Farebné nápady pre úžasnú jesennú svadbu

úžasné jesenné svadobné farby dekorácia ker nevesta

Úžasná jesenná svadba – farebné kombinácie

Už ste si s milenkou konečne vybrali dátum svadby? : Na svadbu na jeseň by ste mali zvoliť správne farby pre toto ročné obdobie.

Jeseň je pre mladomanželov jedným z najobľúbenejších ročných období, pretože je vonku mierne počasie a krásne jesenné farby.

Len tak si môžete vytvoriť perfektnú atmosféru v najdôležitejší deň svojho života.

Farebné schémy a kombinácie na jesennú svadbu

Jesenné obdobie máme veľmi radi kvôli jeho prírodným a farebným kombináciám. Užite si jesenný koberec viacfarebných listov, ktoré vonku vytvárajú rozprávkovú atmosféru.

Nechajte sa inšpirovať týmito prírodnými jesennými farbami, ktoré predstavujeme! Tu uvádzame sériu fotografií, ktorá ukazuje tie najkrajšie farby na jesennú svadbu.

Hnedá farba je určite jednou z najdôležitejších v svadobnej farebnej schéme

svadba v jesenných farbách nevesta Bush rozmarná príroda

Ak máte radi zemité odtiene, nezabudnite na túto farbu. Môžete sa tiež rozhodnúť pre neutrálne, ale elegantné svadobné oznámenia. Vyberte si skvelú, rustikálnu drevenú chatku, ktorá by mohla slúžiť ako svadobná hostina. Alebo prijmite a prekvapte svojich hostí chutnými pokrmami Brownies.

Jesenná farba vašej svadby: oranžová

úžasné jesenné svadobné farby svadobná kytica oranžová

Oranžová farba je veľmi vhodná a krásna aj na jesennú svadbu, pretože tento úžasný odtieň sa snúbi fantasticky s miernym počasím a rozhodne vás naplní radosťou. Oranžové kvetinové úpravy, oranžové akcenty v kvetinových kríkoch družičiek – oranžová prináša radosť a v skutočnosti je lepšie obdobie na oslavu krásy života ako na vlastnej svadbe?

Žltá na jesennú svadbu

úžasné jesenné svadobné farby dekorácie na stôl žlté

Chcete dať svojej svadbe hravý nádych? Ak je to tak, choďte na žltú farbu – ďalšiu rozmarnú jesennú farbu. Dodajte svojej svadobnej kytici alebo dokonca svadobnej torte odtieň žltej.

Jesenná farba – fialová

úžasné jesenné svadobné farby dekorácie stolu fialová fialová

Fialovú farbu si najčastejšie spájame so zrelými slivkami a chutným hroznom. Nevesta môže pre kvetinový krík zvoliť fialovú. Ak ste elegantná a tajomná dáma, túto farbu by ste určite mali mať na pamäti.

Bungundová červená dekorácia pre vašu svadbu úžasné jesenné svadobné farby dekorácia bordové kerové balónikyZemité, teplé farby – slnečnice   jesenné svadobné farby slnečnicová kytica originálny nápad

Oranžové a červené ruže

jesenná svadba úžasná svadobná kytica ružová oranžová červená