Plánovanie svadby 2014 – farebné top trendy pre vás

prírodná kytica na plánovanie svadby

Plánovanie svadby 2014 – trendy trendov farebných svadobných dekorácií s dúhovými farbami

Už ste urobili dôležité rozhodnutie a chcete si naplánovať svadbu? Možno nemáte jasnú predstavu o tom, ktoré farby a vzory si máte vo veľký deň vychutnať. Možno máte náladu na niečo nové, niečo, čo rozhodne inšpiruje vašich hostí a vytvorí jedinečné prostredie pre vašu svadbu.

Potom ste tu správne!

Dnes vám predstavíme niekoľko jedinečných top trendov svadobnej výzdoby 2014. Je to o neporovnateľnom festivale farieb – o výzdobe dúhovými farbami. Tieto jasné, stimulujúce tóny vyžarujú takú jasnú náladu a energiu, že si ich vy aj vaši hostia veľmi užijete. Tu vám predstavujeme široký sortiment farebných sladkostí, šiat pre družičky, kytíc a svadobných koláčov.

Plánovanie farebnej svadby

plánovanie svadby dúhové farby cukríky a kvety

Prirodzene môžu pôsobiť aj farebné svadobné dekorácie

svadobné plánovanie farebné papierové lampióny a dekorácie na stôl

Dúhová svadobná výzdoba nie je pre ľudí, ktorí majú radi klasiku a jemnosť. Je to skôr pre pár, ktorý chce žiť riskantne a frivolne. Manželia, ktorí oslavujú život a neboja sa farebnej atmosféry. Buďte trochu nekonvenčné a odvážte sa použiť viac farby vo svojich svadobných dekoráciách. Farby dúhy sú opäť in. Jednoducho buďte iní a oslavujte farebnosť tohto sveta!

Napriek tomu to nepreháňajte a vždy myslite na vyváženie s neutrálnymi farbami a bielou kulisou. Tak zostane svadobná výzdoba v dúhových farbách veľmi elegantná a štýlová zároveň. Pozrite sa na tieto neuveriteľne originálne svadobné torty!

Dotyk karnevalu na vašu svadbu – nápad z Torty na svadbu

nápady na svadobnú tortu dúha

Farebné šaty pre družičku sú skvelým nápadom a nielenže roznesú šťastnú náladu, ale tiež poskytnú rovnováhu tradičnej bielej farbe svadobných šiat.

Družička sa oblieka na obdiv

plánovanie svadby farebné šaty a vzory

Farebná zmes kvetov a veterníkov

svadobné plánovanie kvetinová výzdoba stola

Nemyslite si, že musíte dávať dúhové farby do konkrétneho radu. Ale naopak! Nebojte sa experimentovať a nebojte sa farieb! Veľmi chutná a originálna dekorácia, ak plánujete svadbu, je vytvoriť bufet s farebnými sladkosťami alebo ich sem -tam použiť na svadobnú výzdobu..

Cukrovo sladká svadba

svadobné plánovanie farebné cukríky červené topánky

 Dúfame, že ste si s týmito farebnými nápadmi na zdobenie užili veľa zábavy. Čo si o tom myslíš? Odvážiš sa Chcete aj vy naplánovať takú nádhernú svadbu??