100 najładniejszych wzorów tatuaży do pończoch wszechczasów

Kiedy właściciel tatuażu wybiera projekt tatuażu, to, czego naprawdę szuka, to atrakcyjność wizualna dodana do symboliki.

Podczas gdy mężczyźni preferują siłę i męskość jako główne atrybuty projektu tatuażu, to, czego kobiety najbardziej pragną w projekcie, to zmysłowość i elegancja.

tatuaż pasa do pończoch

Tatuaże do pończoch to takie wzory, które posiadają obie te cechy i mogą sprawić, że kobieta będzie wyglądać i czuć się pożądana. Podstawowym elementem tatuażu z motywem podwiązki jest pas do pończoch, akcesorium noszone przez kobietę, aby wspierać jej pończochy lub bieliznę.

Pasek był popularnym elementem kobiecego stroju w XVIII wieku, początkowo jako wiązanie, później dla doskonałej funkcjonalności dodano gumkę.

tatuaż pasa do pończoch na górnej części nogi

Od bycia funkcjonalną częścią garderoby damskiej, stała się ładną częścią garderoby, która sprawiała, że ​​kobieta wyglądała kusząco. W pewnym momencie były używane nawet przez kobiety do przechowywania alkoholu lub gotówki.

Niektórzy nawet schowali mały pistolet zwany derringerem do podwiązki ze względów bezpieczeństwa osobistego. Będąc kobiecym dodatkiem, podwiązka jest elementem projektu używanym do tuszowania kobiecych tatuaży. Te tatuaże podkreślają zmysłowość i atrakcyjność kobiety.

tatuaż pasa do pończoch

Najlepsze akcesoria modowe

W dzisiejszych czasach duży nacisk kładzie się na wartość estetyczną projektu tatuażu. W rezultacie u kobiet rośnie popularność biżuterii i tatuaży z akcesoriami.

Podczas gdy tatuaże na bransoletki, pierścionki i bransoletki na kostkę są klasycznym wyborem w tatuażach biżuteryjnych, pasy do pończoch są dobrym dodatkiem dla każdej kobiety, która chce wyglądać zmysłowo. Co więcej, w tym stroju jest coś wyrafinowanego i wyrafinowanego, ponieważ był noszony przez kobiety o wysokiej pozycji społecznej.

Kobieta, która w dawnych czasach nosiła koronkowy pas do pończoch, była uważana za kobietę o wyrafinowanym guście, a trend kontynuuje tatuaże w stylu podwiązki, które stają się deklaracjami stylu dla współczesnych kobiet.

Ten sprzed dwóch wieków element garderoby mógł dziś utracić swoją funkcjonalność, ale nadal rządzi, jeśli chodzi o atrakcyjność wizualną.

tatuaż wstążka do pończoch

Popularne wzory tatuaży do pończoch

Ponieważ pasy do pończoch były noszone na udzie lub tuż nad kolanem, jest to dokładne umiejscowienie. Różnorodności jest tyle, ile wzorów oryginalnych pasów do pończoch. Dodatkowo właściwe wykorzystanie koloru i kreatywności tatuażysty może mieć duży wpływ na projekt podwiązki.

Innym ważnym aspektem tego konkretnego tatuażu jest jego grubość, która może się zmieniać w zależności od preferencji posiadacza tatuażu. Oto kilka popularnych projektów:

  • Koronkowa Podwiązka – Oryginalne pasy do pończoch zostały zaprojektowane z delikatnej i ładnej koronki, a koronkowy wzór nadal jest ulubionym wśród kobiet, które chcą dodać swojej atrakcyjności. Koronka zawsze kojarzyła się ze zmysłowością i właśnie tego kobieta szuka w projekcie tatuażu. Koronkowe tatuaże do pończoch są zwykle bardzo skomplikowane i tylko doświadczony tatuażysta może dobrze poradzić sobie z takim projektem. Można to zrobić w konwencjonalnej czerni lub artysta może eksperymentować z żywymi kolorami; cokolwiek to jest, koronkowe wzory podwiązek z pewnością będą wyglądać ponętnie.
  • Derringer w podwiązce – Derringer to mały pistolet, który został schowany przez kobiety na dzikim zachodzie, ze względu na ochronę osobistą. Projekt jest nietypowy, ale pozostaje ulubieńcem kobiet, które chcą wyrazić swoją niezależność i odwagę w męskim świecie.
  • Podwiązka ze wstążką – Fajną opcją projektu jest prosta, ale ładnie wyglądająca podwiązka przytrzymywana czerwoną wstążką, zawiązana w maleńką kokardkę. Reprezentuje oryginalne pasy do pończoch, które zamiast gumki były utrzymywane na miejscu za pomocą wstążek. Mała czerwona kokardka może wyglądać naprawdę atrakcyjnie i dodać koloru do projektu, który zwykle jest wykonywany w kolorze czarnym lub szarym.
  • Podwiązka z tatuażem noża – Jak niektóre kobiety wkładały derringera do pasów do pończoch, inne używały zamiast niego noża. Jest to ponownie fajna opcja projektowa wśród tatuaży w stylu podwiązki i jest preferowana przez kobiety o dużej zawartości.
  • Podwiązka klejnot – Niektóre kobiety, które chcą upiększyć podwiązkę w kobiecy sposób, mogą znaleźć idealny pomysł, dodając do oryginalnych projektów podwiązek elementy wysadzane klejnotami, takie jak kolorowe kamienie szlachetne.

tatuaż pasa do pończoch

Ostatnie słowa

Tatuaże do pończoch podkreślają awanturniczą i psotną stronę osobowości kobiety i są idealnym projektem ozdabiania ciała dla każdej kobiety.

Jednak ci, którzy nie są przekonani do pomysłu znoszenia ogromnego bólu związanego z tuszowaniem tatuażu lub wydawania na ten cel sporej sumy pieniędzy, mogą zdecydować się na tymczasowy tatuaż w stylu podwiązki z henny. Zafascynowane spojrzenia, które otrzymają, z pewnością skłonią ich do wypróbowania stałego!

Przewijaj, aby zobaczyć więcej naszych ulubionych pomysłów na tatuaż.

Masz jakieś niesamowite tatuaże, którymi chciałbyś się podzielić ze społecznością? Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Zostaw komentarz poniżej lub wyślij nam e-mail (adres podany na dole strony).

tatuaż pasa do pończochtatuaż pasa do pończoch (5)tatuaż pas do pończoch (4)tatuaż pasa do pończochtatuaż na pas do pończoch (3)tatuaż pasa do pończochtatuaż pasa do pończochtatuaż pas do pończoch (2)tatuaż pasa do pończochtatuaż pasa do pończochtatuaż pas do pończoch (1)tatuaż pasa do pończochtatuaż pasa do pończochtatuaż na pas do pończoch (11)tatuaż na pas do pończoch (12)tatuaż pasa do pończoch (10)tatuaż pas do pończoch (9)tatuaż pasa do pończochtatuaż pasa do pończochtatuaż pasa do pończochtatuaż pasa do pończoch

Caroline-Karénine

tatuaże-tatuaże-całkowite-ciała-11

David-Boggins1-578x578

podwiązka-1

podwiązka-1-1

podwiązka-1-3

podwiązka-1-4

podwiązka-1-5

podwiązka-1-6

podwiązka-1-7

podwiązka-1-9

podwiązka-1-10

podwiązka-1-11

podwiązka-1-12

podwiązka-1-13

podwiązka-1-14

podwiązka-1-15

podwiązka-1-16

podwiązka-1-17

podwiązka-1-18

podwiązka-1-19

podwiązka-1-20

podwiązka-1-21

podwiązka-1-22

podwiązka-1-24

podwiązka-1-25

podwiązka-1-26

podwiązka-1-27

podwiązka-1-28

Julie-Hamilton

Karmageddon-578x578

Sznurówka

Monte-Livingston

Stara Podwiązka

Wstążka-podwiązka-578x578

Sandra-Graphink-578x578

Stephanie-de-Pertuis-578x578