Suavecito Pomade apžvalga

„Suavecito Pomade“ gali būti populiariausias plaukų produktas ir geriausia pomada vyrams. Tiesą sakant, „Suavecito Pomade Firme“ ir „Original Hold“ stiliaus gaminiai skelbiami kaip „viskas viename“, universalūs sprendimai, kaip gauti geriausias vyrų šukuosenas. Šioje „Suavecito Pomade“ apžvalgoje apžvelgsime kai kuriuos šios pomados, kaip plaukų formavimo priemonės, privalumus ir trūkumus bei pasidalysime patarimais, kaip naudoti ir tepti „Suavecito“ pomadą formuojant plaukus..

Nesvarbu, ar formuojate nupjautą nugarą, aromatą, šukuoseną, šukas, šoninę dalį ar bet kokią kitą šaunią vyrišką šukuoseną, kuriai reikia stipraus blizgesio, ši „Suavecito“ apžvalga padės jums pasirinkti šią vandens pagrindu pagamintą pomadą. plaukų produktas! Peržiūrėkite viską, ką reikia žinoti apie Suavecito!

Suavecito Pomade

Kas yra „Suavecito Pomade“?

„Suavecito“ pomada yra populiari vandens pagrindu pagaminta pomada, pripažinta viena geriausių rinkoje. Šis specialus plaukų produktas yra dviejų rūšių: Originalus ir Stiprus laikymas, priklausomai nuo jūsų stiliaus poreikių. Abiejų vyrų pomados yra „vidutinio blizgesio“ produktai, nors bendrovė ką tik pristatė naują matinę pomadą.

Prekės įvertinimas Kaina
„Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė - „Strong Hold“ plaukų pomada vyrams - vidutinio blizgesio vandens pagrindu pagamintas vaškas be dribsnių plaukų gelis - lengvai nuplaunamas - visos dienos laikymas visų tipų plaukams „Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė – „Strong Hold Hair Pomade“ vyrams – vidutinio blizgesio… 14 530 atsiliepimų 13,99 USD Pirkti dabar
Suavecito Pomade Original Hold - 4 uncijos Suavecito Pomade Original Hold – 4 uncijos 4479 apžvalgos 13,99 USD Pirkti dabar
Suavecito Pomade Matte (be blizgesio) formulė 4 oz, 1 pakuotė - vidutinio stiprumo plaukų pomada vyrams - mažai blizganti matinė plaukų pasta natūralios tekstūros šukuosenoms Suavecito Pomade Matte (be blizgesio) formulė 4 oz, 1 pakuotė – vidutinio stiprumo plaukų pomada vyrams – žema… 6041 apžvalgos 13,72 USD Pirkti dabar

Kvapas ir išvaizda

Suavecito apžvalga

Suavecito pomados išvaizda yra stora, tamsaus medaus gelio (be lipnumo) ir pasižymi žinomu saldžiu kvapu, panašiu į vyrišką kvapą, panašų į senamadiško odekolono kvapą. Konsistencija yra lygi ir kreminė, be gabalėlių ir nulinių grūdelių. Kai trinate jį tarp rankų, jis lengvai plinta ir sušyla, todėl galite jį naudoti be problemų.

Faktas, kad „Suavecito“ pomados yra vandens pagrindu, reiškia, kad jie niekada nepaliks jūsų plaukų riebių ar lipnių (dėl to jie neturės įtakos galvos odai) ir gali būti lengvai nuplauti vandeniu. Vandens pagrindu pagamintos pomados taip pat leidžia vaikinams lengvai sutvarkyti plaukus visą dieną, paprasčiausiai užtepant nedidelį kiekį vandens, kad produktas vėl drėkintų..

Suavecito Pomade apžvalga

Galų gale dėl šių privalumų „Suavecito“ pomados naudojimas ir naudojimas yra lengvesnis nei kitų plaukų produktų, ypač gelių!

Sulaikymo stiprumas

Kaip minėjome anksčiau, „Suavecito Pomade“ yra tiek „Firme“, tiek „Original“, kuris reiškia stiprų ir vidutinio stiprumo sulaikymą. Akivaizdu, kad kiek laiko jūsų plaukai išliks stilingi ir kontroliuojami, priklauso nuo to, kiek produkto naudojate, tačiau paprastai tariant, „Suavecito“ jums tarnaus visą dieną nereikalaujant pertvarkymo..

„Suavecito Pomade Firme Hold“

Kuo „Suavecito Pomade“ ypatingas?

Tiesą sakant, daugelis vandens pagrindo pomadų (pvz., „Layrite“) turi aukščiau paminėtų privalumų-švarios ir niekada nelipnios ar riebios, perdaromos ir lengvai nuplaunamos. Taigi, kuo „Suavecito“ pomada yra tokia ypatinga ir ar „Suavecito“ pomadą verta net nusipirkti?

Be aukštos kokybės apdailos, kuri nepaliks jūsų plaukų kietumo ar sluoksniuotumo, „Suavecito“ yra vienas iš labiausiai prieinamų pomadų prekės ženklų rinkoje. Mes nesame tikri, kaip jie tai daro, tačiau „Suavecito“ pomados yra vienos pigiausių už unciją.

„Suavecito Matte Pomade“

Palyginti su kitais madingais prekės ženklais, tokiais kaip „Layrite“, „Uppercut“ ar „Baxter of California“, „Suavecito pomade“ visada kainuoja pigiau (o kartais ir mažiau nei perpus pigiau nei kiti pagrindiniai konkurentai).

Sujunkite puikią kokybę ir tvirtą laikymą su maža kaina, todėl „Suavecito“ yra toks populiarus ir verta išbandyti.

„Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė - „Strong Hold“ plaukų pomada vyrams - vidutinio blizgesio vandens pagrindu pagamintas vaškas be dribsnių plaukų gelis - lengvai nuplaunamas - visos dienos laikymas visų tipų plaukams 14 530 atsiliepimų „Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė – „Strong Hold“ plaukų pomada vyrams – vidutinio blizgesio vandens pagrindu pagamintas vaškas be dribsnių plaukų gelis – lengvai nuplaunamas – visos dienos laikymas visų tipų plaukams

  • Stiprus laikymas. Tai puiki šukuosenos pomada…
  • Tirpus vandenyje. Ši pomada lengvai nuplaunama…
  • Šukos su lengvumu. Formuokite plaukus be…

13,99 USD Pirkti dabar

Kaip naudoti ir tepti „Suavecito Pomade“

Suavecito pomadą, kaip ir daugelį plaukų priežiūros priemonių, lengva naudoti. Naudodami ar tepdami pirštų galiukais paimkite keletą žirnio dydžio pomados dėmių ir patrinkite tarp delnų. Jei pageidaujate, sudrėkinkite rankas, kad apdaila būtų lengvesnė. Atkreipkite dėmesį, kad, kaip ir dauguma vyrų pomadų, „Suavecito“ geriausiai tinka švariems, šiek tiek drėgniems plaukams.

Kaip naudoti „Suavecito Pomade“

Profesionalus patarimas: plonesniems plaukams naudokite daugiau pomados, o storesniems – mažiau. Jei norite tekstūruotos šukuosenos su mažiau blizgesio, tepkite pomadą ant sausų plaukų.

Tada rankomis perbraukite plaukus ir tepkite produktą. Žinoma, kaip naudoti pomadą, priklauso nuo to, kokio apdailos ieškote, tačiau čia yra keletas populiarių šukuosenų pasiūlymų:

  • Sugręžė atgal: Paleiskite rankas iš priekio į nugarą, vadovaudamiesi natūraliu galvos išlinkimu. Pakartokite kelis kartus, kad nuvalytumėte visą „Suavecito“ pomadą nuo delnų ir užbaigtumėte plaukų šukomis, kad gautumėte tobulą tankį. „Suavecito“ neabejotinai buvo skirtas naudoti su nukirptais nugaros plaukais.
  • Netvarkingos šukuosenos: Perbraukite rankas per plaukų viršų bet kuria kryptimi. Keičiant kryptis, pomados efektyvumas nesumažės, o tai suteiks jums galutinę netvarkingą apdailą.
  • Quiff: Rankas perbraukite per plaukų viršų stačiu, aukštyn kampu, naudodami plaukų ilgį pastumdami juos atgal ir aukštyn arba net šiek tiek į šoną. Pakartokite keletą kartų ir, jei pageidaujate, užbaikite tekstūrinio stiliaus šukomis.

„Suavecito Pomade“ ingredientai

„Suavecito Pomade“ ingredientai

Nors daugumai vyrų tai nerūpi, svarbu pažymėti, kad šioje vandens pagrindo pomadoje nėra aštrių chemikalų. Suavecito Pomade sudedamosios dalys nesukels spuogų ant galvos odos ar kaktos ir neapsunkins prausimosi.

Suavecito Pomade pirkimas

„Suavecito“ pomada akivaizdžiai yra viena geriausių pomadų vyrams, todėl mums labai lengva ją rekomenduoti. „Suavecito“ siūlo švarią, blizgančią apdailą su visomis vandens pagrindo pomados privilegijomis. Panašiomis kainomis „Suavecito Original“ ir „Strong Hold“ pomados yra gana brangios, atsižvelgiant į jų puikią kokybę. Jei nuspręsite pabandyti Suavecito „Firme Hold Pomade“, tikrai galite tai padaryti su pasitikėjimu!