Oslava svadby – náš kontrolný zoznam úspešnej párty

Milióny zamilovaných párov netrpezlivo čakajú na deň, kedy si povedia áno a šťastne si založia spoločnú rodinu. Prípravy na najdôležitejší deň v živote sú vždy náročné a časovo náročné. Z tohto dôvodu sme sa v redakcii Freshideen rozhodli predstaviť vám nasledujúci kontrolný zoznam. V tomto článku nájdete šikovné tipy, ktoré povedú k úspešnej svadobnej oslave. Chceme vám ušetriť veľa času a námahy, aby ste mohli oslavovať svadbu snov. U nás nájdete skvelé modely svadobných šiat a šperkov. Zanedbaný nebol ani outfit ženícha. Každý muž by sa mal vo svoj svadobný deň cítiť pohodlne a sebavedomo. Naše nápady na svadobnú kyticu a svadobný oblúk sa zmenia na zaujímavé informácie o výzdobe stolov na svadobnej hostine a niekoľko nápadov na kutilstvo pre tento špeciálny deň..

Ste pripravení na najdôležitejší deň svojho života?

elegantný moderný vzhľad oslávte svadbu

V svadobný deň je pre nevestu a ženícha obzvlášť dôležité, aby sa objavili v plnej kráse. Navyše je vždy veľmi dôležitá celková atmosféra svadobnej oslavy. Pri takejto udalosti sa musí každý hosť cítiť príjemne a zabaviť sa. Preto sa chceme zaoberať toľkými aspektmi prípravy na oslavu a poskytnúť vám množstvo šikovných tipov, aby ste mohli pripraviť a osláviť romantickú a štýlovú svadbu.

Nižšie nájdete tiež mnoho krásnych obrázkov, ktoré by vás mali inšpirovať ďalej pre vašu svadbu. Príjemné čítanie a prezeranie!

 “Vidíš iba srdcom.” To podstatné je očiam neviditeľné “Antoine de-Saint Exupery

Must -have vo svadobnej móde – svadobné šaty a šperky

Náš prehľad svadobných trendov začneme obľúbenou témou väčšiny budúcich neviest. Reč je o svadobných šatách a šperkoch. Pretože práve tieto robia v tento výnimočný deň zo všetkých žien princezné a robia z festivalu rozprávku. To sa nemení napriek moderným svadobným trendom. Romantika a klasická krása sa interpretujú rôzne.

Jednoduché svadobné šaty mohli vyžarovať veľa pôvabu

svadobné oslavy svadobné šaty moderná čipka

Umelecky interpretovaný klasický vzhľad pre rok 2018

Kolekcie známych značiek svadobných šiat ponúkajú pohľad na trendy 2018 a 2019. Aj keď plánujete svadbu tento rok, mohli by ste z nej čerpať inšpiráciu. Nasledujúce mesiace uvidíme na pódiu klasický vzhľad. Šaty morskej panny a princeznej zostávajú medzi najobľúbenejšími. Modely, ktoré sú úplne ušité z čipky, sú veľmi aktuálne. Pokiaľ ide o modernejší vzhľad, farby, rukávy a výstrihy sú originálne, dá sa povedať – umelecky interpretované.

Klasické modely budú v roku 2018 aktualizované o moderné detaily

Svadobné oslavy svadobná princezná

Pozerajte sa dopredu do roku 2019, aby ste vyzerali modernejšie

Ak chcete moderný vzhľad, pozrite sa na známe trendy svadobných šiat v roku 2019. Sú niečím pre sebavedomé, ale zároveň romantické ženy. Čipku tu striedajú lesklé látky. Existuje veľa krátkych modelov, ale je najlepšie ich kombinovať s množstvom náhrdelníkov alebo vysokých golierov. Mimochodom, šaty s vysokým výstrihom sú už od roku 2018 super moderné. Súčasné modely však nie sú nevyhnutne krátke. Dizajnéri sa veľmi často zaobchádzajú bez rukávov alebo sú interpretovaní veľmi dramatickým spôsobom. Spravidla tvoria silný kontrast k prísne klasickým líniám šiat.

Čipka veľmi silne dominuje vo svadobnej móde 2018 a 2019

očarujúce charizma svadobné oslavy svadobné šaty

Trendy v doplnkoch

Príslušenstvo a vlasové doplnky sú pri oslavách svadieb stále dôležitejšie. Dá sa povedať, že vrchol bude začiatkom roku 2019. Efektné a pútavé nápady na pokrývku hlavy budú super aktuálne. Provokácie s väčšími ozdobami sú obzvlášť vítané u modernejších modelov. V súvislosti s nimi môžete dokonca trochu zanedbávať klasické kombinačné pravidlá. To by sme však neodporúčali, ak by ste sa radšej inšpirovali módnymi myšlienkami roku 2018. Okázalé šperky sú stále v móde, ale celkový vzhľad by mal byť menej provokatívny a v oveľa väčšej miere vyvážený.

V nasledujúcom článku sa dozviete viac o klasických pravidlách kombinovania šperkov a šiat v svadobných outfitoch.

 Trendy na svadobnej hostine spájajú eleganciu a prirodzený vzhľad

svadobné oslavy svadobné šaty vílneho vzhľadu

 Dramatické zvládnutie rukávov je typické pre nadchádzajúce sezóny

strih dlhej čipky a morskej panny - oslavujte svadbu

Metalický lesk je v roku 2018 veľmi trendový. Tu v kombinácii s etnickými myšlienkami.

svadobné oslavy strieborného vzhľadu

Typické pre každodenný život, ale novo inšpirované strihy svadobných šiat sú vždy modernejšie

veľmi moderné svadobné oslavy svadobných šiat

Pri takýchto interpretáciách pôsobia klasické strihy oveľa aktuálnejšie

morská panna moderná interpretácia oslavujúca dvojdielnu svadbu

 Lesklá tkanina a čipka – to je skvelé!

biele šaty lesklé látkové svadobné oslavy

 Strieborné šaty na očarujúcu svadbu. Prečo nie?

dlhé šaty v strieborných svadobných oslavách

 Kontrast medzi jednoduchým strihom a luxusnými tkaninami je trendový

jednoduché zlaté šaty na oslavu svadby

  Provokatívny účes by možno mohol byť vašim hlavným doplnkom?

moderný účes ako doplnok - oslávte svadbu

Svadobné oslavy v šatách v ružovej farbe

ružový nápad svadba osláviť svadobné šaty

  Čelenka ako víla 

doplnok k svadobným šatám na hlavu oslavuje svadbu

Romantické šaty v striebornej farbe 

očarujúca strieborná tkanina oslavuje svadbu

Provokatívny model s čipkou 

Oslávte špičkové a extravagantné svadby

Polopriehľadná tkanina na svadobné šaty 

Prírodný a moderný vzhľad oslavuje svadbu

Dvojdielny a veľmi romantický model 

obrázok oslavujúci svadbu v lese

Super sexy vzhľad 

moderné a provokatívne šaty - oslavujte svadbu

Kompletné vybavenie pre ženícha

Pokiaľ ide o svadobné oblečenie ženícha, stále viac mužov volí tradičný vzhľad. Ale v nasledujúcich bodoch by náš redakčný tím chcel premýšľať „ako po vybalení z krabice“ a predstaviť výber nádherných outfitov pre ženícha..

Je nesporným faktom, že čierny smoking je absolútnou klasikou. Tmavá farba je jedným z najobľúbenejších štýlov ženícha a je tiež známa ako jeden z najlepších nápadov na obleky. Alternatívne farby sa tešia stále väčšej obľube, a preto sa oplatí kombinovať rôzne farby.

Čisté línie vytvárajú krásny dizajn

svadba rovnakých farieb

Správny výber obleku

Aby sa na svadbe nič nepokazilo, mali by ste dress code zvoliť veľmi opatrne. Každý ženích by mal mať moderný outfit, v ktorom sa cíti pohodlne. V tejto súvislosti by ste mali najskôr myslieť na oblek z vlny alebo zamatu a potom na farebnú schému. Odborníci odporúčajú modré tóny, pretože sú klasické a rozhodne nemôžu sklamať. Jasné línie modrého obleku prinesú vašu neistotu na 0%, pretože modrá vyzerá vždy štýlovo a vznešene. Perfektnou voľbou by bol slim fit oblek. Budete tak mať elegantný a moderný vzhľad, ktorý spolu s modrou paletou farieb prinesie úspech.

Ak svadobný štýl vyžaduje dodržanie formálneho oblečenia, môžete experimentovať aj s odtieňmi šedej. V tomto prípade sa vesta alebo podväzky považujú za nevyhnutnosť. Doprajte svojmu outfitu osobný nádych vďaka peknej kombinácii tenkých topov a spodných dielov, aby bol zachovaný štýlový vzhľad. Zaujímavým nápadom by bolo vyhnúť sa kabátu. Tento krok možno nazvať sebavedomým.

 Prilákajte všetky zvedavé pohľady!

svadobné oslavy zodpovedajúcich farieb

Prečo príslušenstvo hrá dôležitú úlohu?

Špeciálne detaily často zohrávajú rozhodujúcu úlohu pri stylingu. Patria sem prekvapivé a extravagantné doplnky, ktoré by ste rozhodne nemali prehliadať, napríklad manžetové gombíky. Tieto doplnky s lesklými prvkami pozitívne vylepšujú celý outfit ženícha. Vyberte si vhodnú farbu, ktorá sa dá elegantne kombinovať s košeľou.

Až potom si môžete vybrať inteligentné a zároveň štýlové vreckové námestie. Po kravate je tento dekoratívny prvok jedným z najdôležitejších doplnkov ženíchovej výbavy. Je dôležité, aby ste vreckovku veľmi opatrne poskladali, pretože určite upúta množstvo zvedavých pohľadov. Zaručene! Vyberte jednotnú farebnú kombináciu medzi kravatou a vreckovým štvorcom. Tieto dve doplnky by mali mať aspoň jeden spoločný prvok, ktorý oblek personalizuje.

 Užite si svadbu v moderných šatách

svadobný dresscode sedí

Na poslednom mieste sú takzvané drobnosti ako podväzky, kožený opasok a spona na kravatu. Tieto doplnky sú sekundárnymi doplnkami, ale sú tiež nevyhnutnosťou každého obleku. Základom je vytvoriť jednotný outfit. Myslite preto vždy na šikovné triky. Zdroj inšpirácie získate pomocou nasledujúcich obrázkov!

Vyberte svetlo modré tóny

Ženíchove doplnky v mäte

Uniformné obleky sa považujú za dizajnové zvýraznenie

Príslušenstvo pre ženícha

Tenký oblek zaisťuje lepší vzhľad

modrý dizajn svadby oslavovať

Veľký dôraz dajte na príslušenstvo

svadobné oslavy v modrom oblečení

Dôležitú úlohu hrá jednotný dizajn

Farebná paleta tipy na svadobné oslavy

Odtiene šedej sú tiež určené ako trend pre rok 2018

Odtiene sivých nápadov na dizajn

Všetko závisí od štýlových doplnkov

svadobné doplnky

Vytvárajte štýlové farebné kombinácie

Dobre zladené príslušenstvo zaisťuje sebavedomý vzhľad

svadobné oslavy skvelé nápady

Dress code v sivej a fialovej? prečo nie?

nápady na prvky svadobnej oslavy

Oblek by mal zvýrazniť vašu postavu a pôsobiť elegantne

Vesta je považovaná za nutnosť.

čisté línie modré tóny svadobné oslavy

Vrchné a spodné časti by mali byť zvolené perfektne!

svadobné oslavy slim fit oblek

Využite naše nápady ako inšpiráciu pri oslave svadby

Nápady na oslavu svadby

svadba osláviť sivú paletu farieb

Dajte tiež dôraz na maličkosti!

Tmavo modrá je jednou z najobľúbenejších farieb svadobných šiat

tiché svadobné nápady

Výber perfektnej svadobnej kytice: tipy a trendy

Oblečenie modernej nevesty si nemožno predstaviť bez správnej svadobnej kytice. Od 16. storočia všetky nevesty nosia so sebou pred oltárom nádhernú kyticu, ktorá ich sprevádza počas svadobného obradu a následnej oslavy. V minulosti mala svadobná kytica nielen estetickú úlohu, ako je tomu dnes. Cieľom bolo predovšetkým udržať zlé sily od nevesty a ženícha a zároveň zaistiť príjemnú arómu na večierku. Preto na to človek použil voňavé liečivé bylinky a kvety. Neskôr bola svadobná kytica objemnejšia a elegantnejšia a mnohí ju považovali za symbol stavu na svadbách. Všetky tieto úlohy svadobnej kytice v týchto dňoch prestali existovať. Napriek tomu je nepostrádateľnou súčasťou aj veľmi malých svadobných osláv. Nevesta ho smie nosiť nielen v kostole, ale aj v matrike alebo na svadbe vonku.

 Kvetinám a liečivým bylinkám opäť dáva prednosť mnoho neviest

svadba osláviť divoké rastliny nápady svadobnej kytice

Kto tradične zaobstaráva svadobnú kyticu?

Tradícia hovorí, že o svadobnú kyticu by sa mal ženích starať sám. Mnoho párov na tom stále trvá. V dnešnej dobe je to však pre ženícha často príliš ťažká úloha, pretože nejde len o bežnú kyticu kvetov, ale o dekoratívny prvok, ktorý je ťažiskom celej svadobnej výzdoby. Tu by si mala nevesta rozhodne nechať poradiť od skúseného floristu a v ideálnom prípade si vopred objednať presnú svadobnú kyticu. Potom si to mohli v svadobný deň vyzdvihnúť ženích, slúžka alebo dobrý priateľ. Pred kostolom alebo matrikou potom svadobnú kyticu neveste predloží ženích.

Ženích môže dať neveste svadobnú kyticu skôr v romantickej spolupatričnosti

svadobné oslavy nevesta a ženích svadobná kytica

Aké kvety a farby si vybrať?

V závislosti od svadobného štýlu, svadobných šiat a svadobnej výzdoby by ste mali vyberať aj kvety a ich farby. Svadobná kytica zvyčajne pripomína kvetinovú výzdobu na stoloch a svadobný oblúk. Družičky a družička môžu nosiť aj kytice, ktoré sú mini verziou svadobnej kytice. Bolo by najlepšie rozhodnúť sa pre svadobné kytice pre sezónne kvety. Skutočnou, nadčasovou klasikou sú ruže a pivonky, pryskyřník a sasanka, tulipány, sladký hrášok, hortenzie, morská levanduľa, georgíny a chryzantémy. V poslednej dobe sú veľmi obľúbené opäť jednoduchšie kvety a bylinky. V trende sú určite aj sukulenty vo svadobnej kytici a bodliaku.

 Bodliak a sukulenty sú veľmi obľúbené vo svadobných dekoráciách

svadba osláviť svadobnú kyticu sukulenty

Extra rady: Pri výbere vhodných kvetov svadobnej kytice by ste mali vziať do úvahy, že niektoré z nich by mohli škaredo zafarbiť svadobné šaty. Existujú napríklad farebné kvety alebo kvety s tyčinkami.

Je tiež dôležité poznamenať, či nevesta a ženích majú alergiu na kvety alebo bylinky. Ak je to tak, potom by ste mali vopred zistiť, ktoré kvety a rastliny pre svadobnú kyticu neprichádzajú do úvahy. Nezabudnite, že kvety majú určitú symboliku a získajte podrobné rady od kvetinárstva, ktoré si vyberiete.

S klasickými ružami ste pri oslave svadby vždy na bezpečnej strane

svadobné oslavy vinobranie svadobné kytice ruží

Aký typ väzby by mala mať svadobná kytica??

Je vecou vkusu, aký tvar a veľkosť by mala mať svadobná kytica. Okrem toho by ste ich, samozrejme, mali prispôsobiť celej svadobnej výzdobe a svadobným šatám. Nasledujúce typy svadobných kytíc patria medzi najznámejšie a najpopulárnejšie: Biedermeierova kytica (v sférickom tvare), kytica do ruky, kytice žezla a kytica s vodopádom. V poslednej dobe sa dáva prednosť ležérnejšie viazaným svadobným kyticiam, ktoré nie sú príliš veľké. Prepracovaná kytica vodopádu je takmer na konci.

 V trende sú menšie, voľne viazané svadobné kytice sférického tvaru

svadba osláviť svadobné kytice nápady ročník

Kedy sa hodí svadobná kytica??

Tradičné hádzanie svadobnej kytice je jedným z najkrajších svadobných zvykov, ktoré sa na väčšine svadieb praktizujú dodnes. Kyticu zvyčajne do svadby slobodných, ženských hostí nevesta hodí sama po svadobnom obrade alebo, oveľa častejšie, na svadobnej hostine. Táto žena, ktorá chytí svadobnú kyticu, sa podľa proroctva stane ďalšou nevestou. Mnoho neviest si chce ponechať svoju svadobnú kyticu ako peknú spomienku na svadbu, a preto hodí takzvanú druhú kyticu alebo kyticu z odpadkov.

Druhú kyticu môže nosiť aj slúžka

svadba oslavovať svadobnú kyticu druhá kytica slúžka cti

Extra tip: Ak si chcete nechať svoju svadobnú kyticu, usušte ju. Kyticu je najlepšie nedržať vo vode bezprostredne po svadbe, ale namiesto toho ju previazať stuhou nadol, kvetmi nadol, a zavesiť na tmavé, chladné a suché miesto. Toto je najlepší spôsob, ako zachovať farby kvetov.

Ružové pivonky sú pre vintage svadobnú kyticu nevyhnutnosťou

svadobné oslavy pivonky svadobná kytica vinobranie

 Krásna svadobná kytica s ružami v pastelových farbách

svadobné oslavy svadobné kytice ruží

 Dokonalá svadobná kytica v ležérnom „vyberanom vzhľade“

svadobné oslavy svadobná kytica pivoniek samozrejme

Mini svadobná kytica voňavých pivoniek

Malá svadobná kytica pivoniek

Nenápadná svadobná kytica v puristickom štýle

svadobné oslavy svadobná kytica múdre ruže

 Nádherná kytica vodopádov na letnú svadbu

svadba oslavovať svadobnú kyticu vodopádová kytica

 Jemná svadobná kytica v sférickom tvare

svadobné oslavy ruže fresia svadobná kytica

 Jemné ružové a purpurové tóny sú trendy pri oslavách svadieb

svadobné oslavy svadobná kytica vinobranie pivonky ruže

 Skutočný nápor kvetov na letnú svadbu

svadobné oslavy svadobná kytica samozrejme vintage vzhľadu

Filigránske umelecké dielo z jemných kvetov pre diskrétnu nevestu

svadobné oslavy svadobná kytica ruže pivonka jemné modré kvety

 Nádherné letné kvety v ležérne zviazanej svadobnej kytici

svadba osláviť svadobnú kyticu letné svadobné pivonky

 Svadobná kytica a kytica družičiek by mali byť vyrobené z rovnakých kvetov

svadba osláviť svadobnú kyticu družičky svadobnú kyticu

 Vytvorte si rozprávkové svadobné prostredie

svadobné oslavy svadobná kytica družičky

 Majestátne ruže a výrazné farebné akcenty

svadobné oslavy ruže letná svadba svadobná kytica

 Elegantná biedermeierová kytica ruží v červenej, ružovej a krémovej farbe

svadobné oslavy klasické svadobné kytice ruží

Skutočná pastva pre zmysly vyrobená z kvetov, ovocia a peria

svadba osláviť svadobnú kyticu letná svadba

 Svadobná kytica vyzerá, že bola práve zdvihnutá

svadobné oslavy svadobná kytica divoké kvety vintage trend

 Čistá svadobná inšpirácia

svadobné oslavy nápady vintage svadobné kytice

Zdobenie stolu – dôležitý aspekt svadobnej výzdoby

Ak chcete osláviť svadbu, máte zvyčajne veľa práce. Niektoré veci majú zásadný význam pre to, aby svadba dopadla dobre. Rovnako ako príslušná dekorácia stola.

Svadobnej výzdobe sa venuje veľká časť svadobnej organizácie. Je obzvlášť ťažké koordinovať všetky súčasti slávnostnej výzdoby, aby sa z nej v konečnom dôsledku stala krásna oslava. Pretože dekorácia vždy pomôže zaistiť, že udalosť zostane v pamäti svadobných hostí.

Ozdobte stôl v sviežich farbách

svadobný oslavný stôl vyzdobiť čerstvé kvety fialové obrúsky

Moderná dekorácia stolu vyvoláva fascináciu bez ohľadu na to, či sa svadba koná vo vnútri alebo vonku. V závislosti od ročného obdobia a štýlu svadobnej oslavy sa prianiam nevesty a ženícha medze nekladú. Toto je však veľmi špeciálny deň pre nevestu a ženícha!

Existuje niekoľko vecí, ktoré by ste mali zvážiť vopred pri zvažovaní dekorácií svadobného stola. Pri vytváraní konceptu svadobnej výzdoby by sa malo brať do úvahy aj miesto svadby. Úlohu zohráva aj to, aké veľké sú stoly a aký majú tvar. Tiež by bolo dobré, keby pri podávaní jedla nemusel byť zo stola odstránený ani jeden dekoratívny prvok. Ozdoby na stôl by nemali rušiť rozhovory medzi svadobnými hosťami.

 Žlté korenie svadobného stola

svadobná hostina dekorácia stolu rustikálny kockovaný vzor

Navrhnite svadobný stôl s dôrazom na detaily! Kvalitný obrus a deka sú predpokladom úspešnej dekorácie. Dalo by sa to pekne dať do scény s obrúskami a obrúskami.

Kvety a ozdobné predmety by samozrejme nemali chýbať! Kytice v malých vázach, čajové sviečky a malé kamienky sú dobrým riešením. Keďže svetlo sviečok má romantický vplyv na náladu, mohli by ste na svadobný stôl položiť aj krásne svietniky. Posýpková dekorácia je ďalšou alternatívou, ako priniesť na stôl romantický nádych. Len sa uistite, že je distribuovaný primerane. Ale nezaobídete sa bez centrálneho kusu dekorácie!

 Romantické dekorácie na stôl pre svadby v záhrade

svadobné oslavy záhradná výzdoba svadobného stola svieža nálada

Na svadobnom stole by nemali chýbať ani prestieracie karty a prestieracie karty. Môžete ho použiť ako veľmi kreatívneho. Jednotlivé detaily, ako sú atraktívne dekoratívne prvky a originálne darčeky pre hostí, tvoria krásny banketový stôl. Osobné láskavosti sú obzvlášť horúcim trendom.

Osobné láskavosti ukazujú pozornosť

svadobné oslavy stôl zdobenie kvetín večierok priazeň

Pomerne jemné alebo farebnejšie sa sami rozhodnete, ktorá farebná schéma je najvhodnejšia pre vašu svadobnú oslavu. Biela, pastelové farby, ružová a hnedá, marhuľová … máte k dispozícii toľko možností.

Ak je svadba vonku, musíte svadobný stôl aj funkčne navrhnúť.

svadobné oslavy svieže odtiene dáždnikov

Nastavte melír s nádhernými farbami a pútavými tvarmi a zabezpečte si pri oslavách svadby krásny stôl! Individuálna dekorácia stola podľa vášho osobného vkusu je úplne na vás! Možno budete chcieť zorganizovať tematickú svadbu?

 V rovnakom tvare by mohol pútať pozornosť aj okrúhly stôl!

svadba oslavovať stredobod stola dekorácie sviečky kvety romantický

 Dekorácie na stôl pre klasikov

svadba oslavovať výzdoba stolu malé vázy romantické

Biele a oranžové tóny sú nádherným farebným duom na svadobný stôl!

svadobné oslavy nápady nápady dekorácie stolu jemné oranžové tóny

 Čajové svetlá a zelené listy vytvárajú svieži pocit pri oslavách svadby

svadba osláviť stôl vyzdobiť bežec na stôl svieža kvetinová výzdoba

 Ozdoby na stôl prispievajú k slávnostnej nálade!

svadobné oslavy v interiéri rozprávkové svetlá rustikálne

Svadobný stôl v jemných pastelových farbách

svadobné oslavy elegantné dekorácie stolu svetlé farby

Kvety v zladenej farbe vylepšujú neutrálnu výzdobu stola

Svadobné oslavy stôl zdobenie jari

Očarujúce prestieranie s kvetmi a sviečkami pre úspešnú svadobnú oslavu

stôl na svadobnú hostinu zdobí štýlové kvetinové dekorácie biele sviečky

Buďte kreatívni s dekoráciami svadobného stola!

svadobná oslava stôl zdobenie vintage štýl

 Pri oslave svadby zvážte vhodné prestieranie!

stôl na svadobnú hostinu ozdobte biely obrus a kvetinové sviečky

Dekorácia slávnostného stola môže byť taká jednoduchá!

svadobná oslava stôl vyzdobiť stôl číslo vintage deco

Svadobný stôl musí byť príjemný

svadobný oslavný stôl vyzdobiť romantické jemné farby

Svadobných hostí fascinujú moderné dekorácie na stôl

svadobné oslavy nápady na modernú výzdobu stola

Jasne ozdobte svadobný stôl

svadobná oslava stôl vyzdobiť modré akcenty kvety teplé farby

 Navrhnite svadobný stôl v prírodných farbách

svadobné oslavy dekorácie stolu vintage rustikálne

Svadobný oblúk – nápady a symbolika

Svadobný oblúk sa stal dôležitým prvkom každej svadby. Symbolizuje šťastie, prosperitu a rodinný život bez cloudov. Prvýkrát sa objavil v období Kleopatry a neskôr v starovekom Ríme. Pre Grékov oblúk symbolizoval nebeskú klenbu, pretože verili, že sviatosť manželstva sa koná v nebi.

Svadobný oblúk je cenným dekoratívnym prvkom pre svadby vonku aj v interiéri. Vytvára väčšiu romantiku a slávnostnú atmosféru. Je to skvelá kulisa pre svadobné fotografie, ktoré môžu pekne vyzdobiť vchod do reštaurácie, dezert alebo stôl pre svadobný pár. A aby ste k tomu mali dávku originálnej inšpirácie, pripravili sme skvelú galériu obrázkov.

Svadobný oblúk s rustikálnym nádychom

svadobný oblúk rustikálne svadobné nápady svadobné oslavy

Svadobný oblúk v rustikálnom štýle

Ak plánujete rustikálnu svadbu, môžete si vybrať zaujímavý základ pre svadobný oblúk. Takí sú z. B. staré dvere, nepoužívané detské preliezky, drevené trámy alebo staré sudy na víno. Ozdobte ich sviežimi lúčnymi kvetmi alebo vzdušnými tkaninami. Ďalšou rozkošnou myšlienkou na svadbu v exteriéri je ozdobiť krásny strom zakrivenou vetvou, ktorá sa k nej hodí.

 Čistá romantika z dávnych čias

vonkajšie svadobné svadobné oblúkové svadobné oslavy svadobné nápady

  Tropická exotika na svadbu

svadobné nápady svadobný oblúk svadobné oslavy nápady svadby na pláži

Dotyk džungle

Tropické prvky pre svadobné dekorácie sú veľmi aktuálne. Svadobný oblúk ozdobený palmovými listami a exotickými kvetmi vyzerá veľmi extravagantne. Konečný výsledok je jednoducho nádherný, ale len málokto sa odváži ísť do tohto variantu.

Oslávte svadbu s hroznovým oblúkom vyrobeným z konárov

svadobná výzdoba svadobná svadba oblúk svadba osláviť nápady svadobná výzdoba

Svadobný oblúk na stenu

Na svadbe v uzavretom priestore sa nemusíte zaobísť bez oblúka. Steny k tomu poskytujú skvelú základňu. Pomocou zelených rastlín môžete vytvarovať požadovaný tvar a veľkosť oblúka. Ešte pár kvetov, ladiace dekoratívne prvky a svetlo sviečok a máte romantickú atmosféru. Takže ste dokonca priniesli prírodu dovnútra.

 Vytvorte magickú náladu

svadobný oblúk svadba osláviť svadobný oblúk nápady svadby svadobná výzdoba

Pôvodný hroznový oblúk vyrobený z lampášov

Čistá romantika pri sviečkach! Tento svadobný nápad v orientálnom štýle ohromí každého a je perfektný na letnú svadbu pod holým nebom. Na to by ste si mali vybrať aj vhodný strom. Zaobstarajte si lampáše a veľa sviečok a svietnikov. Nádherná séria svetiel celú vec len doplní a bude pôsobiť snivejšie.

 Nemôžu chýbať kvety

svadobné dekorácie nápady svadobný oblúk svadba oslavovať kvetinová výzdoba svadba

Klasický variant svadobného oblúka

Kvetinový oblúk je preferovanou voľbou pre klasiku! Tu môžete použiť čerstvé aj umelé kvety. Ak máte obľúbený kvet, je to skvelý spôsob, ako ho začleniť do svadobnej dekorácie. Existuje však ešte jedna vec, na ktorú by ste mali venovať pozornosť, a to prispôsobiť ju celkovej výzdobe.

Svadobný oblúk je ústredným prvkom obradu. Preto by mal perfektne zapadnúť do celého svadobného konceptu a ladiť so zvyškom dekorácie.

Oslava svadby: Kombinujte krásne ruže a bielu látku

svadobný oblúk svadobné nápady svadobné oblúk svadobné oslavy

 Pávie perie ešte viac zatraktívni svadobný oblúk

svadobný oblúk svadobný oblúk svadba oslavovať nápady svadobnej výzdoby

 Originálny okrúhly svadobný oblúk

svadobný oblúk kvetinová výzdoba svadobná svadba oslavovať svadobnú výzdobu

  Skvelá kombinácia s lustrami

svadobný oblúk nápady svadobné dekorácie svadobný oblúk svadobné oslavy

  Originálny nápad, ktorý môžete urobiť sami

vinobranie svadobný oblúk urobte si svadobné oslavy

Jednoducho do témy púšte

vonkajšie svadobné svadobné oblúky svadobné oslavy nápady svadobná výzdoba

Skombinujte šesťuholníkový tvar a kvety

nápady svadobného oblúka nápady svadobného dekorácie svadba oslavovať

 Variant pre tých z vás, ktorí to majú radi jednoduché

jednoduchá svadobná výzdoba svadba oslávte nápady svadobného oblúka

  Elegantné a jednoduché

rustikálny svadobný oblúk svadba oslavovať svadobné nápady nápady nápady svadba

  Svadobný oblúk vyrobený zo skutočných popínavých ruží pre ešte väčšiu romantiku pri oslavách svadby

ruže arch svadba arch deco nápady svadba svadba oslavovať

 Vytvorte kontrast s pestrofarebnými kvetmi

svadba červených ruží oslavovať svadobný oblúk kvetinová výzdoba svadba

 Biele kvety a zelené konáre

kvetinová výzdoba svadba svadobný oblúk svadba osláviť svadobné nápady

 Nápad na jesennú svadbu

svadobné deko nápady svadobný oblúk hrob oblúk svadba oslavovať

 Oslava svadby: kreatívna, elegantná a krásna

svadobné oslavy svadobný oblúk kreatívne nápady na svadbu svadobná výzdoba

Biele orchidey pre hroznový oblúk

kvetinová výzdoba svadba svadba organizovať svadobný oblúk svadba oslavovať

Štýlovo ozdobte pampovou trávou

svadobné oslavy pampas tráva svadobný oblúk hroznový oblúk svadobné dekorácie

 Dotyk mora

plážová svadba svadba osláviť svadobnú výzdobu svadobný oblúk traubogen

  Hroznový oblúk v štýle Boho

Boho svadba svadobný oblúk svadobné oslavy nápady svadobná výzdoba

 Balóniky sú peknou a lacnou alternatívou

svadobný oblúk svadba oslavovať balónová výzdoba svadobná výzdoba

Vyrobte si svadobnú výzdobu sami – skvelé nápady pre vašu výnimočnú oslavu!

Dnešné svadby už nie sú svadbami, ktoré poznáte z fotoalbumov svojich rodičov. Už to nie sú svadby, ktoré vidíte v televízii. Dnes to chce istý stupeň zrelosti, aby sme vedome povedali zodpovedné slová, ako povedať áno. Hneď podľa toho, ako zdobíte festival, spoznáte, že je niečo inak. Môžete samozrejme stále oslavovať veľké a pompézne, ale tendencie prezrádzajú niečo iné.

Udržateľnosť sa rozšírila v každej oblasti života a dokonca ovplyvňuje organizovanie veľkých osláv. A keďže neexistuje väčšia párty ako svadobná oslava, poďme sa pozrieť na to, ako sa dnes vnímanie modernej svadobnej výzdoby zmenilo.

 DIY svadobnú výzdobu môžu priniesť iba najlepší priatelia

svadobné oslavy svadobné dekorácie, aby sa sami materiály

Zdobenie znamená byť schopný ukázať pozornosť k detailu

svadobné oslavy svadobná výzdoba vlastnoručne vyrobte kvetinovú dekoráciu

Na štýle svadobnej výzdoby nezáleží, ak sa zúčastní srdce

oslavujte svadobnú výzdobu svadby urobte zo seba bohéma

 S dobre zvoleným umiestnením svadobná výzdoba dotvorí iba perfektný okamih.

svadobné oslavy svadobné dekorácie urobte si dekoráciu

 Symboly šťastia a pozitívne myšlienky sú najlepším doplnkom svadobnej výzdoby

svadobné oslavy svadobné dekorácie urobte zo seba podkovy

Všetko, čo možno označiť za udržateľné a ekologické, je moderné. Samozrejme, slávnostnú výzdobu nemožno nikdy definovať iba rozumom. Čo je na svadbe určite vedúce a dôležité, sú emócie, ktoré v jednom vzbudzujú farby a látky. Svadobné dekorácie môžu byť ešte emotívnejšie, ak si ich vyrobíte sami.

 Malé hry robia spoločnosť zábavnou a nechávajú za sebou spomienky

oslavujte svadby svadobné dekorácie vyrobte si bozk zvončeky sami

Môžete nádherne ozdobiť prírodnými materiálmi. Sezónne kvety, zátky na víno, boxy na víno, drevo, recyklovaný papier, mach, tyčinky a mnoho ďalšieho môžu byť súčasťou vašej slávnostnej výzdoby. Pritom vytvoríte niečo mimoriadne dôležité – málo plytváte a prispievate k zníženiu celkového odpadu.

 Bohužiaľ, niekedy sa dekorácia nezdá byť dostačujúca

svadobné oslavy svadobné dekorácie urobte zo seba plátno

To, čo si srdce manžela želá, je legitímne a považuje sa to za úspešné zdobenie. Sentimentálne záležitosti tu zohrávajú veľmi dôležitú úlohu.

Nápady na svadobnú výzdobu so srdiečkami sú vždy najlepšie

oslávte svadobnú výzdobu svadby urobte si nápady sami

Malé, ale jemné úvahy, ktoré zabavia vás a vašich hostí a zanechajú v nich silné spomienky, sú vždy úspešnou svadobnou ozdobou.

Ak sa chystáte vôbec oženiť, nechajte svoje srdce urobiť správne rozhodnutia o vašej svadobnej výzdobe podľa vlastných predstáv.

A nezabudnite: sny sa môžu splniť iba vtedy, ak niečo urobíte sami. Prajeme vám krásnu, jedinečnú svadbu a dlhý a šťastný rodinný život!

Visiace kvety podľa sezóny môžu ako dekorácia pre domácich majstrov celkom postačovať

oslávte svadobnú výzdobu svadby vyrobte si závesné kvety sami

Do dekorácie môžu byť tkané nahrávky preferencií nevesty a ženícha

svadobné oslavy svadobné dekorácie urobte zo seba roh

V mnohých prípadoch sú prírodnými materiálmi lepšia voľba 

oslavovať svadby svadobné dekorácie robiť nápady trendy sami

Posolstvo lásky v jazyku lásky je možné dokonale sprostredkovať pomocou prírodných materiálov 

oslavujte svadby svadobné dekorácie vyrobte si vlastný materiál machrujte

oslavy svadieb svadobné dekorácie urobte to sami, samozrejme

Čím je dekorácia prirodzenejšia, tým bude pre hostí uvoľnenejšia a príjemnejšia atmosféra 

oslavujte svadby svadobné dekorácie vyrobte si ovocné boxy sami

Vlastná výroba je vždy oveľa sympatickejšia

oslavy svadieb svadobné dekorácie sami recykláciou drobných úprav stola

oslavujte svadby svadobné dekorácie urobte z seba recykláciu drotárstva

Jednoduché a efektívne nápady, ako napr B. Mydlové bubliny vždy rozveselia slávnostnú náladu 

oslávte svadobnú výzdobu svadby vyrobte si mydlové bubliny sami

Upcyklovať nápady na svadbu? – samozrejme 

oslavujte svadobnú výzdobu svadby urobte zo seba ošarpané mláďa

Maľujte kamene a umiestnite ich ako svadobné dekorácie – najlepšie nápady sú najjednoduchšie 

oslavujte svadby svadobné dekorácie vyrobte si vlastné maliarske kamene

svadobné oslavy svadobné dekorácie vlastnoručne si vyrobte tortovú výzdobu

oslávte svadobnú výzdobu svadby urobte sami