100+ znaczących wzorów tatuaży syreny

Od wieków ludzie na całym świecie używają sztuki tatuażu do ozdabiania swoich ciał i czerpią inspirację z niektórych najbardziej niesamowitych elementów, aby tworzyć wspaniałe projekty dla ciała. Jednym z najbardziej niezwykłych i kuszących wzorów tatuaży są tatuaże syreny, które wykorzystują tę piękną mityczną istotę jako podstawowy element. Syreny są częścią folkloru i baśni i nikt nie wie, czy istnieją w rzeczywistości, czy nie, ale ludzie wciąż wymyślają historie ich obserwacji, co czyni je jeszcze bardziej fascynującymi dla rasy ludzkiej. Dziś te piękne sztuki syren stały się doskonałym wyborem zarówno dla entuzjastów tatuażu, jak i artystów, ponieważ mają w sobie tajemniczą cechę.

Sztuka syreny znalazła się obecnie na liście najpopularniejszych tatuaży. Jedną z rzeczy, która sprawiła, że ​​taki tatuaż jest bardzo poszukiwany, jest fakt, że jego projekt składa się z bardzo wspaniałego mitycznego stworzenia znanego jako syrena. Na wszelki wypadek takie mityczne stworzenie to pół człowiek, pół ryba. Od głowy do pasa ma ludzką część, a poniżej znajduje się ryba, w tym ogon. Chociaż nie ma udowodnionych obserwacji tego stworzenia w oceanie, nadal nie można zaprzeczyć, że jest to idealny przedmiot do tatuowania. Mimo to, zanim zdecydujesz się na te tatuaże, byłoby wspaniale, gdybyś najpierw dobrze zapoznał się z takim stworzeniem.

Spójrz na to: Dowiedz się więcej o geometrycznych tatuażach!

Historia syren

Syreny miały bliski związek z morzami, ponieważ uważa się, że jest to ich dom. Legendy donoszą, że syreny były wielokrotnie widywane przez żeglarzy i nurków, ale nie ma jednoznacznego dowodu na ich istnienie w prawdziwym świecie. Syrena jest opisywana jako pół-kobieta, pół-ryba, której górna część jest kobietą i zawsze była uważana za oszałamiającą piękność, z pięknymi oczami, nieskazitelną skórą i długimi pięknymi lokami. Niżej ma ciało ryby, pokryte lśniącymi łuskami i zakończone płetwą ogonową. Uważa się, że obdarzona jest nie tylko piękną twarzą, ale także pełnym duszy głosem i to właśnie jej pieśnią wabi mężczyzn, o czym wspominają legendy o tym pełnym wdzięku stworzeniu. Legendy określają syreny jako zniewalające i podstępne stworzenia, które najpierw wabią niewinnych ludzi swoją melodyjną pieśnią, a następnie obejmują je i zabierają w głębiny oceanu. Folklor kojarzył je z tajemnicą i niebezpieczeństwem, mówiąc, że nikt jeszcze nie wrócił żywy ze szponów syreny.

syrena tatuaż

Znaczenie tatuaży syreny

Jeśli nie wiesz, istnieje wiele symboli, które powinieneś znać w odniesieniu do zawsze wspaniałej pracy syreny. Oczywiście te tatuaże nie służą tylko do wyświetlania. Musisz wiedzieć, że mają one symbolikę i znaczenie, dzięki czemu będziesz mieć kilka pomysłów, czy te tatuaże są dla Ciebie idealne, czy nie. Poznasz również przesłanie tych osób, które noszą te tatuaże. W związku z tym, oto niektóre z symboli i znaczeń tatuaży zaprojektowanych przez syrenę, z którymi powinieneś dobrze się zapoznać:

 • Moc – Moc to jedna rzecz, którą symbolizuje syrena. Dzieje się tak po prostu dlatego, że wielu ludzi boi się syren, nie tylko ludzi, ale także innych zwierząt, które można znaleźć w oceanie, w którym żyją te stworzenia. To pomimo tego, że mają bardzo piękny wygląd. Syreny są znane jako królowe oceanu, dlatego są potężne.
 • Piękno – Piękno to kolejna rzecz, którą popularnie symbolizuje syrena. Cóż, nie ma co do tego wątpliwości, skoro wystarczy spojrzeć na syreny w oceanie, by z pewnością zahipnotyzować się pięknem tych mitycznych stworzeń. Poruszają się z gracją, nawet gdy pływają, dlatego wielu ludzi jest ich bardziej ciekawi.
 • Wolność – Symbolizują też wolność. Wyjaśnieniem tego jest fakt, że syrena może swobodnie wędrować po oceanie, gdziekolwiek chce, ponieważ jest królewskim stworzeniem w oceanie. Z tego powodu niektóre inne stworzenia morskie nie zrobią z nim bałaganu. Jeśli jesteś wolny i chcesz być wolny, to sztuka syreny jest dla Ciebie.
 • Miłość – Miłość to kolejna rzecz, którą reprezentują. To na pewno dlatego, że syreny są bardzo kochające, szczególnie jeśli ty też je kochasz. Oddadzą to, co im dałeś. Mimo to należy uważać, aby ich nie sprowokować, ponieważ mogą być również bardzo okrutne, szczególnie dla ludzi.
 • Pokój – Pokój to kolejna rzecz, którą reprezentuje sztuka syreny. Dzieje się tak po prostu dlatego, że syreny są stworzeniami kochającymi pokój. Dlatego jeśli chcesz, aby inni wiedzieli, że jesteś osobą kochającą pokój, to posiadanie takiego tatuażu byłoby świetne. Wyjaśnienie tego jest takie, że syreny nie są gwałtowne, chyba że je sprowokujesz.

Znane osobistości

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że na świecie jest wiele znanych osobistości, które uwielbiają się tatuować. Jednym z ich ulubionych tatuaży jest tatuaż z motywem syreny. Nie można ich winić, ponieważ te tatuaże są naprawdę fascynujące. Oto niektóre z ich nazwisk:

 • Krystyna Ricci – Christina Ricci jest słynną 36-letnią amerykańską aktorką, która wygląda bardzo oszałamiająco dzięki sztuce syreny, która znajduje się właśnie tam jej lewa kostka.
 • Bethany Cosentino – Jest 29-letnią amerykańską artystką muzyczną, która jest również wielką fanką sztuki syren. W rzeczywistości ma na sobie ten tatuaż prawe ramię. W rzeczywistości jest to sztuka dwuogoniastej syreny.
 • Zoe Kravitz – Jest amerykańską aktorką, która ma na sobie syrenę lewe przedramię.

Przewodnik rozmieszczania

Najpopularniejszym wzorem tatuaży syreny jest pełnowymiarowy obraz syreny, który najlepiej nadaje się do nanoszenia tuszem na nogi, ramiona/przedramię i okolice ramion posiadacza. Taki tatuaż wymaga więcej miejsca, co sprawia, że ​​nadaje się na miejsca takie jak żebra (bok), klatka piersiowa, brzuch i plecy. Tatuaże na rękawach syreny są również dość popularne, szczególnie wśród mężczyzn, ponieważ wydają się opowiadać własną historię. Eksperci tatuażyści mogą wykorzystać swoją kreatywność i wyobraźnię do tworzenia innowacyjnych projektów w tatuażach skupionych wokół syreny. Takie tatuaże faktycznie mają historię do opowiedzenia, co czyni je jeszcze bardziej pociągającymi i fascynującymi.

piękna-ariel-tatuaż-mała-syrenaMała Syrenka Tattoo Designariel-mała-marmaid-tatuażAkwarela Ariel przez Hello Tattoofantastyczne-mała-syrena-tatuażeNiesamowity tatuaż Ariel Dotwork

Popularne opcje projektowe

Syreny to stworzenia łączące piękno i tajemniczość, tworząc jedno z nielicznych i atrakcyjnych połączeń, które zawsze przyciągały uwagę. W rezultacie syreny osiągnęły status pożądania i popularności wśród miłośników tatuażu. Był czas, kiedy syreny były uważane za odpowiednie dla ludzi związanych z morzem, takich jak marynarze i rybacy, ale dziś ludzie ze wszystkich środowisk mają tatuaże z wielkim zaangażowaniem. Kobiety uwielbiają te tatuaże ze względu na ich estetyczne piękno, a także kobiece cechy. Te tatuaże są również związane z zabawą i niezależnością, co nadaje im szczególne znaczenie symboliczne i zwiększa ich popularność. Z syreną można łączyć różne elementy, tworząc niesamowite wzory. Oto kilka wspaniałych i wspaniałych projektów sztuki syreny:

 • Przypiąć tatuaż to atrakcyjna wersja uwodzicielskich tatuaży pin up girls. To seksowny wyraz twarzy sprawia, że ​​tatuaż jest jeszcze bardziej wyjątkowy
 • Mały tatuaż to kolejna popularna opcja, która jest bardzo lubiana ze względu na swój niewinny wygląd
 • Syrenka na skale to klasyczny wzór przedstawiający syrenę siedzącą na skale nad brzegiem morza, czekającą na swoją bratnią duszę
 • Syrena z rozwianymi włosami wygląda absolutnie cudownie po nałożeniu tuszu na skórę
 • Syreny są uważane za córki boga morza, Posejdona. W takich projektach tatuażu syrena jest pokazana siedząca na tronie z muszli swojego ojca.

Zasadniczo artysta musi bardzo uważać na wyraz i wygląd twarzy syreny podczas tuszowania tego tatuażu, ponieważ syrena to piękno i urok. Kolejną rzeczą, która naprawdę ma wpływ na wdzięk tego projektu tatuażu, jest właściwe użycie kolorów. Podczas gdy mężczyźni na ogół woleliby tradycyjny czarny kolor u syreny, te tatuaże dla kobiet są dostępne w wielu jasnych kolorach, aby przedstawić prawdziwe piękno syreny. Należy polegać tylko na ekspertze, który potrafi włożyć swoje oryginalne pomysły, aby stworzyć sztukę, która jest wyjątkowa i potrafi przyciągnąć całą uwagę, jaką może.

Okrągły tatuaż Mała Syrenka autorstwa Svetlany LiubchenkoAriel dotwork mandala tatuaż autorstwa Jules Mandalaariel-mała-syrena-tatuażeakwarela-ariel-mała-syrena-tatuażeariel-mała-syrena-tatuażeharfa-ariel-mała-syrena-tatuażeUrsula-mała-syrena-tatuażestraszne-małej-syrenki-tatuażeariel-framed-mała-syrena-tatuaże

Różne wariacje

Każdy rodzaj tatuażu ma wiele wzorów do zaoferowania. Jesteś tego świadomy, prawda? To pokazuje, że możesz mieć wiele możliwości, jeśli chodzi o sztukę syren. Z tego powodu nie ma mowy, abyś znalazł ten, który Ci się podoba i taki, który idealnie pasuje do Twojej wyjątkowej osobowości. Oto niektóre ze wspaniałych i popularnych projektów:

 • Erotyczna Syrenka Sztuka – Jak sama nazwa wskazuje, ten projekt jest trochę erotyczny w taki sposób, że pokaże niektóre skórki na zdjęciach. Dobrym przykładem jest syrena topless. Chociaż jest wielu konserwatywnych ludzi, którzy zareagują na ten projekt, nigdy nie możesz zmienić faktu, że jest to jeden z najpiękniejszych projektów, jakie możesz mieć dla swoich tatuaży syreny.
 • Syrena i projekt symbolu morskiego – Kolejnym bardzo wspaniałym projektem, który z pewnością Cię zahipnotyzuje, jest projekt syreny i symbolu morskiego. Nie trzeba dodawać, że projekt składa się z przepięknego wizerunku syreny wraz z niektórymi symbolami morskimi, takimi jak kotwica statku. Te dwie rzeczy są idealnym połączeniem, ponieważ łączy je silne połączenie, jakim jest morze. Taki jest powszechny wybór wielu marynarzy na całym świecie.
 • Animowana Sztuka Syrenki – Innym świetnym projektem syreny, który możesz wziąć pod uwagę, jest animowana grafika syreny. To jest ten, który powinieneś wybrać, jeśli chcesz bawić się swoimi tatuażami. Oczywiście wizerunki syren przypominają bardziej postać z kreskówek. Dobrym przykładem tego projektu jest księżniczka Ariel, która jest słynną postacią z kreskówek w serialu Disneya Mała Syrenka.

Streszczenie

Tatuaże syreny to piękne tatuaże, które powinieneś rozważyć na swoim ciele. To z pewnością sprawi, że staniesz się centrum tłumu. Mają szeroką gamę wzorów, z których możesz wybierać. Musisz jednak zachować ostrożność przy wyborze, ponieważ musisz dopasować te tatuaże do swojej osobowości.

proste-małe-syreny-tatuażepartofthisworld-mała-syrena-tatuażeMała-Syrenka-by-Todo-ABT-Tatuażtatuaże-najlepsza-mała-syrenatatuaż-duży-plecy-mała-syrenaariel-tatuaż-projektyariel-mała-syrena-tatuażekolorowe-małej-syrenki-tatuażegolonka-syrena-tatuażtatuaż-najlepsza-mała-syrenaUrsula-mała-syrena-tatuażmy-ariel-mała-syrena-tatuażariel-mała-syrena-tatuaż-83eczerwono-niebiesko-ariel-mała-syrena-tatuażsyrena-brzuch-tatuażtatuaż z dużymi plecami arieltatuaże-mała syrenkasebasitan-mała-syrena-homar-tatuażcena-eric-ariel-sleeveariel-flądra-mała-syrena-tatuaż4-ariel-mała-syrena-tatuażariel-zabawna-mała-syrena-tatuażduży-piersiowy-mała-syrena-tatuażariel-kotwica-syrena-tatuażtumblr_nj0alzuAqR1qh9nroo1_540czarno-biała-ariel-mała-syrenkaariel-Syrena-Tatuaż-2ariel-pływanie-tatuażariel-pływanie-z-delfinami-tatuażUrsula-mała-syrena-tatuażtatuaż-mała-syrena-nogaariel-mała-syrena-tatuaż-3rweMała Syrenka-tatuaż-wzoryniesamowity-ariel-mała-syrena-tatuaż32-ariel-mała-syrena-tatuażmy-ursula-mała-syrena-tatuażUrsula-mała-syrena-tatuaż-243435-ursula-mała syrena-tatuażariel-mała-syrena-tatuaż-23ew80-ariel-tatuaż-mała syrenkaariel-mała-syrena-tatuaż-6yMała syrenka-cytat-tatuażAkwarela-Ariel-mała syrenka-tatuażareil-emo-mała-syrena-tatuaż

Syrenka-tatuaże002

Syrenka-tatuaże003Syrenka-tatuaże005

Syrenka-tatuaże006Syrenka-tatuaże009

Syrenka-tatuaże010

Syrenka-tatuaże011

Syrenka-tatuaże012

Syrenka-tatuaże013

Syrenka-tatuaże014

Syrenka-tatuaże015

Syrenka-tatuaże016

Syrenka-tatuaże017

Syrenka-tatuaże018

Syrenka-tatuaże019

Tatuaże-Syrenka020

Syrenka-tatuaże021

Tatuaże-Syrenka025

Syrenka-tatuaże026

Tatuaże-Syrenka027

Tatuaże-Syrenka028

Tatuaże-Syrenka029

Tatuaże-Syrenka030

Syrenka-tatuaże031

ddddd fffff1 ii  syrena-tatuaże-1 syrena-tatuaże-2 syrena-tatuaże-3 syrena-tatuaże-4 syrena-tatuaże-5 syrena-tatuaże-7 syrena-tatuaże-8

syrena-tatuaże-10 syrena-tatuaże-11 syrena-tatuaże-12 syrena-tatuaże-13 syrena-tatuaże-14 syrena-tatuaże-15 syrena-tatuaże-16 syrena-tatuaże-17 syrena-tatuaże-18 syrena-tatuaże-19 syrena-tatuaże-21 syrena-tatuaże-22 syrena-tatuaże-23 syrena-tatuaże-24 syrena-tatuaże-25 syrena-tatuaże-26 syrena-tatuaże-27  op po pp2 pp1 ppppp1 r rr s4 T ty ui uu uuui VV2-e1421318020664 vvvv-e1421318059288