Dövmeler için Vücudunuzdaki En İyi 25 Yer

Dövme yaptırmanın artan popülaritesi ile dövme yaptırmak için en iyi yerlere karar vermek çok zor olabilir. Dövme çılgınlığı dünya çapında popüler insanları alıyor. Günümüzde bireyler kalıcı dövme yaptırmaya daha yatkındır ve vücutlarının farklı bölgelerine en sevdikleri dövme tasarımını yaptırmak için her yere gidebilirler. Mürekkep almak kesinlikle düşünülebilir bir iştir. İnsanlar dövme yaptırmadan önce karar vermeli.

Vücutta dövme yaptırabileceğiniz çeşitli yerler vardır. Genç erkekler ve kızlar genellikle ayak bileklerinde, bileklerinde, parmaklarında, boyunlarında ve pazılarında olmasını severler. Alt sırt da kızlar için dövme yaptırmak için ideal bir yerdir.. Dövme yaptırmak için en iyi yer kızlar arasında bel ve ayak bileği ve erkekler için boyun veya pazı.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Dövme yaptırmak sizi heyecanlandırsa da her yer dövme yaptırmak için uygun olmayabilir. Herhangi bir yere yerleşmeden önce, birkaç faktörü göz önünde bulundurmalısınız. Dövme söz konusu olduğunda vücut daha çok bir harikalar diyarı gibidir. Dövmenin güzelliğini ortaya çıkaran ve aynı zamanda cilde iyi yansıyan bir yere yerleşin. Dövmenin uzun ömürlü olması dikkat edilmesi gereken faktörlerden biridir..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

kalp alanı

Dövme yaptırmak, yılın ilerlemesiyle her türlü sonucu verebilecek bir karardır. Kalp bölgesi, etrafındaki iç organlar göz önüne alındığında çok kutsal bir yerdir. Kalbin etrafına bir dövme takmak, kullanıcının ideal bulduğu şekilde tasarımla daha derin bir bağlantıyı ifade eder..

önkol

Burası dövme yerleştirmek için ideal bir yer. Ön kola dövme takmanın, kullanıcının özelliklerini geliştirmenin bir yolu vardır ve ayrıca cilde güzel bir şekilde yansır. Aşağıdaki dövme çok sevimli görünüyor ve bu da kolu dövme yaptırmak için en iyi yerlerden biri yapıyor..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (6)

Dövme yapmak için sevimli yerler

Her türlü dövme can yakar ve ne olursa olsun bu acı bir gerçektir. İlk dövmenizi denerken, aynı konuda yeterli bilgiye sahip olduğunuzdan emin olun. İnternette farklı dövme ve tasarım fikirleri arayabilirsiniz. Dövmenin tanımı acıdır. Acı olmadan kazanç olmaz. Vücudunuz üzerinde harika bir şaheser yaratmak için kullanılan iğne, mürekkep, kan ve yaratıcılığın sihirli bir karışımıdır. Aldığınız acı, muhteşem ve benzersiz bir vücut sanatına sahip olmak için ödediğiniz bedeldir..

Yine de vücudunuza yaptırdığınız her dövme akıllı görünmeyecektir. Mürekkebi almak için gövde yerini oldukça dikkatli seçmelisiniz. Vücudunuza ve ruhunuza zarar vermek yerine onu geliştirmeli. Cilt tipinize uygun olabileceğinden veya olmayabileceğinden, dövme yaptırmadan önce daima bir cilt testi yaptırın. farklı var dövme yerleştirme fikirleri bunun için gidilebilir. İşte size harika dövme yerleştirme fikirleri:

Bilek

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Dövme yaptırmak için klasik yerler

Dövme yaptırmak için en iyi yerlere karar vermeden önce, vücut değişikliğinin tasarımı nasıl etkileyebileceğini de düşünmelisiniz. Örneğin, karın gibi bir yere dövme yapıyorsanız, o zaman bir kadın olarak hamile kaldığınızda nasıl görünebileceğini düşünmeniz gerekir.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Ayak bileği dövme yapmak için güzel bir yerdir. Oldukça göz alıcı olan tasarımı güzel bir şekilde yansıtıyor. Sadece size iyi gelen bir tasarımla yetindiğinizden emin olun..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (3)

En moda görünen dövmelerden bazıları, zaman içinde sürdürülmesi zor olma eğilimindedir. Diz gibi bir yer, güneş ışığı ve hava gibi çeşitli etkenlere maruz kalabilir ve bu da dövmenin çabuk yıpranmasına neden olabilir..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (4)

Kızların dövme yaptırmak için en çok tercih ettiği yer ayak bileğidir. Genç kızların çoğu, bir sınıf ve stil gösterdiği için ayak bileklerine dövme yaptırmayı sever. En çok kelebek, melek ve çiçek tasarımlarını severler. Özgürlüklerini gösteren bir dövme yaptırmayı severler..

Bilek

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Dövme takmak için bir başka yaygın yer bilektir. Küçük dövmeleri tercih ediyorsanız, bilek dövmeler için mükemmel bir yerdir. Küçük dövmeler sadece bileğe güzel bir şekilde yansımakla kalmaz, aynı zamanda görsel çekiciliği de artırır..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (3)

Bileklerinize dövmeler takarken bile, gurur duyduğunuz unsurları eklemeyi düşünün. Aşağıdaki tasarım, harika olan ten rengiyle iyi bir kontrast sağlar..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Bilek, vücudunuzda kızlar tarafından dövme yaptırmanız için şiddetle tavsiye edilen başka bir yerdir. Burası çok fazla güç gösteriyor ve genellikle bileğe yapılan dövme de güç ve güç gösteriyor. Bu hassas alandır ve çok dikkat edilmesi gerekir..

parmak boşlukları

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Parmak, dövme yaptırmak için en iyi yerlerden biridir. Dövmeleri mürekkeplemeyi düşünüyorsanız, ancak cesur bir tasarım için kendinize güvenmiyorsanız, o zaman parmaklarda küçük bir dövme yapmayı düşünün. En dikkat çekici yerlerden biri ve dövmesi de kullanıcıya çok iyi yansıyor..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Parmağa dövme takmak bir yüzük yanılsamasını yaratır. Parmağınıza bir dövme yerleştirirken bile tasarıma anlam katan öğeleri kullanmayı düşünün..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (3)

Kafatası ve çiçekler, dövme tasarımlarında kullanılan farklı unsurlardır. İkisini birleştirmek, tasarımın karmaşıklığına katkıda bulunur. Çiçekler ayrıca kafatası dövmesiyle gelen korkuyu da dengeler..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (4)

Parmaklar arasındaki dövme dikkat çekicidir. Dikkat çekmeyi seven insanlar genellikle parmak dövmelerine başvururlar ve genellikle sevdiklerinin adını veya sloganlarını iki veya üç kelimeyle kazırlar..

Eller

hb2 ön ayarlı VSCOcam ile işlendi

Eller, dövme yapmak için eşit derecede harikadır. Aslında dövme yaptırmak için en iyi yerlerden biri. Gurur duyduğunuz ve görsel çekiciliğinizi artıran bir tasarım giymeyi düşünüyorsanız, burada bazı ilham kaynakları bulabilirsiniz..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Dövmeler için bakım

Dövme yaptırmak için en iyi yerleri seçseniz bile, bazı bakım sonrası ipuçları konusunda da bilgili olmalısınız. El gibi bir yerde dövme yaptırmak, maruz kalma düzeyi nedeniyle büyük özen gerektirir. Aşağıdaki tasarımda kullanılan özellik oldukça gerçeküstü, en dikkat çekici şey ise hayvan üzerinde kullanılan karmaşık unsurlar..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (4)

Eller ve parmaklar vücutta dövme yaptırmak için en iyi yerlerden bazılarıdır. İnsanlar, özellikle erkekler, pazılarına dövme yaptırmayı severler. Kaslarını göstermeyi ve üzerine dövme yaptırmayı severler. Genellikle bazı mitolojik ya da tanrı yüz dövmelerine giderler. Erkeklerin çoğu, pazılarına veya dirseklerinin altına kazınmış bir Lord Shiva veya mantra dövmesi yaptırmayı sever..

alt sırt

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Alt sırt, dövme giymek için düşünülebilecek bir başka havalı yerdir. Büyük tasarım parçalarıyla ilgileniyorsanız, alt sırt dövme yaptırmak için en iyi yerlerden biridir..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Alt sırtın güzelliği, istendiğinde dövmeyi kolayca gizleyebilmesi gerçeğinde yatmaktadır. Daha kişisel bir çekicilik için bu gizli dövmelerin bazılarına özelleştirilmiş özellikler eklemeyi düşünebilirsiniz..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (3)

Kadınsı özellikleri güzel bir şekilde vurgulayan bir tasarım arıyorsanız, tasarım için en iyi yer bel kısmıdır. Aşağıdaki dövmeden de görebileceğiniz gibi, kullanıcının kıvrımlı bölgelerini çok güzel bir şekilde vurgulamaktadır..

En çok ağrıyan dövmeler bilek, bel, parmaklar, boyun, yüz ve kaburga gibi bölgelerdedir. Pazı, boyun, sırt kalça gibi oldukça etli olan bölgeler daha az ağrılıdır. Bu yerler, ilk dövmelerini yaptıran kişiler için önerilir. Alt sırt biraz ağrılıdır. Ama burası, kelebek dövmesi, melek dövmesi veya çiçek dövmesi yapmayı sevdikleri için kızlar için en takdire şayan yer. Düşük bel kot giyerken dövmelerini kolayca gösterebilirler..

Boyun

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Boyun, dövme yapmak için başka bir güzel yerdir. İster kolayca kapatılabilen bir tasarım olsun, ister özelliklerinizi öne çıkaran bir tasarım olsun, boyun bölgesini değerlendirebilirsiniz..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Girişime daha az maruz kalan alanlardan bazıları boyundur. Boyun gibi alanlar, daha uzun süre dayanması gereken dövmeler için harikadır. Aşağıdaki tasarım, genel görünümü iyileştiren desenlerle oldukça güzel.

OLYMPUS DİJİTAL KAMERA

Dövmeler için klasik yerler

Dövmelerin kişinin kişiliğini ifade etme yolu vardır. Boyun bölgesi dövmeler için çok ideal bir yerdir. Ayrıca kullanıcının kadınsı özelliklerini de geliştirir..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (4)

Vücuttaki bu yer erkekler arasında ünlüdür. Tarzıyla hava atmayı severler. Boyundaki dövmeler için farklı benzersiz fikirler var. Aynı konuda internette iyi bir araştırma yapabilirsiniz. Boynuna dövme yaptırmak daha az acı vericidir ve karmaşık bir tarzda yapılır. Sevdiklerinin ve mantraların isimleri genellikle boyunda yapılır..

Geri

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Çoğu kişi büyük dövmeler için sırt bölgesini tercih eder. Sırt, kullanıcının görünümünü iyileştirmenin yanı sıra, birçok sanatçının kolayca boyadığı bir yer..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Sırt, herkese göstermeyi düşünmediğiniz dövmeleri giymek için başka bir uygun yerdir. Bir dövmenizin olması, herkesin görmesi gerektiği anlamına gelmez. Herkesin görmesini istemediğiniz tasarımları saklamak için kullanabileceğiniz yerlerden biri de arka kısım..

SONY DSC

Karmaşık görünen dövmeler için en iyi yerler

Oldukça çok yönlü görünen ve muazzam çalışma gerektiren dövmeler var. Sırt, bu tür tasarımları giymek için ideal bir yerdir, çünkü mürekkeplenirken karnına rahatça uzanabilir. Her şeyden önce, sanatçı sırt üzerinde çalışırken daha az rahatsızlık yaşıyor..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (5)

Bu vücuttaki daha az ağrılı bölgedir ve yine genç erkekler ve erkekler arasında eşit derecede popülerdir. Uzun mesajlar veya rakamlar kazırlar. Genellikle vücut geliştirme ve spor hayatıyla daha çok ilgilenen insanlar sırtlarına dövme yaptırmayı tercih ederler..

Göğüs

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Bazı semboller, yalnızca kullanıcıya özel oldukları için saklanmaya değer. Göğüs, dövme yaptırmak için en iyi yerlerden biridir. Tasarım, kullanılan özelliklere ve nasıl bağlandıklarına göre karmaşık görünüyor.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Renkler ve çiçekler bir tasarıma hayat ve anlam katan unsurlardan bazılarıdır..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (3)

Göğsüne dövme yaptırmayı düşünürken ilham alabileceğiniz çeşitli fikirler var..

Dövme yaptırmak için vücutta en çok kullanılan yer burasıdır. Bu da hassas ve çok riskli bir alandır. İnsanlar sevdiklerinin adını göğüslerine kazırlar. Dünyanın dört bir yanındaki birçok ünlü ünlü ve insan, çocuklarının adını göğüs kısmına yazdırdı. İnsanlar göğsünü vücutlarında çok sevilen bir yer olarak görürler. Bu yüzden yakın ve sevgili birinin adını almak kesinlikle iyi bir fikir.

Kaşlar

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Kaşlar dövme giymek için ideal bir yer sağlar. kaşlara yapılan dövmelerin çoğu küçük ve aynı zamanda çok ince.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Beyaz renkli dövme, giyildiği kaşta havalı görünüyor. Ayrıca kullanıcının görsel çekiciliğini artırır.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (3)

Bu yine vücudun en hassas bölgesi olarak kabul edilir ve burada mürekkeplenmeyi planlıyorsanız en acı veren bölgelerden biridir. Kaşların üstünde, birçok insan delinir ve mürekkeplenir.

İç bilek

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

İç bilek sadece havalı olmakla kalmaz, aynı zamanda gerçek bir bileklik takıyormuş gibi bir yanılsama yaratır..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Görsel olarak da çekici görünen çok basit bir dövme.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (3)

Güç aldığın sözleri dövmek kadar ilham verici bir şey olamaz..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (4)

Dövme yaptırmak isteyenler için bilek yerleştirme oldukça moda. Burası kesinlikle kızlar arasında en çok mürekkeplenen yer. Bu bölgede de fazla ağrı çekmezsiniz. Bu gerçekten kelimeler veya daha küçük dövmeler için harika bir yer. Birkaç saat veya bilezik ve voila üzerine yığın. Burası vücudunuzun diğer bölgelerine göre oldukça hızlı iyileşiyor. Sadece kursa dikkat ettiğinizden ve tamamen iyileşene kadar mücevherlerden uzak tuttuğunuzdan emin olun..

omuzlar

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Omuz, dövme giymek için çok yönlü bir yerdir. Güzel bir stil oldukça çekici olabilir ve ayrıca kullanıcının özelliklerini geliştirme potansiyeline sahiptir..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Böyle güzel bir desen ve noktalar, tasarımın genel çekiciliğini arttırır..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (3)

Omuz dövmeleri, uzman bir sanatçı tarafından tasarlanırsa çok karmaşık olabilir..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (4)

Erkeklerin ve kadınların çoğu, başkaları tarafından açıkça görülebilen ve şık görünen bir alan arar. Omuz, vücutta mürekkeplenebileceğiniz ve dövmenizi gösterebileceğiniz böyle bir yerdir. Pek çok ünlünün omuzlarına mürekkebi bastı, çünkü burası fazla acı hissetmediğiniz yer..

Karın

Mide, dövme yaptırmak için en iyi yerlerden biridir. Çok geniştir ve büyük tasarımlar için de uygundur.

Dövme yaptırmadan önce göz önünde bulundurulması gereken faktörler

Herhangi bir dövme yaptırmadan önce acele etmeyin ve kapsamlı bir araştırma yapın. Daha sonra ilham verici bulduğunuz tasarımları listeleyebilirsiniz..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (3)

Mide gibi yerler büyük tasarımlar için uygundur. Herkese görünür olmasını istemediğiniz bir dövmeniz varsa, sonuç olarak onu karnınıza takmayı düşünebilirsiniz..

Kadınların çoğu seksi görünmek için göbek deliğine dövme yaptırmayı sever. Bu vücuttaki en hassas yer ve inanılmaz derecede seksi görünüyor. Kadınlar, erkeklerini uyandırmak için göbek deliğine küçük bir kelebek veya haç işareti yaptırmaktan hoşlanırlar. Bu dövmeler son derece seksi ve çekici görünüyor.

karın altı

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Mide dövmesi yapmak için bir başka ideal yer de karın altıdır. Tasarımın güzelliği ve karmaşıklığı onu öne çıkarıyor.

Karın altına yapılan dövmeler kadınsı özellikleri öne çıkarmanın yanı sıra görsel olarak da oldukça çekici olabilir..

Renklerin, aşağıdaki gibi bir dövme yapma yöntemi vardır. Kullanılan renkler son derece güzel ve aynı zamanda iyi uyum sağlıyor.

Karnınız ve vajinanız arasında ince bir çizgi vardır. Ortağın için orada mürekkeplenebilirsin. Bu, kızların genellikle ortakları için mürekkeplendiği gizli yerdir. Burası özel yer ve çok hassas bölge.

kulak altı

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Herkesin göremediği küçük bir dövme istiyorsanız, kulağınızın arkasına yerleştirmeyi düşünebilirsiniz..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Kulağın arkası, duygusal bir anlam taşıdığını düşündüğünüz bir dövmeyi yapabileceğiniz o gizli yerlerden biridir..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (3)

Kulak arkası çok güzel dövmeler

Dövmenin rengi ve boyutu seçimi, bakılması gereken en önemli şeylerden bazılarıdır..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (4)

Kulağın altında ve boynun üstünde bir yer var. Erkeklerin ve kadınların çoğu, hayattaki hedeflerini her zaman hatırlatmak için dileklerini veya hayallerini mürekkeplendirir. Oldukça şık göründüğü için burayı denemelisiniz..

buzağı

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Baldır dövmeleri giyerek tarzınıza biraz görsel çekicilik katın. Baldır bölgenize bir dövme yerleştirirken, tasarımın sadece sevimli değil, aynı zamanda iyi tasarlanmış olduğundan emin olun..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Çiçekler sadece güzel olmakla kalmaz, aynı zamanda bir tasarıma hayat katan bir yola da sahiptir..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (3)

İfade edilen desenler oldukça karmaşık ve sanatsal olarak tasarlanmış.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (4)

Kızlar, etek ve kısa kot pantolon giyerek burayı kolaylıkla gösterebildikleri için çoğunlukla burayı severler. Kızlar uzun bir tasarımın boyanmasını veya hayallerinin boyanmasını sever.

Ayak

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Ayaklar da dövme yaptırmak için en iyi yerlerden biridir. Size uygun olana bağlı olarak küçük veya büyük bir tane almayı düşünebilirsiniz..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Süslemeleri seviyorsanız, size çok yakışan desenleri de tercih edebilirsiniz..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (3)

Çiçek tasarımı havalı görünüyor ve aynı zamanda kullanıcıya da iyi yansıyor.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (4)

Tıpkı ayak bileğinin, dövme aşkınız için özenle hazırlanmış tasarım için gerçekten en hayranlık uyandıran yer olması gibi. Çoğu zaman ayaklarınız kapalı kalır ve güneş daha fazla gördüğü için renk bacak tonunuzla uyuşmaz. Bu, ayağınızın çıplak olduğu zaman öne çıkmasının nedenidir. İzleyiciler için oldukça çekici göründüğü için dövmeyi bu nedenle yürüyerek yaptırmalısınız..

Mons pubis

Daha özel ve samimi bir şey tercih ederseniz, aşağıdaki yerleşimi düşünebilirsiniz. Dövme aslında çok yakın bir arkadaş veya eş tarafından görülebilir, bu da onu özel kılar..

Pek çok kadın, kadın cinsel organlarının hemen üzerindeki küçük boşluk olan mons pubis’te mürekkeplenmeyi sever. Bu yerde gerçekten harika görünen çeşitli tasarımlara çevrimiçi olarak erişilebilir. Bu yerde mürekkeplenmek açıkçası acı verici.

kalçalar

Dövme takmak için bir başka samimi yer de kalçalardır. Bazı özel anlamlar taşıyan tasarımları düşünebilirsiniz..

Dövme sadece basit değil, aynı zamanda giyildiği yere de güzel bir şekilde yansıyor..

Daha çekici bir görünüm için tüm alanı güzel tasarımlarla da kaplayabilirsiniz..

Bu, daha az insanın mürekkeplenmeyi tercih ettiği inanılmaz bir yer. Burası, seçiminize göre herhangi bir tasarımın boyanabileceği tek alandır. Burada garip hayal gücünüzü gerçekleştirebilirsiniz. Kalça, dövme yaptırabileceğiniz ve açıkça görülebilen çok fazla boş alana sahiptir. İstediğiniz tasarımı alabilirsiniz. Partnerinizin daha fazla ilgi göstermesini gerektiren özel tasarımlar istiyorsanız, bunu da yapabilir misiniz? Bu bölge genellikle sarkmaya eğilimlidir ve mazeretlere ihtiyaç duyar..

gözbebekleri

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Gözbebekleri, ne kadar hassas olduğuna göre dövme takmak için çok zor bir yer olabilir. Bu nedenle böyle bir yerde dövme yapmak büyük cesaret ister..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Göz küresi dövmesi yaptırmadan önce, bir profesyonelin hizmetine girdiğinizden emin olun..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (3)

Aşağıdaki göz küresi dövme tasarımı, tasarımın ne kadar karmaşık olabileceği düşünüldüğünde harika..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (4)

Birçok insan gözbebeklerine küçük dövmeler yaptırmayı sever. Burası dövme yaptırabileceğiniz son alandır. Bu alan çok acı verici ve gerçekten öne çıkan bu yer için daha az tasarım mevcut.

Üst sırt

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Üst sırt, dövmeler için uygun olan büyük bir tuval sunar. Büyük dövmeler yapmayı düşünüyorsanız, sırtın üst kısmı dövme yaptırmak için en iyi yerlerden biridir..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Alan yeterince büyük olsa da, yine de küçük dövmeler yapmayı düşünebilirsiniz. Aşağıdaki tasarım muhteşem görünüyor ve kullanıcıyı çok iyi yansıtıyor.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (3)

İlham veren birçok şeyi ifade eden çok güzel bir dövme sembolü.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (4)

Alt sırt gibi, birçok insan sırt üstü bir tasarım yaptırır. Davranışlarının tadına bakmayı veya sırtlarında taptıkları bir şeyi yaratmayı severler. Ağrı söz konusu olduğunda cilt çok hassas değildir. En sevdiğiniz dövmeyi sırtınızın üst kısmına kolayca yaptırabilirsiniz..

hamstringler

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Dövme yaptırmak için en iyi yerlere karar verirken, hamstringler gibi etli yerleri düşünebilirsiniz. Bu tür yerler, diğer yerler kadar acı verici olma eğilimindedir..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Bacağın arkası genellikle zamanla oldukça formda kalır. Bu yüzden dövme yaptırmak için en beğenilen yer, çünkü aynı zamanda gerilimsiz de olabilirsiniz. Burası sarkmayacak veya esnemeyecek ve herhangi bir egzersiz kesinlikle tasarımınıza zarar vermeyecektir..

Yüz

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Yüzünüze dövme yaptırmaya karar vermeden önce, zaman ayırmalı ve araştırmanızı iyi yapmalısınız. Dövme silme asla kolay değildir, bu yüzden yüzünüzü boyadığınızda, en azından uzun vadede kapatabileceğiniz bir renge razı olun..

Yüz dövmeleri, aşağıdaki kadar basit veya arzu edildiği kadar büyük olabilir..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (3)

Beyaz renkli dövmeler oldukça sevimli ve giyildikleri yüzde sevimli görünüyorlar..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (4)

Vücut bölümleri söz konusu olduğunda en görünür yer burasıdır. Yüzün herhangi bir yerine mürekkeplenebilir ve güzel görünür. Tam yüz dövmesine kendinizi kaptırmayın. Yüzünde sadece bir parça seçmeli ve gerektiği gibi mürekkeplemelisiniz. Öne çıkan ve durumu daha da kötüleştirmeyen yaratıcı fikirlere yönelebilirsiniz. Toplum tarafından kolayca kabul edilen tasarımları aldığınızdan emin olun..

Boyun ön

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (1)

Boyun dövmesine karar verirken ideal duygularınızı ifade eden unsurları kullanmayı da düşünebilirsiniz..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (2)

Ne kadar büyük ve güzel tasarlanmış bir dövme.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (3)

Boyun dövmelerinin, kullanıcının erkeksi özelliklerini ifade etmenin bir yolu vardır. Kullanılan gölgeler ve elemanlar da harika görünüyor.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (4)

Bu, vücudun en görünür yeridir. Göğüs dövmesi ile birleşmeli ve vücuttaki geniş kıllarla harika görünmelidir. Bu aynı zamanda vücudun ağrılı olan hassas bölgesidir. Her zaman vücudun en görünür kısmına mantıklı bir dövme yaptırmalısınız. Bu oldukça havalı görünmeli.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (7)

Oldukça göz alıcı olan çok güzel bir tasarım parçası.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (8)

Önkol dövmesi güzel ve kullanılan gölgeler de kullanıcıya güzel bir şekilde yansıyor..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (9)

Dövme yaptırmak için muhteşem yerler

Boynun arkasında dövme yapmak için başka bir sevimli yer var. Tasarım sadece basit değil, aynı zamanda kullanıcıya da iyi yansıyor.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (10)

Müzik temalı dövme bileğe güzelce oturur ve ayrıca muhteşem bir renk karışımına sahiptir..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (11)

Yukarıda belirtilenlerin tümü, vücudun mürekkeplenebileceği en beğenilen ve kullanılan kısmıdır. Bu parçalar doğru bir şekilde yapıldığında inanılmaz derecede güzel görünüyor. Her türlü dini dövmeden veya diğer insanların duygularını inciten bu tür dövmelerden kaçınmalısınız. Vücudunuz ondan aldığınız şeydir. Herhangi bir dövme tasarımını düşündüğünüzde bir tuval gibidir. Cildinizin tüm parçaları, seçtiğiniz sanat eseriyle doldurulur..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (12)

Kalp bölgesi, herkesin göremeyeceği dövmeler için uygun bir yerdir..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (13)

Bu kadar basit ama güzel bir tasarım. Bir bilezik için kolayca geçebilir.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (14)

Dövmelerde renk kullanımı, genel görünümü iyileştirmenin bir yolunu sunar. Renk kombinasyonu harika görünüyor ve çok iyi karışıyor.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (15)

Kum saati sembolleri, dövmeler için harika temalar oluşturur. Ayrıca giyen kişiye güzel bir şekilde yansır.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (16)

Tam kol dövmesi sadece sevimli olmakla kalmaz, aynı zamanda sanatı iyi anlayan profesyonel bir sanatçının hizmetini de gerektirir..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (17)

Havalı ve zarif unsurlardan bazılarını birleştirerek tasarımınıza hayat katın. Tasarımda kullanılan ağaç sembolü ve diğer özellikler çok hoş görünüyor.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (18)

Bilek, dövme yaptırmak için en iyi yerlerden biridir. Bu tür dövmeler, güzel olan bir bilezik için kolayca geçebilir..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (19)

Ayak bileği dövme giymek için çok güzel bir yer. Kullanılan koyu tonlar da kullanıcıya güzel bir şekilde yansıyor.

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (20)

Çiçekli dövme, giyildiği karın bölgesinin altına çok yakışıyor. Tasarım aynı zamanda kullanıcının feminen özelliklerini de vurgular..

Dövme yaptırmak için güzel yerler

Giyildiği omzuna çok güzel oturan dinamik bir dövme. Koyu ve gri tonlar, kullanılan görüntü ile oldukça gerçekçi görünerek mükemmel uyum sağlar..

Dövme yaptırmak için en iyi yerler (22)

Ağrılı, hassas veya cilt alerjilerine yatkın bölgeleri bir kenara bırakın. Cilt kanserlerine veya herhangi bir alerjiye alerjiniz olduğunda dövme yaptırmamalısınız. Bu durumda dövme yapmaktan kaçının. Birçok insan vücuduna dövme yaptırmayı düşünür, ancak genellikle artılarını ve eksilerini unutur. Mürekkep alırken en iyi tasarıma sahip olduğunuzdan emin olun, en iyi dövme makinesi ve vücudunuzun en iyi kısmı tasarlanmalıdır..

Vücudunuzun bölümleri veya mürekkebi almayı planladığınız yer hakkında tam bir araştırma yapmalısınız, çünkü bu, gelecekte herhangi bir rahatsızlıktan kaçınmak için gerçekten önemlidir. Lehinize olup olmadığını görmek için elinize veya ayağınıza çok az mürekkep sürmelisiniz. Herhangi bir kaşıntı veya alerjiniz varsa, dövme yaptırmaktan kaçınmalı ve vücuda herhangi bir yan etkiden kaçınmak için dövmeden etkilenen vücuda derhal dikkat edilmesini sağlamalısınız. Ancak vücudunun çeşitli yerlerine mürekkep sürmeyi seven ve bundan pek etkilenmeyen kişiler olmazsa olmaz bir spordur ve tercih edilmesi gereken bir spordur..