Svetelný reflektor Espaciel zlepšuje prirodzený jas v tmavých miestnostiach

Rozžiarte tmavý byt efektívne a inteligentne

Denné svetlo môže odhaliť krásu vášho domova. Okenný parapet je najjasnejším bodom v každej miestnosti. Svetelný reflektor Espaciel zlepšuje prirodzený jas v tmavých miestnostiach. Zdroj denného svetla môžete presmerovať do najvzdialenejších kútov vášho domova a zvýšiť dosah.

Svetelný reflektor Espaciel

Reflektor Espaciel je praktický a efektívny a ponúka pohodu a pohodlie v každodennom živote. Ak je váš byt príliš tmavý, nemusíte sa sťahovať. “Vybavené vysoko reflexným a otočným povrchom, denné svetlo je vidieť cez.” Espaciel Namierte reflektor na akékoľvek požadované miesto. Týmto spôsobom môžete zvýšiť intenzitu svetla “- hovoria návrhári.

Vnútri na parapete

Umiestnite Espaciel pred okno. Pre zákazníkov sú k dispozícii tri prevedenia. Typ výrobku závisí od povrchu, na ktorý bude namontovaný: balkónové zábradlie, vonkajší okenný parapet a vnútorný okenný parapet. Svetelný reflektor je možné jednoducho pripevniť bez vŕtania do povrchu (drevo, kameň, sadrokartón). Reflektor je veľmi tenký, asi 4 mm hrubý, takže po inštalácii môžete ľahko otvoriť okná. Ak vaše okná nemajú dosky, môžete ich namontovať na stenu.

Ľahko upravte smer  

Pripevnený k balkónovému zábradliu

Efektívne rozjasnite mestský byt

  Svetelný reflektor Espaciel