Najnovší trend tapiet 2019 „Animal Print“ je tu!

Nikdy nás nebaví skúšať nové vzory a farby na našich stenách. Nie nadarmo sa hovorí: opäť potrebujete zmenu scenérie. Nedávno sme objavili tento skvelý trend tapiet so „zvieracím vzorom“. Bola to láska na prvý pohľad. Proste báječné! Jemné, lichotivé farby v staroružovej a svetlošedej farbe v úspešnej kombinácii s organickými, zvieracími potlačami – absolútne žiaduce. Tieto tapety vyčarujú z každej nudnej steny skutočný pocit, ktorý upúta pozornosť, a zaistia väčšiu harmóniu a útulnosť v miestnosti..

 Trendové vzory „zvieracej potlače“, reinterpretované

Najväčšia inšpirácia pre nás prišla, keď sme videli najnovšiu kolekciu Fototapety na stenu, od inovatívneho britského dizajnérskeho štúdia. Dizajnéri sa rozhodli chopiť sa veľkej výzvy, aby tapety v „zvieracom odtieni“ vyzerali elegantne, a prebojovali sa k víťazstvu s touto novou kolekciou tapiet na stenu. Tieto konceptuálne nástenné motívy s nadrozmernými potlačami v pastelových odtieňoch skrotia najväčší módny trend roka pre vkusný prechod do interiérového dizajnu.

Pozvite trend hip tapiet 2019 k sebe domov

trend trendu zvieracích výtlačkov žirafa

Nespočetné množstvo zvieracích vzhľadov, ktoré sa v poslednej dobe plížia po domácom textíliách a výrobkoch a ako akcenty sa zameriavajú na bytové doplnky, dáva najavo, že „zvieracia potlač“ je v tomto roku najväčším a najodvážnejším trendom. S touto vkusnou kolekciou tapiet, v ktorej sú klasické zvieracie vzory prezentované ako minimalistické tvary s maximalistickými veľkosťami, sa milovníci dizajnu nemusia vyhýbať myšlienke mať na vlastných stenách zvieraciu potlač..

Jemný africký pocit v obývačke

trend tapety zebra ružová

Tapety „so zvieracím vzorom“ nemusia byť desivé

Mačacie vzory, ktoré zdobia leopardy a oceloty, sú ikonickými výtlačkami. Ale tieto sa môžu rýchlo javiť ako príliš syrové alebo svetské. Tomu sa dá úplne zabrániť pomocou abstraktných a elegantne vyzerajúcich vzorov tapiet z MuralsWallpaper. Nová kolekcia rozširuje trend o také zvieracie potlače, ktoré sa na oblečení často nevidia. Odtlačky sú tu veľkoformátové a štylizované, vďaka čomu pôsobia veľmi moderne a sofistikovane.

Elegantným spôsobom je „skrotená“ aj tapeta s tigrím vzorom.

trend tapety zvieracie potlače tiger

Tí, ktorí sa cítia príliš hanbliví vyskúšať si trend doma, si môžu s touto kolekciou tapiet vytvoriť priestor svojich najdivokejších snov. Tieto tapety s motívmi zebier, leoparda, tigra a žirafy v rôznych neutrálnych odtieňoch našli spôsob, ako priniesť tieto ikonické výtlačky na vašu stenu módne koncepčným spôsobom. Ani najmenší náznak gýča tu jednoducho nemá šancu.

Dokonalá digitálna tlač v jemnej staroružovej farbe

trend tapety leopard ružová

Sivý vzor zebry zvládne aj niekoľko sviežich akcentov v zelenej farbe

trend tapety šedá zebra

Je to ešte lepšie! Tieto báječné tapety so zvieracím vzorom je možné navrhnúť, vytlačiť a dodať jednotlivo pre súkromné ​​aj komerčné projekty po celom svete. Všetky papiere sú získavané trvalo udržateľným spôsobom a sú potlačené 100% ekologickým tonerom na vodnej báze. To môže znamenať iba jedno: perfektný dizajn s čistým svedomím!

Takto ste ešte nikdy nevideli žirafie vzory

trend tapety žirafa šedá

A čo taký tigrí vzor v najnovšom trende tapiet?

trend tapety tiger šedá

Každý, kto hovorí „zvieracia tlač“, je banálny a gýčový?

leopard trend obývacia izba