En Kutsal ve Göz Alıcı Geometrik Dövme Tasarımlarından 145’i

Bu günlerde dövmelerin popülaritesi artıyor, sanki bu noktada daha fazla insan onlara sahipmiş gibi. İnsanlar hayatları hakkında bir açıklama yapabilmek isterler ve bunu yapmak için genellikle bedenlerini bir tuval gibi kullanırlar. Çoğu insan için bir stil seçimidir, bir kıyafete aksesuar eklemekten farkı yoktur. Sadece tarzlarını değil, kişiliklerini de yansıtır..

İnsanlar daha fazlasına doğru sürükleniyor geleneksel olmayan dövmeler sonra hiç olmadığı kadar. İnsanlar vücutlarında ne istedikleri konusunda daha seçici hale geliyor. Son zamanlarda popülerlik kazanan dövmelerden biri de geometri dövmesidir. Hemen göze çarpan benzersiz bir görünüm. Onları neredeyse yüzlerce farklı stilde alabilirsiniz. Farkında olmayabilirsiniz ama geometri dövmeleri sembolik öneme sahiptir. Harika görünen herhangi bir dövme değil, insanların onları seçmesinin bir nedeni var. Geometri bilmeyenler için, bilim yoluyla birlikte çalışan mükemmellik ve simetri ile ilgilidir. İnanılmaz şeyler oluşturmak için uyum ve dengeyi bir araya getiriyor. Bunlar, geometri dövmelerinin tasvir ettiği türden şeylerdir..

Geometri Dövme Tasarımları

Gerçekten istediğiniz şey bir geometri dövmesi yaptırmaksa, yetenekli bir dövme sanatçınız olduğundan emin olun. Günlük dövmeniz değil ve geometrik bir dövmeyi tamamlamak için belirli bir mükemmellik derecesi var çünkü çizgiler ve noktalar kullanılarak bir araya getirildi. Çizgiler ve noktalar unsurunda en ufak bir sapma varsa, tüm tasarım etkilenebilir ve kalıcı olduğunda istediğiniz şey bu değildir. Bir geometri dövmesi söz konusu olduğunda, mükemmel görünmesini istersiniz, bu nedenle sadece sanatçıdan değil, seçtiğiniz tasarımdan da emin olun..

Dövmenizin nasıl görüneceğini belirleyen bir diğer faktör de dövmedeki çizgilerin ne kadar kalın veya ince olduğudur. Cesur bir görünüm isteyip istemediğinize bağlı olarak bu dövmeyi yapmanın birçok farklı yolu vardır. Cesur ve canlı bir şey isteyenler, bir dizi renk arasından seçim yapabilir ve hatta bir 3D tasarım almayı bile düşünebilir..

Eğlenmek için yapabileceğiniz dövmeler var ama kutsal kabul edilen ve popülerlik kazanan geometri dövmeleri de var. Bu geometri dövmeleri tamamen simetriktir ve kareler, üçgenler ve daireler gibi birçok geometrik şekil kullanır. İnanılmaz tasarımlar yaratmak için onları bir araya getiriyorlar. Bu tür dövmelerden bazılarına Yaşam Çiçeği tasarımları veya Gordian Düğümleri denir..

Geometri Dövmesinin Sembolik Önemi

Kutsal geometri dövmelerinin arkasında sadece sembolik anlamlar olmakla kalmaz, aynı zamanda kutsal kabul edilirler. Sadece bakmak harika değil, aynı zamanda harika anlamları var. Geometri dövmelerini seçen insanlar için, genellikle bazı sembolik önemi nedeniyle yapıyorlar. Bu dövmelere bakmak harika olsa da, sadece görünümle ilgili değil, daha çok arkasındaki anlam için.

Her tasarımda seçilen şekiller farklı bir anlam ifade ediyor. Dörtyüzlü her zaman ateşi, küp ise dünyayı temsil eder. İkosahedronlar suyunuzu, oktahedronlar ise soluduğunuz havayı temsil eden tasarımları seçerseniz. Ruhunuz her zaman bir dodecahedron şeklinde gelir. Birçok insan, bu sembolleri vücudunuza dövme yaptırırsanız, bunların vücudunuza sağlık ve şifa getireceğine inanır. Semboller, vücudunuza mükemmel bir uyum getiren şeyleri dengeler. Bu tür dövmelerin vücuda muska gibi kullanılması şaşırtıcı değil. İnsanlar, geometrik dövmelerin, iyileşmek için kullanılabilecek sihirli niteliklere sahip olduğuna inanırlar. Onu bedene koyarak, aradığınız maneviyata daha yakın hale geliyorsunuz. Bu fikirler çağdaş zamanlara taşınmış ve birçok insanın ilgisini çekmeye başlamıştır..

En Yaygın Geometrik Dövme Türleri.

sahip olmak için gerçekten mutlu ve tatmin edici bir hayat hayatınızdaki uyumu nasıl dengeleyeceğinizi öğrenmeniz gerekir. Bu her zaman zamanın başlangıcından beri birçok insanın peşinde olmuştur. İnsanlar, bu dengeyi bir araya getirmenin bir parçası olduğu için geometrik dövmeleri seçiyor. Hayatta simetri çok önemlidir ve bunu bir geometri dövmesiyle temsil edebilirsiniz..

Aşağıda en şaşırtıcı geometri dövmelerinden 72 tanesi var:

  1. Bu dövme ile onu bir araya getiren tüm farklı unsurları tek bir büyük tasarım sunmak için görebilirsiniz. Bu dövmelerin arkasında maneviyat ve uyumu bir araya getiren bir anlamı var..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri2

2. Bir daire ve bir üçgen ile birleştirilmiş bir geyiği getiren benzersiz bir tasarım hakkında konuşun. Harika bir siyah beyaz parça. Tasarımlara dikkat ederseniz mükemmel bir şekilde uygulandıklarını görebilirsiniz..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri3

3. Burada kendi tasarımlarını yapmak için bir araya getirilmiş bir dizi üçgenimiz var..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri5

4. Bu inanılmaz tasarım bir geyiğinkidir, ancak geyiğin en iyi yanı, tüm bu geometrik şekillerden oluşmasıdır. Tasarımınızda bir hayvan olmasını istiyorsanız, bunu yapmanın harika bir yolu.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri6

5. Küp benzeri bu semboller birbiriyle uyum içinde ama bu tasarımda en çok sevdiğim şey renk. Alışılmışın dışında bir şey istiyorsanız, tasarımınızda canlı renkler kullanın..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri7

6. Aydınlık ve karanlığın sembolü. Bu, büyük bir dövme aramayan biri için çok basit bir tasarım. Bileğe sığacak kadar küçük ve biri siyah, diğeri ise sadece bir taslak..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri8

7. Geyik geometri şekilleri söz konusu olduğunda çok popülerdir. Bu geyik çok daha fazla ayrıntıya sahip ve genel görünüme üçgenlerin yanı sıra çizgiler de içeriyor..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri9

8. Geleneksel siyah ve beyaz yerine kırmızıdan yapılmış olağan bir tasarım Bu tasarım, simetri oluşturmak için birçok şekli bir araya getiriyor.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri10

9. Kabuk basit bir tasarım ama arkasında çok daha fazlası var. Bu da doğada daha az karmaşık olan bir geometri şeklidir. Küçük bir dövme istiyorsanız, bu sizin için iyi bir görünüm olabilir..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri11

10. Doğa, çok keyif aldığınız bir şeyse, bu dövme tasarımını seveceğinizden emin olabilirsiniz. Yapraklar ve çiçekler gibi doğadan gelen şeyleri içeren benzersiz bir görünüm verirken mükemmel bir simetriye sahiptir..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri12

11. Başka bir kabuk, daha önce de söylediğim gibi çok popüler bir tasarım. Bu, öncekinden çok daha büyük ve çok daha fazla ayrıntıya sahip. Bu dövmenin teslimatı tasarımda mükemmel, içinde bir kusur görmüyorsunuz.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri13

12. Bu eşsiz yıldız, içinde birçok farklı sembol barındırmaktadır. Bir çiçek olarak da görülebilir, her iki şekilde de bir kadın için harika bir dövme..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri14

13. Çok daha fazla ayrıntı içeren başka bir çiçek tasarımı. Bu dövmede katman katman var ve yakından bakarsanız hiçbir kusur bulamıyorsunuz..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri15

14. İnanılmaz bir geometri tasarımı arıyorsanız, bu sizin için olabilir. Tüm detaylarıyla göz kamaştırıcı ve ona ayak uydurmak zor olan çok fazla sembolik referans var. Ben sadece böyle bir dövmede yer alan detayı seviyorum ve baykuş tasarımın kendisine harika bir katkı.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri16

15. Parlak siyah beyaz yapılmış başka bir baykuş. Bu dövme tamamen ayrıntılarla ilgili ve mükemmel. Daha iyi bir tasarım elde edemezsiniz ve teslimat nefes kesicidir.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri17

16. Ying ve yang dövmesi her zaman maneviyat ve uyumla ilgili olmuştur. Bu, tasarımda biraz daha çizik ama neredeyse boyanmış gibi görünüyor ve bu da ona benzersiz bir görünüm kazandırıyor..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri18

17. Bu, çizgileri bir daire ve bir üçgenle bir araya getiren çarpıcı bir geometri dövmesidir. Renk de tasarımın tamamlayıcısı.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri19

18. Geometri şekillerini kullanan başka bir hayvan dövmesi. Bu bir aslan ve şekillerden yapılmış. Bu özel dövme, daha az dramatik bir görünüm için çok ince çizgiler kullanır..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri20

19. Anlamlı Geometrik Dövmeler

Geyik, bu çok uzun dövmeyle bir kez daha ortaya çıkıyor. Böyle harika bir tasarım oluşturmak için birçok şekil bir araya geldi.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri21

20. Bir kol dövmesi arıyorsanız, neden onun geometri şekli versiyonunu düşünmüyorsunuz? Kolların farklı bölgeleri boyunca, öncekini tamamlayan ayrı ama tamamen uyumlu bir tasarım vardır. Bu dövmenin o kadar çok detayı var ki, yardım edemezsiniz ama araştırmak istersiniz. Bu dövmede herhangi bir renge ihtiyaç bile yok, ancak kesinlikle bazı canlı renklerle patlatabilirsiniz..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri22

21. Güve, etrafındaki birçok desenden yola çıkarak denge ve anlam kazandırılır. Birlikte o kadar iyi akan daireler, üçgenler ve noktalar var ki bunun bir dövme olduğuna inanmak zor.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri23

22. Dünyanın sembolü, manevi insanlar için popüler bir semboldür. Daire kusursuz, kusursuz yaratılmıştır..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri24

23. Bu, neredeyse bir bulmacaya benzeyen ve çok iyi olabilecek bir geometri şeklidir. Üçgen, içine ve çevresine düşen diğer şekillerle birlikte ana odak noktasıdır. Neredeyse bir buzdağı çöküyor gibi görünüyor.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri25

24. Bu özel dövmedeki tüm renkleri seviyorum. Bu, 3D efektiyle birleştiğinde, bu dövmeye gerçekten dikkat çekiyor. üçgenler, koldan fırlayan bir yıldız deseni oluşturur. Genel olarak harika bir tasarım.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri26

25. Daireler, kareler, çizgiler, adını siz koyun ve bu tasarımda. Sadece çekici değil, aynı zamanda renkli bir tasarımla tüm ön kolu kaplar..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri27

26. Bu geometri tasarımları tüm sandığı kaplar, bu nedenle böyle bir taahhüt için hazır olduğunuzdan emin olmak istersiniz. Çok fazla şekil ve sembol var ama hepsi mükemmel bir uyum içinde akıyor. Her tasarım diğerini mükemmel şekilde tamamlar.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri28

27. Bu sevimli dövme, büyük bir şey istemeyen bir kadın için mükemmel bir tasarım. Bu sefer şekillerin kullanımıyla mükemmel bir şekilde inşa edilmiş bir at.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri29

28. Çeşitli şekiller arasında asılı duran hayat ağacı. Bu dövme, anlam taşıyan korkmuş olanlardan biridir. Her şey doğanın dengesi ve onunla mükemmel bir uyum içinde yaşamakla ilgili..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri30

29. Ne harika ama basit bir dövme. Bu geometri dövmesi bir tavşan şeklindedir. İnce çizgiler kullanarak yaratmada mükemmeldir.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri31

30. Birbirine bağlı üçgenler, bu da sembolik bir dövme. Tasarımda ince bir şeye sahip olmak isteyen biri için basit ve küçük.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri33

31. Ne inanılmaz bir tasarım, bu harika kurt dövmesi hakkında yeterince iyi şeyler söyleyemem. Bir tarafta gerçek kurt tasviri, diğer tarafta hayvanın geometrisi ile her iki dünyanın da en iyisini elde edersiniz. ikisinin bir arada olmasını seviyorum. Gerçek kurt tarafındaki detay mükemmel. Eşsiz bir görünüm istiyorsanız bu tam size göre.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri34

32. Gerçekten eşsiz bir göğüs dövmesi. Bu bir bulmacaya benziyor.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri35

33. Şekillerden yapılmış çarpıcı bir ayı dövmesi. Bu renk dolu ve sadece vücuttan atlıyor. Tasarımda benzersizdir ve renk ilave bir zevktir.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri36

34. Kol için harika bir dövme. Daha büyük bir tane yapmak için bir araya gelen birçok farklı tasarım var..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri37

35. Ne harika bir kol dövmesi. Kafatasları sizin işinizse, o zaman bu geometri tasarımını yakalamak isteyebilirsiniz. Kafatasının tasarımı mükemmel ve dişleri inanılmaz şekillerden oluşuyor..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri38

36. Bu şimdiye kadar gördüğüm en iyi dövmelerden biri. Kesinlikle göz alıcı olacak farklı bir şey arıyorsanız, o zaman bu sizin için dövme. Uyumlu bir tasarım oluşturmak için simetrik çizgiler kullanan tam vücut dövmesidir..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri39

37. Her şeyi gören göz, birçok harika tasarımla birleşti. Bu dövme tamamen sembolizmle ilgili.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri40

38. Bu dövmenin o kadar çok detayı var ki nefes kesici. Tasarım birlikte iyi akıyor ve dikkat çekecek çok şey var.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri41

39. Bu kırmızı sıçramalar, tasarım olmadan bile tek başına göz alıcıdır. Tasarımların kendileri karmaşık ve zariftir. Güzelce yapılmışlar ve mükemmelliğin özüdür.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri 42

40. Odak noktası olarak içinde diğer şekillerin oluştuğu bir üçgen kullanılır..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri43

41. Tamamen şekillerden oluşan başka bir kurt tasarımı. Çoğundan farklı bir görünüme sahiptir, çizgiler ince olsa da gölgelendirme dövmeyi gerçekten kalınlaştırır ve 3D görünmesini sağlar..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri44

42. Yapboz tasarımları hakkında konuşun, bu gerçekten kendi başına bir formül. Tüm tasarımda mükemmel bir çılgınlık var ve renk her şeyi patlatıyor.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri45

43. Bu kafa dövmesinin çok fazla detayı var. Hiçbir şeyin yerinde olmadığını, her şeyin birlikte hareket etmesini ve hiçbir şeyin yerinde olmadığını seviyorum..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri46

44. Ayak bileğinde bir üçgen. Basit tutmak isteyen biri için harika bir dövme.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri47

45. Bu dövmeyle ilgili çok şey oluyor. Bir ton farklı şekil ve tasarımla insan ve güve kombinasyonu var. güzel bir çalışma.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri48

46. ​​Bu, törenlerde giyilen sembolik kolyelere ve başlıklara çok benziyor. Çok detaylı güzel bir dövme.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri49

47. Harika bir tasarımı bir araya getirmek için ince çizgiler kullanan basit bir dövme.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri50

48. Bu alışılmadık bir görünüm ama harika bir tasarım. Bir adamın yüzü kısmen kararmış ve diğer kısmı gizemli bir yapboz parçası. Renkler de birbirine çok yakışıyor.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri51

Kolda Geometrik Dövme

49. Bu dövmenin o kadar çok detayı var ki nefes kesici. Tasarım birlikte iyi akıyor ve dikkat çekecek çok şey var.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri52

50. Karartılmış şekillerle oluşturulan bilekte bir kalp.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri53

51. Tamamen simetrik çizgilerle yaratılmış bir erkek melek.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri54

52. Kolun her iki tarafı benzersiz bir tasarım oluşturmak için bir araya gelir. Koyu kırmızı, diğer siyah beyaz dövmenin yanında ortaya çıkıyor.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri 55

53. Karmaşık tasarımlarla dolu dairesel bir dövme. Küçük bir dövme arayan biri için harika.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri56

54. Bir çiçek ve bir üçgenin birleşimi. Eşsiz bir siyah beyaz görünüm.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri57

55. Bir kol dövmesi arıyorsanız, neden onun geometri şekli versiyonunu düşünmüyorsunuz? Kolların farklı bölgeleri boyunca, öncekini tamamlayan ayrı ama tamamen uyumlu bir tasarım vardır. Bu dövmenin o kadar çok detayı var ki, yardım edemezsiniz ama araştırmak istersiniz. Bu dövmede herhangi bir renge ihtiyaç bile yok, ancak kesinlikle bazı canlı renklerle patlatabilirsiniz..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri58

56. Üçgenler ve doğruların bir araya getirilmesi; basit bir dövme.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri59

57. Bu dövme, birçok şekli mükemmel bir şekilde bir araya getirmekle ilgilidir. Renk de ek bir dokunuş.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri60

58. Çok yer kaplamayan çok küçük bir geometri dövmesi.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri61

59. Oldukça büyük bir dövme bu, birçok farklı tasarımı mükemmel bir uyum içinde bir araya getiriyor.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri62

60. Çok küçük ve narin görünen bir dövme. Tuhaf görünmesini sağlayan çok ince çizgiler kullandılar..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri63

61. Bu geometrik şekiller vücudun alt kısmının tamamını kaplamaktadır. Her biri ayrıntılara inanılmaz özen gösteren birçok farklı bölüm var..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri64

62. Başka bir geometrik kol olan bu siyah beyaz görünüm, tasarıma çok fazla denge getiriyor.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri65

63. Bu bulmaca benzeri tasarımı seviyorum. Vücudun büyük bir bölümünü kaplar ve her bir tasarım bir sonraki tasarıma simetri içinde hareket eder. Siyah beyaz olarak tutabilir veya ona canlı renkler ekleyebilirsiniz..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri66

64. Bir sırt dövmesi arıyorsanız, bu sizin için olabilir. büyük bir tasarım ama vücudun bir tarafı diğerinden farklı ama ikisi de mükemmel bir uyum içinde bir araya geliyor.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri67

65. Bu, tasarımda mükemmel olan bir dövmenin harika bir örneğidir. Noktalarda veya çizgilerde kusur yoktur, bu nedenle eksiksiz ve kusursuz bir dövme elde edersiniz..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri68

66. Burada kendi tasarımlarını yapmak için bir araya getirilmiş bir dizi üçgen var.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri69

67. Bu geometrik tasarım sadece çizgilerden oluşuyor ama yaratılışı mükemmel. Tasarım hakkında “kapalı” bir şey yok. Doğası gereği basit ama hassas. İnce bir geometri dövmesi istiyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri70

68. Bu küp dövmesi adeta bir bilmecedir. Beyaz küplerin çıkmasına neden olan alanlarda bir taraf kararmış. Beyaz, diğer tarafta küpler karartılmış. Kolları bir araya getirdiğinizde yapboz kendini tamamlıyor ve birlikte çalışmak için gerçekten eşsiz bir görünüme sahip oluyorsunuz..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri71

69. Bunlar kedi veya tilki olabilir, söylemek zor ama aradığınız şey basit bir hayvansa, bu çoğu için sevimli bir alternatif. Ellerinizi veya ayak bileklerinizi giyecek veya saklanacak kadar küçükler..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri72

70. Birbirine kenetlenen şekillerin yaratılmasıyla bir sembolü gösteren başka bir yıldız dövmesi. Küçük ama çok detaylı bir şey istiyorsanız, o zaman bu sizin için dövme olabilir. Çizgiler incedir, bu nedenle genel görünümü doğada hassas tutar.

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri73

71. Bu kükreyen aslan olağanüstü bir tasarımdır. Çeşitli şekil ve sembollerde kükreyen vahşi bir hayvanımız var. çizgiler ince tutulur ancak şekiller tasarıma daha fazla derinlik katar. Bu, harika bir dövmeye sahip olmak için bir hayvan ve geometrik şekilleri bir araya getirmenin harika bir örneğidir..

Geometrik dövme tasarımları ve fikirleri74

Bir tür geometri sembolizmi olan harika bir dövme arıyorsanız, bunlar gerçekten harika seçenekler..