Aklınızı başınızdan alacak 101 Güzel Çiçek Dövmesi Tasarımları

Çiçek dövmeleri, dövmelerin çoğu çiçeklerle birleştirildiğinden dövme işinde yaygın bir unsur haline geldi. Çiçekler, Tanrı’nın yarattığı en güzel şeylerden biridir ve genellikle kadınlığın sembolü olarak kabul edilir..

Çiçekler, güzellikleri ve kokuları nedeniyle her zaman bir ilham kaynağı olmuştur. Çiçekler, doğumdan evliliğe ve hatta ölüme kadar insanın her anında çok önemli bir rol oynar..

Bakınız: Gününüzü Aydınlatacak 110 Muhteşem Çiçek Dövmesi

Mind0001'inizi uçuracak Çiçek Dövmeleri Tasarımları

Çiçek Dövmeleri Tasarımları

Hepimizin bildiği gibi dövme sanatı genç neslimiz arasında yeni bir trend haline geliyor. Sonuç olarak, göz alıcı çiçek dövme tasarımları hem erkeklerin hem de kadınların kalbini kazanıyor. Çiçek dövmelerinin en iyi özelliği derin sembolik anlam taşımalarıdır. Ancak anlamı, kültürünüze bağlı olarak değişebilir.

Bir Japon çiçek dövmesinin anlamı, Meksika dövme sanatındaki anlamından oldukça farklı olabilir. Çiçek dövme tasarımları, tüm farklı çiçek türlerini içerir. Ayrıca renk, boyut, çeşit ve sayıya bağlı olarak değişirler. Her çiçek tasarımının kendine özgü bir benzersizliği ve önemi olduğunu unutmayın. Harika kol dövmesi tasarımlarını deneyin.

Mind0081 aklınızı başınızdan alacak çiçekli dövme tasarımları

Çiçek dövmelerinin yerleştirilmesi

Güzel çiçek dövmeleri, özellikle stratejik olarak yerleştirildiğinde görenlerin hayal gücünü cezbetme potansiyeline sahiptir..

Mind0091'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Çiçek dövmeleri giymek için bu olağanüstü yerlerden biri omuzdur. Tasarım sadece havalı değil, aynı zamanda güzel bir renk karışımına sahip.

Mind0251 aklınızı başınızdan alacak çiçekli dövme tasarımları

Çiçeklerin güzelliği ruha dokunur ve yaşamı ve zarafeti yaymak için bütün bir dövme yapar. Renkli parçalar da mükemmel uyum sağlar ve hoş bir kontrast oluşturur..

Mind0241 aklınızı başınızdan alacak çiçekli dövme tasarımları

Çiçek dövmelerini giymek için başka bir havalı yer de önkol. Güzel bir renk füzyonunu birleştirerek biraz görsel çekicilik yaratabilirsiniz..

Mind0371 ile aklınızı başınızdan alacak çiçekli dövme tasarımları

Üst sırt başka bir serin yer. Büyük çiçek parçaları giymek için harikadır ve kullanıcının cildine iyi bir şekilde yansır..

Mind0181'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Çiçek dövmeleri farklı tip, renk ve boyutlarda gelir. Dövmenin yapılacağı yere karar verirken, dövmeye uygun bir yer seçtiğinizden emin olun..

Mind0471 aklınızı başınızdan alacak çiçekli dövme tasarımları

Daha sade görünen dövmelere çiçek de eklenebilir. Çiçeklerin güzelliği, bütün bir tasarımı çekici hale getirmenin bir yolunu sunar..

Mind0401'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Çiçeklerin güzelliği oldukça büyüleyici olabilir. Tasarımlarda kullanılan farklı renkler harika görünüyor ve mükemmel uyum sağlıyor.

Mind0061 aklınızı başınızdan alacak çiçekli dövme tasarımları

Muhteşem Çiçek dövmeleri

Çiçeklerin kadınların yolculuğu boyunca çok özel bir yeri vardır. Çiçek dövmelerini kadınlarla ilişkilendirmemenin imkansız olduğu doğru. Bununla birlikte, erkekler de stil ifadesini artırmak için birçok güzel çiçek tasarımına ilgi duyuyorlar..

Şimdi, hakkında konuştuğumuzda çiçek yerleştirme tamamen taşıyıcı veya dövme sanatçısı tarafından seçilen tasarımın türüne ve en önemlisi boyutuna bağlı olduğu açıktır. Mürekkebi yaptırmadan önce, herhangi bir gerilim veya korku olmadan yapılması için tam boyutunu bilmek gerekir. Kadınlar, en iyi sonuçları elde etmek için çok geniş alana ihtiyaç duyduklarından, genellikle kollarına, sırtlarına, kollarına, bileklerine, uyluklarına, omuzlarına veya ayak bileklerine büyük çiçek tasarımları yaptırmayı severler..

Bazı kadınlar parmaklarına veya bileklerine küçük tasarımlar yerleştirmeyi severken. Oysa erkekler çoğunlukla göğüslerine veya ön kollarına yerleştirilen tribal dövme tasarımlarını tercih ediyor. Erkekler, çiçek dövme tasarımlarında kafatası veya tırnak gibi bazı erkeksi nesneleri birleştirebilir..

Güzel ve muhteşem görünmek için her zaman tasarım, boyut ve renk olarak kişiliğine ve duruşuna en uygun tasarımı seçmesi gerektiği doğrudur..

Yani, görünüşünüzü moda açısından yükseltmek istiyorsanız, çiçek dövme tasarımları vücuduna mürekkepli. Çiçek dövme tasarımları, görünümünüzü daha çekici ve güzel hale getirir. Haydi gösteriş yapmayı seveceğiniz bazı olağanüstü tasarımlara bir göz atalım –

Gül Çiçek Dövmesi

Mind0001'inizi uçuracak güzel Çiçek Dövmeleri Tasarımları

Çiçeklerin güzelliği bir tasarıma hayat verir ve bütün bir tasarımın ortaya çıkmasını sağlar. Koyu kırmızı tonlar, mavi olanlarla mükemmel uyum sağlar.

Mind0011'inizi uçuracak güzel Çiçek Dövmeleri Tasarımları

Çiçeklerin tırnaklarla harmanlanması böylesine muhteşem bir görünüm yaratıyor. Tasarımda kullanılan koyu kırmızı renk de çok sevimli.

Kızlar İçin Gül Dövmeleri

Bacağın arkasında çiçek dövmeleri giymek için zarif bir yer var. Aşağıdaki tasarımda kullanılan parlak renkler, kullanıcıya güzel bir şekilde yayılır.

Mind0031'inizi uçuracak güzel Çiçek Dövmeleri Tasarımları

Bu çiçek sevgiyi, güzelliği, bağlılığı ve umudu simgelemektedir. Gül, çok beğenilen bir çiçek desenidir ve gül çiçeğinin kırmızı rengi anlamını büyük ölçüde ortaya koyarken, dikenlerle birlikte resmedilen gül acıyı, kaybı ve düşüncesizliği ifade edebilir. Çiçek dövmeleri tasarımı, başkalarına derin sembolik anlamlar taşıdığı için dövme sanatı endüstrisinde çok uzun bir geçmişe sahiptir. Dövmenin boyutu büyük olduğundan, kadınlar bu dövmeyi sırtlarına veya uyluklarına kazımayı severler ve erkekler görünüşünüze kolayca çekilir..

Kiraz Çiçeği Çiçek Dövmesi

Mind0041'i uçuracak güzel Çiçek Dövmeleri Tasarımları

Çiçekler kadınlığın popüler bir sembolü haline geldi. Tasarımda kullanılan parlak renkler, kullanıcı üzerinde zarif görünüyor ve görsel çekiciliği de artırıyor..

Mind0051 aklınızı başınızdan alacak güzel Çiçek Dövmeleri Tasarımları

Aşağıdaki çiçek dövmesinde kullanılan parlak yumuşak renk çok güzel. Renklerin, dövme tasarımını olağanüstü kılacak bir yolu vardır..

Mind0061'inizi uçuracak güzel Çiçek Dövmeleri Tasarımları

Sırtın üst kısmına güzel bir şekilde uyan çok yönlü bir çiçek dövmesi. Dövme, kullanıcı üzerinde çok muhteşem bir görünüm yaratır ve aynı zamanda sanal özelliklerini geliştirir..

Mind0071 aklınızı başınızdan alacak güzel Çiçek Dövmeleri Tasarımları

Çok güzel çiçek dövmeleri

Kiraz çiçeği tasarımı, tüm çiçek dövme tasarımları arasında en küçük dövme tasarımıdır ve bu tür dövmeler Japon tarzı dövmeler arasında popülerdir..

 • Japon kültüründe bu narin çiçek, rüzgar tarafından taşınan düşen yaprakları temsil eder ve kısa bir süre için çiçek açar. Öte yandan Çin kültüründe çiçek, kadınlık ve aşk anlamına gelir..
 • Bu dövme tasarımları, güzellikleri zamanla kaybolduğu için günümüzde çok fazla çiçek açmıyor..
 • Kısa modellere yönelmek isteyen hem erkekler hem de kadınlar hiç düşünmeden bu tasarımı tercih edebilirler..

Ayçiçeği Çiçek Dövmesi

Mind0081'inizi uçuracak güzel Çiçek Dövmeleri Tasarımları

Çiçek dövmeleri yapmayı düşünüyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz oldukça çeşitli seçenekler var. Koyu sarı tonlar harika görünür ve iyi karışır.

Mind0091'inizi uçuracak güzel Çiçek Dövmeleri Tasarımları

Ayrıca çiçek dövme tasarımınızı patlatmanın karmaşık yollarını da bulabilirsiniz. Yalnızca size özel bazı kişiselleştirilmiş öğeler ve özellikler ekleyin.

Mind0101'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Çiçek dövmeleri bağımsız tasarım olarak boyanabilir veya daha fazla karmaşıklık için bazı öğeler eklemeyi de düşünebilirsiniz..

Mind0111'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Çarpıcı çiçek dövmeleri

Ayçiçeği tasarımı vücudunuzda çarpıcı bir etki yaratır ve büyük boyutu, uzun yaprakları ve göz alıcı parlak sarı rengi nedeniyle herkes dövme fikrinizden ilham almak zorunda kalır. Kadınlar, inceliği ve rengi nedeniyle ayçiçeği dövme tasarımına son derece düşkündür. Kadınlar bu dövmeyi boyunlarına, sırtlarına ve uyluklarına yaptırmayı severler. Ayçiçeği tasarımı diğerlerinden daha büyük ve daha parlaktır. çiçek dövme tasarımları.

Bu çiçeklerin, önlerine çıkan fırsatı değerlendirip onları ihtiyaçlarına veya tutumlarına göre şekillendirecek nitelikte olduğuna inanılır. Bu sarı çiçekler yolunuza iyi şanslar ve yeni fırsatlar getirdiğinden, insanlar mutlu ve kutsanmış kalmak için bu dövme tasarımını vücutlarına kazımayı severler..

Hibiskus Çiçek Dövmesi

Zihninizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları0121

Olağanüstü bir görünüm için bazı basit ve benzersiz tasarımları deneyin. Tasarım kullanıcıya güzel bir şekilde yansır.

Zihninizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları0131

3 boyutlu çiçek dövmeleri sadece klasiktir ve tasarımın güzelliğine katkıda bulunur. Pembe renk, tüm tasarımın harika olmasını sağlar.

Aklınızı başınızdan alacak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları0141

Çiçek dövmelerini çok yönlü yapan şeylerden biri, hem erkekler hem de kadınlar için iyi çalışmasıdır. Aşağıdaki tasarım kullanıcıya havalı görünüyor.

Mind0151'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Diğer popüler Hibiscus çiçek dövme tasarımı, diğer insanların zihninde büyük bir etkiye sahiptir. Bu güzel çiçek tasarımı erkeklerin bileğinde harika görünüyor.

 • Çiçeğin Japon kültüründe basit bir anlamı vardır, yani nazik. Hawaii kültürü onu güç ve kraliyetle ilişkilendirirken, adanın kral ve kraliçelerinin bu çiçeği sevmesinin nedeni budur..
 • Günümüzde erkekler de güçlerini ve asil doğalarını göstermek için kol tasarımı olarak kollarına bu dövmeyi yaptırmayı seviyorlar..
 • Kırmızı ve sarı gibi canlı renklerin kullanılması, dövmenin kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlar ve tasarım görünümünüz için iltifat edebilir..
 • Ebegümeci çiçeği dövmesinin anlamının kullanıldığı kültüre göre değiştiğini daima unutmayın..

Orkide Çiçek Dövmesi

Mind0191'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Çiçek dövmeleriyle ilgili güzel bir şey, renk seçimine bağlı olarak dövmenin istediğiniz kadar cesur görünmesine karar verebilmenizdir..

Mind0161'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Cesur renkler sadece tasarımın tamamını öne çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda tüm tasarımın kullanıcıya güzel bir şekilde yansımasını sağlar..

Mind0171'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Cesur ve vahşi bir şeyle ilgileniyorsanız, aşağıdaki tasarımı mürekkeplemeyi düşünün. Tüm boyutlarda muhteşem görünüyor ve kullanılan renkler de iyi uyum sağlıyor..

Mind0181'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Orkide çiçeği dövmesi 2016 yılında tüm dünyada çok popülerlik kazanıyor. Orkide birçok kültürde farklı bir anlam taşıyor. Japonlar genellikle bu çiçeği cesaret, güç ve güçle ilişkilendirir. Çin halkı onu doğurganlık, refah ve arınma ile ilişkilendirir..

Orkide çiçeği dövmesinin boyun bölgesinin altına yerleştirilmesi tamamen harika ve herkesin dikkatini çekiyor. Orkide çiçekli dövme tasarımlarının en iyi özelliği, çok sayıda seçenek sunmasıdır. Kişiliğine göre en iyi tasarımı seçebilirsiniz. Dövme tasarımınızda sadeden klasiğe bir değişiklik arıyorsanız, kesinlikle bir orkide dövme tasarımına gidin..

Papatya Çiçek Dövmeleri

Mind0201'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Basit ve doğru, aşağıdaki havalı tasarım için en iyi tanımdır. Dövme, kullanıcının bacağına iyi oturur ve cilde güzel bir şekilde yansır..

Mind0211'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Ne kadar zarif ve zarif bir çiçek tasarımı. Tasarımda kullanılan tek renk de onu öne çıkarıyor.

Mind0221'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Çiçek dövme tasarımı, her bir parçanın eklemli bir şekilde tasarlanmasıyla basit ama çok ayrıntılı görünüyor. Giyildiği omuz da iyi yansıtıyor.

Mind0231'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Doğaya aşırı bağlılığı olan insanlar, bu papatya çiçek dövmesinden ilham alıyor. Kırılgan görünümlü papatya çiçeği dövme fikri, sevgiyi, inancı ve saflığı temsil eder. Dövme sahipleri, sevdiklerine bir mesaj iletmek istediklerinde bu dövmeyi kollarına, ayak bileklerine ve sırtlarına yaptırmayı severler. Bu dövmeler oldukça çekici ancak genellikle küçük boyutludur. Kadınlar genellikle papatya çiçeği dövmelerini tercih eder..

Zambak Çiçek Dövmesi

Mind0241 aklınızı başınızdan alacak güzel çiçekli dövme tasarımları

Çiçekli dövmelerin ifade ettiği güzelliğe ve zarafete rakip olabilecek hiçbir şey bulunamadı. Tasarım hayat dolu ve kullanıcıya iyi bir şekilde yansıyor.

Mind0251 aklınızı başınızdan alacak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Parlak ve donuk renklerin böyle güzel bir karışımı. Tasarımın yerleşimi de çok güzel.

Mind0261'inizi uçuracak güzel Çiçek Dövmeleri Tasarımları

Bazı benzersiz özellikler ekleyerek tasarıma biraz karmaşıklık ve karmaşıklık katın. Parlak ve gri tonları güzel bir şekilde yansıtır.

Mind0271'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Zambak, antik çağlardan beri dünya çapında popüler bir çiçektir ve çeşitli kültürlerde farklı anlamlar taşır. Büyüleyici çiçek zambak dövme tasarımı, saflık ve maneviyat anlamına gelir..

 • Bazı kültürlerde, bu büyüleyici çiçekler, yeni evli çiftleri uzun süreli bir ilişki içinde ilişkilendirdikleri için düğünlerde kullanılır. Dövmenin evli çiftlerin kalbinde çok özel bir yere sahip olmasının nedeni budur..
 • Merhamet, yas ve anlayış da zambak çiçekleri ile ilişkilidir ve dövme hayatınıza mutluluk getirir. Örneğin – kaplan zambağı refahı temsil ederken, zambak güzelliği temsil eder..
 • Dövme vücudunuzun sırt, uyluk ve diz bölgesinde harika görünüyor.
 • Zambak çiçeği dövme tasarımı, Eylül ayı çiçek dövme tasarımı olarak da bilinir..

Lotus Çiçek Dövmesi

Mind0281'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Aşağıdaki tasarım kuşkusuz bir fenomendir ve onu görenlerin hayal gücünü yakalar. Koyu ve gri tonlar da oldukça iyi uyum sağlar.

Mind0291'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Çiçek dövmenize hayal gücünü yakalayacak şekilde bir miktar entrika ve zarafet ekleyin. Tasarım sadece epik ve aynı zamanda görsel çekiciliği yumuşak bir şekilde geliştiriyor.

Mind0301'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Çiçek dövmeleri, daha karmaşık bir tasarım parçası için diğer unsurlarla birleştirilebilir. Sadece kullanılan özelliklerin kişiliğinizle de iyi bir şekilde rezonansa girdiğinden emin olun..

Mind0311'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Bu kesinlikle çarpıcı kadınsı çiçek, genç kızlar ve bayanlar üzerinde harika görünüyor. Birçok insan bu tasarıma cilveli bir tasarım olarak tapıyor ve tasarımın güzelliğini gizlemek zor. Lotus saflık, bilgi ve ruhsal aydınlanma ile ilişkili güzel bir çiçektir..

Lotus çiçeği dövmeleri en popüler olanlardan biri olsa da çiçek dövme tasarımları farklı kültürlerde, en iyi özelliği, anlamlarının aynı kalmasıdır. Dövme sanatçıları, dövme tasarımının cesur bir etkisini yaratmak için canlı pembe renk kullanırlar..

Lale Çiçek Dövmeleri

Mind0321'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

İlham alabileceğiniz çeşitli çiçekler var ve laleler sadece harika tasarım parçaları. Çiçeklerin çıkma şekli, tüm tasarımı gerçekten öne çıkarıyor.

Mind0331'inizi uçuracak güzel Çiçek Dövmeleri Tasarımları

Laleler sadece yumuşak değil, aynı zamanda oldukça sevimlidir. Tasarımda kullanılan parlak pembe ve sarı tonlar, tasarımın tamamen öne çıkmasını sağlıyor..

Mind0341

Sevimli çiçek dövmeleri

Çiçek dövmelerinin güzelliği, sevdiğiniz renkleri komik hissetmeden cesurca giyebilmenizde yatmaktadır. Tasarımda kullanılan iki rengin birleşimi mükemmel uyum sağlar.

Aklını başından alacak güzel Çiçek Dövmeleri Tasarımları0351

Lale dövme tasarımları, parlak renk efektleri için çok takdir edilmektedir. Lale çiçeği dövme tasarımları, fırsat, ilerleme, uyum ve özlemin sembolüdür. Bu dövme fikri aynı zamanda ruhsal farkındalığınızı da yansıtır. Çiçek bir ampulden çıkıp her yıl yeni bir umutla geri döndüğü gibi, dövme de hayatınızda yeni umutlar yaratmak için mükemmeldir. t ayrıca kararlılığı sembolize eder.

Tasarım, ayçiçeği gibi güneş tanrısı sevenler için de ilham verici görünüyor; lale çiçeği de başını güneş ışığına doğru çevirir..

Krizantem Çiçek Dövmeleri

Mind0361'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Güzel bir çiçek dövmesi için hoş bir kontrast oluşturmaya yardımcı olacak bazı unsurlar eklemeyi düşünün. Mor, koyu ve yeşil tonlar güzelce karışır.

Mind0371'i uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Kullanılan özelliklerin her biri çok iyi harmanlanmış böyle dinamik bir tasarım parçası. Tasarımda kullanılan unsurlar sadece karmaşık olmakla kalmaz, aynı zamanda tasarımın karmaşıklığına da katkıda bulunur..

Mind0381'i uçuracak güzel Çiçek Dövmeleri Tasarımları

çiçek dövmelerinin anlamı

Birçoğunun güzelliği, kadınlığı ve hayatı simgelediği görülen çiçek dövmeleriyle ilgili çeşitli anlamlar vardır. Tasarımınızın en iyisini ortaya çıkarmak için tarzınızı ve kişiliğinizi iyi yakalayan bir sanatçıyla çalışmayı seçin. Böyle bir sanatçı, tasarımı çok çekici ve muhteşem bir şeye dönüştürebilir..

Mind0391'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Japon dövme sanatı arasında en çekici çiçek dövme tasarımı Krizantem dövme tasarımıdır. Dövme, telif ve mükemmellik anlamına gelir. İnsanlar genellikle bu dövmeyi geçici yaşam ve ölüm durumunun bir sembolü olarak kazırlar. Bu her insan için hayatın nihai gerçeğidir çünkü çiçek sadece sonbaharda açar..

Japon halkı bu dövme tasarımını kraliyet ve neşe ile ilişkilendirir. Çin’de ise dövme tasarımı sadelik, ancak mükemmellik ile ilişkilendirilir. Krizantem dövme tasarımı hem erkek hem de kadınlarda harika görünüyor. Aynı zamanda kişilikleri ile iyi bir şekilde tamamlanır. Bu çiçek dövme fikri hayatınıza iyi niyet getiriyor.

haşhaş çiçek dövme

Mind0401'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Cesur tonlar sadece dinamiktir ve tasarımda güzel bir şekilde göze çarpar. Tasarım ayrıca omzu oldukça güzel bir şekilde yakalar.

Mind0411'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Bir çiçek dövmesi hakkında süper merak uyandıran bir şey var. Dövmelerin içeriği ne olursa olsun, yine de güzel bir şekilde göze çarpıyorlar..

Mind0421'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Çiçekli dövmeler, bazı ince sembolizmi ifade eder ve kadınlığı güçlendirir. Tasarımda kullanılan unsurlar hoş bir kontrast oluşturur ve aynı zamanda iyi uyum sağlar..

Mind0431'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Dünyanın her yerinde sayısız haşhaş çiçeği vardır. Dünyanın tüm büyük ülkelerinde dövme şeklinde popüler olmalarının nedeni budur. Çiçeğin basit bir anlamı var.

 • Yunan ve Roma geleneğinin insanları bu çiçeği sonsuz uyku şeklinde ölümle ilişkilendirir..
 • Bu dövme tasarımının diğer önemli anlamı, ölenlerin anılmasıyla ilişkilidir..
 • İnsanlar sevdiklerinin anısına bu dövmeyi yaptırırlar. Dövmenin yerleştirildiği popüler yerler arasında sırt, omuzlar ve uyluk bulunur..

Kızılcık Çiçek Dövmesi

Mind0441'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Dövmeler daha çok bir sanat ve kendini ifade etme biçimi olduğundan, tarzınızı mükemmel bir şekilde anlayabilen bir sanatçı ile çalışmanız gerekir..

Mind0451'i uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Dövmeler ne kadar sembolik anlamlar taşısa da çiçek dövmeleri sadece güzellikten dolayı yapılan dövmeler olabilir. Tasarım, giyildiği uyluklara mükemmel uyum sağlar.

Mind0461'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Havalı çiçek dövmeleri

İster çok ayrıntılı bir tasarımdan ilham alın, ister öğelerin bir karışımını tercih edin, çiçek dövmelerini çok çekici bulacaksınız..

Mind0471'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Bu eşsiz dövme tasarımının anlamı da kültürden kültüre değişmektedir. Genellikle kullanıcının sevgisinin her şeye dayanabileceğini sembolize eder. Bununla birlikte, bu dövme tasarımının geleneksel anlamı empati anlamına gelir. Kızılcık çiçek dövme tasarımları, çarpıcı etkileri nedeniyle kiraz çiçekleri dövmelerine benziyor.

Dövme sanatçısı, bu dövmeyi taşıyıcıya yazdırırken her küçük noktayı dikkate almak zorunda kaldı. Tasarım aynı zamanda doğanın tüm güzel unsurlarını ve onlara olan bağlılığınızı da yansıtıyor. Bazı durumlarda, kızılcık çiçeği dövme fikri yeniden doğuş veya gençleşme anlamına gelir..

Hercai Menekşe Çiçek Dövmesi

Mind0481'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Çiçek dövmelerine karar verirken, iyi bir şekilde rezonansa girdiğiniz renkleri seçin. Mor ve kahverenginin karışımı sadece havalı olmakla kalmaz, tasarımın karmaşıklığına da katkıda bulunur..

Mind0491'inizi uçuracak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları

Sırtın üst kısmına iyi oturan narin bir çiçek parçası. Mor ve yeşil, kontrastı artıran sarı ile çok iyi uyum sağlar..

Aklını başından alacak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları0501

Çok canlı ama sevimli olmayan bir çiçek dövmesi yapıyorsanız, aşağıdaki tasarımı tercih edebilirsiniz. Sadece zarif olmakla kalmaz, aynı zamanda diğer özelliklerle de iyi uyum sağlar.

Aklını başından alacak güzel Çiçekli Dövme Tasarımları0511

Sevimli çiçek dövme fikirleri

Hercai menekşe çiçekleri halk arasında anma çiçeği olarak bilinir. Bu dövmeler genellikle artık hayatta olmayanların anılarına yerleştirilir. Onları onurlandırmak ve insanlar bu dövmeyi sırtlarına ve uyluklarına kazımak içindir. Dövme tasarımı karmaşıktır ve hem sabır hem de zaman gerektirir. Canlı renklerin kullanılması dövmenin daha çekici ve şık görünmesini sağlar..

Diğer Çiçek Dövmeleri

Mind0161'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Çok canlı renkler giymeyi sevmeyenler için çok güzel bir seçenek. Çiçekler şirin ve aynı zamanda giyen kişiye iyi yansıyor.

Mind0201'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Önkol çiçek dövmeleri giymek için çok güzel bir yer. Kullanılan tek renk tasarımın sakin ve çekici görünmesini sağlar..

Mind0121'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Kullanıcının cildine güzel bir şekilde yansıyan havalı bir çiçek dövmesi.

Mind0221'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Klasik çiçek dövmeleri

birkaç tane daha var çiçek dövme tasarımları hem erkekler hem de kadınlar tarafından geleneksel ve modern biçimleriyle sevilenler. Örneğin – tatlı bezelye çiçeği dövmesi zevk anlamına gelir; menekşe çiçek dövme tasarımı alçakgönüllülüğü temsil eder. Şakayık çiçeği dövmesi öfkeyi, Kamelya dövmesi tasarımı ise tutkuyu ve mükemmelliği temsil eder..

Sonunda, dövmenin sadece sosyal yaşamınızı ve tarzınızı temsil etmediğini anlamak oldukça önemli hale geliyor. Aynı zamanda bir standart veya kimlik olabilir, ayrıca kişiliğinizi çok önemli bir şekilde yansıtırlar..

Mind0361'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Bu tasarım süper feminendir ve kullanıcının havalı özelliklerini geliştirir.

Mind0391'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

İyi karışan özellikleri birleştirerek bazı karmaşıklık unsurlarını geliştirebilirsiniz. Çiçeklerin ve diğer özelliklerin karışımı muhteşem bir kontrast oluşturur.

Aklını başından alacak çiçekli dövme tasarımları0341

Koyu ve parlak renklerin bir kombinasyonu, baskın bir siyah beyaz tasarım için bile güzel bir şekilde yansıtır.

Mind0421'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Çarpıcı çiçek dövmeleri

Sonunda, birçok moda severin çiçek dövmelerini en kalıcı makyaj şekli olarak gördüğü sonucuna varıyoruz. Ayrıca, cazibe dünyasındaki bu trendden oldukça ilham alıyorlar. Bu dövme fikirleri olmadan hayatta kalmayı düşünemezler bile..

Çiçek dövme tasarımları görünüşte çok yönlüdür. Dövmeler hem erkekler hem de kadınlar için ideal olduğunu kanıtlıyor. Kadınlığı ve erkekliği temsil eden nesnelerle de havalı görünüyorlar. Kız için ilham verici dövme fikirleri deneyin.

Mind0001'inizi uçuracak Çiçek Dövmeleri Tasarımları

Böylesine sevimli bir tasarım parçası ve kullanılan tek renk tasarımın karmaşıklığına katkıda bulunuyor..

Mind0011'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Yeşil ve grinin kombinasyonu, bir tasarıma doğa ve yaşamdan bazı unsurlar katar..

Mind0021'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Bir tasarımda altta yatan gölgelerin kullanılması, tasarımın görsel çekiciliğini artırmanın bir yolunu sunar. Ayrıca, kullanılan parlak renkleri gerçekten patlatır.

Mind0031'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Tam kol çiçek dövmesini tercih ederek tasarıma daha fazla yaşam ve zarafet katabilirsiniz..

Mind0041 aklınızı başınızdan alacak çiçekli dövme tasarımları

Dirseğe tam oturan ne kadar sevimli bir tasarım parçası.

Mind0051 aklınızı başınızdan alacak çiçekli dövme tasarımları

Cesur sarı renk sadece havalı olmakla kalmaz, aynı zamanda ele güzel bir şekilde yansır.

Mind0071 aklınızı başınızdan alacak çiçekli dövme tasarımları

Basit ve havalı, aşağıdaki tasarımın en iyi açıklamasıdır. Tasarım sadece havalı değil, aynı zamanda olağanüstü görünüyor.

Mind0101'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Muhteşem çiçek dövme fikirleri

Hayal gücünü yakalayan parlak ve sevimli renklerle bu kadınsı özellikleri geliştirin.

Mind0111'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Çiçek dövmeleri, nereye yerleştirildiklerine bakılmaksızın her zaman çarpıcıdır..

Aklını başından alacak çiçekli dövme tasarımları0131

Boynun arkasında bir çiçek olması sadece havalı olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcıya da güzel bir şekilde yansır..

Aklınızı başınızdan alacak çiçekli dövme tasarımları0141

Güzel çiçekler sadece havalı değil, aynı zamanda kullanıcının sırtına da güzel bir şekilde yansıyor.

Mind0151 aklınızı başınızdan alacak çiçekli dövme tasarımları

Bileğe güzel bir şekilde yansıyan bu kadar sade bir tasarım.

Mind0171 aklınızı başınızdan alacak çiçekli dövme tasarımları

Suluboya tonları her zaman havalı ve tasarıma biraz karmaşıklık katıyor.

Mind0191'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Tüm göğsü kaplayan böylesine büyük bir çiçek dövmesi. Kullanıcıda klasik görünüyor.

Mind0211'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Açık ve kraliyet mavisinin kombinasyonu sırtın üst kısmında muhteşem görünüyor.

Mind0231'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Omuz çiçek dövmeleri, kullanıcının kadınsı özelliklerini geliştirmenin bir yoluna sahiptir. Dövme sanatsal olarak tasarlanmıştır ve kullanılan tüm tonlar da iyi uyum sağlar..

Mind0261'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Güzel tasarlanmışsa, açık tonlar harikadır. Yerleştirme ayrıca kullanıcı için iyi çalışır.

Mind0271 aklınızı başınızdan alacak çiçekli dövme tasarımları

Kahverengi, pembe ve yeşil tonlarının kombinasyonu güzel bir karışım oluşturur. Çiçekler sadece hayat katmakla kalmaz, aynı zamanda akılda kalıcı bir çekicilik yaratır..

Mind0281'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Güzel çiçek dövmeleri

Kullanıcıya güzel bir şekilde yansıyan inanılmaz bir tasarım parçası. Kullanılan tek renk kullanıcıya güzel bir şekilde yansır.

Mind0291'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Kelebek gibi unsurlar çok zengin bir sembolizm yaratır ve tasarımın güzelliğini arttırır..

Mind0301'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Çok iyi karışan renk tonlarının güzel bir birleşimi.

Mind0311'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Tam kol dövmesi, özellikle birkaç unsur kullanıldığında muhteşem görünüyor.

Mind0321'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Aşağıdaki tasarım, kullanıcının özelliklerini geliştiren muhteşem bir sanat eseridir..

Mind0331'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Kadınlar için harika çiçek dövme fikirleri

İnsanın hayal gücünü yakalayan harika bir renk birleşimi. Dövme yeterince büyük ve giyildiği omzuna iyi oturuyor.

Aklını başından alacak çiçekli dövme tasarımları0351

Çiçek dövmesinde kullanılan kahverengi tonlar, tüm tasarımın gerçekten pop olmasını sağlıyor..

Aklını başından alacak çiçekli dövme tasarımları0381

Kullanıcıya güzel bir şekilde yansıyan muhteşem bir tasarım parçası. Kullanılan tonlar, kullanıcının feminen özelliklerini geliştirir..

Mind0411'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Aşağıdaki çiçek tasarımı yeterince büyük ve omuz bölgesini çok iyi yakalıyor. Kullanılan tek renk aynı zamanda tüm tasarımın öne çıkmasını sağlar.

Mind0431'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Onları benzersiz kılan çiçek dövmeleriyle ilgili bir şey, hemen hemen her unsurla birleştirilebilmeleridir. Çiçeklerin güzelliği, birbirine çok iyi uyum sağlayan çeşitli renklerde olmaları gerçeğinde yatmaktadır..

Mind0441 aklınızı başınızdan alacak çiçekli dövme tasarımları

Çiçek dövmelerinin çok güzel bir çekiciliği var ve bu onun popülaritesine katkıda bulunan bir şey. Bu nedenle, çiçek desenlerini boyamak yalnızca kadınlarla sınırlı değildir, çünkü erkekler de dövmeleri giyer..

Mind0451 aklınızı başınızdan alacak çiçekli dövme tasarımları

Kadınlar için çok güzel çiçek dövme fikirleri

Çiçekler normalde kadınlık ve güzellikle ilişkilendirilir. Çiçekler aynı zamanda insanlara farklı şeyleri sembolize eder..

Mind0461'inizi uçuracak çiçekli dövme tasarımları

Çiçekler eski zamanlardan beri bir çekim noktası olmasına rağmen. Şimdi karmaşık dövme tasarımlarında kullanımları onları dövme sanatı dünyasında popüler hale getirdi. Farklı kültürlerde taşıdıkları farklı anlam, çiçeğin doğasına bağlı olarak onları dünya çapında ünlü yaptı..

Ancak dövmede kullanılan nilüfer, gül, ebegümeci, lale, zambak, haşhaş ya da ayçiçeği tasarımı olsun, her birinin derin bir sembolik anlamı olduğundan emin olun. Taşıyıcı ayrıca, başarılı bir şekilde mürekkeplenmeden önce bunu akılda tutmalıdır. Köpekleri sevenler, foo köpek dövmelerini denemelidir..