Seveceğinizden Emin Olacağınız 155 İlham Verici Beyaz Mürekkep Dövme Fikirleri

Sadece benzersiz değil aynı zamanda ilham verici bir dövme arıyorsanız, beyaz mürekkep tasarımlarını seveceğinizden emin olabilirsiniz. Bunlar, gerçekten öne çıkan ve insanların dikkatini çeken dövme türleridir. Bu dövmeler sadece gerçekten güzel değil, aynı zamanda ciltte de parlıyorlar. Bunlardan daha ilginç bir tasarım bulamazsınız. O koyu mürekkebe ihtiyacın olduğunu kim söyledi??

Bu dövmeler tamamen farklı, çoğu insanın daha önce hiç görmediği bir şey. Beyaz mürekkebe ilginiz varsa çok farklı tasarım seçenekleri var. Siyah mürekkep her zaman geleneksel bir yol olmuştur, ancak belki şimdi biraz daha orijinal bir şey istiyorsunuz. Siyah mürekkep kesinlikle en popüler mürekkeptir, ancak bu sizin için doğru olduğu anlamına gelmez. Bu günlerde, beyaz mürekkep stilleriyle ilgilenen daha fazla insan var..

Beyaz mürekkepli dövmeler hem erkekler hem de kadınlar için popülerdir. Beyaz mürekkep için en iyi dövme fikirlerinden bazılarının bir listesine sahibiz ve onları seveceğinizi biliyoruz. Kendiniz için bir stil bulun ve ardından hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için yetenekli bir dövme sanatçısı edinin..

Aşağıda, Seveceğinizden Emin Olduğunuz 155 İlham Verici Beyaz Mürekkep Dövme Fikirleri:

1. Hayallerinizin Haritasını Çıkarın

Belki bir dünya sevginiz varsa veya sadece seyahatlerinizi belgelemek istiyorsanız, bu beyaz mürekkep için harika bir dövme fikridir..

beyaz dövme tasarımı-1

2. İlginç Beyaz Mürekkep Dövme Tasarımı

Sadece benzersiz değil, aynı zamanda çok yaratıcı olan harika bir tasarım. Sıra dışı bir şey istiyorsanız, bu tasarımı seveceğinizden emin olabilirsiniz..

beyaz dövme tasarımı-1

3. Kına Beyaz Mürekkep Dövmesi

Bu, Kına tasarım dövmesine çok benzer, ancak çarpıcı beyaz mürekkeple. Hacimsiz mücevherlere sahip olmak gibi. Bundan daha çarpıcı bir tasarım elde edemezsiniz.

beyaz-dövme-tasarım-2

4. Bir Gül

Bir ilginç tasarım seçimi çünkü renk yok. Ama beyaz mürekkep gerçekten harika bir tarz yaratıyor.

beyaz-dövme-tasarım-2

5. Sırt Dövmeleri

Bu dövme tasarımı ne kadar güzel? Sırtın tamamını kaplıyor ve gerçekten çarpıcı. Koyu bir ten rengine sahip olması, dövmenin deriden daha da fazla çıkmasını sağlıyor. Ayrıca kol dövmeleri var ve birlikte sırtında bir sanat eseri var..

beyaz-dövme-tasarım-3

6. Hayvan Pençeleri

Evcil hayvanınıza olan sevginizi temsil edecek tatlı bir dövme tasarımı.

beyaz-dövme-tasarım-4

7. Dalgalar

Okyanusu seven ve hatta sörf yapmayı seven insanlar için harika bir dövme tasarımı. Bu dövmeden sörf spreyini pratik olarak hissedebilirsiniz. Beyaz mürekkep bu dövmeyle dikkat çekiyor.

beyaz dövme tasarımı-5

8. Güzel Tüy

Bu beyaz mürekkep dövmesinin de biraz rengi var. Bu muhteşem beyaz mürekkep tasarımında tüy deriden hemen çıkıyor.

beyaz dövme tasarımı-6

9. Kağıt Uçaklar

Kim çocukken kağıt uçaklarla oynamayı sevmezdi ki? Dövme tasarımları için eğlenceli ve yaratıcı bir şeyler isteyenler için harika bir dövme tasarımı. Sizi çok mutlu edecek küçük bir tasarım.

beyaz dövme tasarımı-7

10. Parmak Tasarımları

Beyaz tasarımda cesur olan başka bir Kına esintili dövme tasarımı. Bir parmak tasarımı gerçekten zarif görünür ve her etkinlik için harika bir tasarım olur.

beyaz dövme tasarımı-8

11. Fil Tasarımları

Yaban hayatının sevincinden bahseden harika ve süslü bir dövme tasarımı. Seveceğinizden emin olduğunuz yaratıcı bir tasarım.

beyaz dövme tasarımı-9

12. Göğüs Tasarımları Altında

Bu gerçekten güzel olan eşsiz bir tasarım. Bu, delicesine güzel ve seçtiğiniz buysa gizli tutulabilen beyaz mürekkepli bir dövme..

beyaz dövme tasarımı-10

13. Yılan Aileleri

Bu yılan dövmeleri, benzersiz bir tasarım yaratarak iç içe geçmiştir. Gerçekten kötü görünen mükemmel bir el dövmesi.

a6 ön ayarlı VSCO ile işlendi

14. Kalp Atışı Dövmesi

Bu dövmelerin popülaritesi artıyor ve beyaz mürekkeple harika görünüyorlar. Bilek için harika bir tasarım çünkü mükemmel bir boyut.

beyaz dövme tasarımı-12

15. Tutulma

Arkadan aşağı inen harika bir tasarım. Beyaz mürekkebi ve bronz teni nedeniyle bu inanılmaz görünüyor.

beyaz dövme tasarımı-13

16. Karanlık ve Aydınlık

Hem karanlık hem de açık tonlu bu benzersiz yılan tasarımını oluşturmak için siyah mürekkebi beyazla birleştiren çarpıcı bir tasarım.

beyaz-dövme-tasarım-14

17. Yılan ve Gül

Siyah mürekkepli siyah bir gül ve gülü çevreleyen beyaz bir yılandan oluşan harika bir tasarım. Gülün etrafında dönen oldukça büyük bir yılan; herkesi mutlu edeceğinden emin olan bir badas tasarımı.

beyaz dövme tasarımı-15

18. Ay Tasarımları

Siyah mürekkebi seviyorsanız neden ikisini birleştirmiyorsunuz? Bu, siyah ve beyaz mürekkebin bir arada olduğu çarpıcı bir tasarımdır. Beyaz mürekkebi gerçekten parlıyormuş gibi gösteriyor.

beyaz dövme tasarımı-16

19. Minik Dövmeler

Parmağa sığacak kadar küçük, harika bir çapa dövmesi. İstediğiniz buysa, ince olabilecek harika bir tasarım.

beyaz dövme tasarımı-17

20. Alıntılar

Bilekte incelikli harika bir alıntı, beyaz mürekkeple yazılmış basit bir alıntı.

beyaz-dövme-tasarım-18

21. Güzel Bir Çiçek

Ciltte adeta parıldayan harika bir çiçek tasarımı. Çiçeğin kendisi çok süslü ve dövme tasarımı olarak harika görünüyor.

beyaz dövme tasarımı-19

22. Sağlam Bir Mesaj

Hatırlatmanız gereken bir şey varsa, hayatınız hakkında daha iyi hissetmenizi sağlayacak kişisel bir mesaj varsa, mesajı iletmek için beyaz mürekkep kullanın. Kontrast için biraz siyah mürekkep eklenmiş harika bir dövme..

beyaz dövme tasarımı-20

23. İnce Tasarımlar

Tüm omzu kaplayan harika bir tasarım. Bu dövme parlak beyaz bir mürekkeple oluşturulmamıştır. Neredeyse tene karışan ince bir renktir, bu nedenle çok ince bir tasarımdır..

beyaz-dövme-tasarım-21

24. Kol Dövmeleri

Herkesi mutlu edecek harika bir tasarım. Kol boyu gidiyor ve göze çok hoş geliyor.

beyaz-dövme-tasarım-23

25. Basit Çiçekler

Sırtın ortasına oturan muhteşem bir dövme tasarımı. Seveceğinizden emin olduğunuz harika bir tasarım.

beyaz dövme tasarımı-24

26. Üç Yapraklı Yonca

İrlandalılara veya genel olarak yoncalara karşı bir sevginiz varsa, bu tasarımı seveceğinizden emin olabilirsiniz. Basit ama tatlı, gerçekten yaratıcı bir dövme.

beyaz dövme tasarımı-25

27. Muhteşem Tüyler

Tasarımında benzersiz olan harika bir dövme. Beyaz mürekkeple harika görünen güzel bir özellik.

beyaz-dövme-tasarım-26

28. Süslü Tasarımlar

Bu dövmeler harika çünkü kolun uzunluğunu kat ediyorlar ve onlar için harika detaylara sahipler. Özellikle parmağa yaklaştıkça zarif.

beyaz-dövme-tasarım-27

29. Ahtapot

Sevimli ve çarpıcı harika bir dövme tasarımı. Beyaz ahtapot cildi gerçekten parlıyor.

beyaz-dövme-tasarım-28

30. Uçan Kuşlar

Sırt için harika bir tasarım ve bronz teniyle harika gidiyor. Bu beyaz kuşları seviyorum, cilde karşı büyülü görünüyorlar.

beyaz-dövme-tasarım-29

31. El Dövmeleri

Bu muhteşem tasarım tüm eli kaplıyor ve gerçekten danteli andırıyor. Alabileceğiniz her türlü aksesuarın yerini alan muhteşem bir el tasarımı istiyorsanız.

beyaz dövme tasarımı-30

32. Kar Tanesi

Gerçek bir benzersizliğe sahip harika bir bilek tasarımı. O kadar hafif ki, sadece deride kabartmalı gibi görünüyor. Ne olursa olsun bu tasarımı seveceğinizden emin olabilirsiniz..

beyaz-dövme-tasarım-31

33. Geometrik Tasarımlar

Bu tasarımlar her zaman harika görünüyor çünkü mükemmel bir şekilde yerleştirilmişler. Üçgen tasarımı çevreleyen beyaz mürekkeple yapılmış oldukça büyük bir yılan. İnanılmaz bir genel tasarım yaratır.

beyaz-dövme-tasarım-32

34. Takı Tasarımları

Bu alana mükemmel uyan harika bir dövme. Beyaz mürekkep ve dövme kadar zarif. Her şeyin avize görünümünü seviyorum.

beyaz-dövme-tasarım-33

35. Merkez parçası

Bu dövme sırtının ortasında ve gerçekten harika bir tasarım yaratıyor. Klas ve zarafet arıyorsanız, bu harika bir seçimdir..

beyaz-dövme-tasarım-34

36. Kol Beyaz Mürekkep Dövmeleri

Bu kol tasarımları her zaman havalı ve bunun için çok fazla ayrıntı var. Herkesin dikkatini çekeceğinden emin olan çok karmaşık bir tasarım.

beyaz-dövme-tasarım-35

37. Gündönümü Güneşi

Bu gündönümü güneş dövmesi gerçekten çok güzel ve sırtının ortasına mükemmel bir şekilde oturuyor..

beyaz-dövme-tasarım-36

38. Her Şeyi Gören Göz

Daha ince bir beyaz mürekkeple oluşturulmuş harika bir dövme tasarımı. Bu özgün tasarımları seviyorsanız, buna bayılacağınızdan emin olabilirsiniz..

beyaz-dövme-tasarım-37

39. Şehir Manzaraları

Bu şehir manzaraları bir bilekten diğerine geçerek gerçekten eşsiz bir dövme yaratıyor. Zarif tasarımı seviyorum ve beyaz mürekkeple iyi görünen mükemmel bir tür.

beyaz-dövme-tasarım-38

40. Yolu Göster

Deniz tasarımlarını seviyorsanız, bu sizin için mükemmel bir dövme olacaktır. Denizde olmayı seviyorum, sizi suçlamıyoruz ve bu, açık mürekkebi nedeniyle de ince olan harika bir dövme tasarımı..

beyaz-dövme-tasarım-39

41. Yemin

Birçok insan aşklarını pekiştirmek için alyans yerine dövmeleri tercih ediyor. Bu sevimli bir fikir ve beyaz mürekkeple yapıldı, bu yüzden aşırı ya da çok karanlık değil.

beyaz dövme tasarımı-40

42. Yıldızlara Ulaşın

Astroloji veya astronomi hayranıysanız, bu tasarımı seveceğinizden emin olabilirsiniz. Hayatta sevdiğiniz şeyleri gerçekten temsil etmenin yaratıcı bir yolu.

beyaz-dövme-tasarım-41

43. Kına Sanatı

Eller için kına esintili bir sanat eserinin başka bir örneği.

beyaz-dövme-tasarım-42

44. El Sanatı

Beyaz mürekkep söz konusu olduğunda, bu tasarımlar gerçekten popüler çünkü parlak beyaz teni gerçekten çok iyi yansıtıyor..

beyaz-dövme-tasarım-43

45. Yaratıcı Öğeler

Beyaz mürekkebi kullandığınızda zarif görünen bir başka el sanatı örneği.

beyaz-dövme-tasarım-44

46. ​​Metalikler

Metalik bir renk tonu olan beyaz bir mürekkep kullanın ve görüntüler teninizden fırlayacaktır. Kollarında ve iki bileğinde de muhteşem dövmeler var..

beyaz-dövme-tasarım-45

47. Hassas Tüy

Hassas bir şey arıyorsanız, tüyle yanlış gidemezsiniz. Bu tasarım gerçekten harika ve bileğinize otururken her zaman hatırlayacaksınız..

beyaz-dövme-tasarım-46

48. Küçük Resimler

Küçük ve yaratıcı harika bir dövme. Her görüntünün kendine ait bir parmağı vardır ve eğlenceli ve ilginç tasarımlardır..

beyaz-dövme-tasarım-47

49. Kısmi Çiçek

Tatlı ve zarif olan çarpıcı bir tasarım. Küçük, bu yüzden büyük bir taahhüt için endişelenmenize gerek yok.

beyaz-dövme-tasarım-48

50. Mücevher Ekle

Bu dövme tasarımı o kadar hafif ki zar zor orada bile. Siyah mürekkeple gelen bağlılığı istemiyorsanız, beyazı deneyin. Zar zor fark edeceğiniz ince bir tasarım. Bu kişi, stile biraz bling vermek için bazı mücevherler ekledi.

beyaz-dövme-tasarım-49

51. Melek

Bir melek dövmesinden daha harika bir şey yoktur ve bu gerçekten eşsizdir. Bu meleğin benzersiz ama basit tasarımını seviyorum.

beyaz dövme tasarımı-50

52. Kol Sanatı

Kol dövmesi arıyorsanız kesinlikle seveceğiniz harika bir tasarım. Bu beyaz mürekkep neredeyse yok ama yine de ayrıntılı bir sanat eseri yaratıyor.

beyaz-dövme-tasarım-51

53. Farklı Çiçekler

Birçok farklı çiçekle dolu harika bir tasarım. Bu dövme beyaz mürekkebi kullanırken çok güzel.

beyaz-dövme-tasarım-52

54. Ateş ve Rüzgâr

Eğer dünya sembollerinin hayranıysanız, bu tasarıma bayılacaksınız. Çok tatlı ve bir o kadar da basit.

beyaz-dövme-tasarım-53

55. Yusufçuk

Omzunda çarpıcı görünen basit bir beyaz mürekkep dövmesi. Basit bir tasarım ama güzel bir tasarım.

beyaz-dövme-tasarım-54

56. İnan

Her şeyin mümkün olduğuna inandığınız mesajı gönderin.

beyaz-dövme-tasarım-55

57. Ayrıntılı Sanat

Tüm harika detaylar nedeniyle el için harika bir tasarım.

beyaz-dövme-tasarım-56

58. Şimşek

Bileğe tam oturan küçük bir tasarım. Herkesi mutlu edecek basit bir dövme.

beyaz-dövme-tasarım-57

59. Çoklu Tasarımlar

Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz harika bir dövme tasarımı. Sevdiklerinizle uyumlu dövmeler yaptırabileceğiniz bir tasarım oluşturun. Bu dövmelerdeki beyaz mürekkebin ne kadar parlak olduğunu seviyorum.

beyaz-dövme-tasarım-58

60. Kabartmalı Görünümler

Her şeyden çok kabartmalı bir dövmeye benzeyen harika bir dövme. Geniş bir alanı kaplayan oldukça büyük bir dövme.

beyaz-dövme-tasarım-59

61. Beyaz Yapraklar

Rengarenk ve zarif harika bir çiçek tasarımı. Bu görüntüde beyaz yapraklar ışıldamaktadır..

beyaz dövme tasarımı-60

62. Çarpıcı Çiçek

Boynun arkasına çarpan siyah beyaz bir çiçek. Beyaz parlıyor çünkü siyah ve beyazın bir arada olduğu kontrast harika.

beyaz-dövme-tasarım-61

63. Parmak Dövmeleri

Bu parmakların üzerinde bazı güzel ve karmaşık tasarımlar var. Koldaki tasarıma da uyuyor. Gittiğiniz her yerde harika görünecek güzel bir tasarım.

beyaz-dövme-tasarım-62

64. Yüz Tasarımları

Yüzünde oldukça güzel olan harika bir dövme tasarımı. Yüze dikkat edin, kalıcıdır ve özellikle bir kariyeriniz varsa görünür bir şey istemeyebilirsiniz..

beyaz-dövme-tasarım-63

65. Bilek Çalışması

Çiçekleri seviyorsanız, küçük bir dairesel çiçek tasarımı gerçekten özeldir. Güzel ve küçük, bileğe rahatça oturan basit bir tasarım.

beyaz-dövme-tasarım-64

66. İşaret Parmağı

Bileği kaplayan ve işaret parmağında iz bırakan hassas bir tasarım. Birçok detayın dahil olduğu harika bir tasarım. Beyaz mürekkebin parlaklığı inanılmaz çünkü tenden hemen sıçrıyor. Beyaz mürekkep gerçekten çok güzel.

beyaz-dövme-tasarım-65

67. Narin Yüzükler

Bu harika dövme tasarımları parmaklara çok yakışıyor. Parmak dövmeleri bilek tasarımına uyuyor ve farklı bir şey istiyorsanız harika bir stil yaratıyor..

beyaz-dövme-tasarım-66

68. Eşleşen Tasarımlar

Tüm bu dövme tasarımları birlikte iyi gider ve hepsi eşleşir. Birlikte gerçekten harika görünen detaylı bir dövme tasarımı. Bu parlak dövmeler, gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerine çekecektir..

beyaz-dövme-tasarım-67

69. Sandal Sanatı

Bu dövmeler, ayaklara boyanmış karmaşık sandaletler gibi görünüyor. Ayaklarda güzel olan harika detaylı bir sanat. Beyaz ve altın mürekkebi birlikte seviyorum, asil görünüyor.

beyaz-dövme-tasarım-68

70. Mücevher Dövmeleri

Bunların hepsi, arkadaki dövme tasarımına uyan güzel tasarımlara sahip muhteşem dövmelerdir. Sırtında harika bir tasarım çünkü sağlam bir dövme boyutu. Dövmenin altındaki takıya bayıldım ve çok güzel.

beyaz-dövme-tasarım-69

71. Elma Tasarımı

Oldukça parlak görünen ilginç bir dövme tasarımı. Neredeyse göğsünden parlıyor.

beyaz-dövme-tasarım-70

72. Uzun Tasarımlar

Bileği olduğu kadar kolu da saran ince tasarım. Çiçekler pembe ve beyazın bir arada olmasıyla muhteşem. Bu dövmeler tam kola boyanmış gibi görünüyor. Dövme parmağa kadar iner; bu muhteşem.

beyaz-dövme-tasarım-71

73. Çoklu Öğeler

Bu dövme tasarımında çok farklı unsurlar var. Her öğenin sahibi için bir anlam ifade etmesi gereken harika bir tasarım. Gittiğiniz her yerde gizem yaratacak gerçekten eşsiz bir dövme fikri..

beyaz-dövme-tasarım-72

74. Çarpıcı Sanat

Çok güzel detaylarla ne muhteşem bir dövme. Bilekten aşağı inen ve parmaktan aşağı inen ince bir çiçek dizisi. Parmakların her birinde daha büyük tasarıma uyan birkaç çiçek var ve her şeyin birlikte iyi gitmesine bayılıyorum.

beyaz-dövme-tasarım-73

75. Küçük Dövmeler

Sanata benzeyen küçük bir dövme tasarımı.

beyaz-dövme-tasarım-74

76. Muhteşem Yapraklar

Her yerinde çiçek unsurları olan ne güzel bir tasarım. Kalın beyaz gerçekten harika.

beyaz-dövme-tasarım-75

77. Düş kapanı Tasarımı

Bu çarpıcı tasarımın etrafını saran muhteşem tüylerle detaylı bir düş kapanı vardır. Bu tasarımda tüyler mükemmel görünüyor.

beyaz-dövme-tasarım-76

78. Çiçekler

Sadece basit bir çiçek ama detay harika.

beyaz-dövme-tasarım-77

79. Güzel Çiçekler

Seveceğinizden emin olduğunuz muhteşem ve incecik bir çiçek tasarımı.

beyaz-dövme-tasarım-79