. Vytvárajú odkaz na riad, ktorý je v tejto miestnosti na stene. Aby toho nebolo málo, poskytujú vynikajúce osvetlenie pre kuchynský ostrov.

Malé bubliny: Tu vidíme plávajúci oblak bublín, ktoré vyzerajú ako zamrznuté vo vesmíre. Tu sa zaoberáme moderným pohľadom na klasický luster.

Prečo vyzerá dobre? Svetlo svietiace nadol je lomené a odrážané malými sklenenými bublinami. Tieto žiaria magickým svetlom a šíria teplé svetlo na tvárach všetkých, ktorí jedia pri stole.

Hore a dole: Malé nástenné svetlá zmiznú, keď sú vyrobené v zodpovedajúcej farbe

Stropné a nástenné svetlá kuchyňa moderná minimalistická

Prečo to vyzerá veľmi dobre: V tejto minimalistickej miestnosti svetlá dodávajú stene zaujímavé vzory. To môže byť nádhernou náhradou za umelecké diela alebo iné dekorácie.

Maják: Veľký stĺp slúži ako architektonický maják

Stropné a nástenné svetlá schodiskové svetlíky

Prečo to vyzerá dobre: Dramatické svetlo je tu tiež ústredným bodom tohto schodiska. Keď je plne osvetlené, schody sú zaplavené svetlom. Keď sú stlmené, vytvoria jemnú žiaru. V noci to osvetlí schody a zaistí väčšiu bezpečnosť.

Posuňte sa hore, Sputnik!

Stropné a nástenné svetlá do jedálenských lustrov

Tu máme do činenia s lampou v tvare morského ježka. To je dobrá zmena oproti štýlu „Sputnik“, ktorý vidíme všade, však??

Prečo to vyzerá veľmi dobre: Žiarovky sú rozdelené medzi štíhle tyče a zdobia steny jemnými tieňmi v tvare vetvičky. Okrem toho ešte viac zvýraznia ich sivovlasú textúru.

Opakujte po mne: Táto inštalácia Pop Art preberá myšlienku efektívneho využívania väčšiny Andyho Warhola v zmysle vytvorenia drámy.

chodba guličkové žiarovky osvetlenie schodiska

Prečo to vyzerá veľmi dobre: Je to skvelý spôsob, ako osvetliť chodbu. Papierové lampáše poskytujú mäkké osvetlenie a nie sú veľmi drahé. Použitie mnohých z nich bude teda efektívne a lacné.

Sochárske zoskupenie: táto značná stojanová lampa je doma na svojom správnom mieste. Sú tu aj ďalšie veľké kusy

Stropné a nástenné svetlá stojacie lampy závesy do obývačky

Prečo to vyzerá veľmi dobre: Bol starostlivo prispôsobený rozmerom ostatných miestností. Je tiež v centre zloženia bubnovitých stolov, a nie sám.

Hojdacia súprava

Stropné a nástenné svetlá vedľa stola, drevo, kvety, kreslá

Tieto svetlá na čítanie s nastaviteľnými rukávmi, inštalované medzi oknami, slúžia dvojakému účelu.

Prečo to vyzerá veľmi dobre: Poskytujú dobré okolité svetlo, ale sú tiež v správnej polohe na použitie ako lampičky na čítanie nad preplnenými stoličkami.

Pozri červenou farbou

Stropné a nástenné osvetlenie komody do obývačky

Táto lampa bola umiestnená oproti „hrubej“ stene a kontrastovala so zrelým dreveným nábytkom. Dostane teda „farebný šok“!

Prečo to vyzerá veľmi dobre: Svietidlo poskytuje sústredené svetlo tam, kde je to potrebné, ale samotné svietidlo je vynikajúce, dizajnovo vyzerá veľmi zvláštne, súhlasíte? Šok z červenej farby je presne to, čo skutočne potrebujete.

Poflakovať sa

Stropné a nástenné svetlá do kúpelňových zrkadiel

Ponorné závesné svetlá sú skvelou alternatívou k nástenným lampám v kúpeľni.

Prečo to vyzerá veľmi dobre: Toto je svieži, nečakaný pohľad. Svetlá uvoľňujú všetok potrebný priestor na stene a to je teraz možné použiť pre skryté lekárničky. Zaveste ich na úroveň očí, aby bolo zaistené vhodné osvetlenie.

Vytvorte zbierku: Tri transparentné glóbusy v tomto zariadení odrážajú zbierku, ktorú nájdete v obývacej izbe

Stropné a nástenné svetlá priehľadná komoda do obývačky

Prečo to vyzerá dobre: Stropné svetlá majú jednoduché, jasné línie, ktoré tejto kolekcii nekonkurujú. Odkazujete na to bez toho, aby ste na seba príliš upozorňovali.

výmena

Stropné a nástenné svetlá, stojacia lampa, drevená základňa

Táto fascinujúca stojanová lampa je kombináciou sochy a žiarovky.

Prečo to vyzerá dobre: Neobvyklý plochý tvar sa týka vzhľadu blízkeho umeleckého diela, zatiaľ čo divoká textúra základne obohacuje veľmi tradičné obložené povrchy stien.

Svetlo sviečky

Stropné a nástenné svetlá lustre sviečky nástenné zrkadlá kúpeľňa

Svetlá z tepaného železa nad umývadlom dodávajú kúpeľni typickú atmosféru starého sveta.

Prečo to vyzerá dobre: Malé žiarovky tu majú silikónový kryt a dodávajú vzhľadu skutočný lesk bez toho, aby ste si museli robiť starosti s horiacimi lampami bez dozoru..

Vtáčia klietka

zariadenie obývačky luster klasický

Jemné závesné svietidlo je v tejto miestnosti zaujímavým bodom.

Prečo to vyzerá dobre: Tiene, ktoré vzniknú pri zariaďovaní, pôsobia ako vzory na strope. Kovanie tiež prispieva k filigránskemu vzhľadu zlatej stoličky vedľa stola.

Sochárske zameranie

moderné lustrové stropné svetlá jedáleň

Táto lampa inšpirovaná origami vyzerá ako socha plávajúca vo vzduchu. Keď je svetlo zapnuté, záhyby záhybov zachytávajú a rozptyľujú svetlo veľmi príťažlivým spôsobom.

Ktoré z týchto svetiel obohatí vašu izbu? Vybrali by ste si potom jeden z týchto návrhov vo svojom dome? Alebo vás inšpirovali k tomu, aby ste prišli s vlastným kreatívnym nápadom?