Minimalistické dizajnérske tapety pre sofistikované, moderné prostredie

minimalistický vzor dizajnérskej tapety

Doprajte svojim izbám určitú sofistikovanosť vďaka dizajnovým tapetám

 Už nie je tajomstvom, že tapety sú opäť v trende. A veľmi často, pokiaľ ide o správnu voľbu pre váš moderný interiér, platí heslo: niekedy menej je viac. Dnes tu pre vás máme opäť to pravé. Predstavujeme vám 15 štýlových dizajnérskych tapiet, ktoré sú výrazné a jemné zároveň.

Nájdete tu takmer všetko od pravítok a iných geometrických vzorov po retro a iné abstraktné tvary. Farby sú neutrálne a prirodzené a zaisťujú dokonalú kulisu pre váš moderný interiér. Ste pripravení na bližší pohľad? Hore už vidíte samolepiacu tapetu od CB2, ktorú navrhol návrhár z Chicaga Noël Ashby. Vzory sú abstraktné a geometrické a majú svetlo šedý odtieň. Výhodou tejto tapety je, že je úplne odnímateľná.

Nástenná maľba Wilshire od West Elm

dizajnérska tapeta betónový vzhľad

Táto ľahko použiteľná vinylová tapeta dodá vašim stenám vynikajúci betónový vzhľad. Imitácia je dokonalá a neutrálna farba je univerzálnym podkladom pre akýkoľvek typ bytového doplnku.

Trojrozmerné kocky vo svetlošedej farbe

dizajnérska tapeta trojrozmerný geometrický vzor

Luxusná tapeta s gréckym vzorom kľúča v čiernej a zlatej farbe

dizajnérska tapeta zlatá čierna grécky kľúč

Orbit Metallic od Noëla Ashbyho

geometrický geometrický kruh tapety

Ďalší minimalistický výtvor od Noëla Ashbyho: táto tapeta je sofistikovanou napodobeninou siete s jemnými kruhmi. Ponúka ho aj CB2 a dá sa veľmi ľahko vymeniť.

Šikovná imitácia kameňov

štylizovaná dizajnérska tapeta s kamienkami s minimalistickým vzorom

Geometria v bielej farbe od  Graham & Hnedá

dizajnérska tapeta minimalistický dizajnový vzor

Tento dynamický reliéf v bielej farbe nájdete u Grahama & Hnedá. Inšpiráciou pre to bola moderná architektúra. S takýmto trojrozmerným vzorom si môžete byť istí, že prinesiete viac pohybu do akejkoľvek miestnosti.

Korálkový mesiac vo West Elm

dizajnérska tapeta minimalistické retro

Táto jemná nástenná maľba vo West Elm očarí svojim filigránskym dizajnom v retro štýle. Zvlášť dobre sa k tomu hodí starožitný alebo vintage nábytok a domáce potreby.

Silný a mužný v čiernom

dizajnérska tapeta minimalistická optika čiernych dlaždíc

Ak dávate prednosť tomu, aby vašim izbám poskytol silnejší vzhľad, potom je táto expresívna tapeta s vzhľadom dlaždíc pre vás ideálnym riešením. Toto je opäť s Grahamom & Hnedá a bude úspešným doplnkom vášho sofistikovaného, ​​minimalistického dizajnu interiéru.

Ak máte radi ošumelý šik

dizajnová tapeta minimalistický ošumělý elegantný ratanový nábytok

Netkaná tapeta: sieť od Ferm Living

dizajnérske tapety obdĺžniky minimalistické

Takúto jemnú tapetu nájdete v dánskej spoločnosti Ferm Living. Je to minimalistická napodobenina siete a kombinuje presnosť a jemnosť v jednom. Je to tapeta WallSmart, ktorú si môžete bez problémov nasadiť a vyzliecť.

Sieťka Ferm Living vo svetlo ružovej farbe

dizajnová tapeta obdĺžniky ružová

Jemné prepletené vzory u Grahama & Hnedá

návrhárske tapety jemné geometrické vzory

Tradičný vintage vzor v béžovej farbe

dizajnérska tapeta tradičný vzor minimalistická

Tapeta s pruhmi origami z West Elm

dizajnová tapeta biely reliéf

Táto tapeta si vás získa nielen svojim filigránskym reliéfom a eleganciou, ale aj šetrnosťou k životnému prostrediu. Bol vytlačený laserom na špeciálny papier a je úplne bez PVC. Výrobok navyše dosahuje veľmi nízke hodnoty, pokiaľ ide o emisie VOC.