Tapety – kamenné, kvetinové a barokové tapety ako najnovšie trendy

Pokiaľ ide o navrhovanie stien, stali ste sa nepostrádateľnými. Tapeta Okrem maľovania sú najobľúbenejším spôsobom, ako navrhnúť stenu a dodať vždy bielym stenám nový vzhľad. Ale zatiaľ čo s Odstráňte obmedzené možnosti musí skrášliť stenu, tapety ponúkajú čistý povrch nekonečná ponuka možných možností dizajnu, čo uľahčuje dodanie každej miestnosti vlastné prostredie s tapetami.

Nie ste zodpovední iba za to rôzne vzory a štýly na výber, ale aj rôzne rôzne druhy tapiet k dispozícii, ktoré umožňujú použitie tapiet jednotlivo podľa požiadaviek príslušnej miestnosti. Znova a znova novo vznikajúce rôzne vzory sú inšpirované Móda a Aktuálne trendy a potom sa prenesú do interiérového dizajnu a obkladov stien. Aby ste nestratili prehľad o množstve rôznych vzorov tapiet, chceli by sme vám poskytnúť prehľad nižšie prehľad o aktuálne tri najobľúbenejšie trendy v tapetách nemeckého inštitútu tapiet.

Kamenné tapety – prirodzený a nadčasový trend

Dobehnete prvý nový trend zariaďovania tapiet, ktorý by sme vám chceli predstaviť prírodný vkus vo vlastných štyroch stenách a zažite nový pocit života. Od a Kamenná tapeta nechajte vo svojom priestore ten pravý Upúta Nechajte sa nasťahovať, takže sa musíte dvakrát pozrieť, aby ste videli rozdiel oproti skutočnej kamennej stene. Z tohto dôvodu je kamenná tapeta jednou z nich vďaka svojmu realistickému vzhľadu vynikajúca alternatíva k skutočnému kamennému múru, čo je vo väčšine prípadov spojené s vyššími nákladmi a značným dodatočným úsilím.

Navyše, klamlivo skutočná optika kamenné tapety skutočne nemajú žiadne obmedzenia v dizajne vášho priestoru. Prirodzený a nadčasové dvered, ktorý nikdy nevyjde z módy. Tieto návrhy vám skutočne ponúkajú správne riešenie pre každú izbu a každý štýl zariaďovania.

Môžete napríklad použiť kamennú tapetu v Tehlový vzhľad Dajte svojej obývačke pôdny charakter alebo príťažlivosť Tapeta z prírodného kameňa Premeňte svoju kúpeľňu na malú oázu pohody.

tapetový vzhľad kameňa

S kamennou tapetou 30219-1 Authentic Walls od Lutèce dodáte svojej stene tehlový vzhľad!

Kamenné tapety vyrobené z vysoko kvalitných materiálov

Kamenné tapety v zásade pozostávajú zo zmesi rôznych materiálov. Tu je medzi Nosný a povrchový materiál diferencovaný. Tieto dve zložky sú neskôr rozhodujúce pre vzhľad a kvalitu kamennej tapety.

V závislosti od materiálu nosiča, Pripevnenie kamennej tapety. Vysoká kvalita Vliesová tapeta umožňuje jeden rýchlejšia inštalácia na stenu oproti papierovej tapete. the Papierové tapety v kamennej optike je však lacnejšia a klasická alternatíva na netkanú tapetu. Povrchový materiál je zodpovedný za vzhľad a účinok kamennej výzdoby.

Kamenná tapeta s vinylovým povrchom

Špeciálne spracovaný je v súčasnosti veľmi obľúbený Vinylový povrch, takzvaný. Vinylová tapeta alebo kompaktné vinylové tapety, pretože to dáva módnej kamennej tapete autentické kúzlo. Vzhľadom na vysokokvalitný materiál vinylu a spracovanie na netkanej báze prináša kamenná tapeta s kompaktným vinylom hneď vedľa optické výhody majú aj ďalšie výhody.

Vinylové tapety v kamennom vzhľade sú veľmi nenáročná starostlivosť. Nielenže sú odolné voči oderu a dajú sa rýchlo zotrieť vlhkou špongiou, ale sú tiež svetlostála, aby ste mohli kvalitnú kamennú tapetu vystaviť slnečnému žiareniu bez obáv, že časom vybledne. Z tohto dôvodu sú návrhy s kompaktným vinylovým povlakom dokonalé aj pre vašu zimnú záhradu a vždy žiaria konštantným leskom!

Textúrovaná tapeta v kamennom vzhľade

ako lacnejšia alternatíva k kamenným tapetám s kompaktným vinylovým povlakom je Textúrovaná tapeta v kamennom vzhľade. Ako nosný materiál môže slúžiť papier, plast a rúno, takže máte na výber medzi rýchlejším prichytením vďaka materiálu nosného rúna alebo lacnejšou kamennou tapetou kvôli papieru alebo plastu ako nosnému materiálu. Vedľa viditeľný vzor na povrchu, ktoré dodávajú tapetám priestorový efekt, textúrované tapety sa vyznačujú aj svojimi vysoká intenzita farby koniec. Títo chráni pred vyblednutím a príťažlivý a nadčasový dizajn kamenných tapiet vytvorí a Pohodová atmosféra vytvorený.

Kamenné tapety od renomovaných výrobcov

Vo veľkom výbere kamenných tapiet nájdete zodpovedajúcim spôsobom opäť rôzni výrobcovia, ktorí majú vo svojich zbierkach správnu tapetu s kamenným vzhľadom pre každý vkus.

A.S. Création – kamenné tapety od značkového výrobcu

Medzi početnými výrobcami kamenných tapiet, s ktorými sa môžete stretnúť A.S. Stvorenie aj renomovaný výrobca so sídlom v Gummersbachu, ktorého rozmanité zbierky od rôzne štruktúrované tapety v kamennom vzhľade až do tapety z prírodného kameňa predĺžiť. Kamenné tapety od A.S.Crèation znova a znova zapôsobia svojim jedinečným dizajnom vďaka všestranná spolupráca s iné známe Výrobcovia alebo dizajnéri.

kamenné tapety

Tapeta 95908-1 Schöner Wohnen 7 od A.S. Création nechá vašu stenu zažiariť vo vzhľade prírodného kameňa!

Livingwalls – vysoko kvalitné tapety pre špeciálne návrhy stien

Kamenné tapety z Obývacie steny vdýchnite svojim izbám nový život, aby už nevyzerali holé a chladné. S jeho nová prémiová značka Livingwalls vytvorený A.S. StvorenieObklady na stenu, ktoré oživia vaše miestnosti. Sivá a bezútešná bola včera. Značka Livingwalls znamená Oko pre detail a jeden vysoko kvalitné porozumenie jeho obklady stien. Na dodanie vysokokvalitných tapiet do vašich miestností sa používajú iba tie najlepšie materiály. the výber na kamenných listových tapetách v Livingwalls nič netúžiť a koná od Kamenná tapeta v tehlovom vzhľade až do Tapety vo vzhľade prírodného kameňa takmer neobmedzené.

tapety vo vzhľade prírodného kameňa

S tapetou 343819 Styleguide Natural R1 od Livingwalls môžete oživiť svoje izby!

Kvetinové tapety – kvetinové tapety a kvetinová sila

Ale nielen s kamennými tapetami môžete vniesť prírodný nádych do vlastných štyroch stien, ale aj do jednej Kvetinová tapeta udeliť jeden Kúsok prírody Sťahovanie do nového domova. To znamená, že kvetinové tapety sú považované za a skutočný bežec na dekoráciu stien. Prineste živé vzory čistá jarná horúčka v každej miestnosti a rozptýliť každú depresiu nálady. Dizajnu s kvetinovými tapetami sa medze nekladú.

V súčasnosti sú obzvlášť obľúbené tapety s výrazné kvetinové a listové motívy v jemných krémových tónoch až do iskrivá farba v čerešňovo červenej, lila a slnečnej oranžovej.

filigránsky vzor tapety

Tapeta 106742 čierna & White 4 od A.S. Création umožňujú kúsku prírody nasťahovať sa do vašich miestností!

Kvetinové a funkčné – kvetinové tapety vyrobené z rôznych materiálov

Rovnako ako pri kamenných tapetách existujú aj kvetinové tapety Ako nosný materiál si môžete vybrať medzi rúnom alebo papierom a Voľba vinylu alebo papiera alebo plastu ako vrchného materiálu.

Kvetinové sny vďaka A.S. Création

Rovnako ako pri kamenných tapetách výrobca vyniká A.S. Création s jeho všestrannosť a príťažlivé vzory vyčnieva z davu ostatných výrobcov. Napríklad kvetinové tapety striekajú tretia zbierka tapiet od A.S. Création a dizajnérka Jette Joop majú svieži jarný nádych vidieckeho domu v modernom šate. Dôvodom sú veľkorysé, ako ručne kreslené kvety a široké pruhy v jemných marhuľových, zelených a béžových tónoch, ktoré vnášajú do miestností ľahkú a veselú náladu jarného dňa. V tomto procese posilnite razenie jemnej štruktúry ako jemné lesklé efekty steny nádherným spôsobom.

tapeta kvety vzor

Jarná sviežosť vidieckeho domu v modernom prevedení tapety 95991-3 Jette 3 od A. S. Création vás pozýva na zdržanie!

Na druhej strane transporty Zbierka tapiet „New Orleans“ the Ľahkomyseľnosť a obrovská radosť zo života najväčšie mesto v americkom štáte Louisiana vo vlastných štyroch stenách. Zodpovedný za to je Rozmanitosť kvetinových motívov v jasných farbách a zodpovedajúcich obyčajných farbách zbierka tapiet. Ľahké perie a početné kvetinové vzory s rôzne hravými dekoráciami prinášajú rozmanitosť na stene a pôsobiť osviežujúco a živo zároveň. Mnohostranná paleta farieb od béžovej, červenej, fialovej po modrú až po čiernu odráža veselú náladu mesta a premieňa každú izbu na oázu pohody.

tapety tulipány vzor

Kvetinový motív tapety 30318-3 z kolekcie New Orleans od A. S. Création vyjadruje ľahkovážnosť a radosť zo života.!

Barokové tapety – symbióza klasiky a moderny

Ako posledný trend tapiet by sme chceli, aby ste taký mali skutočný pútač pozornosti predstavte si, ak sa vám to páči klasické a luxusné mať rád. Vďaka perfektnej koordinácii farieb a štruktúry je ten jeden Baroková tapeta s ich kvetinovým vzorom, urobte seba čistá elegancia domova. Máte Voľba medzi modernými farebnými kombináciami ako antracit, zelené a modré tóny alebo klasické odtiene v bielej, krémovej a bordovej červenej. Lesklé a trblietavé prvky navyše zaisťujú ešte kvalitnejší dojem z barokovej tapety. S klasickým tvarom škrupiny rokoka, takzvaným rokajlom, alebo s majestátnymi leopardmi pózujúcimi medzi zlatými ozdobami a heraldickou ľaliou, vás ľahko dobehnete Kúsok histórie umenia domov a vytvorte štýlové prostredie pre moderné dotyky.

Vzhľad a materiál – barokové tapety vyrobené z vysoko kvalitných materiálov

Baroková tapeta sa vyznačuje nielen svojou univerzálnosťou v optike a dizajne, ale aj materiálmi. Máte známy materiál pre nosný materiál Na výber medzi rúnom alebo papierom a na povrchový materiál si môžete vybrať medzi vinylovým, papierovým, plastovým alebo saténovým povrchom. Ušľachtilý povrch vyrobený zo saténu tvorí prvotriednu triedu a zaisťuje ešte luxusnejší lesk.

tapeta rokokový tiger

S barokovými tapetami, akými sú napríklad tapety 335435 Hermitage 10 od A. S. Création, môžete svojim štyrom stenám dopriať skutočný pohľad.!

Prvotriedne barokové tapety od A. S. Création

  1. S. Création stáva sa jeho Priekopnícka úloha v nástenných závesoch Opäť platí, že je v súlade s barokovými tapetami a prevláda luxusné vintage tapety v barokovom štýle od ostatných výrobcov. The Sortiment rôznych barokových tapiet Nástenné závesy v príjemnom brokátovom vzhľade, okrasné tapety v použitom vzhľade i historické vzory s moderným nádychom. Napríklad medzinárodne uznávaný dizajnér Wolfgang Joop pri vytváraní svojich mimoriadnych tapiet pre nová kolekcia tapiet RADA BIELEJ nástenného textilu v Postupime Palác Sanssouci inšpirovať a má Dekory tapisérií boli reinterpretované a perfektne zinscenovany.

Tu prepracované návrhy ich pôsobivý efekt najmä uprostred moderných, lineárnych interiérov napríklad vytvárajú pôsobivé kontrasty k industriálno-mestskému štýlu s betónom, drevom a neomietnutými stenami.

tapeta so zeleným vzorom

Barokové tapety kolekcie KIND OF WHITE od A. S. Création spájajú historické vzory s moderným nádychom!

tapeta s klasickým vzorom