Moderné tapety od Luigiho Colaniho sľubujú individuálny dizajn

Individuálny dizajn – tapety Luigi Colani

Ako je známe, dizajn stien má veľmi veľký vplyv na vzhľad miestnosti, a preto si rozhodne zaslúži určitú pozornosť. Okrem iného je samozrejme dôležité nájsť si svoj vlastný štýl, koniec koncov, výber na trhu je v dnešnej dobe veľmi veľký.

Zvláštne vyhlásenia

Sú skutočnou špecialitou rôzne tapety Luigi Colani ktoré sa vracajú k rovnomennému návrhárovi. Potom, čo sa mnoho desaťročí zaoberali tvarmi a štruktúrami prírody, sa poznatky z toho získané od roku 2007 prenášajú na tapety Luigi Colani. Jednou zo skvelých vlastností je, že žiadne dva kusy nie sú v skutočnosti rovnaké. Aj pri niečom takom komplexnom, ako je tapeta, sa výrobcovi podarilo integrovať jedinečnú odrodu. To sa deje bez toho, aby to bolo príliš rušivé.

Moderné tapety od Luigiho Colaniho

moderné tapety od vzorových tapiet Luigiho Colaniho

Bionika vo forme steny

Veľký výber zaisťuje správne možnosti na vybavenie miestnosti dizajnérskou tapetou Luigi Colani už vytvoril. Obzvlášť slávne sú tapety, ktoré majú odrážať milosť a fascináciu vody, čo je tiež jasným dôkazom fascinácie Colaniho prírodou..

Na druhej strane, vo svojom zobrazení aerodynamického tvaru opakovane ukazuje, že by sa nemal zanedbávať ani technický aspekt prírody. Jednoduché, ale dômyselné znázornenia dodávajú tapetám veľmi špeciálnu dynamiku, čo môže mať pozitívny vplyv na následnú klímu v miestnosti. Tieto nápady sú obzvlášť obľúbené v oblasti tapiet do obývačky.

moderné tapety od Luigiho Colaniho

Osobitný priestor na interpretáciu

Luigi Colani s potešením prenecháva divákovi, aby dal dielam určitý význam. To sa dosiahne napríklad prostredníctvom zakrivených tvarov, ktoré môžu tiež predstavovať mnoho rôznych vecí. Ak jednej osobe pripomínajú listy exotickej rastliny, pre ostatných je to zatiahnutá obloha alebo zubatá kôra starého zvädnutého stromu. Presne tu sa tak zreteľne odráža Colaniho charakterová vlastnosť, vďaka ktorej sú tapety veľmi obľúbené nielen u fanúšikov skvelého návrhára. Spoľahnúť sa na dizajn tapiet Luigi Colani je určite zaujímavý. Pretože to umožňuje dodať miestnosti určitú jedinečnosť, ktorú nemožno tak ľahko vytvoriť s bežnými štandardnými modelmi. Vďaka nadčasovému dizajnu nakoniec ani nezáleží na tom, či má byť izba zariadená klasicky alebo moderne.